forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 8:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Подкрепяте ли идеята и меморандума?
1. Да, подкрепям го, нека си направим юбилея сами 95%  95%  [ 454 ]
2. Не, не го подкрепям, нека Батков ни го направи 3%  3%  [ 13 ]
3. Все ми е едно, дреме ми за юбилея 2%  2%  [ 9 ]
Общо гласове : 476
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Нали на националния не можело?

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 2:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Припомнете си един мач на Герена с Вердер колко хора събра .. Няма как според мен да не се напълни стадиона.. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 8:31 am 
Ако вместо да пишете пораженчески решите да кажете - Аз ще купя 5 билета и ще ги подаря на мои познати, за да станат част от празника и магията на Левски, друго щеше да е. :roll:
Но... това е за някакъв друг свят, друга ера, други хора, друга вяра, друг манталитет.
Ако сами не си помогнем и не се измъкнем, никой няма.

Ето, аз почвам пръв - За зла ирония на съдбата няма да мога да присъствам на най-важното събитие на Левски, :cry: но ще купя 5 или повече билети и ще ги подаря на хора, които да отидат на стадиона и да се докоснат, бегло-бегло само, до това, което аз обичам и подкрепям, и ще обичам, и ще подкрепям цял живот!

Каква е ползата? Аз може и да не купя нито един билет и дори да открадна парите за билети. Но като написат 10 човека такова нещо и още 100 го прочетат, ще им стане хубаво и приятно, ще ги понадъха, поразбуди, накара да се замислят... и може би и те да го направят :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 8:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Аз вече казах, че ще взема цялото семейство (и съм сигурен, че хиляди ще направят като мен). Примерът с Вердер е префектен - 20 хиляди в контрола. Васил Левски го пълним за мач с Лацио без проблем...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 8:39 am 
Без проблем чак трудно, но ако всички много се напънем, ще успеем.
Върти ми се и някаква идея да се дадат безплатни билети, за Г примерно, за всички деца от всички училища в София, които носят името Левски :wink: Това, разбира се, може да се завърти по доста начини. Примерно училищата около Могилката, тези около Герена и т.н.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 8:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
По-скоро на всички деца от школата. Хубаво е и за пенсионери да има намалени цени, защото има много хора на 70-80 години, Левскари, за които 20-30 лв билет може да е проблем, а те също заслужават да видят юбилея. Абе само като си представя пълния стадион, празника, настръхвам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 8:53 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
Няма да има билети на цени 20/30 лв. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 9:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Oachkatzlschwoaf написа:
Ако вместо да пишете пораженчески решите да кажете - Аз ще купя 5 билета и ще ги подаря на мои познати, за да станат част от празника и магията на Левски, друго щеше да е. :roll:
Но... това е за някакъв друг свят, друга ера, други хора, друга вяра, друг манталитет.
Ако сами не си помогнем и не се измъкнем, никой няма.

Ето, аз почвам пръв - За зла ирония на съдбата няма да мога да присъствам на най-важното събитие на Левски, :cry: но ще купя 5 или повече билети и ще ги подаря на хора, които да отидат на стадиона и да се докоснат, бегло-бегло само, до това, което аз обичам и подкрепям, и ще обичам, и ще подкрепям цял живот!

Каква е ползата? Аз може и да не купя нито един билет и дори да открадна парите за билети. Но като написат 10 човека такова нещо и още 100 го прочетат, ще им стане хубаво и приятно, ще ги понадъха, поразбуди, накара да се замислят... и може би и те да го направят :wink:


Откога се превърнахме в национална кауза, че да ни боли дали ще ни е пълен стадиона за мач с Лацио (иронията от страна на съдбата поне е на ниво). Ще подаряваш билети, пътни ще плащаме ли?
Говорим си за цифри просто, няма нищо пораженческо да приемеш реалността. Герена е празен от години, разрушен от една година, за отбора и собствеността няма да коментирам дори.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 9:24 am 
Мислиш ли, че ти е тъпо мнението?
Левски не само, че е национална кауза, ами има много малко неща в България в последните 100 години, които да имат такова голямо значение и да са такъв обединителен център за такава огромна маса от българите, както е Левски. :smt115
Пътни ще плащам, разбира се, и кебапчета, тъпак...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 9:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Откога се превърнахме в национална кауза, че да ни боли дали ще ни е пълен стадиона за мач с Лацио (иронията от страна на съдбата поне е на ниво). Ще подаряваш билети, пътни ще плащаме ли?
Говорим си за цифри просто, няма нищо пораженческо да приемеш реалността. Герена е празен от години, разрушен от една година, за отбора и собствеността няма да коментирам дори.



Човек спри се! Бъди малко позитивен и ни спести негативизма си. Аз ще купя поне 10 билета, за да ги подаря на мои роднини, които да присъстват на юбилея! С правилния призив и малко действия от всеки един от нас, може да си направим празника велик и запомнящ се!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 9:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
94та нашите водили играчите на Байерн на нощен живот след мача (разбирай по курви) :bigok
Акримуньо да се готви да води тези на Лацио :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 9:41 am 
Сега само трябва да стискаме силно палци нещата с Лацио да се случат. :levski Тези ще дойдат и много сериозна тумба италиански муцуни :bigok Което е хубаво, защото ще се получи добър празник.
Ореля Ферхунде ще го наемем за 25 лева на час да лети над стадиона, ще е истински празник за града :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 10:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Явно мнението ми не е прозвучало както трябва. Да се обръщаш така към мен е "тъпо", както и да е. :wink:

Исках да кажа, че мисля, че хора, които не се асоцират с идеята "Левски", не трябва да бъдат едва ли не приканвани под една или друга форма да са на стадиона.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Oachkatzlschwoaf написа:
Сега само трябва да стискаме силно палци нещата с Лацио да се случат. :levski Тези ще дойдат и много сериозна тумба италиански муцуни :bigok Което е хубаво, защото ще се получи добър празник.
Ореля Ферхунде ще го наемем за 25 лева на час да лети над стадиона, ще е истински празник за града :bigok


Може да вземем от тея гълъби дето пускат по сватбите :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11345
По-добре лешояд или птеродактил :boisw

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Явно мнението ми не е прозвучало както трябва. Да се обръщаш така към мен е "тъпо", както и да е. :wink:

Исках да кажа, че мисля, че хора, които не се асоцират с идеята "Левски", не трябва да бъдат едва ли не приканвани под една или друга форма да са на стадиона.

Стига се излагал :wink:
Естествено че билетите ще са за Левскари, аз също с удоволствие бих подарил билети на няколко човека :levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Дано юбилея са организира изцяло, само и единствено от привържениците. Така беше създадена нашата любов, така и ще си я отпразнуваме, без мажоритарни собственици!Дебелата ДС свиня подписа ли мемурандума вече?
:levski :levski :levski

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 2:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
#подпишисебе


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 2:31 pm 
Може би не трябваше да те наричам тъпак, но... В момента имаме нужда от едно-единствено нещо, високо вдигнати глави и позитивно мислене. Всичко друго ще ни погуби и погребе. Ако сами не си помогнем, няма кой.
Ако се провалим сега, дано да изгнием и да не се показваме повече от мишите си дупки :!:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Броя на хората, които ще дойдат на юбилея, зависи от това как се промотира събитието. Ако действаме партизански, нема да има много хора. Ако се заложи да го правят някакви професионалисти, ще дойдат хора, които от 10 години не са стъпвали на мач.
Иначе аз да питам - DMS номера, на който пращаме смс-и, нали средствата събрани там са за годишнината?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 6:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10720
да


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 6:03 pm 
Какви професионалисти имаш предвид? Ние сме футболни фенове, а това е нашият клуб. "Професионалисти" в клуба няма, а сред нас само ентусиасти. Професионалисти ПР-и правиха на любимата РБ рекламния клип. :roll: Ние нямаме пари за такива работи.
Имаме обаче силата да убедим приятелите си левскари да дойдат и да закараме на стадиона семейството си :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Boyo написа:
94та нашите водили играчите на Байерн на нощен живот след мача (разбирай по курви) :bigok
Акримуньо да се готви да води тези на Лацио :bigok


Готово :bigok

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Отговорите са малко в стил: 1. Да, аз съм с всички. 2. През кура ми е. 3. Болите ме кура.
Аз пък съм на мнението, че Батков има задължение да участва по максималния възможен ФИНАНСОВ начин, навръх всичките лайнотии които се получиха напоследък.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 6:48 pm 
Ганьо не ще да дава и пукнат лев. Дано пукне. Не заради лева, просто ей така...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Защо не се публикува текуща информация колко пари са събрани до момента?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Мисля че първо трябва да има яснота за Лацио - има ли възможност или не. Ако има - тогава се прави бюджет, програма, вижда се колко пари липсват към момента и почваме. Етър вече публикуваха програма по минути за юбилея си, няма нужда от тайнственост. Козареца е прав, момчетата от фонда и от нкп са супер и правят всичко със сърце и емоция, но за да обхванеш всички Левскари трябват хора , които имат съответните познания, контакти и тн, защото говорим за най-различни групи и типове хора. Имам няколко контакта покрай тръста, а и покрай лични дела на хора, които могат да помогнат. Убеден съм, че Колев и другите журналисти ще помогнат с медийно отразяване. Така че чакаме развръзката и почваме


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 08, 2014 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ти пък сега Етър, там основният двигател на честванията е общината, а тук всичко се прави от феновете и то от не повече от 20 човека.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Кока-Кольо написа:
Защо не се публикува текуща информация колко пари са събрани до момента?

Скоро ще има. Иначе утре ще знаем повече за Лацио, доколкото разбрах има осигурено финансиране, но чакаме потвърждение от тях.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Oachkatzlschwoaf написа:
Какви професионалисти имаш предвид? Ние сме футболни фенове, а това е нашият клуб. "Професионалисти" в клуба няма, а сред нас само ентусиасти. Професионалисти ПР-и правиха на любимата РБ рекламния клип. :roll: Ние нямаме пари за такива работи.
Имаме обаче силата да убедим приятелите си левскари да дойдат и да закараме на стадиона семейството си :wink:

Е какви професионалисти може да имам предвид?! Малко съм архаичен, ама май им викат промоутъри - тези, които организират големите концерти, нали така се наричат? Предполагам, че имат пинизи за промотиране на събитие, които реално да увеличат интереса неколкократно. Това, че сред нас няма такива, не значи, че няма начин да се свържем с такива хора и да разберем дали може да се договорим с тях. Ако имаме карт-бланш де. Не знам какви похвати ползват, но съм 200% убеден, че ако се завърти една реклама по националните медии, сериозно ще увеличи евентуалната посещаемост. Хубавото на тази възможност, доколкото съм светнат е, че event-мениджърите поемат търговския риск, което значи, че ако имаме някакви разходи, ще можем да се справим с посрещането им. Лично на мен, цифри като няколкостотин хиляди ми звучат като тотална фантазия, но няколко десетки хиляди може да се окажат постижими.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com