forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 698 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
"Опитваме се нещо да тичаме по терена и да играем, но не се получава", заяви Пелето. :ohmygod2

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
tprodanov написа:
gl007 написа:
При всички треньори клиентът на Емил Данчев и ЦСКА-АС23 с номер 45 е пълна дупка.При всички нула раздаване и нищо полезно!Всичко днес като атака идваше от Гари Родригес.Ако повече хора имаха неговото желание щеше да е друго.Илиян да си остане до края на сезона и тогава да се решава.Може да станем шампиони и да вземем купата.А тия примадони наистина им трябват по 1-2 шамара...



Аре, аре, при всички? А що стадиона му крещеше името в началото? Че и иницативи се правеха за бързото му възстановяване... аре молим...


Неговото баш начало беше като си би камшика за Гърция тип Бандаловски,Макриев,Ивелин Попов и т.н. :smt006

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
С едно съм съгласен- спешно Тонев да назначи АДЕКВАТЕН спортен директор. Да си гледа управлението на клуба, а цялата спортна власт да я даде на някой директор. Някой, който да се занимава само със спортната част и футболистите да знаят, че като се мотляват ще има държалето. Сираков, Жужо... някой АДЕКВАТЕН. Този директор да знае, че има бюджет за играич, заплати, треньор. Той да отговаря за всичко това. Всичко. Да има властта да раздава шамарите на треньори и футболисти. Те такъв ни трябва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Пичове , за 4 години ни отстраниха уникални отбори , не сме ставали шампиони , не сме печелели купата . Всеки път ли има тото , че аз не мога да схвана още ? Обяснете ми как тотото е виновно и Илиян е най-добрият треньор , играчите са в топ форма и имаме мега собственика , който ни строи стадион с негови пари .

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Иначе доста странно точно като миналата година.Лудогорец се осраха и ние остро паднахме баш тогава от Миньор на Герена.Сега абсолютно същото.Ако некой играе тото от тия директно трябва да бъде обесен!!!!!!!!!!!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Насо още не е писал у Фейсбука, според мен утре ще го назначат :smt031

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
tprodanov написа:
Станимир Стоилов,
Велислав Вуцов
Емил Велев
Ратко Достанич,
Антони Здравков
Ясен Петров
Георги Иванов,
Николай Костов,
Илиан Илиев

9 човека, една и съща игра. Ако трябва да напиша и списъка с футболисти за това време - те са близо 200. И пак играта е еднаква. Колко ли време ще ни трябва като фенове, да се светнем, че нема как всички играчи да са путки и нема как всички треньори да са некадърни, а проблемът е на по-високо ниво?

Славолюб Муслин, Георги Василев, Георги Тодоров...С изключение на 2 сезона при Стоилов последните 10 години играта ни е като сектор А. ;)
Не знам днес що трябваше да се намръзна, това е един от най-нелепите мачове, които съм гледал.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Не мога да ги гледам,не мога да ги трая.От една година и половина насам нямам силите един пълен наш мач да изгледам по телевизията.Все си мисля,че дъното няма как да се копае по-надолу,но винаги ме опровергават.И ако до 2010 някъде бяхме слаби,но поне се опитвахме да играем и имаше желание,то това което е от 2011 насам е тотален мазохизъм,който нямам силите да си го причинявам всяка седмица по 90 минути.Крайно време е нещо да се промени,писна ми тоя отбор да е нещо,което всеки ден живея с мисълта за него,а от маса време насам знайни и незнайни лайнари да го съсипват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
DirtyDog написа:
С едно съм съгласен- спешно Тонев да назначи АДЕКВАТЕН спортен директор. Да си гледа управлението на клуба, а цялата спортна власт да я даде на някой директор. Някой, който да се занимава само със спортната част и футболистите да знаят, че като се мотляват ще има държалето. Сираков, Жужо... някой АДЕКВАТЕН. Този директор да знае, че има бюджет за играич, заплати, треньор. Той да отговаря за всичко това. Всичко. Да има властта да раздава шамарите на треньори и футболисти. Те такъв ни трябва.

Като Майкъла. Със силна ръка :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
STALKER написа:
Насо още не е писал у Фейсбука, според мен утре ще го назначат :smt031

При всички положения трябва да назначат или Насо или подобен на Насо.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И с голям хуй :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:01 pm 
Stalker, за съжаление и аз имам подобно предчувствие.

Иначе
Изображение
:lol:


Последна промяна El Hacendado на Нед Мар 17, 2013 11:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
STALKER написа:
Насо още не е писал у Фейсбука, според мен утре ще го назначат :smt031

Той и след мача с папагалите пак не писа :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3095
За мен всичко е много просто - в този отбор, с изключение на двама-трима, няма мъже, еле пък някой лидер, който да носи левскарски дух в себе си. Полузащита също няма. Треньора също не допринася с нищо, а дори и пречи - да играеш с двама дефанзивни халфа на Герена, срещу слабак (последния в класирането) за пореден път и защитниците да разиграват по 100 пъти на ходом. Да се оправдава само с един играч(Силва), който го пуска само по принуда ... :ohmygod Страхлив и слабохарактерен треньор = на такъв отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Седем:Едно написа:
DirtyDog написа:
С едно съм съгласен- спешно Тонев да назначи АДЕКВАТЕН спортен директор. Да си гледа управлението на клуба, а цялата спортна власт да я даде на някой директор. Някой, който да се занимава само със спортната част и футболистите да знаят, че като се мотляват ще има държалето. Сираков, Жужо... някой АДЕКВАТЕН. Този директор да знае, че има бюджет за играич, заплати, треньор. Той да отговаря за всичко това. Всичко. Да има властта да раздава шамарите на треньори и футболисти. Те такъв ни трябва.

Като Майкъла. Със силна ръка :bigok



Поне (!) толкова харизматичен! :bigok И с поне същите права- никога да не знае кога някой треньор ще бъде уволнен и кой футболист идва или си тръгва. :strkstrk Поне (!) такъв спортен директор да назначим. Може и поне толкова директори да назначим, колкото при свинете. Малко сложно да им запомним имената, ама винаги ще има кой да се псува за някое неадекватно изказване или действие. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Насо не се ли върна предния път пак след едно осиране на Герена, но срещу Славия, с изпусната дузпа и прочее :roll: Да еба тия съвпадения, да еба

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 2:35 pm
Мнения: 142
Играчите отново изгониха треньор. Толкова ли сте слепи? :smt006 Същият сценарий като last year, само че сега Левски ще е шампионът. Просто Илиянчо не е треньор за Левски. След мача едвам едвам говореше. :lol: Нямаше смелостта още на естадиото да си каже за оставката. с една дума пка.


Последна промяна circaman на Нед Мар 17, 2013 11:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Добре де, какъв е смисъла да остава Илиан до лятото? Не виждате ли, че се опитва да нарежда отбора ни дефанзивно и играем на контри? А когато срещу него застане отбор със същата тактика, както днес, какво? Безпътица! Днес, чак накрая тръгнахме вабанк в някакви хаотични атаки, при които разчитахме на късмета! И ви питам: Ако ристосков беше показал червен картон на Пинто за безумната му постъпка, как щеше да завърши резултата с тази изчаквателна тактика? ЛЕВСКИ не може да играе дефанзивно, особенно на ГЕРЕНА! Идват латекса и ни натискат цяло второ полувреме на ГЕРЕНА, а ние нямаме голово положение! Това не са успявали да го направят отбори, като бенфика, щутгарт, дуисбург, сарагоса, аякс, ливърпул, барселона, милан, ювентус, глазгоурейнджърс, удинезе, оксер, олимпик, шалке. Не са го парвили барса, челси и вердер на Националния, да не минем центъра 45 минути! Днес смешния отбор на монтана, ако ни бяха вкарали гол щяха да ни направят за смях ( не че сега не го направиха де )! Постъпката на Илиан е достойна! Да слагат Ясен Петров, който миналата пролет направи и невъзможното да ни класира в лига Европа, а Илиан ни изкара от там скоропостижно! Току виж пък пък Ясен вземе, че направи и невъзможното, но ни направи шампиони :smt023 ! А от лятото чужденец, със свой екип и най-важното кондиционен треньор! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Kryten написа:
thegboy написа:
Kryten написа:
Искам да питам според вас кой точно е продал мача - играчите, клубът ...? Не мога да хвана нишката точно.


Не знам дали е продаден, купен или спазарен мача ... ама кажи ми честно, че за секунда не ти е минало през главата, че нещо не е наред тука и просто сме в слаба форма.

Като ги гледаш Монтана, не ти ли се струва, че се предполага да ги бият нашите без да трябва да показват "хъс", да се надскачат или да играят еди как си. Това е отбор на читалищно ниво, час и половина да не вкараш гол срещу него?

Не казвам, че не е чист мача и че не е възможно просто да сме такава луда трагедия, ама не го изкарвайте, като лудата конспирация, че може да има сране тука. Бойкоти, путки, майни ... все едно не сме се нагледали на тия неща последните години, че ни се струват толкова странни. :wink:

Според мен играхме същото като срещу Литекс. Освен това не мога да проследя логиката да играем симулативно в този мач. Кой печели, какво печели от цялата работа и т.н.
acrimonious написа:
Не ви ли е странно, че:

1. Почти нямахме положение срещу Монтана на Герена?
2. Основния ти претендент за титлата се дъни предишния мач срещу подобен съперник, в мач, който му е 100%?
3. След такъв мач няма да приемат оставката на треньора?

Не съм конспиративен тип, ама доста ми се струпват...

За третото не ми е странно изобщо.
Просто не виждам здравата логика в цялата работа. Толкова ли кинти могат да спечелят от тото :roll:


Никой не говори дали става въпрос за тото, за бойкот или за каквото и да е ... тия неща няма какво да ги гадаеме. Не казвам и че изобщо ги има, ама не виждам и за какво твърдите с такава увереност, че всичко е прозрачно и чисто. Не е като да е прецедент :smt003

Литекс не са Монтана. Тия ептен не могат да играят и ги пердаши кой ги хване. Без значение дали ни е добър треньорът, дали са ни мотивирани играчите или нещо от сорта, тука става въпрос за друга класа отбор просто. Не мога да се съглася, че Монтана е в реда на нещата да дойдат на Герена и да завършат 0 на 0. Ситуацията с Миньор Перник има ли смисъл да я припомняме.

А изказването на Иво Тонев е ... :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:08 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21395
STALKER написа:
Насо не се ли върна предния път пак след едно осиране на Герена, но срещу Славия, с изпусната дузпа и прочее :roll: Да еба тия съвпадения, да еба


1:2 на 8ми март, след фамозно отиграване на Ибраимов :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
STALKER написа:
Насо не се ли върна предния път пак след едно осиране на Герена, но срещу Славия, с изпусната дузпа и прочее :roll: Да еба тия съвпадения, да еба

Пролетта на 2003 май беше 1:2 за Славия, Джизъса ни наеба и след мача Насо и Мустака минаха парадно през терена....може и паметта нещо да ме лъже.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Аз си спомням едно 0-0 на Герена с Черно Море, кога Насо пак така парадно мина през целия терен под възгласите на феновете ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:12 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21395
Май след 1:2 със Славия уволниха Муслин, а Наско се върна след Родопа. :roll:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
Някой има ли представа дали утре ще има тренировка и от колко часа? Не съм на работа и смятам да се разходя.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Zlostar_1111 написа:
Някой има ли представа дали утре ще има тренировка и от колко часа? Не съм на работа и смятам да се разходя.

отменена е


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
circaman написа:
Играчите отново изгониха треньор. Толкова ли сте слепи? :smt006 Същият сценарий като last year, само че сега Левски ще е шампионът. Просто Илиянчо не е треньор за Левски. След мача едвам едвам говореше. :lol: Нямаше смелостта още на естадиото да си каже за оставката. с една дума пка.

Как пък ни видя шампиони, просто не знам? Тея не могат да ходят, еле пък футбол да играят. :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Сега е момента и кондиционния треньор да изхвърчи. То безсилие и преди е било ама от 2 години минава всякакви граници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Е, не съм гледал още, какво е казал Перчема, но едва ли е искал да каже, че ще ни направи шампиони по втория начин, това е малоумно! :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11364
T.Stefanov написа:
circaman написа:
Играчите отново изгониха треньор. Толкова ли сте слепи? :smt006 Същият сценарий като last year, само че сега Левски ще е шампионът. Просто Илиянчо не е треньор за Левски. След мача едвам едвам говореше. :lol: Нямаше смелостта още на естадиото да си каже за оставката. с една дума пка.

Как пък ни видя шампиони, просто не знам? Тея не могат да ходят, еле пък футбол да играят. :smt005 :smt005

Ще събират футбалери от форума :strkstrk

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:18 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21395
blue_fury написа:
Сега е момента и кондиционния треньор да изхвърчи. То безсилие и преди е било ама от 2 години минава всякакви граници.


Днес беше поредния мач, в който нашите ходят като зомбита по терена.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 698 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com