forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Май 07, 2024 11:22 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 700 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:17 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12496
Страшна помия се лее по нас в момента. :shock: :shock: :shock: Нещата като,че ли излизат от контрол.Отворих няколко спортни сайта и навсякъде се говори за директиви-мирективи,правителства,съдии,бфс,юбилея и т.н.Гледам Кюрдекс пуснали и някъв клип със спорни положения от мача... :shock:

РЪКОВОДСТВОТО,до кога ще мълчите бе мама му стара...Или първо ще преспите....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 11:18 am
Мнения: 590
pesho48man написа:
иначе лично мнение, че дузпата трябваше да се бие отново :!:


Такава дузпа ако ще да те бомбандират не трябва да изпускаш. Друг е въпроса, че в България явно няма нито един свестен съдия. Тоя помяр им свири всяко падане, а на всичкото отгоре кюрда и компания ни серат по всички медии. НЕ РАЗБРАХА ЛИ, ЧЕ КУПАТА Е ЗА НАС ТАЯ ГОДИНА И НАВСЯКЪДЕ ХОДИМ СЪС СЪДИИ, КОИТО ГИ СМЕНЯМЕ СЛЕД ВСЕКИ МАЧ. Защото сме отбора на държавата, който няма титла при Бойко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1493
Седем:Едно написа:
Като видях как всички факли се хвърлят върху ушев, сигурен бях, че след мача ще си отмъстят. Дано няма тежко пострадали момчета от нашите. Куките не очакваха грам и както си седяха като на театър изведнъж скочиха да слагат каски и щитове като заваляха факли около тях. Бая им се дръпна лайното.

има тежко пострадали.

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:24 am 
Адолф Хитлер на вена :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49426
Местоположение: ШОПландия
incheto_1914 написа:
Nakuro Bradata написа:
Бившият финансов министър позна резултата. Като главен виновник за победата ще посоча себе си и синьо-жълтия ми шал, който рядко слагам, но днес по погрешка взех него :lsclapp Сиренясал кур за Кюрда.
До края на сезона с този шал. :lsfc1

Аааааа, ще имаш да вземаш :bigok :bigok

И махни тоя аватар, като го сложиш и не е на късмет с чорбата :slap

С него май имам 2 победи, 2 загуби и един хикс. Взимам то4ния шал тоя път и всичко заспива. :smt004

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
iSSigy написа:
Ти що не подготви бе, цайс? Едва ли някой щеше да ти забрани да го вдигнеш. Ебаси тъпите хейтъри само мрънкате :ohmygod2


За мен проблемът не е толкова, че няма транспарант за 20. април, още повече годишнината не се празнува днес, това е друга тема. Проблемът е, че агитката на Левски, която трябва да носи ценностите на името ЛЕВСКИ вдига транспарант за рождения ден на един луд маниак, заклеймен в световната история. Това е същото все едно свинете да вдигнат транспарант за рождения ден на Сталин, не го знам кога е. :wink:

Въобще няма да споменавам, че 90% от тия, дето се мислят за нацисти по агитките, не знаят какво е нацизъм, ни кой е Химлер, ни Гьобелс, ни Хайдрих примерно, а за Хитлер не мога да кажат и едно изречение, ама иначе са големи нацисти.

Срам и нищо повече. Край по темата, че тая простотия пак осра хубавия резултат и най-вече представяне на Сектора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:52 am 
Бях най-вляво и при гола видях ушев сеирджията как насра. :smt003
Един дядо, който беше стюард на Литекс ми вика "кажи им да не хвърлят факли". :loser2 :bigok
Ама не беше лош човек и нямаше проблеми с никой от агитката.

L.S.F.C._1914 написа:
НА КЮРДАА ДЪЩЕРЯТААА Е ВДИГНАЛА КРАКАТА. ХАЙДЕ ВСИЧКИ ДО ЕДИН ДА Й СЕ ИЗРЕДИИИМ!!! :loser2
:strkstrk :strkstrk :strkstrk

:lsfc3


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 1:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49426
Местоположение: ШОПландия
Изображение :lsfc1 :smt007

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 2:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 02, 2011 6:37 pm
Мнения: 2029
Кюрдекс могат спокойно да ми го полигавят. А дъщерята на Кюрда колкото и да е проста като баща си, все пак бих и свършил на веждите. :smt047 :smt047 :blowj :blowj


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 2:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3095
Мед ми капе на сърцето! Нашите се раздадоха и играха нелошо, за което голямо Браво!; Гари беше велик(дано Непомака не го продаде още лятото...); К. Естойкоф наебан за пореден път и при още 1-2 ще пукне от разрив на сърцето :strkstrk ; Сектора огромен и с чудесна "тренировка" за дербито. :smt007
И не критикувайте толкова нашите за играта, щото досега проспахме игрово почти цяла година, имаме доста нефелни играчи, а кюрдекс не са слаби, с тях лесни мачове почти не сме имали и винаги се хвърлят срещу нас повече и от свинете, а и играха с 12 човека на терена цяло полувреме :smt006
П.П Седем дена до чорбата, седем гола у вратата. Нека СИН е стадиона, Левски ще е шампиона! :bigok :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 3:26 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15189
Честита победа!!!

Митов излъга Стоичков. Състава и смените му бяха правилни от тактическа гледна точка.

За 3 мача чудеса не могат да се случат така, че до сега той върви в правилната посока.

Днес Пламен Илиев направи мача на кариерата си.

Истина е, че без Родригес ще имаме сериозни проблеми. Как ми се щеше Рамос да е във форма точно сега.

Поздравления за Ицо Йовов. Очевидно е, че ще завърши кариерата си по достоен начин.

Не знам вие какво мислите и не знам, кой командва нещата в отбора ни, но на мен новото ръководствo ми харесва.

Аз съм оптимист!!!

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 7:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2012 10:18 pm
Мнения: 64
Местоположение: София
Сектора беше велик! Иначе честита победа, най-накрая да ги смажем тия селяни.
:levski :ls-cup

_________________
7 Е ДОБРО ЧИСЛО


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:14 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:05 pm
Мнения: 425
:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 Честита победа, ЛЕВСКАРИ! Нямах възможност да гледам мача. :( Знаете, БВП-то.... Сигурно и със свинете няма да мога :twisted: , но ако ги напердашим няма да имам нищо против пропуска.
Игра няма какво да се коментира! Важното е, че ебахме кюрда. Смърт за ушев и селяците :evil:

_________________
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Браво,браво,браво!!!
Щастлив съм,на седмото небе съм,само Левски!!!
С оглед ситуацията,подходихме възможно най-правилно към мача,и взехме своето!!!Браво на агитката,браво на Николай Митов,браво на играчите на Левс
ки!!!
Взехме изключително важен мач,от всякаква гледна точка,видяхме 90 минутна преса,пълно раздаване,левскарски дух и почти всичко позабравено в отбора ни!!!
Нека продължим в същият дух,и голямото ще дойде!!!
Нека сме единни,защото фронтът срещу Левски е голям и ще се увеличава още повече!!!
Режат ни тотално,оплюват ни несправедливо,анализират ни тенденциозно,а подобаващ отговор няма!!!Аз чак такава безпринципна злоба и изкривяване на фактите не съм виждал!!!
До края на сезона искам това раздаване от футболистите,този хъс у Н.Митов,и тази подкрепа от сините фенове!!!
Само Левски,завинаги!!!

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2012 11:31 am
Мнения: 641
Не знам какво се е видяло по телевизията, но аз на стадиона се разцепих от кеф гледайки желанието за борба и победа. :smt006 Лицата на хората около мен говореха за същото. :smt006
Дузпата за селяните за мен е 50:50, но подпирачката второто беше очевадна. Всяко падане на курвичките- фал.
Важното е, че видях вчера едно позабравено и дори станало абстрактно понятие- левскарски дух. :levski

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
И старците шапките даже си свалят
пред славния ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
Велик сектор Б ! Поклон. Сега идва ред на цс*ка... !

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Ние от 1-2 години нямаме най-важното си качество, с което Левски газеше наред - борбата за първа топка. Последните мачове настървението се появи отново, а за мен това е показател за промяна. Бъдете доволни. Това със свастиките не го коментирам - просто е трагедия.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 10:47 am 
Поканиха ли ви на рождения ден поне :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
ipwntrolz такива дузпи и без крака трябва да се вкарват хаха

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
kosjo написа:
Не знам кво е ставало в Български изрод, но няма срамно да бягаш от тези хора, колкото и топ хулиган да си. Помаците в тези села са някакви тотални изроди и се колят за добро утро.

Когато пристигна една група там точно селяците със сопите пресичаха и отиваха към некви наши.Ама като видеха колко човека слезнаха и тръгнаха след тях се залостиха с неква гаражна врата в некъв двор и хапнаха малко камъни.Куките уж овладяха положението и се разотидоха повечето.После какво е станало се вижда на клипа, а защо ушев(пичка му лелина) не е направил нищо остава мистерия.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Тва с нацисткото знаме и "Честит рожден ден" беше нема такова малоумие, особено на фона на предупрежденията на УЕФА за расизъм и т.н... И децата вече знаят че за подобни идиотщини и точки могат да ни вземат, и да ни изхвърлят от ЕКТ, тотална проява на отрицателен коефициент на интелигентност!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Направо се побърках след втория гол на Ицо ! АААААААААААААААА !

КСПП ! КСПП !

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Richard Long написа:
Тва с нацисткото знаме и "Честит рожден ден" беше нема такова малоумие, особено на фона на предупрежденията на УЕФА за расизъм и т.н... И децата вече знаят че за подобни идиотщини и точки могат да ни вземат, и да ни изхвърлят от ЕКТ, тотална проява на отрицателен коефициент на интелигентност!


А питам след като има такива идиоти не може ли да се хванат от стюардите и да се предадат на полицията? За какво въобще има стюарди ако не се върши работа? :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 11:34 pm
Мнения: 258
Тука стана доста интересно. Първо някои хора едва ли не се похвалиха, че ушевите са били замеряни с факли. После се оплакаха, че ги били нападнали и пребили. И накрая пак оплакване, че не ги е спасил...Странна ситуация. А това с пречупените кръстове и транспаранта наистина е доста жалка работа...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Видеото на кюрдекс е енамация на жалкарството и селянията! Трябвало картон за Йовов че му бе отменен чист гол, да не говорим за другите им безумици. Тонев, спиш!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 1:32 pm
Мнения: 975
Местоположение: ПЛЕВЕН
http://gong.bg/view_article.php?article_id=341889 да им еба майката на тия селяни :ohmygod ако някой може да сглоби видео , как отсъждаха в тяхна полза , ще съм му много благодарен :levski

_________________
24.05.1914 - ОТТУК ЗАПОЧВА ЖИВОТЪТ НИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13160
Местоположение: Града
Тва с положението на Димов ми е любимото ... значи това е опасна игра и задължителен картон , но видиш ли влизането на нереза Бранеков ( което е подобно на това, но с двата крака напред и далеч по-опасно) е безопасна игра и следователно не трябва да се дава картон ...


лоджик зиро ... :loser2

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Последна промяна THE BLUE BEAST на Нед Апр 21, 2013 1:15 pm, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19488
По-жалко видео не съм гледал. Те почти за всяко нарушение в центъра искат картон :bigok
Освен това и ясно се вижда от техните кадри, че някои нарушения ги няма, както и дузпата срещу Миланов.

Единствено онази ситуация за играта на ръка на Ели в наказа. е наистина спорна. Всичко друго е :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kocito_Kalki написа:
По-жалко видео не съм гледал. Те почти за всяко нарушение в центъра искат картон :bigok
Освен това и ясно се вижда от техните кадри, че някои нарушения ги няма, както и дузпата срещу Миланов.

Единствено онази ситуация за играта на ръка на Ели в наказа. е наистина спорна. Всичко друго е :smt005 :smt005 :smt005


Удар отблизо, ръката е в естествена позиция. Дузпата би била безумие :wink:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 21, 2013 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Къде е ръководството? Обляха хи последния месец с толкова ако, колкото не е било за последната година,а те си траят! Да не развалят рахата на Кюрда може би?
Онази простотия с Хитлер е чиста проба провокация. Да видим имат ли топки от НКП да кажат защо стюардите се бараха по мъдете :!:
Чух, че г-н Стойков Каталунеца бил влязъл в болница от нерви :D

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Последна промяна Adepta на Нед Апр 21, 2013 1:28 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 700 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com