forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:50 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 60 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Подкрепяте ли идеята и меморандума?
1. Да, подкрепям го, нека си направим юбилея сами 95%  95%  [ 454 ]
2. Не, не го подкрепям, нека Батков ни го направи 3%  3%  [ 13 ]
3. Все ми е едно, дреме ми за юбилея 2%  2%  [ 9 ]
Общо гласове : 476
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Батков е готов да остави организацията на юбилея на Фондацията и ще подпише меморандум за това. За тази цел е важно да знаем дали форумът иска да бъде страна в този меморандум и дали го подкрепя. Останалите страни ще бъдат НКП, Тръстът, Фонд Сектор Б. Ако не го подкрепим, организацията остава в ръцете на Батков. Ако го подкрепим, форумът ще има и ангажименти да помага в осъществяването на идеите и наш представител ще подпише официално въпросния меморандум. Моля да гласувате, утре се решава всичко!

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 2:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Не.Нека има един представител от форума,който да сере на Батков и разните споразумения,да си направим една скрита тема,да вкараме по 20-30 кинта в специално направена сметка и да избухнем на 24-ти.Ако от фонда подпишат подобно нещо ще е ....търся думата,не искам да казвам жалко


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 3:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 1:27 am
Мнения: 1744
Местоположение: София
Това значили, че ако се подпише този меморандум, Батков ще се освободи от финансови ангажименти за юбилея? Защото говореше неговите празни обещания от много време, как Левски щял да получи хубав юбилей срещу силен съперник. Сега е готов да предостави цялата организация на феновете, но това значили, че няма да даде и лев за целта?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:09 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Ганьо до момента нищо не е направил за този юбилей освен да хвърля гръмки обещания. До сега с бездействието си по скоро пречи отколкото върши някаква работа. Празникът ще бъде такъв какъвто си го направиме ние и невиждам смисъл да се делим от другите с някакви наши инициативи които в един момент може да се окажат дублиращи се с фондацията. Дяконът го е казал - "Всичко се състои в нашите задружни сили".

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Spursy написа:
Това значили, че ако се подпише този меморандум, Батков ще се освободи от финансови ангажименти за юбилея? Защото говореше неговите празни обещания от много време, как Левски щял да получи хубав юбилей срещу силен съперник. Сега е готов да предостави цялата организация на феновете, но това значили, че няма да даде и лев за целта?

Точно така, няма да даде нито един лев, както не е дал досега и както няма да даде и в бъдеще, независимо кой организира нещата. Разликата е, че няма да ни пречи да го направим както трябва. И да, този документ е само една формалност, няма никакво значение дали ще го подпишем от форума или не, но е хубаво да се знае кои фенски съсловия го подкрепят и кои не.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 10:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Сега прочетох пак въпроса и явно не съм го разбрал вчера.ДА - юбилей без Ганьо.Срал съм ти и на Бенфиката,та ние бел ден не сме виждали от 5 години като фенове,за тоя сезон пък да не говорим.Нека да се подпише такова споразумение.
Всичко ще си направим сами - организация,почитане на гробове,шествие и прочие.И ше е много по-истинско.Дано да се излезе и с една декларация,че за феновете Батков вече не е част от Левски и не е желан като присъствия на всички мероприятия.Аз през деня съм свободен,че повече нощни давам,тъй че чакам тема с това какво е нужно като труд и усилия за организацията на различните места,през които ше минем.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Както каза човекът над мен - ясно да се обяви после пред цялата страна, че Батков е абдикирал от тази дейност


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Понеже от телефона не се виждат анкетите, а нямам компютър съм твърдо ЗА

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
Твърдо съм ЗА! Само имам едно допълнение, като ганьо няма да даде пукнат грош, да го натиснем, приходите от билети да се превеждат на фондацията!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
Един малко тъп въпрос но - Как може да ни пречи Батков ако не се подпише такова нещо ?

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 2:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Докато тоя капут се води президент на Левски всичко трябва да се прави с негов подпис. Дори някакво разрешение от общината ако щеш, ако е от името на футболният клуб. Той досега не е дал и една стинка за нещо свързано с честването. Така също не си е мръднал пръста да направи каквото и да е. Даже и плакетите които се дават на полувремето на домакинските мачове са платени от фондацията. С бездействието си мустако пречи а дните до 24 май намаляват все по бързо.

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 8:03 pm
Мнения: 1029
Аз гласувах с Не, защото:
1-какъв е този президент/собственик/спонсор на клуб, ако не изважда никакви пари, не харчи и стотинка, а той еднолично решава всички финансови, спортно-технически и други проблеми в клуба?! Както е казал бай Тошо - Как ще решиш проблема без пари?
2-ако феновете сами си правят юбилея, бататюрк ще си измие ръцете и при всеки въпрос ще казва, че не той е виновен, а тръста/нкп и пр.
3-ако мустака контролира нещата, ние след това лесно можем да му изсипем помията си върху него и в крайна сметка да си продаде акциите!

Знам, че повечето от вас няма да ме разберат какво съм казал и ще си изсипят гнева върху мен, но съм длъжен да си дам мнението! САМО ЛЕВСКИ!

_________________
:lss-1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 4:22 pm 
Вече е решено, Фондацията поема всичко. От днес с всички сили, за да направим НАШИЯТ юбилей на НАШИЯ отбор, а на Ганьо всеки ден да му се сочи в сурата, че е предател и долна мижитурка, абдикирала дори от вековния юбилей на клуба "си" и не е добре дошъл на нито едно събитие и по нито един повод.
Смърт за тебе, свиньо мустаката. Махай се от Левски, гнидо...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Видях във фейсбук, че опция за мач с Лацио все още има?
Защо не се каже публично колко пари са нужни, колко са осигурени до сега и т.н. Мисля че ще се намерят спонсори, особено сега като се знае, че парите не отиват при Батков по никакъв начин. Може и да се пуснат билети в продажба още сега...

Отделно, от МВР съобщиха, че няма проблеми на 24 да се правят манифестации и тн за празника, така че едва ли ще правят проблем и за нас


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 4:47 pm 
Чака се последният отговор на Лацио. Спонсорите са намерени. Парите са ясни, към 300 000 евро.
А спонсори все ще се намерят, хората винаги са готови и ще дадат, само да се каже, пари бол, като шума падат от небето... а в касата на Фондацията, Фонда, Фондчето, Фондченцето 6 лева и 24 стотинки. :bigok
Няма как да не дадат хората :bigok Нещо като няма как да не се намери богат собственик на Левски :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Вчера след мача две момчета усилено обсъждаха как е наложително да се намери подобаващ съперник....не се стърпях и им казах, че има вероятност ние да си го търсим и финансираме, секна им разговора, а на мен ми стана тъпо.

п.с. Прочел съм само последното мнение в темата :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Цитат:
Днес се състоя среща между ръководството на ПФК Левски в лицето на собственика Тодор Батков, изпълнителния директор на клуба Константин Баждеков, председателя на СК Левски Стоян Хранов, представители на спортния и футболния клуб, фондация „ Фонд 100 години Левски”, отговарящи за провеждането на мероприятията по честването на стогодишнината на клуба. На срещата бяха обсъдени два варианта за провеждане на събитието на 24 май.

Първи вариант: Организиране на мач между представителните отбори на ПФК Левски и Лацио Рим на 23 май на националния стадион „Васил Левски”, с начален час 21.45 ч. Преди мача ще бъдат наградени най-значимите по постижение спортисти на клуба. На другия ден в 11.00 честване на „Могилката” и шествие на ръководство, спортисти и привърженици по маршрут – бул. Витоша 134 – бул. Васил Левски №94, до паметник „Васил Левски”.

Втори вариант: Организирано честване на „Могилката” на 24 май, шествие на ръководство, спортисти и привърженици по маршрут – бул. Витоша 134 – бул. Васил Левски №94, до паметник „Васил Левски”, концерт-награждаване на най-значимите спортисти на клуба в зала „Универсиада”. Часовете на мероприятията ще бъдат обявени допълнително.

На срещата ръководството на клуба делегира официално правата на фондация „ Фонд 100 години Левски” за организиране и обезпечаване на финансиране честванията на вековния юбилей.

В петък предстои нова среща на организационния комитет, за да бъдат уточнени всички детайли по провеждането на мероприятията.

Всеки, който се чувства съпричастен към каузата, за организиране на запомнящ се юбилей на любимия клуб може да направи лично дарение на сметката на фондацията „Фонд 100 години Левски”:

BG88UBBS80021003209340,
BIC: UBBSBGSF


Да го има и тук.

Вчера писах нещо по темата, но гледам, че се е споминало... както и да е. Смятам, че трябва да направим всичко възможно да осъществим вариант 1. Остава към текста да се добави необходимата сума и да се разпространява масово, както разбира се и сметката на "Фондация 100 години ЛЕВСКИ" и другите начини за даряване. Със спонсори и достатъчна масовост би трябвало да съберем част от парите поне... Нещо повече, мисля си, че дори на кредит да се изтеглят недостигащите пари, пак е оправдано. При добра организация парите би трябвало да се избият и да няма проблем с връщането. Работата ни сега си състои в даряване и мотивиране на всички приятели и познати Левскари, другото нещо е сериозен медиен шум, но по възможност тоя път да не е Тити, нищо лошо не искам да кажа, но по-спокойничко трябва да се разясни ситуацията... Хората трябва да разберат ЗА КАКВО ТОЧНО ДАВАТ, НА КОГО ДАВАТ, ЗАЩО ДАВАТ и т.н.

Ще си позволя и едно лирично отклонение... Някога, преди почти 100 години, в млекарницата на бай Трайче Жиковски още прохождащия любим наш тим също събира пари, вкл. назаем, за да играе един от първите си международни мачове. Интересът е огромен, билетите са продадени за отрицателно време, малкото тогава клубче е дори на печалба, не само парична при това...

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 7:41 pm 
Цитат:
Ще си позволя и едно лирично отклонение... Някога, преди почти 100 години, в млекарницата на бай Трайче Жиковски още прохождащия любим наш тим също събира пари, вкл. назаем, за да играе един от първите си международни мачове. Интересът е огромен, билетите са продадени за отрицателно време, малкото тогава клубче е дори на печалба, не само парична при това...


това ми хареса много, ако позволиш, ще го ползвам в страницата в следващите дни за нещо, което да отвори очите и да поразбуди хората :smt023


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
:)
Е как "ако позволиш"... разбира се, че може да правиш всичко за каузата :levski

ПС И да добавя, ако се тръгне по пътя на организиране на мач с Лацио, идеята на Бойо за предварителна продажба на билети като начин за събиране на парите, е доста добра :smt023

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Oachkatzlschwoaf написа:
Чака се последният отговор на Лацио. Спонсорите са намерени. Парите са ясни, към 300 000 евро.
А спонсори все ще се намерят, хората винаги са готови и ще дадат, само да се каже, пари бол, като шума падат от небето... а в касата на Фондацията, Фонда, Фондчето, Фондченцето 6 лева и 24 стотинки. :bigok
Няма как да не дадат хората :bigok Нещо като няма как да не се намери богат собственик на Левски :bigok


Казвал съм ти много пъти - докато Фонда се асоциира с НКП не очаквай много хора извън сектора да дарява пари там, такъв е имиджа на НКП и преди да се промени това няма как да се промени другото. Колкото да парите за мач с Лацио - предполагам си наясно, че модева е била навила два спонсора вече, не е лошо да се говори пак с тях, вероятно още са навити. При 30 хиляди на националния и 20 лв билет тези пари се събират, така че ако Лацио са още ок да дойдат е достатъчно да се вземат парите от тези два спонсора и да се пуснат билетите в предварителна продажба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 31, 2013 6:17 pm
Мнения: 168
Местоположение: Виена
Boyo написа:
Oachkatzlschwoaf написа:
Чака се последният отговор на Лацио. Спонсорите са намерени. Парите са ясни, към 300 000 евро.
А спонсори все ще се намерят, хората винаги са готови и ще дадат, само да се каже, пари бол, като шума падат от небето... а в касата на Фондацията, Фонда, Фондчето, Фондченцето 6 лева и 24 стотинки. :bigok
Няма как да не дадат хората :bigok Нещо като няма как да не се намери богат собственик на Левски :bigok


Казвал съм ти много пъти - докато Фонда се асоциира с НКП не очаквай много хора извън сектора да дарява пари там, такъв е имиджа на НКП и преди да се промени това няма как да се промени другото. Колкото да парите за мач с Лацио - предполагам си наясно, че модева е била навила два спонсора вече, не е лошо да се говори пак с тях, вероятно още са навити. При 30 хиляди на националния и 20 лв билет тези пари се събират, така че ако Лацио са още ок да дойдат е достатъчно да се вземат парите от тези два спонсора и да се пуснат билетите в предварителна продажба.

Ако мачът е с Лацио, не виждам как ще се съберат 30к.

_________________
Там, под синьото небе, под светлините на Герена, бушува синьото море, притихва цялата вселена!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
с лекота


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Все пак не сме Хайдук или Звезда, малко по-разумно с очакванията ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Абе какъв е тоя песимизъм, това е сто-годишнината на клуба, при това срещу съперник, с какъвто не сме играли 3-4 години. Ще дойдат не само такива дето не са стъпвали от тогава на мач, ами и много хора ще си доведат целите семейства.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Надяваме се :)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
За съжаление започвам да си мисля, че този юбилей ще е едно огромно сгромолясване и разочарование, просто защото всеки го мързи, не иска, не вярва, не слуша, чака другия, мрази качулките, мрази НКП, мрази Бру, боли го гъза и още 390745 причини. Не знам, може и аз вече да съм почнала да живея адски много в интернет, но положението ми се вижда страшно :(
Съжалявам за негативизма.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Инче, това няма как да се случи...точно заради 6 човека...и още 500-600 активни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 1:27 am
Мнения: 1744
Местоположение: София
Няма да е така. Според мен ситуацията е следната. Явно сами ще правим цялата организация. Това значи, че доста малка група от най-дейните и отдадени Левскари ще мислят детайлите, ще почерпят опит от вече минали подобни събития на други отбори и ще направят перфектната програма. Т.е. най-важното ще е в техни ръце и тежестта ще е огромна. От всички останали хиляди Левскари ще се изисква просто да присъстват. Това ще включва да се разходят при едно организирано шествие и после да отидат на стадиона. Сигурен съм, че хора ще се съберат, най-малкото баща ми и всякакви негови приятели и набори, които от години не ходят на мачове, ще дойдат за подобно събитие. При добра организация (да се съобрази, че ще има и по-стари хора) и важното - широко разпространение, съм сигурен, че без проблем ще съберем 30 000, което ще е страхотна гледка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Вземете бройката на Герена от мача с лудатасарай септември и Иртиш по-рано, съберете, делете на две и умножете по 2, 2.5 и това ще е г/д броя на зрителите, според мен, т.е. 20-22 000

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 29, 2012 5:39 pm
Мнения: 391
Местоположение: Sofia
Аз мисля,че 30 хиляди без проблеми събираме на националния! Ако се уреди този мач и се пуснат примерно 20 дена преди това билети,после призиви 20 дена ще се изкупят без проблеми(надявам се) :lsfc1 :levski

_________________
Не признавам системата големи-малки , има два вида хора - достойни и жалки!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 60 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com