forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 10:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Съгласни ли сте с така предложените мероприятия?
1. Да, нямам забелжки 82%  82%  [ 117 ]
2. Да, имам някои забележки, които ще опиша в темата 15%  15%  [ 22 ]
3. Не, не ми харесва 2%  2%  [ 3 ]
Общо гласове : 142
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8817
Ми, добър съм в охранителната дейност и някой други не толкова изявени... Бих помогнал с каквото е нужно


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 17, 2013 3:05 pm
Мнения: 248
Тук в Сливен си събираме пари,ще си правим заря,димки,факли...През целият Май месец, ще пуснем няколко ел.билборда и доколкото разбрах,че във всеки град с фенклуб, ще има нещо такова.

Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk

_________________
Мило ми е майко, драго ми е татко БЪЛГАРИН да бъда, ЛЕВСКАРЧЕ да стана!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Да, цялото дневно мероприятие има ли как да се закръгли с един концерт в Арена Армеец вечерта ?

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Тогава в "Арена Армеец" има европейско по спортна гимнастика и залата ще е заета.
Сещам се, че се направи фондация, която да организира честванията по юбилея, и ако може там да се натисне за контролен мач срещу голям европейски отбор през август ще е хубаво. Така и така има времето дотогава, знам ли. Иначе за 24.05 в сегашното ни положение нещата ми изглеждат ок.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 2:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Фондацията, както и всичко останало, пак се движи от същата шепа хора.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 3:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4025
Всичко е добре измислено, само според мене наистина ще е готино да натиснеме много за идеята на 23-ти срещу 24-ти през ноща в 00:00 всички да се качиме на блокове, къщи, вили и да направиме София цялата да свети... В цяла София, всеки квартал имаме активни хора, така, че не мисля, че ще е проблем...
ВЕКОВЕНЪ ЛЕВСКИ СОФИЯ!

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 3:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Живея в Глазгоу, наивно е да казвам и да си го мисля, но ще споделя все пак, търсим някаква градивна критика - ако има с какво да помогна за идеята Рейнджърс на лично, ще ида и пратя където каквото трябва

_________________
Изображение


Последна промяна Позитивни мисли на Пет Мар 28, 2014 3:34 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 3:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Готов съм да помагам по всякакъв начин, казвайте какво е нужно, може и на лично :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 8:41 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Живея в Глазгоу, наивно е да казвам и да си го мисля, но ще споделя все пак, търсим някаква градивна критика - ако има с какво да помогна за идеята Рейнджърс на лично, ще ида и пратя където каквото трябва


Нека опитаме. Поне да разберем свободни ли са, какви пари ще искат. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 8:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21375
По темата Рейнджърс :loser2
Цитат:
Най-титулуваният шотландски клуб Глазгоу Рейнджърс отново има финансови проблеми. Тимът е със загуби от 3.5 млн. паунда само за последните шест месеца.

Рейнджърс се опитват да се възстановят след фалита през 2012 г., заради който бяха изхвърлени в четвърта дивизия на местната лига.

Ръководството не получава очакваните приходи от продажба на акции и билети, което води и до проблемите с финансите.

Очаква се да се предприеме специална оздравителна програма, за да не се повтори ситуацията отпреди две години. Взима се кредит от 1.5 млн. паунда за спешни разходи.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 9:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Според мен юбилейният мач трябва да е представянето на отбора преди новия сезон срещу голям клуб на "Васил Левски". Имам чувството, че този слаб сезон ще е изтощил доста хора и осакатеният ни стадион ще е далеч от пълен на 24-ти май. Може би на този етап ще е по-добре да се ограничим до шествия и празненства из центъра, а юли да се организира голям мач.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
На 24 май няма лошо да поканим доказали се чужденци и бивши играчи и да си спретнем един хубав мач. Лично на мен тази идея ми допада повече от Рейнджърс и тн. За мач с европейски отбор както каза Brannik може би е по-удачно да се организира преди началото на сезонЯ.

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 2:35 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2051
Местоположение: София
Дерипаска написа:
Всичко е добре измислено, само според мене наистина ще е готино да натиснеме много за идеята на 23-ти срещу 24-ти през ноща в 00:00 всички да се качиме на блокове, къщи, вили и да направиме София цялата да свети... В цяла София, всеки квартал имаме активни хора, така, че не мисля, че ще е проблем...
ВЕКОВЕНЪ ЛЕВСКИ СОФИЯ!

И аз имах идея, но за Витоша. Да се качим на достъпни места с автомобили и да запалим факли, заря и т.н. И да се снима от блоковете с гледка към Витоша. Разбира се и да се внимава да не запалим гората, че си е рисковано.
Ето идеята ми още през 2011 година съм я писал... :bigok viewtopic.php?f=26&t=12333&p=1023193#p1023193

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
Brannik написа:
Според мен юбилейният мач трябва да е представянето на отбора преди новия сезон срещу голям клуб на "Васил Левски". Имам чувството, че този слаб сезон ще е изтощил доста хора и осакатеният ни стадион ще е далеч от пълен на 24-ти май. Може би на този етап ще е по-добре да се ограничим до шествия и празненства из центъра, а юли да се организира голям мач.


+1

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 5:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 10:08 pm
Мнения: 145
Може примерно на 23-и срещу 24-и в 00:00 мощно аржентина в София и в цяла България, а на 24-и май вечерта на Витоша :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2465
CRAZYBAT написа:
Може примерно на 23-и срещу 24-и в 00:00 мощно аржентина в София и в цяла България, а на 24-и май вечерта на Витоша :wink:

:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
На Витоша не може да се пали нищо. Точка по тая тема.

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 30, 2006 6:58 pm
Мнения: 338
Ако се разпръснем по блокове и къщи няма да стане толкова масово и готино. По - скоро да се съберем и да запалим центъра. Ще е много по - масово, забележимо и запомнящо се. Все пак един квартал като Люлин например, трябва на всеки блок по 10 човека да се качат, за да светне..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 6:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Tw1ceBlessed написа:
Ако се разпръснем по блокове и къщи няма да стане толкова масово и готино. По - скоро да се съберем и да запалим центъра. Ще е много по - масово, забележимо и запомнящо се.


Brannik написа:
Според мен юбилейният мач трябва да е представянето на отбора преди новия сезон срещу голям клуб на "Васил Левски". Имам чувството, че този слаб сезон ще е изтощил доста хора и осакатеният ни стадион ще е далеч от пълен на 24-ти май. Може би на този етап ще е по-добре да се ограничим до шествия и празненства из центъра, а юли да се организира голям мач.


Абсолютно съм съгласен с тея 2 предложения. И аз въобще не държа да има мач на 24.05., но идеята за демонстративен мач на тоя ден също пък не е лоша. Всички други предложения в първия пост на Седем:Едно са чудесни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Предложенията са чудесни. Само частта с "по - по - най" е добре да не се прави. За този демонстративен мач е добре да се сложи символичен вход 1 лв., който да отиде за фонд-а, тръста или някоя благотворителна кауза(както за Дарин). :levski Относно демонстративния мач с чужд отбор, ако въобще има такъв, е най - добре да е като представяне на отбора за сезон 2014/2015 както стана преди няколко години с Вердер Бремен.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8817
Принципно разбирам защо не се пали по Витоша. Само че знам за поне 2-3 инициативи за палене на фенери и разни партита с клади, фоерверки и т.н.(официално организирани). Така с лека ръка да кажеш "точка по въпроса" е несериозно. Както и да е, достатъчно предложения има. Няква сериозна среща за обсъждане на тези предложения и да се пристъпва към действия, щото аз не мога да си сготвя нужното :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
И като "официално" е забранено да се пали на Витоша какво, не можем да се организираме да запалим факли и да пускаме зари ли? Би се получило впечатляващо!

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ми щото 5-6 пияни олигофрена могат да направят юбилея незабравим в отрицателния смисъл и да накарат хората да ни намразят вече и с основание. Дори и при перфектна организация, аз не бих рискувал.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8817
Същото важи за центъра на София


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Той не е национален парк и защитена територия, нито има гори.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ако се изтрелват ракети /щото всички искат юбилея да е като на Хайдук/, пожара е 100000000% сигурен, ако се палят факли, три-четири като се метнат в тревата и всичко приключва

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8817
ОК, съгласих се с Вас. Ще чакам да се организира някаква среща и да се обсъди всичко като хората, защото поне няколко човека чакат информация от мен и ще се радваме да помогнем


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 11:49 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2051
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Ако се изтрелват ракети /щото всички искат юбилея да е като на Хайдук/, пожара е 100000000% сигурен, ако се палят факли, три-четири като се метнат в тревата и всичко приключва

Идеята не е да се ходи в гората, а на достъпни асфалтирани места за коли. Например: Копитото(телевизионната кула), Алеко при лифта е достатъчно широко и асфалтирано, с факли на ски пистата и нещо такова. Не е задължително да се прави, но определено ще е запомнящо и ефектно. :wink:

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Тия работи с факлите и баклеадите,не е ли редно да се уговорят с пожарната. Все пак говорим за официално честване, а не за некви партизански акции.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Това със зарята от витоша е много добро! Ама ако се прави професионално няма ли да струва доста пари?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com