forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 10:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 307 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 9:56 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Мачът си беше тръпка. Лично аз съм доволен. Само Левски! Сега порим Враца и следват двата финала ;)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
hixxtam написа:
Пич, не искам да те обиждам, но ако може, спри се малко. Заболяха ме очите едно и също да чета. Изпий си хапчетата и се успокой. Когато осигуряваш средства за нещо, можеш да търсиш отговорност. Представи си ситуация, в която ти произвеждаш нещо, а аз който съм фен на това което произвеждаш, започна да ти търся сметка - колко пари, за какво си ги дал и защо производството ти не е качествено? Няма никаква тежест, нали? Най-точната и естествена реакция е, да не купувам това което произвеждаш. Другото е "бла, бла, бла" От пусто в празно...

Няма как да съм спокоен от това, което виждам в Левски. Хубаво е, че един малък-голям човек и левскар прави чудеса които дълго ще помним. Всеки има глава на раменете си, а тук е място да споделяме мнения. Левски не е манифактура, а привържениците на клуба не са клиенти. Въпреки това аз лично съм дал моята материална част. Купил съм си карта, билети, артикули, пътувам за повечето гостувания и редовно подпомагал фонда. Не очаквам да ми се удовлетворят изискванията за футболен продукт, нито пък си търся алтернатива. От поколения в семейството ми сме левскари и слава Богу ще оставя деца левскари. Живея с морален дълг да подкрепям отбора в хубави и трудни моменти. Имам право да съм против некадърното и крадливо управление на отбора. Най-лесно е да се правим, че всичко е наред, докато долу треньор и играчи се мъчат. Зад нас обаче отгоре си правят тънки сметки и гепят от материалните и морални активи на нашия отбор. Това не е правилно и не е в интерес на никого освен на 2-3 човека. Моя глас не е от значение за теб, за много други, но тук мога да изразя мнение и то да бъде прочетено. Батковци, Тоневци, Хората и т.н. трябва да знаят, че нашето мнение има значение и смисъл. Който не му харесва са не чете или да си запуши ушите за истината. Вчера на стадиона имаше обидно малко публика, вместо да сме 10-15 хил. и да подкрепяме отбора. Хората не са малоумни, а Тоневци и батковци нямат материално и морално право да се гаврят с Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:34 am 
Много пясък ни хвърлят в очите наистина и не спират. :bigok Сахара остана без пясък, всичкия пясък в очите на феновете на Левски! Тая година и фестивала на пясъчните фигури забраняват заради феновете на Левски. Няма пясък. Всичко в очите :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:41 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Трябва да има опция да се четат само мненията на определени потребители. Полудявам като чета след мач кви неща пишат някои хора и кви анализи се правят. :ohmygod

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
basma написа:
Трябва да има опция да се четат само мненията на определени потребители. Полудявам като чета след мач кви неща пишат някои хора и кви анализи се правят. :ohmygod

Има опция 'врагове'. Слагаш дразнещите елементи там и си свиркаш :smt020 :smt034

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:44 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Честно ли? :bigok

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
http://www.youtube.com/watch?v=tH2w6Oxx0kQ
:smt035

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
basma написа:
Честно ли? :bigok

ucp.php?i=zebra&mode=foes

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:47 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Благодаря. Сега вече с кеф ще си чета темите след мач. :lsclapp

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
RIOT написа:
Лятото задължително трябва да се оттървем от Гаджев, Ели, Йорданов, Пламен Димов и Милен Василев.


според мен Йорданов е ок за резерва, а и самият той едва ли ще протестира ако има такъв статут. В мачовете където влиза за по 20 мин се представя добре


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Лирическо отклонение :

:smt035 Д И К Т А Т У Р А, който ме е блокирал да ми яде К У Р А :smt035
:)

Мордор падна да живее Левски.
Орки пожелавам ви никога, подчертавам никога повече, да нямате честа, да стъпите на "Георги Аспарухов". Дано неспечелените премии на агата не ви стигнат за тампони на разпорените от Гари Големеца ануси.


:lsfc4 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4

:fuck6crb

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Levskar73 написа:
Няма как да съм спокоен от това, което виждам в Левски. Хубаво е, че един малък-голям човек и левскар прави чудеса които дълго ще помним. Всеки има глава на раменете си, а тук е място да споделяме мнения. Левски не е манифактура, а привържениците на клуба не са клиенти. Въпреки това аз лично съм дал моята материална част. Купил съм си карта, билети, артикули, пътувам за повечето гостувания и редовно подпомагал фонда. Не очаквам да ми се удовлетворят изискванията за футболен продукт, нито пък си търся алтернатива. От поколения в семейството ми сме левскари и слава Богу ще оставя деца левскари. Живея с морален дълг да подкрепям отбора в хубави и трудни моменти. Имам право да съм против некадърното и крадливо управление на отбора. Най-лесно е да се правим, че всичко е наред, докато долу треньор и играчи се мъчат. Зад нас обаче отгоре си правят тънки сметки и гепят от материалните и морални активи на нашия отбор. Това не е правилно и не е в интерес на никого освен на 2-3 човека. Моя глас не е от значение за теб, за много други, но тук мога да изразя мнение и то да бъде прочетено. Батковци, Тоневци, Хората и т.н. трябва да знаят, че нашето мнение има значение и смисъл. Който не му харесва са не чете или да си запуши ушите за истината. Вчера на стадиона имаше обидно малко публика, вместо да сме 10-15 хил. и да подкрепяме отбора. Хората не са малоумни, а Тоневци и батковци нямат материално и морално право да се гаврят с Левски.

Нямам нищо против мнението ти, но трябва ли, да броя сега на колко места написа едно и също от вчера до днес? Смятам, че във форума сме хора с някакъв що годе нормален интелект, а не олигофрени, на които непрекъснато да се набива в главите едно и също. Че има далавери е ясно. Няма луд, който ще хвърля пари и то големи пари, ей така за едната идея. Ако толкова държиш да имаш отчет, от 12 милиона на година извади парите на М тел и ВТБ и си задай въпроса - от къде идва разликата? От Тоневците и Батковците или по точно тези които стоят зад тях, но нали знаеш онази приказка - който плаща, той поръчва... Съдба...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Това не го разбрах. Откъде идват парите?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Това питам и аз - след като се заявява 12 милиона лв. годишен бюджет, като се извадят парите от двата основни спонсора, кой осигурява останалите?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
От продадените билети за мачове, продадени фен артикули, тв права, и парите, които дават Вуйчо Ваньо, Родопея и Михалково да рекламират на арената ни. Елементарно е.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Съгласен съм с инженер Антоатанов, олабиха се съдиите и Кратуна също :mrgreen: няма кой качествено да ги съветва, трябваше да взривят сектор В, тъкмо щяхме да си имаме два сектора с козирка, а и сега много пИче :mrgreen:. Така ми се струва, че съм на естадио дьо Тумбак в Овча купел :mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
това 12 млн дето бащицата го изръси е силно завишено...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 12:58 pm 
Щом бащицата казва 12 милиона, то значи са максимум 7-8. :lol:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
Е то по тая логика може да каже и 25 млн. Нали се сещаш че тези цифри лесно могат да се проверят? Сега, за какво точно се използват тези средства е съвсем друг въпрос...

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 1:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Съгласен съм с инженер Антоатанов, олабиха се съдиите и Кратуна също :mrgreen: няма кой качествено да ги съветва, трябваше да взривят сектор В, тъкмо щяхме да си имаме два сектора с козирка, а и сега много пИче :mrgreen:. Така ми се струва, че съм на естадио дьо Тумбак в Овча купел :mrgreen:

Вчера напсува някой зверски люто, ама не мога да сетя кой точно :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14829
Е кратун дойде изнервен - ти го замеряш, плюеш, а той се замечтал нещо за кръстачките със сър-а :bii_chorbata


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Следващия път няма да видиш павето дето ще те нацепи :loser2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
vazcho написа:
От продадените билети за мачове, продадени фен артикули, тв права, и парите, които дават Вуйчо Ваньо, Родопея и Михалково да рекламират на арената ни. Елементарно е.



Е колко да е елементарно? Нямам идея от кое колко са приходите, ама мисля, че до 12 млн само Лупи може да ги сметне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 2:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Щом Бащицата казва 12 милиона, значи са 12 милиона! :bigok :loser2 Как може да не вярвате на този честен родопчанин, с неговите отрудени родопски ръце и чисто сърце? Та той вади от джЕба си, повтарям, от джЕба си за да съществува ЛЕВСКИ, а вие не му вярвате! :bigok :loser2


Последна промяна Levskar67 на Вто Май 07, 2013 2:08 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
hixxtam написа:
Това питам и аз - след като се заявява 12 милиона лв. годишен бюджет, като се извадят парите от двата основни спонсора, кой осигурява останалите?


През 2009 г. разходите само за заплати са посочени 8,209 млн.лв., а през 2010 г. падат до 6 090 000 лв.
За 2011 и 2012 ГФО не са публикувани. В събота Батков говори при С.Диков, че само трудовите възнаграждения са 340 хил./ср.месечно, т.е. 4 080 000 лв./годишно. Извод: криза е, работи се много, а се плаща наполовина в сравнение с 2009 г. :lol: но бюджета расте... :8) В Левски се краде от заплати, от трансфери, от разходи и т.н. Правят го хората, които управляват.
Дано не съм смутил обстановката преди мача с Враца де, но това не е нормално :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 2:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Жестока радост при гола. Зарадваха ме за имения ден. След мача с голЕм кеф счупих 20 лева във Фантастико! :lol: Даже май празнувахме имения ми ден на стадиона :lsclapp :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5376
Нали има финансови отчети. Ровеше, четете! Какво ги смятате наум?!? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Лешояди спрете :mrgreen: Никой не трябва да се съмнява в истинноста на думите на Бащицата. Покайте се докато е време :mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 2:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Levskar73 написа:
hixxtam написа:
Това питам и аз - след като се заявява 12 милиона лв. годишен бюджет, като се извадят парите от двата основни спонсора, кой осигурява останалите?


През 2009 г. разходите само за заплати са посочени 8,209 млн.лв., а през 2010 г. падат до 6 090 000 лв.
За 2011 и 2012 ГФО не са публикувани. В събота Батков говори при С.Диков, че само трудовите възнаграждения са 340 хил./ср.месечно, т.е. 4 080 000 лв./годишно. Извод: криза е, работи се много, а се плаща наполовина в сравнение с 2009 г. :lol: но бюджета расте... :8) В Левски се краде от заплати, от трансфери, от разходи и т.н. Правят го хората, които управляват.
Дано не съм смутил обстановката преди мача с Враца де, но това не е нормално :oops:


Е от кого крадат?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Щом бащицата е признал, че разходите за заплати са под 4 млн годишно значи бюджетът ни не е повече от 7 общо. Миналата година се направиха няколко терена, нямаше и продажби на футболисти , но пак 12 млн е абсурд. Или има приходи , които си седят на депозити (за стадиона предвидени да речем), или са се връщали стари заеми към батков от новите собственици.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 307 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com