forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 9:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 396 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
тц-тц-тц :?

Цитат:
Изхвърлиха Стефан Спасов от професионалния футбол

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 7:49 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12468
Отделно от това не е футболист като Гарата,който да си вземе сам топката на центъра да премине трима и да вкара.Когато халфовете не го захранват с добри топки Силва няма как да вкара.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10412
Местоположение: София
Кока-Кольо написа:
тц-тц-тц :?

Цитат:
Изхвърлиха Стефан Спасов от професионалния футбол

Сигурно са го изпратили на дебелариум. :bigok :sm_cigar


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 5:58 pm
Мнения: 257
ПастЪтЪ е чао :bigok

До края на сезона останаха да свирят онова сватбарчето от Петрич и синчето на Джугански евентуално :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Обаче, след всеки наш мач...изгаря по някой съдия...май е време да си спомним думите на Косата.... :bigok

п.п. И друго ми е интересно, как така се събраха 1 час след мача и го наказаха, без да видят доклада на делегата и да изслушат самата Паста....а още и по пряко предаване на телевизията...смятайте, какъв батак е БГ футболът... :ohmygod2

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Последна промяна targovishte на Съб Апр 13, 2013 8:04 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Сега гледах от репортажа на Кратун, Кокала как слиза по стълбите при техния гол,като истински ултрас. :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
madball написа:
Сега гледах от репортажа на Кратун, Кокала как слиза по стълбите при техния гол,като истински дебил. :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:11 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 5:38 pm
Мнения: 437
Kryten написа:
Какво да направи? Гавриш се с него 4-5 месеца, не го пускаш, лъжеш, че е контузен, и после аре влизай в мача и го решавай :smt031


+ 1

Да не говорим, че за да може да направи нещо има нужда от подавачи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Тоя уруд Силва имаше две чисти положения с глава в малката палангерия и ги осра , верно вкара, но все още не мога да повярвам, че това е централния нападател на Левски, отделно Пацо Михелич правилно беше изгонен, този малкия Пламен много зле, Вутов игра много по-добре от него, желание имаше, класа нулева. Това е.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Трябва да си абсолютен слепец, че да кажеш, че днес Йовов е играл слабо. Да направи грешки, ама в сравнение с други мачове игра много добре, всяка топка минаваше през него, а Вутов се включи чудесно и с много самочувствие.

Играхме много по-добре от предните мачове, но с обичайните грешки в защита, които можеха да ни изядат главата. Изтървахме една камара положения...

Дани Димов играе много силно, но той е опорен халф, не защитник и това му пречи. При все, че играе с контузия Дъстли пак се мъчи. Пламен трябва да седне на пейката да се освести малко, поне според мен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Mr. Smith написа:
Тоя уруд Силва имаше две чисти положения с глава в малката палангерия и ги осра , верно вкара, но все още не мога да повярвам, че това е централния нападател на Левски, отделно Пацо Михелич правилно беше изгонен, този малкия Пламен много зле, Вутов игра много по-добре от него, желание имаше, класа нулева. Това е.


Момче, набиваш ми се на очи.... :slap
Не членуваш правилно подлога в изречението... :bii_chorbata

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
rkk написа:
Дани Димов играе много силно, но той е опорен халф, не защитник и това му пречи.

Головият пас наистина ме впечатли. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
T.Stefanov написа:
rkk написа:
Дани Димов играе много силно, но той е опорен халф, не защитник и това му пречи.

Головият пас наистина ме впечатли. :smt023


Не съм видял даже, че той е подал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
targovishte написа:
Mr. Smith написа:
Тоя уруд Силва имаше две чисти положения с глава в малката палангерия и ги осра , верно вкара, но все още не мога да повярвам, че това е централния нападател на Левски, отделно Пацо Михелич правилно беше изгонен, този малкия Пламен много зле, Вутов игра много по-добре от него, желание имаше, класа нулева. Това е.


Момче, набиваш ми се на очи.... :slap
Не членуваш правилно подлога в изречението... :bii_chorbata

Ти няма ли да заминаваш към братска Русия, че нещо си се поизнервил. Блядските мастии стоят ненаебани: bigok

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1487
madball написа:
Сега гледах от репортажа на Кратун, Кокала как слиза по стълбите при техния гол,като истински ултрас. :bigok :loser2

Това, ако го беше направил Мъри, колко лайна щяха да се изсипят ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
rkk написа:
T.Stefanov написа:
rkk написа:
Дани Димов играе много силно, но той е опорен халф, не защитник и това му пречи.

Головият пас наистина ме впечатли. :smt023


Не съм видял даже, че той е подал.

като изгониха Михелич пича зае*а защитата и тръгна напред да обръща. Няколко атаки беше напред зад Силва. На стадиона и аз не видях, че той е подал. като вкарахме се върна отново в защита и не мръдна оттам докрая. Абсолютно корав играч, да не кажа лидер на отбора в момента.
Това момче трябва да играе в халфовата линия. и Рой Кийн, и Гатузо бяха дървета, но истински биткаджии на терена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Mr. Smith написа:
targovishte написа:
Mr. Smith написа:
Тоя уруд Силва имаше две чисти положения с глава в малката палангерия и ги осра , верно вкара, но все още не мога да повярвам, че това е централния нападател на Левски, отделно Пацо Михелич правилно беше изгонен, този малкия Пламен много зле, Вутов игра много по-добре от него, желание имаше, класа нулева. Това е.


Момче, набиваш ми се на очи.... :slap
Не членуваш правилно подлога в изречението... :bii_chorbata

Ти няма ли да заминаваш към братска Русия, че нещо си се поизнервил. Блядските мастии стоят ненаебани: bigok

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2


Заминавам бе...въпрос на дни...ще ви отърва от моето присъствие... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
targovishte написа:
Mr. Smith написа:
targovishte написа:
[quote="Mr. Smith"]Тоя уруд Силва имаше две чисти положения с глава в малката палангерия и ги осра , верно вкара, но все още не мога да повярвам, че това е централния нападател на Левски, отделно Пацо Михелич правилно беше изгонен, този малкия Пламен много зле, Вутов игра много по-добре от него, желание имаше, класа нулева. Това е.


Момче, набиваш ми се на очи.... :slap
Не членуваш правилно подлога в изречението... :bii_chorbata

Ти няма ли да заминаваш към братска Русия, че нещо си се поизнервил. Блядските мастии стоят ненаебани: bigok

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2


Заминавам бе...въпрос на дни...ще ви отърва от моето присъствие... :bigok[/quote]
Донеси ни нещо: ), ако трябва сложи някоя разпоретина в багажника: bigok

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Много се радвам,че вече не ми се налага да гледам по телевизията поне домакинствата ни,сигурно щех да съм се застрелял вече.На стадиона е по-трудно човек да види колко зле са нещата,но далеч не невъзможно,особено с нашия отбор.Ясно,че не може да стане веднага,но много се надявам Митов да промени поне стила на игра,не мога да го гледам тва,боли ме,реве ми се.При всеки висок и дълъг пас от центъра към едно от двете крила ми умират стотици мозъчни клетки.Пасчета по ширина->крилата,дълъг пас от центъра->към крилата,на всичкото отгоре тва става толкова бавно,с толкова идиотски и безсмислени двжения,че накрая въпросното крило треа да минава по двама и при успех центрира(обикновено неточно) към пазения от четирима централен нападател.Няма толкова нелогична,еднотипна,грозна,неефективна,лишена от всякаква импровизация игра,така умело сами си затваряме пространствата,толкова безсмислено си цъкаме с по 50 излишни движения,докато не загубим накрая,че не знам как е възможно дори.А даже има хора,които смятат,че днес сме играли добре,или срещу Черноморец сме били играли добре и т.н. :shock: :smt005 :ohmygod Секи мач една и съща мъка,всеки ни знае играта,децата в занималнята ни знаят играта,добре,че имаше още по-големи кретени като Етър и Морето в София,та поне взехме някви мачове по-убедително.В редките спектакли,в които футболистите играят с желание,изглеждаме просто като ебати смешниците,вместо като най-смешния футболен отбор в историята.И всичко това,цялата тая пародия,в момента е на първо място :smt005

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2464
Mr. Smith написа:
Тоя уруд Силва имаше две чисти положения с глава в малката палангерия и ги осра , верно вкара, но все още не мога да повярвам, че това е централния нападател на Левски, отделно Пацо Михелич правилно беше изгонен, този малкия Пламен много зле, Вутов игра много по-добре от него, желание имаше, класа нулева. Това е.


Защо пък Михелич да е бил правилно изгонен? То имаше ли фаул изобщо?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Сега гледам дузпата - :strkstrk :strkstrk Карвальо излъга всички, симулация отвсякъде, няма никаква дузпа :bigok

Леле, ебати паса на Димов :strkstrk

Смърт за тия нещастници, дето коментират, имало мисъл за игра с топката от курвата Бранеков, той щеше да му строши краката... :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Тоя кавал Марков , ко ми реве като вдовица за ....След мача с Лудогорец пак рева , ама след 3 дена като биха прасетата с най-смешната дузпа , нищо не каза.Ама кво да очакваш от човек , които в главата са му са само шпагати :lol:

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
rkk написа:
Сега гледам дузпата - :strkstrk :strkstrk Карвальо излъга всички, симулация отвсякъде, няма никаква дузпа :bigok

Леле, ебати паса на Димов :strkstrk

Смърт за тия нещастници, дето коментират, имало мисъл за игра с топката от курвата Бранеков, той щеше да му строши краката... :boisw


Дузпа си имаше. Когато защитник направи такъв безумен шпагат, ти трябва да си ретард за да не се спънеш в него.. Иначе червеният картон на Том е твърде пресилен (втори жълт в 25 мин...), на Михелич също е спорен, единственият безспорен е на бранеков, който ако го беше нацелил можеше да му счупи крака. Деба и боклука..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Той Карвальо почна да пада предварително. Това е същото като на джуджето Янев срещу нас 2005 г. и шпагата на Топчо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Доста е ниска футболната култура на хората, които мислят, че Йовов е направил добър мач.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
vazcho написа:
Доста е ниска футболната култура на хората, които мислят, че Йовов е направил добър мач.


Доста императивно заключение. Аз съм от нискокултурните в такъв случай..
:strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
И аз.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2586
Местоположение: Герена
Някой ще ми обясни ли защо когато топката се подаде на крилата те си я спират, намесват около 30 секунди и чак тогава центрират балонно при това, вместо да я забият с едно докосване към вратата, тип прострелно центриране?

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:43 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5163
Местоположение: нЕма
Учените все още търсят отговорите на този, както и на много други въпроси :bigok

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
смърт за цдна написа:
Някой ще ми обясни ли защо когато топката се подаде на крилата те си я спират, намесват около 30 секунди и чак тогава центрират балонно при това, вместо да я забият с едно докосване към вратата, тип прострелно центриране?


шото в България по школите още ги учат да СПИРАТ топката, а по белите държави ги учат да я ПОЕМАТ. Само тва и вече нашата версия на футбола е два пъти по-бавна, без изобщо да говорим за тичане и издръжливост.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 396 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com