forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1335 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 45  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 13, 2014 9:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 01, 2009 12:53 am
Мнения: 472
jordanofff написа:
Пак се напих от мъка, но ми дойде следната идея/мисъл.
Ако евентуално се осъществи мач срещу Лацио, има ли възможност срещу тях да играт Иванков, Гонзо, Бардон, Вагнер, Томашич, дедо Боре, Топчо и юношите.. вместо путките, които в момента представляват Левски. Малко е абстрактно, но би било супер, ако има и 1% шанс.


Въобще не мисля ,че е абстрактно и ще се предложи този вариант ,ако не е обсъждан вече.Тези мърди,които са в момента не може да се гледат !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 13, 2014 12:41 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 3:51 pm
Мнения: 50
Вариант 1 - РД-то е на 24-ти, а не няколко месеца след това ;)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 13, 2014 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 9:12 pm
Мнения: 600
Местоположение: София
Твърдо за втория вариант!
Празника не е само на 24 май, а през всичките 12 месеца докато сме на 100 години!
:levski :levski :levski

_________________
Роди се и поведе ни в борба, обесен бе, но нивга не умря!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 13, 2014 8:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 11:10 pm
Мнения: 403
Местоположение: Юг
Не знам как ще ви се стори тази идея, но според мен би било интересно да се направят червено-жълти зебри за юбилея. Може на някои да не им допадне, но със сигурност ще има и хора колекционери, които биха си купили, вкл. и аз. :smt023 Би могло дори да се тълкува като протест с/у Батков, по подобие на Ман Юн и техните зелено-жълти шалове.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2014 1:08 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:17 pm
Мнения: 33
Beatdown написа:
Не знам как ще ви се стори тази идея, но според мен би било интересно да се направят червено-жълти зебри за юбилея. Може на някои да не им допадне, но със сигурност ще има и хора колекционери, които биха си купили, вкл. и аз. :smt023 Би могло дори да се тълкува като протест с/у Батков, по подобие на Ман Юн и техните зелено-жълти шалове.

Жълто и червено е подходящ цвят дори за резервен екип. Единственият аргумент "срещу" ми е ясно какъв е - цветовете на отборчето на бкп, което обаче се е появило години по-късно. Наистина мършляци като свинете силно компрометират цвета си, но все пак има и хубави неща в червено - окървавен чорбар, червено ферари, жена с червено бельо :bigok

Отноно въпроса в анкетата, определено вариант 2 е по-добър.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2014 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Тъй като нещата се случват много динамично и с участието на различни групи хора, които за съжаление не винаги имат перфектна комуникация помежду си поради различни причини, смятам че трябва да внеса малко яснота по въпроса:
1. Въпреки големия превес в желанията на феновете не само във форума, изборът ще бъде Вариант 1, но не по начина, описан в първия пост. Имаме обещание за ползване на Националния стадион и освен това имаме нова оферта от Лацио, която е на почти двойно по-ниска цена от предишната. Очаква се окончателно решение и подпис от тяхна страна, с което слагаме край на неяснотите относно този казус.
2. Цялата организация и осъществяване на честванията остава основно наш ангажимент. Под наш имам предвид всички левскари и в частност Фондацията, а не форума. Надяваме се днес това да се официализира и документално. Трябва максимална мобилизация от всички, които могат да помогнат с нещо. Сметката и смс-и са ясни, натискайте здраво в тази посока, но ще се наложи и да се потрудим физически. Има страшно много работа за свършване и адски малко време.
3. Всички идеи, които се дават в тази и друга тема, ще бъдат обсъдени, тъй че не отиват напразно, обаче много моля да се дават и конкретни начини за осъществяването им и всеки, който предлага нещо, трябва да е готов да помага в реализацията. Време е виртуалната активност да прерасне в реална, защото иначе нямаме никаква тежест.
4. Всички вражди, съмнения, притеснения и неуважения трябва да останат в миналото. Повече от всякога трябва да сме единни и обединени, защото това си е нашия юбилей. Емоциите трябва да бъдат забравени и да се мисли само рационално и в полза на Левски. Ще имаме време през следващите 100 години да се делим, роим и множим колкото си искаме, сега трябва да сме юмрук!

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2014 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Седем, предполагам чакате официалните подписи за да напишете ситуацията с финансите? Или има промяна спрямо това, което последно говорихме онзи ден?

Есента си сложих подпис ЮБИЛЕЙ БЕЗ БАТКОВ, като идеята ми беше да се е разкарал вече от клуба, обаче явно всевишния е разбрал твърде директно посланието ми, че просто Батков няма да участва в организацията :bigok Е за това съм атеист по принцип :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2014 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ами информацията за събраните досега средства ще бъде обявена съвсем скоро. Иначе мечтата ни за юбилей без Батков наистина се сбъдва, но в друга посока. Доколкото разбрах той ще бъде награден на юбилея, редом с другите заслужили, най-вероятно ще произнесе и реч. Това е неизбежно, за огромно наше съжаление. Такива са реалностите към момента, като това не пречи ние да му покажем какво мислим за него.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2014 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Абсурд е да излезне да говори пред хора - ще се е скрил в ложата. Пределно ясно му е , че 40 хиляди ще го напсуват ако се появи да говори


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2014 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Така или иначе гласувах за Вариант 1 :bigok

Сега сериозно - само да станат окончателно ясни нещата, финансово и всякак, и нека наистина се активизираме и мобилизираме!!!
Ако по някаква причина разгласяването и разясняването не са ниво... примерно липса на бюджет за целта, то нека всеки от нас вземе присърце каузата и нека направим ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО, за да станат нещата, както ЛЕВСКИ заслужава!!!
Искрено ми се ще информационната кампания да е масивна и като си пусне човек чешмата да изтича инфо за Юбилея, но ако това не се случи, то НАША и на никой друг е работата да обясняваме, мотивираме, активизираме!!!
Прегледайте си всички възможни контакти - фейсбуци, скайпове, тел. указатели, баничарски тефтери, потърсете Левскарите и говорете с тях, ако трябва отидете и говорете лично! Нека стане пределно ясно, че мустакатия комуняга е абдикирал и всичко зависи единствено от НАС, обяснете, че стогодишен юбилей се случва веднъж и сега е момента за помощ! И нека наистина се действа конструктивно, оберете критиките и нека, ако се налага да ги има, да са градивни!
Имаме една цел - нека се ОБЕДИНИМ и да си свършим работата, както трябва!
:levski :levski :levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2014 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Boyo написа:
Абсурд е да излезне да говори пред хора - ще се е скрил в ложата. Пределно ясно му е , че 40 хиляди ще го напсуват ако се появи да говори

На стадиона ще бъде награден, иначе речите ще са на 24.05. на Могилката. Доколкото разбрах и той, и Хранов ще говорят там. Дано поне агент Николай да ни го спестят.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2014 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
А в крайна сметка защо отпадна вариант 2 ?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2014 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Защото вариант 2 беше актуален при провал на вариант 1. Вместо да почваме да спорим да се активизиране до крайна степен и да си направим Сан Лоренцо стайл :smt026 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2014 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
СУПЕР! Стегайте се! :smt023

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 12:23 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:17 pm
Мнения: 33
При мач през май бройката на националния ще е по-близо до 4000 отколкото до 40000.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 1:06 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Никому не са нужни такива песимистични мнения. Нека вместо това всеки да опита да агитира максимално много левскари, които по една или друга причина не са ходили на мач скоро. За Бога, ставаме на 100 години, как може дори да му минава на някого през акъла, че ще сме малко хора.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 1:21 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Аре стига и вие с тва с ненужния песимизъм и как можело на някой да му мине през акъла. От 2009-та насам се подиграват с нас, като резили имаше и през 2007 и 2008 г. Положението става все по-зле и по-зле, а когато си мислим, че вече копаем дъното, то става ОЩЕ ПО-ЗЛЕ.
И аз съм песимист, и какво от това? Не вярвам, че ще се съберат хора за 100-годишнината, просто защото, както вече писах оня ден, на масата им пука за титли, купи и кой ще играе отляво. Песимист съм дали тия мърши на терена ще бият свинете. Песимист съм дали викането ще е на ниво, най-вече заради последния път срещу прасетата, а и заради някои други мачове. Песимист съм, че нещата в клуба ще се оправят. Песимист съм за всичко, за мен Левски безвъзвратно затъва все повече и повече и скоро няма да изплуваме.
Обаче съм там, на стадиона, винаги ще бъда, винаги ще помагам с каквото мога, винаги ще пея за Левски и все пак някаква искра в мен още вярва, че ще все някога колелото ще се обърне, колкото и време да трябва да мине... И пак ще гледаме с изключително пренебрежение всеки друг отбор.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 1:37 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Имайте си го тоя песимизъм, просто не го изразявайте, щото отчайвате и малкото хора, които се опитват да гледат по-оптимистично на нещата (колкото и да е зле всичко). А ако си повтаряме нон-стоп как ще сме малко, накрая ще сме наистина малко. Аз пък съм убеден, че напук на всичко и всички, ще сме поне 30 000 на стадиона, дай Боже и повече. А един такъв мач с нелош съперник и хубава атмосфера би запалила много малки деца по този отбор. Няма да ги запали 1/8 пълният национален стадион с хора, отчаяни от всичко, свързано с отбора им.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 8:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Най-добре да си играем на Герена, не ми се аргументира, причините са посочени, а и отделно на нашия стадионо е по-уютно, атмосферата ще е в пъти по-добра и ще се напълни. Иначе по-добър съперник за мача, нямаше как да бъде избран :)

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 9:23 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:17 pm
Мнения: 33
Не става въпрос за песимисъм, а за реализъм и обективна оценка на действителността. Този юбилей не е за Батков и играчите, а за привърчениците. Юбилеят е много по-важно да бъде подобаващо отпразнуван от левскарите отколкото това да се отчете пред обществеността, че е имало чествания на самата дата. Ако имам личен празник и се чувствам зле, няма да го направя на деня, защото тогава е прието да се празнува, а когато мога да се насладя на момента. Същото е и с Левски, който не е зле, а направо е тежко болен. Вместо да се изиграе един мач пред много хора точно преди откриването на следващия сезон и да се вдъхне оптимизъм, след 1 месец ще играем в минорно настроение пред няколко хиляди. Ще посетя домакинствата до края единствено заради името и историята на Левски, но да празнувам със същите тези бездушници, които нямат дори моралното право да се доближават до Герена, е, просто няма как да стане. Не е трудно да си представя какъв ентусиазъм ще има сред масата при положение, че съм дългогодишен притежател на абонаментна карта и дори на мен ми е дошло до гуша.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 10:04 am 
Да го направим след сезон и половина тогава, че да им е добре на левскарите :smt115
Ебахти глупостите, заклевам се. Левски има рожден ден на 24 май. Стискаме зъби и отиваме с високо вдигнати глави. Всичко друго е ала, ама, обаче, пърди ми се, тъпо ми е, ще ям пица...
Левскарите са достойни мъже и жени, не скланят глава и не превиват снага! Единственото хубаво, което всъщност е и много лошо, че всичко си зависи за сефте единствено и само от нас. Не от футболисти, треньори, президенти. Дали ще си изкараме незабравимо и величествено, зависи само от нас.
Ако всеки доведе семейството и познатите и приятелите си левскари, още на 4-та минута на празника ще забравите и за сезон, и за загуби, и за титли, и за всичко. И ще се почувствате велико, че сте левскари!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2869
Аз съм съгласен с Иво и не знам защо всеки с различно мнение се заклеймява. Нали за това сме във форум,да обсъждаме,да има различни тези и мнения.

ПС: Ако за четвърти път някой ще ми каже,че Левски може и без мен,може да си го спести. :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 10:21 am 
Не само се заклеймяват, отритват се, режат им се уши и крака и се набиват на кол :ohmygod


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Левски може без всеки от вас, мрънкащите. Може пък вие да си спестите коментарите, а? Положението е такова, каквото е. Няма изгледи да стане по-добро нито през май, нито през август, нито на Коледа. Даже може да стане и по-зле. Който не иска да празнува юбилея и си измисля милион причини - ми прав му път. Обаче да се опитва да налага песимизмът си под формата уж на свобода на словото и да се мъчи да отказва други - това няма да стане, не и в този форум :!:
Работим по всички фронтове за обединение на всеки един левскар, ама с някои хора е абсурдно и невъзможно да се говори. Батков бил причината да няма хора на стадиона, Бру бил виновен и т.н. Ми като играхме в ШЛ що идвахте, бе? Нали пак Батков беше начело, а имахме Мариан Огнянов и Лъчо Балтанов в отбора.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Някой модератор да му слага бан на тоя привърженик и да си седи в гонг. Аман от тъпанари :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
24ти е денят, в който ще сложиме ново начало в историята на клуба! Убеден съм в това. Имаме шанс да се видим кои сме и колко сме, да сме заедно и обединени за пръв път от години, да застанем зад обща цел.

Аз не виждам лошо в мача на юбилея да играят футболисти като Божинов, Димов, Цоневи, Мисяк, Блажевич и т.н. - слаби или не, те поне показаха, че им пука за клуба. Брута, бастоши и нунеши е ясно, че на 23ти май отдавна ще са по самолетите и кой откъде е. А да не забравяме, че и Гонзо ще е на пейката в този ден.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Не можеш да си избереш рождения ден. Дайте да не негваме обстановката с глупости.
Остават вече по-малко от 40 дни до този момент, имаме историческата възможност да открием втория век от съществуването на нещо велико. Нима ни е нужно нещо повече?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
4000 сме шяли да бъдем, да играем на Герена, защото ще ни събере ... Абе, майка му деба, нямате ли си друга работа? Аз съм убеден, че ще напълним стадиона и, че за такава атмосфера, хореография и пиро не сте си мечтали. Просто елате и доведете хора! Толкова ли е трудно да си спестиш тъпото мнение и да не облъчваш всичко живо с негативизъм? Нали осъзнавате, че половин България пали свещи да се провалим? Ще им доставим ли този оргазъм, единственият в живота им! Всеки левскар да си спомни за най-незабравимият му миг свързан с Левски и да отдели 3 часа от живота си за каузата! А каузата си струва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Иво_1914 написа:
Не става въпрос за песимисъм, а за реализъм и обективна оценка на действителността. Този юбилей не е за Батков и играчите, а за привърчениците. Юбилеят е много по-важно да бъде подобаващо отпразнуван от левскарите отколкото това да се отчете пред обществеността, че е имало чествания на самата дата. Ако имам личен празник и се чувствам зле, няма да го направя на деня, защото тогава е прието да се празнува, а когато мога да се насладя на момента. Същото е и с Левски, който не е зле, а направо е тежко болен. Вместо да се изиграе един мач пред много хора точно преди откриването на следващия сезон и да се вдъхне оптимизъм, след 1 месец ще играем в минорно настроение пред няколко хиляди. Ще посетя домакинствата до края единствено заради името и историята на Левски, но да празнувам със същите тези бездушници, които нямат дори моралното право да се доближават до Герена, е, просто няма как да стане. Не е трудно да си представя какъв ентусиазъм ще има сред масата при положение, че съм дългогодишен притежател на абонаментна карта и дори на мен ми е дошло до гуша.

Дори за секунда не бива да си помисляш, че се събираме заради "тези бездушници" :wink:
Да, ще има измет, дори самият Бататюрк ще е там... и какво... да не правим юбилей тогава?
Събираме се заради ЛЕВСКИ, заради идеята, заради каузата, заради нас самите, които носим синьото в сърцата си!
Дайте да не си измисляме оправдания точно сега, имаме нужда от позитивизъм, работа, обединение!
:levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Последна промяна blurrrr на Вто Апр 15, 2014 1:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 15, 2014 1:07 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 08, 2013 4:00 pm
Мнения: 428
Да влезнем малко в дебрите на езотериката. Нищо на този свят не се случва случайно. Левски е идея и начин на живот. Създаден с чисти цели и кръстен на най - светия българин. Понякога имам чуството, че Левски има душа и по някакъв начин е жив. Сега на сто годишнината отбора се опитва да се отърси от гнидите, които са го яхнали и го задушават. За да успее има нужда от нас. Трябва да се върнем към основната ценност на отбора и на Дякона - безгранична любов към свободата, а не към парите, титлите и купите. Когато това стане, успехите неизбежно ще дойдат и стадиона отново ще бъде пълен. Не важно дали юбилея ще е помпозен и скъп, важното е да празнуваме истински всички, които обичаме отбора. С колкото пари с толкова. Идеята "Левски" ще е жива докато е жив и последния левскар.

п.с. Ако мустака посмее да държи реч ще допусне най-голямата си грешка и сам ще си причини огромно унижение, защото вместо реч ще се чува само ТОДОРЕ МАХАЙ СЕ .................


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1335 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 45  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com