forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 2:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Съгласни ли сте с така предложените мероприятия?
1. Да, нямам забелжки 82%  82%  [ 117 ]
2. Да, имам някои забележки, които ще опиша в темата 15%  15%  [ 22 ]
3. Не, не ми харесва 2%  2%  [ 3 ]
Общо гласове : 142
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 1:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Един път се празнува 100-годишнина !!!
Ще заделим още пари, ако трябва. :smt001

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 10:05 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
Витоша е природен парк, не може нищо да се пали там.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Подкрепям идеята да се съсредоточим около дадените вече предложения и да се постараем да ги доизкусурим до последния детайл, за да може наистина да направим нещо впечатляващо за големия празник. 24-ти май се пада в събота, предпоставките за огромна маса хора са налице. Ще има празник, независимо дали точно на тази дата ще играем с чуждестранен отбор или не.
Маршрутът трябва да бъде изчислен - откъде точно да се мине, на кои места да се поспре и аз смятам, че трябва максимално да го разширим :D Това е нашият ден и трябва да разтърсим София :D (радвам се, че и други градове са се задействали и в цяла България ще има мощни празненства). НДК, бул. Витоша, Народния театър, жълтите павета :D, ул. Граф Игнатиев...
Може и да изпадам в подробности, но смятам, че е важно, когато отидем до паметника на Васил Левски до поставим цветя, всеки лично от себе си. А защо не и някое дете да каже стихотворение за Апостола. Предложението да има и народна музика е страхотно, само си представете какво ще е да чуеш гайди на това историческо място! Ако успеем да организираме и изпълнението на поне една народна песен, смятам, че ще е напълно завършено!? Спрете ме, ако прекалявам :slap Ако смятате, че е подходящо, с радост бих се заела със задачата да потърся и надявам се да успея да привлека за каузата някой от известните български вокални състави. Какво смятате за тази идея?

С цветя е редно да почетем и паметника на Гунди на стадиона.

Друго, което съм си мислила е, че би било хубаво да съберем всички интервюта с бивши играчи на Левски, ветерани, емблеми на клуба, както и на сегашните юноши, в които те обясняват какво е за тях Левски. Едно такова клипче, с което бихме могли да обявим или да "рекламираме" празненствата, ще има голям ефект според мен. Смятам, че би било хубаво тези клипчета да бъдат пуснати и по телевизията - не като реклама, а в различни предавания, в които ще обявим как точно ще се случват празненствата. Ще въздействат на хората, със сигурност.
Паметните мачове и голове са ясни, тях да си ги прожектираме на стадиона. Но по-силни са думите за любовта към Левски, отношението на публиката към клуба, честта да защитаваш Л-то на екипа.
Важно е да почетем ветераните - които наистина са играли за честта, за името на Левски и за тях е било привилегия да са част от този велик клуб. И да направим прехода към малките надежди, които също започват да играят с чисти сърца и с любов към отбора.

И едно яко клипче с публиката. Но да съберем the best от всичко, което имаме. Хубави песни, хореографии, избухвания при гол. За да може дори и тези, които не разбират защо се вълнуваме чак толкова стане ли дума за любимия клуб, да станат съпричастни с нашите емоции - колко клипчета гледах, в които са запечатани образите ни преди изпълнение на дузпа и разбира се след реализирането й, голове, радост след победа. И това да ни е рекламата, ясно и красноречиво. Да покажем защо Левски 100 години е нашият живот.

Да сме живи и здрави, имаме огромното щастие да сме част от този голям празник и трябва да направим всичко възможно да го посрещнем както подобава. За да вдигнем високо летвата за тези, които ще дойдат след нас, които ще празнуват 200 години Левски :lsfc1

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ето такива мнения чакаме - конкретни предложения и обяснение как да се направят.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 2:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Към маршрута може да се включи и къщата на Боркиша :wink: И да добавя едно конкретно предложение:

Идеята ми е да се направи паметник на Гунди - в махалата, където той е израснал и ритал като малък. По-конкретно - да бъде изобразен като дете, което тича след парцалена топка + някакво послание отдолу :) За откриването може да се съберат най-малките набори от школата и да им се раздадат подаръци и награди. Идеята ми е събитието да бъде символично и с цел да покаже, че разчитаме на децата си (независимо от сегашното състояние на ДЮШ) и да помогне на самите тях да разберат какво е Левски и да ги накара да заобичат отбора още повече. Мисля, че освен на легендите ни, трябва и на малките да се обърне подобаващо внимание, защото основатели на Левски са били именно деца.


Съмнява ме махалата в Редута да е в същото състояние, както навремето, но съм сигурен, че може да се направи нещо в близост. Ако на някой му допада идеята - да ми пише и да измислим как да я реализираме. Физически трудно ще помагам, защото живея в чужбина, но бих се заел с набирането на средства :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 9:43 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Моето предложение - при паметника на Гунди, или на мача, или на Могилката ... една минута аплодисменти за Гунди и Котков.
Минута мълчание не е лошо, но тези Легенди заслужават аплодисменти, макар че съм на 100 % сигурен, че ще има и сълзи по тях.
Гласувах в анкетата, няма какво да добавя. Едно голямо браво и благодаря на всички замесени :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Вместо пиро шоу на Витоша по - добре да пратим някой от фотографите на сектора там и да заснеме как възпламеняваме цяла София! :smt007

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 10:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
предлагам да направим екипи по идеите и да действаме !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 11:55 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
mech0 написа:
Вместо пиро шоу на Витоша по - добре да пратим някой от фотографите на сектора там и да заснеме как възпламеняваме цяла София! :smt007

Много добра идея. :smt023 :levski

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
И един лев да се даде от Фонда, за да се организира "приятелски мач" според мен е грешка, да не говорим за 300 000 евро, както говори Тити. С 500 000лв ще се направят неща, за които ще се говори с месеци, а аз лично не виждам защо трябва да се организира мач с някви идиоти от Бенфика примерно и с нашите големи любимци.. само загуба на средства и време. По-добре мач с юношите... от мач с чужд отбор имаше смисъл ако можехме да докараме отбор като Реал, Барса.. така можеше и да дойдат и повече хора.. за мач с Бенфика или подобен отбор ще дойдат толкова или по-малко отколкото биха дошли за мачле с юноши или ветераните.. а и нали искаме юношите да разберат какво е Левски София.. каква по-добра възможност?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 2:21 pm 
Има много резон в това мнение.
Но въпреки всичко си е традиция от години да направиш приятелски мач срещу някого, на който да си направиш лудницата. А защо не в юбилейния ни мач да играят само юноши? Какъв е проблемът да се оставят разни мангали на пейката, те нали и без това този мач не им е по договор, няма да вземат и кинти за него, нито премия :cry:
Според мен нашата програма трябва да е - максимално много хора на Могилката, шествие до паметника Левски и зверско пирошоу в центъра на София. Да се направи така, че максимално хиляди много хора да дойдат. И без глупости! Първите 2 реда да са с маски и да приличаме на някви бандити обиращи банка, бомби по колите, сране по путките, това ще е позор за юбилея...
За мен всичко друго е просто в допълнение.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 3:11 pm 
Oachkatzlschwoaf написа:
Има много резон в това мнение.
Но въпреки всичко си е традиция от години да направиш приятелски мач срещу някого, на който да си направиш лудницата. А защо не в юбилейния ни мач да играят само юноши? Какъв е проблемът да се оставят разни мангали на пейката, те нали и без това този мач не им е по договор, няма да вземат и кинти за него, нито премия :cry:
Според мен нашата програма трябва да е - максимално много хора на Могилката, шествие до паметника Левски и зверско пирошоу в центъра на София. Да се направи така, че максимално хиляди много хора да дойдат. И без глупости! Първите 2 реда да са с маски и да приличаме на някви бандити обиращи банка, бомби по колите, сране по путките, това ще е позор за юбилея...
За мен всичко друго е просто в допълнение.

:smt023
Този мач, може да е след 24-ти, ако има вариант. Следващият сезон целия си е юбилеен.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Oachkatzlschwoaf написа:
Има много резон в това мнение.
Но въпреки всичко си е традиция от години да направиш приятелски мач срещу някого, на който да си направиш лудницата. А защо не в юбилейния ни мач да играят само юноши? Какъв е проблемът да се оставят разни мангали на пейката, те нали и без това този мач не им е по договор, няма да вземат и кинти за него, нито премия :cry:
Според мен нашата програма трябва да е - максимално много хора на Могилката, шествие до паметника Левски и зверско пирошоу в центъра на София. Да се направи така, че максимално хиляди много хора да дойдат. И без глупости! Първите 2 реда да са с маски и да приличаме на някви бандити обиращи банка, бомби по колите, сране по путките, това ще е позор за юбилея...
За мен всичко друго е просто в допълнение.


Така е. Само тази сума 500 хиляди съобразена ли е с реални разходи или Тити ей така я е измислил...? Нещо няма координация и отделни хора си действат поединично и така нищо не можем да направим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 4:15 pm 
Ами разходите за мача ще са към 300 000 евро. От този мач Левски преспокойно може да е огромна цифра на плюс - билети, ТВ права, спонсори. И всеки левскар според мен трябва да направи всичко възможно, за да помогне за този ден да напълним стадиона. Аз лично няма да мога да присъствам за зла ирония на съдбата :roll: но ще си купя поне 5 билета, които да подаря на някакви хора, за да отидат.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Според мен е абсурд ние да финансираме подобен мач, съгласен съм напълно с LSFC. Дори и да го направим, приходите ще са много по-малко ако играем на Герена отколкото на Националния. Затова може да се мисли преди началото на новия сезон, когато ремонтът на ст. Васил Левски ще е приключил.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6302
Това за 2та реда с маските ми хареса. Все пак, празник ще е, айде да не сме всички с костюми, но една риза :smile: според мен ще е препоръчителна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 4:47 pm 
Е какво точно мислите, че ще се промени до август, за да сте толкова навити и сигурни за мач тогава? Барселона и в момента беше навита и срещу 1,5 милиона евро идваше за мач със звездите си :wink: Ще съберме парите за август, вместо за май ли?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 4:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ми Барселона ще вземе 1.5 милиона независимо на кой стадион играем, нали? Ако е на Герена - 15 000 х 20 лв. = 300 000 лв. Ако е на Националния - 45 000 х 20 лв. = 900 000 лв. Има малка разлика сякаш. Наемът ще е не повече от 20К.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 5:02 pm 
И според теб има някакъв начин и шанс да дадем на Барса до 2 месеца 3 милиона лева и да сме си осигурили мача? :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Много ясно, че няма. Това е работа на клуба, не наша. Ако се намерят спонсори и желаещи, ок. Но ако има такъв мач, то трябва да е задължително на Националния. За 24.05 си оставаме на варианта в първия пост, който е безплатен.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30400
Местоположение: гр. Голямото село
Аз си мислех и за една книга по повод 100 годишнината- вътре да пише за историята ни, да има снимки, кратки статии за сините легенди и т.н. Мисля, че подобна книга имаше за 95 годишнината.. или за 90-тата беше :roll: и не е задължително да е готова за 24-ти май, то и няма и как да стане за този срок

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
antonatan написа:
Аз си мислех и за една книга по повод 100 годишнината- вътре да пише за историята ни, да има снимки, кратки статии за сините легенди и т.н. Мисля, че подобна книга имаше за 95 годишнината.. или за 90-тата беше :roll: и не е задължително да е готова за 24-ти май, то и няма и как да стане за този срок

:smt023
И един документален филм също е задължителен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 5:43 pm 
Книгата се пише и филм ще има :wink: Книгата не знам каква ще е, но е възложена от нашите хора, т.е няма да е същата за 90-годишнината преписана и да започва със "Скъпи приятели на най-великата игра". А филмът ще е нещо, което ще разплаче и най-коравите левскари. :levski :cry: :lsfc1


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Радвам се да го чуя :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5667
Ако този филм излиза преди 24-ти, ще бъде супер. Може да се пуска на прожекция по градовете, ще се получи добре. Иначе, за всичко съм съгласен и мнението ми се припокрива с първия пост.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 7:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Този юбилей не знам, кво ще стане от него, но само заради тая абдикация на Тошо, той заслужава да му серем на живота....

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Направи ми впечатление, че всички отбори празнуващи годишнини се бяха съсредоточили около емблематични за градовете места (пример с Арис, които бяха главно около Бялата кула). Според мен ще е добре да се направи списък с важни и култови места за нас, а също с емблематични за София места и там да се направи добро пирошоу - Могилката, Паметника Левски, НДК, Народният театър и още доста...Тоест да се създаде мащабност. Лично на мен честването на Арис ми се стори много постно, защото бяха само по крайбрежната улица.

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6302
На паметника на Апостола айде да минем и без пирошоу. Предполагам не го мислиш, защото просто изреждаш места в София, но все пак да си кажа ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Аз също смятам, че паметникът заслужава само поклонение. НДК е най-удачно за пиротехника- голямо пространство и малко леснозапалими обекти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 31, 2014 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 27, 2012 10:02 pm
Мнения: 1827
Местоположение: РАЗСАДНИКА БЕЙБИ
От паметника Левски до НДК пътят е медец за пиро шествие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com