forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1085 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Поради редица бюрократични спънки и процеси, билетите за мача с Лацио на 23.05. не могат да се пуснат в официална продажба преди 15.05. Приходите от билети са жизненоважни от гледна точка на финансовите ни ангажименти към гостуващия отбор и присъщите разходи на подобно събитие, затова има идея да се направи предварителна и неофициална продажба, а самия билет да се получи след 15.05. Това ще е един вид резервация и ще ви гарантира, че ще се сдобиете с ценната хартийка, а същевременно ще подпомогнете събирането на парите за следващия транш към Лацио, който трябва да се състои до 12.05. Предварителната продажба ще е само за Сектор Б, тъй като няма как да се гарантират точни места, а за Сектор А и В това е важно за много хора. Трябва да измислим удачен вариант как точно да стане цялата работа. Аз бих се нагърбил да правя списъци, да събирам парите и след това да раздам билетите на хората когато са налични, но от 13.05 до 21.05 няма да съм в България. Нека с това да се заеме някой друг, на който форумът има доверие, като човекът ще трябва да разполага и с време, защото си е работа. Ако имате някакви идеи кой да е това или по-лесен механизъм как да стане, споделяйте ги смело.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Колко е следващият транш към лацио? И изобщо колко е целият мач и какво е платено досега?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Не може ли просто да ти пращаме по 10 лв. в сметката на основание билет? После пращаш парите на НКП и ѝм даваш списъка. Всеки ще може да мине да си го вземе, а който не е от София ще му го вземе някой друг или сам ще го направи, когато дойде за мача.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
По принцип може, но става доста сложно за мен, защото там влизат и даренията, а освен това няма да съм в България, както вече казах, не знам какъв достъп до интернет ще имам и дали ще мога да оперирам нормално със сметката. Затова предлагам да се захване някой друг, например Кратун, Омраз, Козарски или Косьо, който има възможност затова. Идеалния вариант е баш-чалмата Косьо, защото тъй или иначе той ще печата билетите после, но не знам доколко ще има време да се занимава.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Нова сметка, списък с имена, получаване на билет след представяне на лична карта?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30290
Местоположение: гр. Голямото село
Аз за съжаление нямам време, но ще предложа нещо. Който събира парите е хубаво да дава квитанция със сериен номер. Който праща парите, в основанието за плащане си пише никнейма от форума. След това събиращият парите си прави списък и праща на ЛС квитанцията. Билет се дава срещу разпечатана квитанция. А ако е за извън София, може и по Еконт да се пратят, но вече става и много времеемко.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ти може да ги записваш, а аз ще се оправям с парите. То дай боже да има наплив. Освен това някой може да купи повече от един билет. Чакам Вейдъро да се включи, ама си трае.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Чакай, че не разбрах нещо?
Ти събираш парите по твоята сметка, а дИбелЯ прави списъци, това с касовите бележки не го схванах :roll: Тия които внасят на ръка в банката имат платежно, тези, които ще превеждат по интернет също, за събиране на пари на ръка не съм сигурен, че ще имаш време

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
На ръка абсурд. Може би в НКП ще може, там ще има списъци.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30290
Местоположение: гр. Голямото село
Аз лесно ще направя списъка, ама вероятността така да сбъркаме става голяма. Наистина, някой ако има възможност, да съдейства, ти с доста неща си се натоварил

едит: Билетите нямаше ли да са поименни?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Поименни ще са, но всеки сам ще си ги попълва. На входа ще получи печат-заверка.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Предложението с нова банкова сметка, по която да се превеждат пари само за билети, според мен е най-удачно... Най-опростеният вариант трябва да се избере, за да не настъпи хаос... Трябва да се съобрази и капацитета на сектор Б, местата където, ще се правят предварителните списъци и съответно ще се събират парите... Сигурна съм, че е помислено за това, но все пак да си кажа... Координацията ще е от огромно значение, защото интересът точно към този сектор както винаги ще е голям и билетите за там ще се разпродадат до последното местенце. Да не стане така, че да се "заявят" повече билети, отколкото е капацитетът на сектора... Рискът съществува само поради факта, че заявки ще се правят на повече от едно място.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Секторът е 14 000 места. Ако ги продадем на предварителна продажба само със списъци, преди 15.05, то аз лично ще ви събера всички, ще изпечем 2 агнета, а на Вики ще и наема стриптизьор :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Абе вие ще видите :lol: Трябва да си представяме как всичко се развива по най-благоприятния сценарий :)
И да не се отметнеш после от обещанието! Черно на бяло е, пред много свидетели :lol:

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Няма, заклевам се :lol: Това ще са ми най-сладко похарчените пари, дай боже да стане.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
И македонията преди 3 години каза, че ще го вържем на дърво и ще му бъркаме с пръчки по дупето. Шубето е голям страх, избяга в Корея, но и неговият ред ще дойде. :loser2 :fuck6crb

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Що не вземем да вдигнем един електронен магазин с един артикул и да го сложим на поддомейн на фонд100? Така няма да има нужда от списъци, всичко ще се вижда електронно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Има такава идея. Ти можеш ли да го направиш адски бързо и качествено, с виртуален пос?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Не мога да направя дизайна, иначе самия магазин мога. Ако има някой, дето прави дизайн - да. С виртуалния пос, трябва да помисля, че са почивни дни, но съм почти сигурен, че има лесен начин.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ами помисли, моля те. Какво ти трябва за дизайна? На wordpress е правен сайта, от форумен човек, който е наличен за помощ.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Сайтът няма значение на какво е правен - магазинът трябва да е на поддомейн с отделна инсталация. Ще сложим някакъв опенкарт, става за 10 минути. После някаква тема и модификация - цветове, картинки - мен точно тук ме няма, нито с цветовете, нито с картинките. Плащането ще е най-лесно да го направим през ипей, като вариантът, който можем да сложим през почивните дни е неинтегриран бутон - т.е., админа ще вижда плащането по имейл, а няма само да се отбелязва в магазина в реално време като платено, но това е все тая.

Та за момента ни трябва поддомейн от рода shop.fond100.com , имейл от рода shop@fond100.com и това е.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Понеже аз, лично няма да мога да присъствам, а всички мои приятели ще си вземат билети. Имате ли нещо против ако купя билет за едно от децата, за които Фози спомена?

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
tprodanov написа:
Сайтът няма значение на какво е правен - магазинът трябва да е на поддомейн с отделна инсталация. Ще сложим някакъв опенкарт, става за 10 минути. После някаква тема и модификация - цветове, картинки - мен точно тук ме няма, нито с цветовете, нито с картинките. Плащането ще е най-лесно да го направим през ипей, като вариантът, който можем да сложим през почивните дни е неинтегриран бутон - т.е., админа ще вижда плащането по имейл, а няма само да се отбелязва в магазина в реално време като платено, но това е все тая.

Та за момента ни трябва поддомейн от рода shop.fond100.com , имейл от рода shop@fond100.com и това е.

Добре, утре ще го обсъдим. Ипей е шит по принцип.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Нищо не ни пречи да сложим и пейпал. Ипей шит или не е доста разпознаваем сред хората в страната и имат доверие. Иначе на Борика всичко им е шит, ама това е отделна тема :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 1:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Проданов, предлагах сто пъти да направим на уърдпреса магазин като имаше достатъчно време да се направи ипей като хората (с възможност за плащане без регистрация в ипей) и т.н. За виртуален пос време няма защото от борика изискват първо тестове, има сертификати да се правят и тн, тоест процедурата може да почне най-рано сряда и отнема минимум 3-4 дни. Имам и хора готови да помагат, включително твоят познат Жоро. Само че някои "отговорни фактори" бяха незнайно защо против през цялото време


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 2:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Нямам идея пич кой какво е правил и за какви фактори става въпрос. С ипей можем да се свържем и на секундата, просто няма да е интегрирано, но това не ни бърка особено.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 2:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
И интегрирано е въпрос на няколко часа , стига да има договор подписан, anyway


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 2:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е да де, нали това казах - в работен ден нямаме как да подпишем договор, и трябва или да използваме моя например (аз лично нямам драма с това), или да сме с неинтегрирания вариант. Това обаче е техническа подробност, която не е пречка за нищо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 11:55 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Определено трябва да се автоматизират нещата по някакъв начин, иначе има всички предпоставки да стане голяма каша и да има сърдити, недоволни и останали без билет. :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
То е ясно, че трябва, ама време нямаме. А и като гледам няма особено голям интерес към предварителна продажба, поне във форума. Може би да направим един списък с хора, които искат билети и да видим дали бройката си заслужава усилията?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1085 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com