forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:01 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1335 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 9:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Аз пък се чудя на кого му е по-интересно да гледа резервите на Лацио, вместо футболисти, които са си оставяли сърцата на Герена?! :roll:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 9:26 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Аз предпочитам втория вариант. Гласувах за него.
Предпочитам сега да си направим празника с юноши, легенди и т.н. А на есен да задоволим и "милионите", които ще дойдат да гледат някой чужд отбор. Лацио за мен не е вариант. А и сега тепърва ще бъдем на 100. Цял сезон до 24.05.2015. :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Росен написа:
Аз пък се чудя на кого му е по-интересно да гледа резервите на Лацио, вместо футболисти, които са си оставяли сърцата на Герена?! :roll:


Ветераните са в миналото, те няма да носят повече успехи на клуба. Поклон за това, което са правили за Левски, но сега важни са тези, които ще донесат следващите успехи на клуба. Мястото на ветераните е в сектор В да люпят семки. За мен празнуване на 100-годишнината не означава носталгия по миналото, а оптимизъм по бъдещето, началото на следващите 100.

Ако няма да има мачна първия отбор по-добре да направим един U19 отбор и да викнем Барса или Милан пак с U19 - така хем малките ще имат шанса да се изправят срещу бъдещите световни звезди, хем ще натрупат опит, хем ще видим реално на какво ниво сме с школата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Естествено че вариант 2.
Пропускате ли момента, че мача от вариант 1 е на 23.05, а не на 24.05???? Не си представям как хората от провинцията ще пътуват за мач на 23 и после пак за шествие на 24?!?!?!?!

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 22, 2005 12:49 pm
Мнения: 215
Вариант 2.

_________________
Батков ВЪН!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Boyo написа:
Росен написа:
Аз пък се чудя на кого му е по-интересно да гледа резервите на Лацио, вместо футболисти, които са си оставяли сърцата на Герена?! :roll:


Ветераните са в миналото, те няма да носят повече успехи на клуба. Поклон за това, което са правили за Левски, но сега важни са тези, които ще донесат следващите успехи на клуба. Мястото на ветераните е в сектор В да люпят семки. За мен празнуване на 100-годишнината не означава носталгия по миналото, а оптимизъм по бъдещето, началото на следващите 100.

Ако няма да има мачна първия отбор по-добре да направим един U19 отбор и да викнем Барса или Милан пак с U19 - така хем малките ще имат шанса да се изправят срещу бъдещите световни звезди, хем ще натрупат опит, хем ще видим реално на какво ниво сме с школата.

Аз пък не съм съгласен. Честваме 100 години, които остават в миналото и затова най-нормалното е да имам мач с играчите, които са част от тази 100 годишна история. Идеята е в този мач единия отбор да е съставен от чужденците, оставили следа в Левски и водени от чуждестранен треньор (Любко, Муслин), а другия да е от българите-ветерани, както и да се включат като смени настоящи юноши. Ветераните може да са миналото и да не носят повече успехи, но са част от тези 100 години и заслужават да бъдат почетени. Юношите тепърва ще трябва да доказват, че имат право да участват в подобни събития, а не да тръгнат по пътя на Ивелин Попов или Макриев. За любителите на чужди колоси ще има мач преди началото на сезона, а приходите от него ще отидат точно за тези невероятни юноши. С приходите от мач Левски-Лацио на 23.05. на Герена няма да можем дори да платим на гостуващия отбор, камо ли да останат пари за нещо друго.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5307
Местоположение: София
Вариант 2!!!

Имам един леко страничен въпрос - има ли Левскари във Виена с желание да ударим по една на 24ти?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2012 11:42 am
Мнения: 637
Всеки който попитам ми казва, че предпочита вариант 2.А и цялостно незнам, кой си представя, че мач между мършата, която играе при нас и Лацио ще предизвика по-голям интерес от мача между юноши и ветерани.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Гласувах за второто предложение. Смятам, че мач със сегашните ни играчи и състав срещу отбор като Лацио, или сходен, няма да донесе необходимата тържественост и удоволетворение на нас феновете. Най- много да дойдат десетина хиляди и повечето да гледат Лацио или да чакат зарята. А и Лацио да бяха били Лудоселец поне- сега не ги ща много!!!
По- добре е да се направи нещо за самите твърди фенове, плюс изпълнения на звезди и другите екстри, включени във вариант две! По този начин ще се усети по- добре празника, всеки ще доведе по някой приятел, жена , деца, ще е по задушевно и истинско!
Вече преди началото на новото първенство, с нов треньор, спортен директор и играчи, може да се направи мач с именит отбор, няма да е късно, а и тогава ще се акцентира върху по-футболната страна на юбилея. До този мач обаче, идеята на празненствата следва да са не толкова футболни, а по- скоро фенски, с исторически привкус...
Чест и почитания за хората, които са се нагърбили с организирането на тези прояви, и раздават сили и средства!
Само Левски- Обичаме те!
Левски- Вековенъ!
:lsfc4 :lsfc4 :lsfc4

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Последна промяна Gene-66 на Пет Апр 11, 2014 11:16 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
Аз пък не съм съгласен. Честваме 100 години, които остават в миналото и затова най-нормалното е да имам мач с играчите, които са част от тази 100 годишна история. Идеята е в този мач единия отбор да е съставен от чужденците, оставили следа в Левски и водени от чуждестранен треньор (Любко, Муслин), а другия да е от българите-ветерани, както и да се включат като смени настоящи юноши. Ветераните може да са миналото и да не носят повече успехи, но са част от тези 100 години и заслужават да бъдат почетени. Юношите тепърва ще трябва да доказват, че имат право да участват в подобни събития, а не да тръгнат по пътя на Ивелин Попов или Макриев. За любителите на чужди колоси ще има мач преди началото на сезона, а приходите от него ще отидат точно за тези невероятни юноши. С приходите от мач Левски-Лацио на 23.05. на Герена няма да можем дори да платим на гостуващия отбор, камо ли да останат пари за нещо друго.


Ако няма да може на националния на 23ти то тогава този въпрос въобще няма какво да стои на дневен ред. Иначе идеята знам каква е, ама не ме кефи. Най-малкото ще има безкрайни разправии и помия по медиите защо е избран еди кой си, а не еди кой си от ветераните, какви са тея чужденци и т.н. Знаеш, че ветераните ни са разделени на 2-3 групички, спрямо това кой ще прави подбора ще има големи имена, които ще останат извън състава - примерно или Гонзо ще играе, или Илиан Илиев. Ако не се лъжа на 90-годишнината (или 85?) имаше някакъв мач на ветераните и бяхме 1-2 хиляди човека на Герена публика...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Ако се обяви, че празненствата започват вечерта на 23.05.2014 на стадиона, и се поканят всички, които обичат Левски да дойдат, с мач между левскари от различни поколения, концерти, сувенири, пиро- шоу, снимки и бира, ще дойдат много хора...

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 11:47 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
GENE-66 написа:
Ако се обяви, че празненствата започват вечерта на 23.05.2014 на стадиона, и се поканят всички, които обичат Левски да дойдат, с мач между левскари от различни поколения, концерти, сувенири, пиро- шоу, снимки и бира, ще дойдат много хора...


:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 12:00 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3832
Аз гласувах за Вариант 2,защото ще има повече време за организация и всичко ще бъде добре подготвено.Заслужаваме мач с именит съперник не само заради самото честване на 100 годишнината и заради славните ни победи в Европа на отбори величия и колоси.
Предложението на GENE-66 също е удачно за сегашната ситуация. :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 31, 2013 6:17 pm
Мнения: 168
Местоположение: Виена
2

_________________
Там, под синьото небе, под светлините на Герена, бушува синьото море, притихва цялата вселена!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 12:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6561
Местоположение: София
2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 2:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Чака се подпис от Лацио, няма какво да го обсъждате :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 3:53 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Скари, бири, а шатра? На панаир го обърнахме! И какво като има повече време за организация до август? То и за 24ти имаше много време, затова сега месец преди датата се избират варианти. И сега да е, и Август да е, пак едни и същи хора ще се занимават. Това е единият мит. Другият - август, лято, морета, скъпи билети, оправданията пак ще са едни и същи, а инерцията от празника ще е убита вече. Друг е въпросът, че е кощунство да няма 5млн.лв. за Сектор А, а ние да пръснем 3-4млн.лв. само, за да докараме голям отбор. И като докараме какво? Ще е пълно с туристи на стадиона, а за истински Левскари няма да има билети.
23.05. мач с Лацио, 00:00ч. факли, знамена и песни в цяла България. На сутринта всички към София и в 11ч. тръгваме към Могилката.
Вариант 1, твърдо.

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Като излезне официално вместо да псувате се заемете да помогнете, кой с лев, кой с труд, кой с агитация! Стига разделение! Август месец в София няма никой, да си правим аржентината на 23 срещу 25 и тва е! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 4:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Вариант 2 ми харесва повече, макар че наистина август месец няма хора в София. Ако има възможност да се измести малко, примерно за септември, времето и тогава е пушка.
Но подкрепям Седем:едно - редно е всички или поне повечето хора, свързани с клуба, да вземат участие. Те са по-важни и от Лацио, и от който и да е друг.

П.П. Седем:едно, нашият човек е навит :) Каза, че ще свири, ако всичко е организирано от феновете, а не от Батков :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
А защо тогава се пуска анкета и си губим времето да философстваме, след като всичко е решено? Нещо не разбирам...

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 5:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Гласувах за вариант 1, тъй като на вариант 2 много хора ще му пеят и ще станем за смях. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
Твърдо за втория вариант

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 6:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Така както е представено,съм за вариант 2.Вариант 1 е някак си постен,а и много пришпорен.Датата за мач може да е по всяко време.Юбилея си е за нас,а и е цяла година,не само 24.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Първият вариант хич не е лош, но ако има мач на 23-24 май, то ще можем ли да съберем парата за да се направи организация? Сигурно хич не съм запознат, ама от къде ще намерим половин милион денги за две седмици :smt017 С оглед на състоянието ни в момента вариант 2 ми се вижда по-реалистичен.
Казвайте, ако някоя нова бащица иска да се ръси да не го мислим, а да правим комбиниран вариант 3 :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 6:17 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 08, 2013 4:00 pm
Мнения: 429
Гласувам за вариант 1. Левски има рожден ден на 24.05. Никога не съм си празнувал рождения ден няколко месеца по-късно.
Мач на 23.05 вечерта на НАЦИОНАЛНИЯ СТАДИОН и после почва лудницата - концерти, заря, шествия, факли, бомби, каба гайди и т.н. - чак до 25.05. :lsfc3 Мисля, че така е редно. А с кой ще е мача няма никакво значение. Ако останат кинти по-добре да се дадат за сектора, защото то се е видяло, че и за там пари ще събираме ние финовете, така че може да направим хубава първоначална вноска.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11359
В момента не знам до колко парите са проблема при въпроса за сектора :smt006

Иначе гласувах за Вариант 2, но честно казано мисля че еуфорията през Август няма да е същата като на 24 :smt023

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Определено вариант 2 щеше да е по-удачен...ако се подпише с Лацио всичко ще се прави на тъгъдък, приходите ще са по-малки и ще се наложи да гледаме доста мърши, които след месец няма да имат нищо общо с Левски.А принципно няма да е лесно да се сбере и отбора от чужденци, доста не са в България, на някои със сигурност трябва да им се търсят телефони за контакт и т.н., но определено би се получило мноого по-добре.А до април ще има време за нормална организация и алтернативи за съперник.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Вариант 2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26697
Вариант 1 приляга много повече на Левски на 100 години.
Вариант 2 приляга перфектно за всяка следваща неюбилейна годишнина.
Факт е кривото положение и е ясно, че чудеса не стават, но пак ще си кажа, че лицето ТБ е ДЛЪЖЕН(колкото и да звучи, като на прасетата лафа), като президент на Левски през 2014 г., да поеме изцяло финансирането по осъществяване на мач, а не на мачле. Шибаняка трябва да е горд, че има тази чест, а то е точно обратно. Изсирам ти се на лицето Тошко и САМО ЛЕВСКИ! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Човек, изкара ебати свинското мнение.Тоя изрод е ДЛЪЖЕН просто да се махне от Левски..и да няма нищо общо никога повече, идея се нямаш от кога им е говорено на тия мърши за юбилея..познай какви бяха отговорите им до скоро.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1335 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com