forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:35 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 396 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2012 4:11 pm
Мнения: 339
Местоположение: София
Изгонването на Том през първото полувреме, както и директният червен картон на Михелич бяха много пресилени, но при теслата на Бранеков в краката на Вутов ми причерня.
Не знам какъв човек трябва да си, за да влезеш така в краката на едно шестнадесетгодишно дете, а още по-малко да коментираш, че е бил пресилено изгонен, при положение че червеният картон е най-малкото, с което тоя трябваше да се отърве... :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Дузпа си имаше, а самите буфери след мача нямаха претенции за ситуацията. Какво трябваше да направи Карвальо? :roll: Да прескочи закъснелия шпагат и да помогне на защитника да си извади тревата от гъза ли?
Рендето няма смисъл да коментираме, а лайното Бранеков трябва да бъде наказан за неприличните жестове, които отправи към публиката, когато напускаше към тунела. Преди малко го слушах по ТВ как "нямало фаул, не играем балет, не го докоснах", а влезе засилен умишлено с бутоните с двата крака напред. Още в 2-3 мин. му спести ЖК, ако му беше дал сигурно нямаше да се стигне до ЧК.
Изгонването на Том: настъпва нашия играч и то умишлено. Изгонването на Пацата: саблен удар в гърлото при скачането за топката. Какви са претенциите към съдиите за 4-те положения? Как така 1 час след мача спряха правата? :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48822
Местоположение: ШОПландия
Е така и свинята-педераст Бранеков ебе.
Изображение
Засилва се с гъз и вика: "Виждате ли сега как ще ви наеба?" Доволно му сипахме, мисля.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 1:13 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
:smt005 Много ми е смешно наште треньорчета как веднага след назначение се изтипосват в някакви костюми. Вярно тия с ханцузите като Тенчо Тенев са способни да им скрият топката, но за нашите това са подробности, важното е да се покажат пред възторжената и многобройна публика и пред Антония Близнакова.


Последна промяна Smirnoff на Нед Апр 14, 2013 1:18 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Не виждам нищо лошо след като си треньор на Левски да си с костюм на мач. Довчера не си бил треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48822
Местоположение: ШОПландия
Smirnoff написа:
:smt005 Много ми е смешно наште треньорчета как веднага след назначение се изтипосват в някакви костюми. До вчера са се мъкнали с ханцузи, но после стават много важни господа, трябва да се покажат пред възторжената и многобройна публика.

За мен пък държането и обличането имат голямо значение да те приемат на сериозно.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Тая Антония Близнакова беше точно зад нас и с мъка трябва да заявя, че имаше много отвратително шкеНбе. Даже това на Антонатан е секси в сравнение с нейното :?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 1:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48822
Местоположение: ШОПландия
Пропуснал съм да я забележа Тони Близалкова, но явно за добро. :bigok Как пък успя и шкеНбето да ѝ видиш? :strkstrk Доста кокалчета ми предизвикваше на времето, като тийнейджър...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 3:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Кур за червената курва Бранеков! (Емотиконка с Хитлер)
Като чета всички мнения не мога да разбера, играли ли сме добре или не сме? :bigok
Съгласявам се на 100% с колегата главен счетоводител, при такъв шпагат няма как да не ти дадат дузпа. Майсторско отиграване на мангала.
Да се надявам, че ще успея да си изтегля мача и да го изгледам днес, за да си отговоря на въпросите, играли ли сме, не сме ли играли и дали Митов трябва да е с костюм или по анцуг. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 8:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Nakuro Bradata написа:
Е така и свинята-педераст Бранеков ебе.
Изображение
Засилва се с гъз и вика: "Виждате ли сега как ще ви наеба?" Доволно му сипахме, мисля.

Изгонването на рижавата курва беше един от най-емоционалните моменти на вчерашния мач :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 9:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 24, 2012 3:43 pm
Мнения: 616
Абе сега го гледам това влизане на мръсната свииня Бранеков, мамицата му как не прибира бутоните.
Ако му беше счупил краката на Вутов лично щях да го намеря и да го погреба!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Най-нормалното нещо е треньорът да е с костюм. Само че етикетът на обличане не е достигнал до всички и навсякъде :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
смърт за цдна написа:
Някой ще ми обясни ли защо когато топката се подаде на крилата те си я спират, намесват около 30 секунди и чак тогава центрират балонно при това, вместо да я забият с едно докосване към вратата, тип прострелно центриране?


Една от причините е, че 90% от терените в БГ ако не си я спреш и нагласиш и я пращаш в небето - навици просто. Като цял живот си ритал по картофени ниви...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Много е забавно как някои хора тук се оправдават като путки, тоест чорбари. :bigok Дузпата е супер смешна, а това да е била дадена само защото онзи от Локото е влизал грубо, въпреки че не докосва Базил (ега умре!), просто е без коментар. :loser2 Много по-добре щеше да е ако Карвальо (ега умре!) поне се беше бутнал в защитника, поне да има причина за дузпата. Онова на Том пък просто си беше нарисуван жълт картон отвсякъде, какво толкова го мислите. Знам, защото и на мен такова ми е любимо влизане. :bigok Това на Михелич пък си е 50:50 жълт към червен, каквото и да беше дал съдията, нямаше да сбърка. Бранеков пък да прави компания на Карвальо в газовата камера, смърт за двамата!

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Змея тука говори за футболни умения, а не се събличал даже и в сънищата да играе :ohmygod Нищо лично, Змей, ама точно ти да говориш за футболни качества, не е много реално :smt002 А пък този с футболната култура също е доста компетентен :blass


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Като се абстрахираме от факта, че доста време играхме с човек повече, което си е проблем на Локото, разликата между вчерашния и други наши мачове беше, че имаше кой да се осмели да вземе топката, да я изнесе и да раздава пасове.

И това беше Йовов (макар и да направи и грешки), а след това и Вутов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Вутов направи толкова пасове напред и напредвания към вратата през центъра, колкото общо не бяхме направили за полусезон. Само малко практика му трябва.
А дузпата е 100%. Най-малкото щото не е по заглавията на всички спортни сайтове.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Даже и говорещият за 400% купен съдия травестит Бранеков призна, че има дузпа.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Suum cuique написа:
Змея тука говори за футболни умения, а не се събличал даже и в сънищата да играе :ohmygod Нищо лично, Змей, ама точно ти да говориш за футболни качества, не е много реално :smt002 А пък този с футболната култура също е доста компетентен :blass


Точно така, а освен това са ми гърбили знаме от ръцете. :bigok А на всичкото отгоре ще продължа да пиша каквото си реша, белким ти се напукат цайсите от злоба :strkstrk

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Рентиерче, ела на някой мач и после коментирай кое ще се напука - някое стъкло или нещо друго :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 10:51 pm
Мнения: 29
Kryten написа:
Вутов направи толкова пасове напред и напредвания към вратата през центъра, колкото общо не бяхме направили за полусезон. Само малко практика му трябва.
А дузпата е 100%. Най-малкото щото не е по заглавията на всички спортни сайтове.

Дузпата е чиста симулация. Вутов направо си раздвижи играта и да става титулАр. Димов не подсигури Мюлдер при гола на буфера, но петичката към Силва беше :smt007 .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 2:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
Истина е че освен Д.Димов нямаме играч които да е като Ричи както беше Гатузо за Милан, за момента той ни е Лидер тича напред после се връща, много ми харесва това момче, как ми се искаше някой от нашите юноши да имаше неговите морално волеви качества.На моменти влиза малко твърдо за топката но след време ще се научи да се пази.За момент се поколеба да изтегли на гола на Бибишков и сгреши две крачки напред и Крум оставаше в засада ако го беше изиграл така щяхме да си спестим тоя гол.Иска ми се Гаджев и Рамос да влезнат с повече хъс в мачовете и нещата ще потръгнат малко от малко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 2:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Ицо беше играч на мача за мен! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Suum cuique написа:
Рентиерче, ела на някой мач и после коментирай кое ще се напука - някое стъкло или нещо друго :strkstrk


хе-хе-хе :lol: ако искаш да те поканя на гости :blass

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Вутов направи толкова пасове напред и напредвания към вратата през центъра, колкото общо не бяхме направили за полусезон. Само малко практика му трябва.
А дузпата е 100%. Най-малкото щото не е по заглавията на всички спортни сайтове.

А Ицето как ти се стори, нищо не казваш :bigok
lazardel написа:
.....
Дузпата е чиста симулация....

На печката му влезнаха доста здраво и той загуби равновесие, затова започна да пада. Не е лесна за виждане, но си беше дузпа.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Вчера Кратун не напсува Ицето нито веднъж. Като си тръгвахме от стадиона и всички коментирахме страхотното представяне на божествения Йовов, Кохари си мълчеше и му личеше, че му е много гадно :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Няма какво да си кривя душата, Ицето беше сред най-добрите вчера. Което говори зле за отборО като цяло.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Adepta написа:
На печката му влезнаха доста здраво и той загуби равновесие, затова започна да пада. Не е лесна за виждане, но си беше дузпа.

http://www.sportal.bg/video.php?video=54953

Не е лесна за виждане, още по-нелесна е за невиждане. :bigok

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Запис от мача има ли ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
blue_fury написа:
Запис от мача има ли ?


Kryten написа:
Kryten написа:
Репортаж:

Запис: http://dox.bg/files/dw?a=5d66322bfd

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 396 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com