forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 10:24 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Съгласни ли сте с така предложените мероприятия?
1. Да, нямам забелжки 82%  82%  [ 117 ]
2. Да, имам някои забележки, които ще опиша в темата 15%  15%  [ 22 ]
3. Не, не ми харесва 2%  2%  [ 3 ]
Общо гласове : 142
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ако е 50 хиляди ще ги осигурим без проблем, само от тв права...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Бе няма да са 50 хиляди, това е ясно.....въпросът е поне да знаем колко ще са, горе-долу.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Самите разноски, билети и хотел, ще са не повече от 40 хил (лв), вече те какво ще поискат отделно - трябва да се пита

Якото на този вариант е, че сто процента ще има и някаква група фенове от Шотландия, тея и за контроли пътуват :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Е несериозно е да се мисли, че ще дойдат за без пари. Освен това не ги виждам да дойдат с друго, освен с чартър (с редовни линии с прекачване също няма да стане). И допълнителни някакви разходи ще има със сигурност. Въпросът е да ни се изясни горе-долу цифрата.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз си мисля, че запитването към Рейнджърс трябва да стане от клуба, щото тръста си го знаем само ние, но извън България може да не го вземат насериозно или ако не е от клуба, то някоя личност със сериозни контакти да го прави.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Е точно Рейнджърс, ще разберат и ще приемат според мен, кореспонденция с официален фен клуб (дали ще е тръста, дали ще е НКП), защото знаем какво се случи с тях и тяхното ръководство. Хората вече са интелигентни - цъкат два пъти в нета, виждат това е официална организация. Лошото е че дори и отбор от 2ра дивизия в Белия свят, знае какво ще прави май месец, по дни и часове, дано да бъркам де...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Wildkid написа:
Е несериозно е да се мисли, че ще дойдат за без пари. Освен това не ги виждам да дойдат с друго, освен с чартър (с редовни линии с прекачване също няма да стане). И допълнителни някакви разходи ще има със сигурност. Въпросът е да ни се изясни горе-долу цифрата.


Абе какъв чартър, те са трето ниво в момента и след ликвидация, това да не са Лео Меси и Дейвид Бекъм, че да се возят само в чартъри :bigok

Иначе те може на 17ти май да играят финал за купата, което ще е яко, защото няма да излезнат във ваканция още на 3ти ако стане така. След няколко дни им е полуфинала за Дънди, на Айброкс


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Маса хора си искат мач с европейски отбор и не може да ги виним. "Левски - европейски" не е от вчера...Аз лично след като съм гледал два юбилейни мача между ЛЕВСКИ и Байерн Мюнхен, също бих се радвал на мач с отбор на запад от Калотина...
Рейнджърс е екстра, дали и как може да се пробва....

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Вижте сега, идеята може и да е добра, но според мен не си заслужава. Най-добре е да се мисли за мач с голям отбор преди началото на следващия сезон. Тогава и Националния ще е готов, а съвсем друго си е да имаш 43К капацитет, а не 12-15К. И приходите ще са по-големи, и интересът.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Вариант Рейнджърс мисля, че е съществувал, като запитването е било чрез мениджърска агенция. Изискванията им не са били чак толкова голями. ИРР е запознат с подробностите.

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:23 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
А защо не 7 лв. билет за всички сектори за Юбилея - ето пари за отбор и т.н. ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
Вижте сега, идеята може и да е добра, но според мен не си заслужава. Най-добре е да се мисли за мач с голям отбор преди началото на следващия сезон. Тогава и Националния ще е готов, а съвсем друго си е да имаш 43К капацитет, а не 12-15К. И приходите ще са по-големи, и интересът.


И Батков като и тогава направи същата простотия какво правим?
Щом вече е говорено с Рейнджърс нека някой се свърже с IRR и провери...

За мач с Лацио е имало вече осигурени от спонсори 150к, предполагам че повечето от тези пари ще са валидни и при мач с отбор като Рейнджърс


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ми Батков е факт. Дали сега, дали тогава. Въпросът е ако си го правим сами, поне да е на Националния, за да има приходи.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
е на националния има и едни 40-50 хил лв разходи само за стадиона...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
georgilsfc написа:
Съгласен съм с всички точки, имам само едно допълнение. В ноща на 23 срещу 24 май, всеки, който може се качва на покрива на блока, в който живее, точно в 00:01 мининути се изтрелва сигнална ракета от Витоша (защото се вижда се отвсякъде), по неин сигнал всички палят факли, димки, заря, кой каквото може и подпалваме цяла София (това важи и за всеки друг град, примерно OCB на крепоста на Царевец и тн.)!

Точно това се обсъжда на срещата преди мача със Славия между представители на всички фен клубове в страната и НКП. В навечерието на 24 май (23 май 23:59 часа), от НКП и човек в съответния град се дава сигнал и си праеме нова година :bigok А на 24 май, всички мощно в София се изсипваме. Вече местните организации какво ще направят, дали турнир (като в Перник, Сандански) или концерт (Търново) или каквото и било, си зависи от тях. Също така на срещата се каза, че не е нужно да се ограничаваме само до датата 24 май, а тези празненства да се плануват до края на календарната година :levski

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 1:54 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2011 2:53 pm
Мнения: 103
Какво става, ако Рейнджърс се покани не през отбора???
и

националния е зает по това време

Рейнджърс дойде, но тарата каже, че не дава Герена, понеже е запланувал мач с мисирките, трътките или друга негова измислица

тарата не пусне играчите (всичко може да се очаква)


Хубаво е това с Рейнджърс, но ми се вижда неосъществимо за толкова кратко време и в моментната фактическа обстановка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:05 pm 
Ако искате единият да звънне на Рейнджърс, другият на Дубило Ивата, а някой и на Маями Хийтс. :smt115
Добре е, че се сетиха някои хора 2 месеца преди юбилея какво трябва да се направи...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Oachkatzlschwoaf написа:
Ако искате единият да звънне на Рейнджърс, другият на Дубило Ивата, а някой и на Маями Хийтс. :smt115
Добре е, че се сетиха някои хора 2 месеца преди юбилея какво трябва да се направи...

Защото, бате, преди около седмица стана ясно, че ръководството ни няма намерение отбора да играе какъвто и да било мач за 100-годишнината. :idea: А честно да ти споделя, не съм се замислял, че ние, привържениците, ще трябва да търсим контакт с някой друг клуб, за да ги поканим да играят подобен мач. :idea:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:20 pm 
Е добре е, че от онзи ден разбрахме, че на ръководството не може да се разчита за нищо. Явно напразно от май предната година и тук във форума, и във фонда страницата, и навсякъде, писахме и пишем едни и същи работи - това е нашият юбилей, никой освен нас не го ебе за Левски, давайте всички да помагаме и да сме активни. :bigok Аз лично тогава се срещнах с Батков, поканен от ИРР и Ина, и след като ни обясняваше как ще покани за турнир всички отбори на Газпром - Зенит, Шалке и Челси, а след като му обяснихме за Хайдук Сплит-Барселона, той каза - каним ги готово :loser2 ми стана ясно, че няма да поканим никой. :smt115 А, да, каза, че Челси били най-лесни. Звънял на Абрамович и идвали, само пари за хотел и самолет сме щяли да платим. :smt006
А да питам Тръста, досега освен приказки какво трябва да стане, а не е направено, ще видим ли нещо???? Нещо конкретно имам предвид? Истинско, реално, свързано с юбилея примерно, Левски? Колко време ще продължава това, че сега започваме и от нас нищо не се очаква и изисква в следващите... 1434354 години? В последните седмици всеки пише и се изказва за някакви работи, а не се случва нищо... :roll:
Сори за оффтопика, ама това е топикът всъщност. За един хуй не ставаме всички. :smt115 И щом ние не ставаме, за какво ръководство говорим...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39186
Местоположение: Фаноса ти
Някой ако се свърже със Стенли официално, сигурен съм, че може да ни помогне моного за някой мач...

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Доколкото си спомням, Хайдук Сплит празнува 100-годишен юбилей през 2011г. и игра контрола с Барса през лятото, въпреки че фактически клубът празнува рождения си ден през февруари. Така че няма нищо лошо да опитаме да доведем Рейнджърс или друг западноевропейски тим преди началото на следващия сезон, както 7:1 е отбелязал. Хем ще получим още 2 месеца за организация, хем най-вероятно ще ни представляват други играчи, сещате се, че лятото пак ще сме с нов отбор. На мен лично не ми се ще футболистите от настоящия състав да играят в юбилейния мач за 100-годишнината.
Другите идеи ми звучат много добре, само това с обявяването на футболист, спортист и спортистка на века не ми хареса. Наистина няма смисъл да играем на "кой е по-по-най". Всеки, който ще бъде награден, е допринесъл с нещо за развитието на ЛЕВСКИ.
Идеята за "аржентина" на 23-ти срещу 24-ти е :smt007
Шествието "Могилката-Националния-Герена" също е страхотна идея.

Според мен ще бъде изключително важно да убедим колкото се може повече хора да се присъединят, честно казано нямам идея какви са настроенията конкретно за празничния ден, но трябва яко да натиснем наши приятели и познати да се присъединят. :levski

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Oachkatzlschwoaf написа:
Е добре е, че от онзи ден разбрахме, че на ръководството не може да се разчита за нищо. Явно напразно от май предната година и тук във форума, и във фонда страницата, и навсякъде, писахме и пишем едни и същи работи - това е нашият юбилей, никой освен нас не го ебе за Левски, давайте всички да помагаме и да сме активни. :bigok Аз лично тогава се срещнах с Батков, поканен от ИРР и Ина, и след като ни обясняваше как ще покани за турнир всички отбори на Газпром - Зенит, Шалке и Челси, а след като му обяснихме за Хайдук Сплит-Барселона, той каза - каним ги готово :loser2 ми стана ясно, че няма да поканим никой. :smt115 А, да, каза, че Челси били най-лесни. Звънял на Абрамович и идвали, само пари за хотел и самолет сме щяли да платим. :smt006
А да питам Тръста, досега освен приказки какво трябва да стане, а не е направено, ще видим ли нещо???? Нещо конкретно имам предвид? Истинско, реално, свързано с юбилея примерно, Левски? Колко време ще продължава това, че сега започваме и от нас нищо не се очаква и изисква в следващите... 1434354 години? В последните седмици всеки пише и се изказва за някакви работи, а не се случва нищо... :roll:
Сори за оффтопика, ама това е топикът всъщност. За един хуй не ставаме всички. :smt115 И щом ние не ставаме, за какво ръководство говорим...

Да разбирам, че предлагаш да не правим нищо? Точно от теб не съм очаквал толкова непродуктивно мнение, дейба. Късно, рано, това е положението, трябва да си го правим сами и по-добре да сме настроени положително, отколкото да се обезверяваме допълнително с подобни мнения.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Oachkatzlschwoaf написа:
Е добре е, че от онзи ден разбрахме, че на ръководството не може да се разчита за нищо. Явно напразно от май предната година и тук във форума, и във фонда страницата, и навсякъде, писахме и пишем едни и същи работи - това е нашият юбилей, никой освен нас не го ебе за Левски, давайте всички да помагаме и да сме активни. :bigok Аз лично тогава се срещнах с Батков, поканен от ИРР и Ина, и след като ни обясняваше как ще покани за турнир всички отбори на Газпром - Зенит, Шалке и Челси, а след като му обяснихме за Хайдук Сплит-Барселона, той каза - каним ги готово :loser2 ми стана ясно, че няма да поканим никой. :smt115 А, да, каза, че Челси били най-лесни. Звънял на Абрамович и идвали, само пари за хотел и самолет сме щяли да платим. :smt006

Добре, съгласен съм с много от нещата, за които пишеш, ама да водиш сметка на форума (който в днешно време може да организира единствено запой) за поканата на чужд отбор... Това е част, която си касае директно клуба. Като си толкова навътре в нещата, да беше написал навреме, че няма да играем срещу когото и да било. Защото и аз до последно си мислех, че ще докараме Лацио. Изобщо, гледай какви предложения има, да се изстреляли ракети от Витоша, да озарим София, ще запалим 217312877621378 факли на Витоша (ама някой друг да ги купи) и т.н. Ти се хвана точно за това, което е най-малката вина на феновете... Успокой се малко и мисли по-трезво. Съгласен съм почти с всичко, което си споменал, само не и за поканата към чужд отбор.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Маке, няма нужда от този негативизъм, до онзи ден всички вярваха, че все някакъв мач ще се организира , просто се притеснявахме , че вместо Милан или Реал ще ни доведат Лацио или Шалке... Даже се знаеше, че са намерени и някакви спонсори, решението да се саботира този мач Батков очевидно го е взел съвсем наскоро... Каквото било, било - сега имаме 2 месеца да направим нещо, нека пробваме.

Аз в тръста съм нещо като Кадиев в БСП, но все пак ще защитя УС-то защото намериха контакти и опции и за стадиона, и за школата, но към момента Батков и Тонев се правят на ударени и няма развитие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:44 pm 
Искам да кажа, че се подразних от детинското мнение на сериозни хора, което е нещо като чорбарското: айде да напишем писмо до Мерцедес да ни купи :roll: Хубавото е, че от 1 година двама човека, които всички познаваме, не се отказват и не спират да натискат и да правят невъзможното. Това се прави дори в момента и освен да стискаме палци, от друго няма смисъл. Така че го оставете този отбор и звъненето на Рейнджърс :smt006 И да се концентрираме към нещо друго.
Какво стана с идеята за балон? Над Герена или някъде в центъра, или и двете. Спомням си, ама не помня кой беше поел инициативата да провери как стоят нещата, колко струва, трябва ли разрешително и т.н, ама...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:45 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
Подкрепям идеята напълно. Аз съм много ЗА мач с Рейнджърс, но при пропадане на този вариант, може да се пробва и с други, които празнуват юбилея.... например маляките Арис и Войводина.

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 2:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2465
Добре нали уж Борат беше уредил да играем с Реал, после Милан, после стана Лацио или Бенфика и накрая излиза и казва, че няма да има юбилеен мач срещу европейски гранд. Да ти е*а майката мустакат боклук! :sm_horse И си представете на националния стадион мач срещу ветерани и мач срещу Реал или дори Рейнджърс, почти съм сигурен че на мач с/у ветерани няма да има голям интерес. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Какво детинско има бе Маке? Питаме за цена и търсим спонсори, напълно нормалната схема, която дори в самия клуб беше направена преди бащицата да реши да ни изчока.
При балон и мач на ветерани ще дойдат 2-3 хиляди човека, при мач с някакъв именит отбор ще дойдат поне 20-30к. Това е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 3:15 pm 
И това се случва тук до половин месец :bigok Явно така лесно ставало, а защо наще "глупаци" се мъчат от 1 година, не знам. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 27, 2014 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Помолих в първия пост да се въздържате от спам в тази тема и да има само стегнати и разумни предложения. Да ми говорите за Реал, Милан, Байерн или защо Батков не бил направил това, онова или третото, е повече от безсмислено. Моля да се придържате към темата и реалността. Ако някой не е разбрал, да поясня. ТОВА НЕ Е МОЯ ИНИЦИАТИВА, а на всички организирани структури. Трябва активно участие от голяма група хора, а не да чакате IRR и още двама да ни направят и юбилея, освен всичко останало. Нека всеки да напише в коя област е добър и с какво е готов да помогне, безвъзмездно и спешно. Всичко останало сме го чували, дъвкали и дъвчем в 20 различни теми.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com