forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 6:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 184 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2014 10:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 9:59 pm
Мнения: 11
Това е направо не страхотна, а не знам каква новина. Още си спомням кървавия гол и само споменаването на Гонзо ме кара да настръхвам. Радвам се, че поне част от моето предложение да се видят част от сините легенди ще се сбъдне. Дано Боримиров, Бардон, Топчо и Иванков вземат също участие. Наистина празникът ни ще е единствен по рода си. САМО ЛЕВСКИ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2014 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2925
Изображение

:lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2014 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Това казва всичко за Гонзо:

Прикачени файлове:
d0b3d0bed0bdd0b7d0be.jpg
d0b3d0bed0bdd0b7d0be.jpg [ 81.2 KiB | Прегледано 8009 пъти ]

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2014 1:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 7:40 pm
Мнения: 854
За този Човек, всички думи са малко. Поклон и пак поклон.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2014 4:21 am 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
http://vbox7.com/play:2da22ffa :smt005 :smt005 :smt005
:lsfc4 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc1

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2014 9:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 21, 2014 2:17 pm
Мнения: 159
На 23 когато поведе отбора от тунела при излизане на терена стадиона ще се срути :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ ДО ГРОБ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 10, 2014 9:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Ще е ебати пастета...... АААААААААААААААААААААА МИСЛЯ ДА СИ ОБЛЕКА ЕКИПА ОТ 2001 С НОМЕР 9 И G. IVANOV ОТЗАДЕ... ама дали ще ми стане, дейба... :smt012 :strkstrk :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc1 :lsfc1 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :levski :levski :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


НАПРАО НЕ СЕ ИЗДЪРЖА ВЕЧЕ........

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2014 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49329
Местоположение: ШОПландия
Супер много хора ще дойдат да видят Гонзо и стадиона може да се понапълни или поне наполовина в най-лошия случай. Доста хора ще дойдат с кеф, ако броя на некадърниците от сегашния състав бъде сведен до 1-2ма. :lol:

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2014 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Написах си го в профила във фб, но просто не мога да се сдържа да го пусна тук:

Цитат:
Не се отказвай...
Мнозина няма да запомнят този мач - поредната тъпа, скучна и безлична продукция на "Левски". Поредният мач, в който единственото, което изпъкваше от играчите в сини фланелки, бе безпомощност и безидейност. Липса на класа, с малки изключения - липса на желание. Аз ще запомня този мач.
Когато през второто полувреме сектор "В" се изправи на крака, зад мен един баща хвана в скута си детенце на около 4-годишна възраст. При борба за топката на терена малкият сладур припряно повтаряше: "Не се отказвай!..." Повтори го няколко пъти. Футболистите не го чуха.
Убеден съм в едно - това хлапе ще стане човек и то от онези, които адски много ни липсват в днешно време. Малкият герой обаче все още не осъзнава колко смисъл има във върволицата от букви, които е чул от мама или татко...
Не се отказвай.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Goviado написа:
Супер много хора ще дойдат да видят Гонзо и стадиона може да се понапълни или поне наполовина в най-лошия случай. Доста хора ще дойдат с кеф, ако броя на некадърниците от сегашния състав бъде сведен до 1-2ма. :lol:

Точно затова абсолютно всеки трябва да натяга и да води хора, които иначе не биха дошли :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 1:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Не знам дали тук съм ви разказвала за едно момче, което преди време виждах редовно на Герена, в сектор Б. И на мачовете от първенството, и в двубоите от евротурнирите. И при пълен стадион и при по-празен. По-особеното при това момче е, че то е незрящо. Баща му го водеше, винаги беше до него. Първият път, когато го видях, наистина бях потресена, момчето си носеше малко радио, с помощта на което следеше какво се случва на терена. Представете си, при целия този шум, в сектор Б, да следиш развоя на мача по радио!
Макар да не може да види какво става на терена, той е на стадиона ,сред хиляди левскари и усеща същите емоции като нас....
И тогава наистина осъзнах, че Левски е велико нещо. Няма граници, които да спрат любовта към любимия отбор.
Не съм виждала момчето и баща му от доста време, надявам се, че всичко е наред и просто са сменили сектора.

Левски е наистина специален отбор. Знам, че не е нужно да го пиша, всички ние го знаем. Но е хубаво да си го напомняме. Не е случайно и че най-големите и достойни футболисти са играли именно в Левски.

Вярвам, че на 23-ти ще сме изпълнили Васил Левски и това ще бъде нашият празник, израз на нашата любов към ЛЕВСКИ и благодарност към хората, които през годините са съхранили клуба.

Признавам, че ме е яд, че има хора, които се нуждаят от уговаряне и подкани да посетят мача. Но е нужно да влезем в ролята на подканящи и надъхващи. Такава е ситуацията, такава е действителността.

Само Левски :levski

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Аз го виждам редовно, но според мен не е момче, а мъж на близо 30, и ходи сам. Точно както го описваш - с радиото. Стои в Б откъм А. Може да говорим и за различни хора, разбира се, но важното остава - Левски е любов!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 2:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
Виктория написа:
Не знам дали тук съм ви разказвала за едно момче, което преди време виждах редовно на Герена, в сектор Б. И на мачовете от първенството, и в двубоите от евротурнирите. И при пълен стадион и при по-празен. По-особеното при това момче е, че то е незрящо. Баща му го водеше, винаги беше до него. Първият път, когато го видях, наистина бях потресена, момчето си носеше малко радио, с помощта на което следеше какво се случва на терена. Представете си, при целия този шум, в сектор Б, да следиш развоя на мача по радио!
Макар да не може да види какво става на терена, той е на стадиона ,сред хиляди левскари и усеща същите емоции като нас....
И тогава наистина осъзнах, че Левски е велико нещо. Няма граници, които да спрат любовта към любимия отбор.
Не съм виждала момчето и баща му от доста време, надявам се, че всичко е наред и просто са сменили сектора.

Левски е наистина специален отбор. Знам, че не е нужно да го пиша, всички ние го знаем. Но е хубаво да си го напомняме. Не е случайно и че най-големите и достойни футболисти са играли именно в Левски.

Вярвам, че на 23-ти ще сме изпълнили Васил Левски и това ще бъде нашият празник, израз на нашата любов към ЛЕВСКИ и благодарност към хората, които през годините са съхранили клуба.

Признавам, че ме е яд, че има хора, които се нуждаят от уговаряне и подкани да посетят мача. Но е нужно да влезем в ролята на подканящи и надъхващи. Такава е ситуацията, такава е действителността.

Само Левски :levski


това ме разчувства и ще се радвам ако това момче бъде намерено. Някой знае ли как се казва? аз поемам отговорността да подпомогна това момче за присъствието му на стадион срещу Лацио и ще се радвам да заплатя за него билет и други разходи които може да има.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 7:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Виктория написа:
Не знам дали тук съм ви разказвала за едно момче, което преди време виждах редовно на Герена, в сектор Б. И на мачовете от първенството, и в двубоите от евротурнирите. И при пълен стадион и при по-празен. По-особеното при това момче е, че то е незрящо. Баща му го водеше, винаги беше до него. Първият път, когато го видях, наистина бях потресена, момчето си носеше малко радио, с помощта на което следеше какво се случва на терена. Представете си, при целия този шум, в сектор Б, да следиш развоя на мача по радио!
Макар да не може да види какво става на терена, той е на стадиона ,сред хиляди левскари и усеща същите емоции като нас....
И тогава наистина осъзнах, че Левски е велико нещо. Няма граници, които да спрат любовта към любимия отбор.
Не съм виждала момчето и баща му от доста време, надявам се, че всичко е наред и просто са сменили сектора.

Левски е наистина специален отбор. Знам, че не е нужно да го пиша, всички ние го знаем. Но е хубаво да си го напомняме. Не е случайно и че най-големите и достойни футболисти са играли именно в Левски.

Вярвам, че на 23-ти ще сме изпълнили Васил Левски и това ще бъде нашият празник, израз на нашата любов към ЛЕВСКИ и благодарност към хората, които през годините са съхранили клуба.

Признавам, че ме е яд, че има хора, които се нуждаят от уговаряне и подкани да посетят мача. Но е нужно да влезем в ролята на подканящи и надъхващи. Такава е ситуацията, такава е действителността.

Само Левски :levski

На мача с Оксер бях на метър от него. Накрая като имаше 7 минути продължение, всички наоколо се бяхме насрали, момчето крещеше и коментираше какво става на терена, като свириха си спомням стана някакъв мазаляк, а момчето се разплака. Заради такива спомени трябва да се обича Левски...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Направих набързо един клип - да го наречем трейлър :bigok



Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 6:34 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Много добро!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
много ме кефи, 4е барзаш толкова успешно ! :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 9:15 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5677
Да се пуска по фейсбук сраниците :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 9:34 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Страхотен е :lsfc3

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Б, при все, че нямаш опит и не си правил подобно нещо...се е получило много добре, нека при възможност се пусне в официалната страница, на Фонда и НКП.Доста по-добре ми изглежда от официалният клиб, без да искам да засегна хората, които са го правили.Колкото повече пропаганда - толкова по-добре :levski

И нека сме благодарни на шепата хора, които последните години правят тези кадри, защото без тях нямаше от какво да се сглобяват подобни клипове. :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
tprodanov написа:
Аз го виждам редовно, но според мен не е момче, а мъж на близо 30, и ходи сам. Точно както го описваш - с радиото. Стои в Б откъм А. Може да говорим и за различни хора, разбира се, но важното остава - Левски е любов!


Е добре де, явно не съм преценила възрастта както трябва :oops:

Niki4a, страхотно е това, че си готов да помогнеш... не знам в този случай дали има такава необходимост - не го познавам... Но съм решила да отида да го поздравя на следващия мач, на който го видя. Не знам какво точно искам да му кажа, може би просто едно "Само Левски" , но ми се иска да го поздравя. Разказах ви за него, защото много се развълнувах като го видях за първи път, а и всеки следващ път просто се удивлявах и прекланях пред силата на човешката воля и любовта към Левски. Пак повтарям, Левски е велико нещо :levski

Радвам се, че все още е в сектор Б!

П.П. Клипът е супер :lsclapp

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 10:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
rkk, война ли искаш? :bigok :loser2

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Шервайте на Полковника клипчето и чекаме война, айде сакаме :smt003

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
Камъкът е хвърлен :boisw

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2014 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Леле, това са ми едни от най-хубавите мигове. :levski Шапки (качулки :bigok ) долу за тоя велик клип.

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2014 12:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Лабрадор написа:
И нека сме благодарни на шепата хора, които последните години правят тези кадри, защото без тях нямаше от какво да се сглобяват подобни клипове. :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Абсолютно с две ръце подкрепям! :lsfc1
:lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2014 1:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
KurpuzZin написа:
Камъкът е хвърлен :boisw



:smt007 :smt007 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2014 5:30 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
Лабрадор написа:
KurpuzZin написа:
Камъкът е хвърлен :boisw



:smt007 :smt007 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Синя зона, синя зона :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2014 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Ето още нещо от мен. Empire strikes back:



:lsfc3 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2014 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
AAAAAAAAAA!!! Страхотни сте! Чакаме империята да отвърне на удара!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 184 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com