forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:39 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 162 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Съгласни ли сте с така предложените мероприятия?
1. Да, нямам забелжки 82%  82%  [ 117 ]
2. Да, имам някои забележки, които ще опиша в темата 15%  15%  [ 22 ]
3. Не, не ми харесва 2%  2%  [ 3 ]
Общо гласове : 142
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ще бъда лаконичен. Има предложение как да протече честването на вековния юбилей, което ще бъде обсъдено от нас, НКП, Тръста и други заинтересовани страни и след одобрение ще бъде предоставено на ръководството. Разполагаме с изключително кратко време, тъй че пишете САМО И ЕДИНСТВЕНО по темата - мнения с кое не сте съгласни, какво може да се добави или промени. В тази тема няма да се позволят никакви ташаци и ще има много строги наказания!!!
Ето и предложеното до момента:
Тъй като мустака направи всичко възможно да провали планирания мач на стадион Васил Левски със чужд отбор, НИЕ без участието на Борат ще си организираме рождения ден като направим няколко отделни събития на самия ден 24-ти май:
1. Посещение и откриване на паметна плоча на местността могилката където преди 100 години в 11ч беше учреден ФК Левски
2. Посещение и отдаване на почит на патрона на клуба Васил Левски на паметника
3. Шествие до стадион Георги Аспарухов, където ще се състои - тържествено награждаване на футболисти и спортисти на Левски с особени заслуги, ще се обявят футболист, спортист и спортистка на века
- Демонстрационен мач между селекция на Любко Петрович от чужденци играли в Левски и селекция на БГ треньор от ветерани на клуба + юноши
- Пирошоу и хореография
- Прожекция на фрагменти от емблематични мачове, клипа на Камората и т.н.

Гласувайте в анкетата и давайте предложения, но моля да са разумни

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Прожекцията на тези мачове къде ще бъде ? Хрумна ми като идея една фотоизложба съчетана с малко разказ от някой виден левскар статистик, но не знам до колко в оставащото време би могла да се подготви една такава инициатива, особено ако е свързана с различни спортове.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Идеята беше прожекцията да е така наречения 3D mapping и той да се случва върху Сектор А, като за целта секторът ще бъде покрит от специална конструкция. С оглед на оставащото много малко време, най-вероятно е и тази идея да се провали.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:45 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Идеята ми харесва. :smt023
Нека преди това стане ясно, че Батков не е желан на честванията. Тонев също.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аз имам предложение, да се потърси контакт за мач с Рейнджърс. В момента са по долните дивизии и едва ли ще искат кой знае какви мангизи. А и свършват на 3 май

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Мапинга ще е доста труден за изпълнение :( Обикновена прожекция може би е по-реалния вариант


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Omraz написа:
Идеята ми харесва. :smt023
Нека преди това стане ясно, че Батков не е желан на честванията. Тонев също.

Това няма как да стане, все пак стадиона е техен формално и без разрешение от ръководството не можем да правим нищо. Че не е желан ще му го показваме всеки ден.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
И кво, Батков няма да даде да има мач ли? :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Седем:Едно написа:
3. Шествие до стадион Георги Аспарухов, където ще се състои - тържествено награждаване на футболисти и спортисти на Левски с особени заслуги, ще се обявят футболист, спортист и спортистка на века


Само това не ми харесва и то в последната му част.Не искам да се обявяват футболист,спортист и спортистка на века.В отбор със 100 годишна история няма човек,няма публика,която да се нагърби с тая отговорност,най-малкото от уважение към нашите предшественици,които вече не са между нас.Виждате в световен мащаб какви комплексарски спорове между Пеле и Марадона,Роналдо и Меси и много още в спорта....

Ние имаме Гунди и го носим вътре в себе си.Бих променил последната част с покана на най-големите спортисти на Левски долу на тревата,представяне на диктора един по един за по 2-3 минути и ръкопляскания от нас по трибуните и викане ,след шествието,да отчетем всеки един. :smt023 Даже още отсега настръхнах,като си го представих


Последна промяна Дейвид Чукачи на Сря Мар 26, 2014 10:56 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Жалко е, че един мустак, който твърди, че е левскар от малък и е дал над 40 млн. лична пара, направи всичко възможно на най-големия празник да преебе нещата. Точно тук, даващия всичко за Левски мустак, трябваше да изкара от джеба, без да изтъква как всичко е заем, но уви. Не че такова действие от негова страна щеше да ми промени позицията към него, както и на всички останали които сме против него, а просто е задължен, но това е положението. Това не го казвам понеже, не е ясно на всички ни, а просто, защото така е редно според мен, когато говорим за 100 годишен юбилей.

Към изброените неща нямам нищо против и дори се радвам, че има такава организация. Предполагам, че тук е мястото да припомня, всеки да пусне по един SMS или по-скоро всеки да напомни на хора, които не посещават форума, понеже не мисля, че тук е нужно да се напомня :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
За 3D маппинга също е малко времето...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Да се наблегне на пиро?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Кока-Кольо написа:
Аз имам предложение, да се потърси контакт за мач с Рейнджърс. В момента са по долните дивизии и едва ли ще искат кой знае какви мангизи. А и свършват на 3 май


Това е добра идея, исторически също са подходящ съперник.

Иначе изброените неща са супер, но ще е хубаво да има мач, ако ще и да пуснем децата да играят с чорбата примерно, или пък да докараме юношеска формация на някои гранд. Някак си ще е тъжно иначе.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Кока-Кольо написа:
Аз имам предложение, да се потърси контакт за мач с Рейнджърс. В момента са по долните дивизии и едва ли ще искат кой знае какви мангизи. А и свършват на 3 май

Подкрепям, може и Нотс каунти, найстария съществуващ клуб.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
Лично мен не ме интересува дали ще има мач с някой известен европейски отбор, но за жалост по-голямата част от публиката ни се интересува точно от това, така че наистина един мач с Рейнджърс ще дойде доста добре на посещаемостта.

_________________
Левски не е бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2014 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
В другите градове ще има ли честване ? :)
Ако да, може ли инфо.

П.С Ако не е по темата се надявам да няма наказание. :?

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:09 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
Харесва ми и си я представям леко изменена по този начин:

Началото в 11 на Могилката от там тръгва шествието към Националния стадион, отдаваме чест на паметника на Апостола и мощно към Герена. Шествието така ще симполизира пътя, който отбора ни извървява за 100 години. Могилката - Националния - Герена. :)

След като пристигнем и напълним стадиона, започва награждаването на спортистите, следва юбилейния мач. Дали срещу/между ветерани (сборен отбор) или европейски отбор, но ако имаме възможност да попитаме Рейнджърс (примерно), защо пък не?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 31, 2013 6:17 pm
Мнения: 168
Местоположение: Виена
Дейвид Чукачи написа:
Седем:Едно написа:
3. Шествие до стадион Георги Аспарухов, където ще се състои - тържествено награждаване на футболисти и спортисти на Левски с особени заслуги, ще се обявят футболист, спортист и спортистка на века


Само това не ми харесва и то в последната му част.Не искам да се обявяват футболист,спортист и спортистка на века.В отбор със 100 годишна история няма човек,няма публика,която да се нагърби с тая отговорност,най-малкото от уважение към нашите предшественици,които вече не са между нас.Виждате в световен мащаб какви комплексарски спорове между Пеле и Марадона,Роналдо и Меси и много още в спорта....

Ние имаме Гунди и го носим вътре в себе си.Бих променил последната част с покана на най-големите спортисти на Левски долу на тревата,представяне на диктора един по един за по 2-3 минути и ръкопляскания от нас по трибуните и викане ,след шествието,да отчетем всеки един. :smt023 Даже още отсега настръхнах,като си го представих

Подкрепям на 100%.

_________________
Там, под синьото небе, под светлините на Герена, бушува синьото море, притихва цялата вселена!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Идеята за Рейнджърс или който и да било чужд отбор е добра, но както казах в началото, юбилея ще си го организираме сами, тъй че това не виждам как ще стане - нито имаме контакти, нито имаме средства да им платим.
Бойо, мач ще има, не си прочел добре точките.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Аз евентуално бих пробвал да се свържа с отдела на Глазгоу Рейнджърс да попитам за тяхните условия и т.н. :roll:

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:54 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2593
Идеята за Рейджърс е чудена, но наистина много трудно осъществима.
Всичко останало звучи чудесно, дано само има достатъчно хора да стане така като трябва.
Майа му да еба и мустакат педал, заради него сума ти и народ няма да се включат, това е тъжната реалност.

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 1:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:25 am
Мнения: 545
Някaкъв написа:
В другите градове ще има ли честване ? :)
Ако да, може ли инфо.

П.С Ако не е по темата се надявам да няма наказание. :?


Елате в София да го направим всички заедно :levski

_________________
... никога не ще останеш сам!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 4:17 am 
Извинявам се ако е неуместно, но искам да попитам дали е необходимо да се прави мач на всяка цена на 24-ти май. Според мен няма да е никаква драма да си спечелим някой друг месец с този демонстративен мач (и неговото разгласяване) бил той като гореспоменатия (нямам нищо против подобна идея) или такъв срещу Рейнджърс. Примерно може да представим юбилейните екипи в подобен мач.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 7:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 2:41 pm
Мнения: 1060
Местоположение: СОФИЯ
Някъде беше споменато, че може да се използва "представянето на отбора" за новия сезон, за мач с някой друг отбор :roll:

едит: а пък на 24.05. да е с чужденци с/у ветерани/юноши ?

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 9:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Мероприятията са ОК. Проваленият мач на 24ти не е голяма загуба и без това заради световното щеше да дойде някой клуб за отбиване на номера. Затова мач с участието на заслужили играчи на Левски ми се вижда перфектен. Идеята за Рейнджърс не е лоша, но тъй като нещата не се организират от клуба не мисля, че може да се осъществи. Нямам нищо против ако в подходящ момент мумиите от клубните канцеларии все пак организират някакъв юбилеен мач.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
Идеята за Рейнджърс или който и да било чужд отбор е добра, но както казах в началото, юбилея ще си го организираме сами, тъй че това не виждам как ще стане - нито имаме контакти, нито имаме средства да им платим.
Бойо, мач ще има, не си прочел добре точките.


Тези мачове между ветерани са малко ташак, а и ще има сърдене кой е селекциониран и кой не.
Мога да пиша официално до Рейнджърс от името на тръста за да проверим условията? После ще мислим откъде да съберем пари? Или някой от фондацията да пише.
Бих предложил и Галатасарай, но знам какви ще са реакциите на масовия фен и на чорбата.

Някой беше предложил в темите и за 100-те кабагайди, би придало истинска тържественост. Или филхармонията...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
Съгласен съм с всички точки, имам само едно допълнение. В ноща на 23 срещу 24 май, всеки, който може се качва на покрива на блока, в който живее, точно в 00:01 мининути се изтрелва сигнална ракета от Витоша (защото се вижда се отвсякъде), по неин сигнал всички палят факли, димки, заря, кой каквото може и подпалваме цяла София (това важи и за всеки друг град, примерно OCB на крепоста на Царевец и тн.)!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8209
Местоположение: София
Рейнджърс е доста добра идея, ако е осъществимо, но без помощ от клуба предполагам, че трудно ще стане. Аз си мисля, че не е толкова лоша идея да се направи мач срещу Славия - срещу тях сме играли в първия или във втория ни (официален) приятелски мач - като двата отбора да са с юноши и ветерани :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Идеята за Рейнджърс е супер , но дори и да не искат никакви пари за да дойдат , трябва да им се платят разноските по пристигането и настаняването , хотели , храни , билети , сигурно едно 50 000 само там ще отидат.Без помощ от клуба е невъзможно.Иначе се беше чуло за концерти в Арена Армеец , отпаднало ли е това ?

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Вижте, без "помощ от клуба" не можем на практика никакъв мач да направим - все пак най-малкото трябва именно клуба да играе, нали така (не, че не можем да сглобим форумен отбор :bigok , ама все пак). Отделно, естествено, са нещата със стадион и т.н., за които отново ще трябва някакво участие от клуба. Въпросът, поне както аз го схващам, е ние да опитаме максимално да организираме нещата, за да можем да кажем на клуба "Борате, ето това сме измислили, говорили сме с ветерани/Рейнджърс/някой си там друг, мач на 24-ти, на Герена, Рейнджърс искат 100-200-500 хилки, за да дойдат, намерили сме спонсор за 50 хилки, дай останалите и да правим тържество". Аз не виждам нищо лошо Бойо (или друг от Тръста) да пише на Рейнджърс и да види какво е положението и биха ли дошли, съответно - при какви условия. Кофтито е, че не знам доколко който и да е клуб би обърнал внимание на подобно "запитване", което не идва официално от клуба Левски. Но, както казах, не пречи да се опита.....

Що се отнася до идеите - идеите са хубаво нещо и идеи има, и ще има, вероятно, много. Времето, обаче, не е хич много, а отделно от това и възможностите ни да организираме нещата не са безкрайни. Затова аз лично предлагам да се опитаме да се концентрираме върху 2-3-4 неща, които да изпипаме както трябва и да ги направим добре, отколкото да се хвърляме да организираме 100 неща и да не направим нищо както трябва. Затова мисля, че предложената "програма" в пръвия пост е добра! Ако реализираме тези неща качествено, празникът ще е повече от добър. Затова наистина предлагам да се концентрираме върху тези неща, с евентуалната уговорка мачът да е, примерно, с Рейнджърс, ако успеем да осъществим контакт и да организираме всичко (малко ме притеснява, че времето е твърде малко за това, но не пречи да опитаме).

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 162 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com