forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 6:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 700 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Какво въобще да се обяснява на тоя sin...Бан и да не му четем тъпотиите повече.... :ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Навярно да приключим темата и за обобщение към кюрд-педераст трябва да отбележим две много важни неща:
1/ тази гнусна свиня се оплаква, че отбора му не спечелил заради съдиите :lol: неговите играчи пропуснаха 4-5 от т.нар. "100 процентови" положения и то при 0-0. Ако си бяха вкарали положенията, нищо не можеше да ни спаси вчера.
2/ откакто кюрда е в Ловеч и работи с тези играчи, те просто карат на мускули и на наученото до момента в който кюрда им го слагат да им е треньор. Превъзнасят ги, че са много добри и симпатични, но реално от мач на мач този отбор с нищо не израства под ръководството на кюрда. В Ловеч ще си търсят майките дълго време след кюрда.

За нас бяха важни точките и да сме в играта. Красив футбол ще играем явно по-нататък. :bigok
Да не се смята за мрънкане, но играчите едва ходят, което е изцяло заслуга на Еким.
Чудя се дали да не му направя трансперант и да го вдигна на някоя тренировка след 27.04. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Айде спрете се малко :slap

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
http://www.levski.bg/video_id.php?video=65

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Мен ме обвинявате, че съм простак и с право...но тия малките прекаляват...хайде малко контрол от модераторите.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Пуберите да се кротнат малко.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Нещо, което ми направи впечатление вчера беше, че пред вратата на самия стадион, на буквално 3 метра от чекпойнта на ушев, се продаваше бира, при това поне 3 вида. Имаше дори 1 литър Ариана. Кой определя правилата, бе, мама му деба мръсна? Преди мач на Герена забраняват на всички магазини и заведения в района да продават бира и алкохол, а в гнусното село може. Това не трябва ли да е фиксиран в някаква наредба или закон? Едно, че ни бъркат в гъза да обикаляме и да се молим или пък да си мъкнем от центъра, друго, че бъркат в гъза на бизнеса на хората с магазинчета и кръчми. Кур, бе, ушев, кур огромен за теб, два за ЦвЦв.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Още повече,че видях поне трима човека с бира в сектора. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Като влязох на стадиона един пич си пееше с бира във високо вдигната ръка, на не повече от 2 метра от 20 броя ушев :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Е то в Киево се продаваше бира на самия стадион, благодарение на което и изпитото вино преди това не видях нито един от головете.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
В цяла Европа се продава и това не е странно. Странното е, че в цял квартал, който има повече жители от село Ловеч, е забранено, а там се продава пред стадиона.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
В София не е ли по заповед на кмета?

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
targovishte написа:
Е то в Киево се продаваше бира на самия стадион, благодарение на което и изпитото вино преди това не видях нито един от головете.... :bigok


беше безалкохолна :bigok

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Richard Long написа:
sin написа:
Моктада, ако искаш да живееш с турците и циганите, отивай направо към Столипиново или Факултета и почвайте кръстачките. Аз съм националист, патриот и вижданията ми за по-добър свят се припокриват с фашистките.


Васил Левски: "Българи, турци, евреи и пр. ще бъдат равноправни във всяко отношение: било във вяра, било в народност, било в гражданско отношение, било в каквото и да е било." :!:

"... Всички ще спадат под един общ закон, който по вишегласие на всички народности ще се изработи."
Айде да не копираш само това , което ти е изгодно :smt023

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Кока-Кольо написа:
targovishte написа:
Е то в Киево се продаваше бира на самия стадион, благодарение на което и изпитото вино преди това не видях нито един от головете.... :bigok


беше безалкохолна :bigok

Да бе...точно...затова се наковах, като казак и спрях ескорта от карабинери....да пикая....пет рейса са ми благодарни за това.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
targovishte написа:
Кока-Кольо написа:
targovishte написа:
Е то в Киево се продаваше бира на самия стадион, благодарение на което и изпитото вино преди това не видях нито един от головете.... :bigok


беше безалкохолна :bigok

Да бе...точно...затова се наковах, като казак и спрях ескорта от карабинери....да пикая....пет рейса са ми благодарни за това.... :bigok


ти ли беше бе :slap

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Жалко, че не успях да посетя този мач. Явно ми е писано победа в микре скоро да не видя. :smt005
ГОЛЯМ СЕКТОР Б!!! Телевизорът ми за малко да гръмне. :bigok Много ми хареса пеенето през целия мач - ритмично, отчетливо, силни избухвания.
След като ми разказаха случката в Българския извор, бях :shock: Деба и шибаната сган, да умрат дано. Един познат са го шибнали с кирка в гърба, бате. Ебати подчовеците. Добре, че няма сериозни проблеми. Единствено честитката не ми хареса. Дано не ни накажат :!:
За играта какво да кажа? За пръв път от много време да има борбеност и дух в състава. Никой не спомена играта на Даниел Димов. След Тигъра и Гари, Димов се представи най-добре според мен. :)
:levski

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Седем:Едно написа:
RIOT написа:
Съществува реална опасност да ни накажат с -3 точки за плакатите на мача.

По кой точно член ще ни накажат с точки? Аз не виждам как може да стане, само парична глоба трябва да е:
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=341971
А с какво ЧРД на Хитлер и свастиката влизат в хипотезата на чл. 2, въобще не ми е ясно.


По тоя текст няма как да стане, но няма да е прецедент :smt006

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=56603

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
targovishte написа:
Кока-Кольо написа:
targovishte написа:
Е то в Киево се продаваше бира на самия стадион, благодарение на което и изпитото вино преди това не видях нито един от головете.... :bigok


беше безалкохолна :bigok

Да бе...точно...затова се наковах, като казак и спрях ескорта от карабинери....да пикая....пет рейса са ми благодарни за това.... :bigok



Странно защо ли, ама на мен повече ми се пиеше вода, отколкото да ми се пикае. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 12, 2012 10:35 pm
Мнения: 142
Местоположение: София
http://kanal3.bg/?v=11838
Баси тия колко се озверели, кат некви хуни са. Много ги намразИх :evil: :evil:

_________________
Левски, Мъри, свобода


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Borkisha написа:
http://kanal3.bg/?v=11838
Баси тия колко се озверели, кат некви хуни са. Много ги намразИх :evil: :evil:

Тия ташаци заслужават следващият път да им се изсипем масово и да ги изринем. Вижда се страхливата им душичка когато нашите момчета им тръгват на първа, нищо, че са с колове и са по-възрастни...

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Седем:Едно написа:
Преди мач на Герена забраняват на всички магазини и заведения в района да продават бира и алкохол, а в гнусното село може. Това не трябва ли да е фиксиран в някаква наредба или закон? Едно, че ни бъркат в гъза да обикаляме и да се молим или пък да си мъкнем от центъра, друго, че бъркат в гъза на бизнеса на хората с магазинчета и кръчми. Кур, бе, ушев, кур огромен за теб, два за ЦвЦв.

Аз знам поне 3 места на 2 минути от Паметника където се продава алкохол :loser2, това че ти не знаеш, говори колко малко познаваш града си :bii_chorbata Твай майна :bii_chorbata :losers :bigok

Като стана въпрос за пиене не веднъж съм разказвал как на Ивайло по време на мач се разпъваха софрите, на вестниче се реже салатка и се маа ракия, за разредител безплатна болярка :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
това е яко ултрас... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Разбира се, някакви 22 ритат топка, хората жулят ракия и плющят карти :bigok Виждал съм и линейка да идва да прибира някои :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Brannik написа:
... следващият път да им се изсипем масово и да ги изринем...


Следващ път няма да има никой там, а тези участниците само поединично и на место с подготовка, без да се дига много шум, бързо и жестоко наказание :idea: Това е малко градче, хората всичко знаят, а на третия ден може да се направи списък със замесените. Така поне ще знаят, че докато и последния не си получи заслуженото мира няма да има. Да видим дали пак ще редят засади с колове...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Marvel написа:
Richard Long написа:
Тва с нацисткото знаме и "Честит рожден ден" беше нема такова малоумие, особено на фона на предупрежденията на УЕФА за расизъм и т.н... И децата вече знаят че за подобни идиотщини и точки могат да ни вземат, и да ни изхвърлят от ЕКТ, тотална проява на отрицателен коефициент на интелигентност!


А питам след като има такива идиоти не може ли да се хванат от стюардите и да се предадат на полицията? За какво въобще има стюарди ако не се върши работа? :smt006

Вие в кой свят живеете бе :smt005 ? Кога за последно сте били в Б на мач и двамата?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2013 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6562
Местоположение: София
Седем:Едно написа:
Нещо, което ми направи впечатление вчера беше, че пред вратата на самия стадион, на буквално 3 метра от чекпойнта на ушев, се продаваше бира, при това поне 3 вида. Имаше дори 1 литър Ариана. Кой определя правилата, бе, мама му деба мръсна? Преди мач на Герена забраняват на всички магазини и заведения в района да продават бира и алкохол, а в гнусното село може. Това не трябва ли да е фиксиран в някаква наредба или закон? Едно, че ни бъркат в гъза да обикаляме и да се молим или пък да си мъкнем от центъра, друго, че бъркат в гъза на бизнеса на хората с магазинчета и кръчми. Кур, бе, ушев, кур огромен за теб, два за ЦвЦв.



В Пловдив , преди мача с жАлтите, питам ушев от къде да си взема бира, той вместо да ми каже : "Не се продава преди мач" а-у, ми вика : "Ей там до билборда" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2013 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Wildkid написа:
Седем:Едно написа:
RIOT написа:
Съществува реална опасност да ни накажат с -3 точки за плакатите на мача.

По кой точно член ще ни накажат с точки? Аз не виждам как може да стане, само парична глоба трябва да е:
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=341971
А с какво ЧРД на Хитлер и свастиката влизат в хипотезата на чл. 2, въобще не ми е ясно.


По тоя текст няма как да стане, но няма да е прецедент :smt006

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=56603


След това са им върнати ;)

И като се има предвид, че дори ги е представлявал на обжалването самият :fgod Георги Градев :oops:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2013 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Trooper написа:
Marvel написа:
Richard Long написа:
Тва с нацисткото знаме и "Честит рожден ден" беше нема такова малоумие, особено на фона на предупрежденията на УЕФА за расизъм и т.н... И децата вече знаят че за подобни идиотщини и точки могат да ни вземат, и да ни изхвърлят от ЕКТ, тотална проява на отрицателен коефициент на интелигентност!


А питам след като има такива идиоти не може ли да се хванат от стюардите и да се предадат на полицията? За какво въобще има стюарди ако не се върши работа? :smt006

Вие в кой свят живеете бе :smt005 ? Кога за последно сте били в Б на мач и двамата?



Стюардите в Б правят всичко друго,но не и да следят за реда.. :slap

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2013 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14198
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Разбира се, някакви 22 ритат топка, хората жулят ракия и плющят карти :bigok Виждал съм и линейка да идва да прибира някои :bigok


:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 700 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com