forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 11:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 631 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Ако е треньор на място, промяната може да се усети за 2-3 кръга. Сравнете Ботев при Ферарио и Ботев при Стоилов. С мега играчи като хМариян, Галчев, Спрокел.
Играчи имаме, отбор нямаме. И за да нямаме отбор, вината е на треньора. А за да нямаме треньор, вината е на Тонев.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 6:42 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2739
Друг пример е оня радуканов.С играчи събрани от кол и въже ги накара да играят със самочувствие и мотивация.Май само ние от първите 5 отбора нямаме никакво желание за борба.


Последна промяна flo на Нед Мар 31, 2013 6:47 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Nakuro Bradata написа:
niki87 написа:
Чашата трябва да се изпие до дъно :smt006 Абсолютно безсмислено е да се маха Илиан, при оставащи 2 месеца до края на първенството.
А Тонев и Боримиров още отсега да търсят треньор за другия сезон, ама Треньор, а не треньор :smt006

Аз пък смятам, че няма какво да чакаме. Доказано слаб треньор е и следващия по-добре да има няколко месеца да се подготви. И без това титлата заминава на кино.

точно. Какво да чакаме? Миналата година Илиян цяла пролет го чакахме да дойде. Още тогава ми светна лампата, тоя за какво се дърпа, а се оказа страхлив треньор. И колкото повече стои, толкова недоволството ще става по-голямо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 6:45 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Мале мале, щом Радуканов взехте да го давате за пример, нещата хептен на чорбаризъм замирисаха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
flo написа:
Друг пример е Радуканов.С играчи събрани от кол и въже ги накара да играят със самочувствие и мотивация.Май само ние от първите 5 отбора нямаме никакво желание за борба.

Локо Сф с 10 човека направиха повече читави атаки с/у Лдгц сравнени с нас в последните 4 мача. Атаки разиграни по земя, раздадени пасове към нападатели и тн. Без Кокала да е някакъв критерий за мега треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Ако може да се вземе треньор от ранга на Херо да се взима още сега преди дербито. Защото има реален шанс свинете да направят дубъл в мачовете срещу нас за първи път от над 20 години сигурно, а новия треньор със сигурност ще внесе живец и мотивация. Ако не може да се вземе добър треньо по-добре да не го правим. Между другото Кокала не е толкова слаб треньор и определено го предпочитам пред Ил Ил.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 7:45 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 18, 2012 9:14 pm
Мнения: 98
ЦДНА бие с 3:0 Миньор с треньор от съвсем скоро. Преди това ни биха нас с 1:0 отново с нов треньор - Тройчо Симитлиеца. Какво да говориме?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 7:49 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9440
Аре малко по-сериозно. Помните ли как свърши нашия мач с орките като гости ? А преди 2 седмици Славия какво направи с тях пак като гост ?

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
niki87 написа:
Чашата трябва да се изпие до дъно :smt006 Абсолютно безсмислено е да се маха Илиан, при оставащи 2 месеца до края на първенството.
А Тонев и Боримиров още отсега да търсят треньор за другия сезон, ама Треньор, а не треньор :smt006


Като виждаме, че е пълна с лайна, за чий хуй трябва да я пием до дъно? :smt017

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
За да не сме чорбари :smt006 Явно, който иска нещо различно от изпиването на чашата с лайна е чорбар :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Значи аз изхождам от идеята, че в момента няма как да вземем качествен треньор. Ако ще сме с Ясен Петров до края на сезона няма грам смисъл да се маха Илиан. Идеята не е да се пие до дъно чашата, а да се реши проблемът.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Според мен...сезонЯ за нас свърши в 19 кръК.... :bigok
Не виждам, как ще наваксаме тия 4 точки на рязаните...а селяните, турците и жАлтите са ни вече на една ръка и ще има за какво да играят.....дано не се окажем след 4 кръга на 5-тото място...а ако отпаднем и от купата.... :bii_chorbata

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11770
Kryten написа:
Значи аз изхождам от идеята, че в момента няма как да вземем качествен треньор. Ако ще сме с Ясен Петров до края на сезона няма грам смисъл да се маха Илиан. Идеята не е да се пие до дъно чашата, а да се реши проблемът.

И аз изхождам от същата идея, поради тва смятам, че с Илиан или без, положението надали ще се промени много.
Българските имена, които биха свършили работа са точно 2- ама са заети с Ботев и Черноморец, а чужденец да се взима сега е несериозно, докато се запознае с футболистите, вече ще сме приключили курса. Освен ако не е някакво сериозно име, което да вдъхне респект на путките и да ги накара да се размърдат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
Значи аз изхождам от идеята, че в момента няма как да вземем качествен треньор. Ако ще сме с Ясен Петров до края на сезона няма грам смисъл да се маха Илиан. Идеята не е да се пие до дъно чашата, а да се реши проблемът.


Ми и аз съм против смяната на треньори, ама на този етап който и да дойде поне ще живнат малко..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Има ли запис на целият мач ?

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 8:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Херо по европейските стандарти би бил много добър скаут и посредствен старши треньор. Видяхме го какво направи в Амкар Перм - НИЩО. И в Левски нищо няма да направи. Същия като Илиан.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 8:39 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49133
Местоположение: ШОПландия
acrimonious написа:
Kryten написа:
Значи аз изхождам от идеята, че в момента няма как да вземем качествен треньор. Ако ще сме с Ясен Петров до края на сезона няма грам смисъл да се маха Илиан. Идеята не е да се пие до дъно чашата, а да се реши проблемът.


Ми и аз съм против смяната на треньори, ама на този етап който и да дойде поне ще живнат малко..

Абсолютно. Ако ще да е някой от улицата поне да ги размърда. По-лошо от само загуби няма как да стане.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Kryten написа:
Значи аз изхождам от идеята, че в момента няма как да вземем качествен треньор. Ако ще сме с Ясен Петров до края на сезона няма грам смисъл да се маха Илиан. Идеята не е да се пие до дъно чашата, а да се реши проблемът.

Ако остане Илиан, проблемът ще се задълбочи, просто не ми се мисли как ще бъде изритан и къде ще отиде прословутата ни толерантност при още една загуба в първенството :smt006 Имаше шанс да си тръгне като пич, но той явно тотално е извън реалността :smt006 Жалко за него, беше един от любимците на нашето поколение :?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Имаше шанс да си тръгне като пич, но той явно тотално е извън реалността :smt006 Жалко за него, беше един от любимците на нашето поколение :?

Именно. Дори можеше към края на предния полусезон да усети накъде отиват нещата, ама нейсе.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
BluePower написа:
blue_ocean_11 написа:
А бе, големи драми, голямо нещо! Това е нивото на отбора, на треньора и, като чета повечето мнения във форума, май започва да става и на публиката такова. Защо си мислите, че ние или свинете трябва да сме абонирани за 30 победи на сезон? Вижте английското първенство, къде са великите шампиони Нотингам например? :bigok

Ти ако мислиш, че Левски трябва да е средняк, просто напусни! ;)


Аз мисля, че Левски трябва да играе с душа и сърце и това да се коментира, а не на кое място е. Толкоз.

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
targovishte написа:
Според мен...сезонЯ за нас свърши в 19 кръК.... :bigok
Не виждам, как ще наваксаме тия 4 точки на рязаните...а селяните, турците и жАлтите са ни вече на една ръка и ще има за какво да играят.....дано не се окажем след 4 кръга на 5-тото място...а ако отпаднем и от купата.... :bii_chorbata



Лудогорец с тази си игра другия кръг няма да бият Литекс. Кюрда колкото и да е противен от школата е изкарал доста стабилен отбор. Играят за нищо, няма цели, няма напрежение, имат някакъв талант. И най-важното- играят футбол, мамичката им. За нас нищо не е свършило, даже съм на мнение, че сме шампиони. Не това е важното обаче. Играем трагичен футбол, меко казано. :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
с тези спектакли последните 3 кръга които ни поднесоха нашите любимци....не виждам как ще бием последователно...локо Пд....рязаните...селтекс...турците...та дори и Гоце Делчев и Берое..... :smt012
как ще ги наваксаме тия точки...дори и гората да загубят.3....4 точки.... :smt017
и да не забравяме...че за година...ИлИл няма нито един взет мач с отбор от нашата черга....Боже...нито един...а вие ме говорите да го чЕкаме.....за капак...с два от изпадащите отбори...последните два кръга изгубихме само 4 точки.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Херо-Меро трябвало да ни стане треньор, все едно не се издъни като беше на Герена. За късмета на Мъри и Наско мисля че също сме коментирали, 1 сантиметър от кривата глава на Иво Иванов реши да не стане същата "приказка" с Гонзо и Ясен. След като няма професионализъм и ясен модел, целия клуб да е професионален от горе до долу, няма да има нищо друго освен случайни избухвания като онова 2005-та :smt006

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4622
Три години, случайно мачкахме всички отбори в България и случайно се класирахме в ШЛ :bigok

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Адепте, четвъртфинал ли щяхме да играем бе :lol: Аре малко по-сериозно. Тва за късмета е идеално за чорбарска компания.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11770
И Херо се издъни страшно- би прасетата само 3 пъти за един месец и спечелихме дубъл :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 10:00 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5533
Кокала ще ги надъха и поне ще играят, но няма да се очудя ако при него, определени фигури не играят :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
На Адепта представата за отбор сигурно е застинала някъде към 1995 година и край, след това потоп, всичко след това е маргинално и случайно.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
niki87 написа:
И Херо се издъни страшно- би прасетата само 3 пъти за един месец и спечелихме дубъл :bigok


Херо от началото на пролетта има ли победа....питам сериозно, не ги следя...щото, като отворя спортните сайтове...единственото, което чета от него е...това ни е нивото..... :loser2

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 10:09 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5533
Ква победа да има, бе? С тия играчи и това което прави е много, всичките сте големи капацитети, не знам що някой от вас, не стане треньор :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 631 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com