forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 698 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:01 am 
И за кой ли път ще попитам, а кога на някой ще му стане "мъчно", "жално", "съчувствено" за нас!? Където за разлика от тия ставаме и си лягаме, и живеем с тоя отбор. И ни е криво, тъпо, гадно и така цяла седмица. Само че аз не взимам 15 000+ лева заплата, а колите, които те карат, аз ги имам само на Бураго модели и то някои, че не всички са успяли да ми купят като малък нашите... Аз бачкам за някви къси пари и огромна част от тях давам за Левски, както и времето и здравето си, за да мръзна и да се ядосвам, като гледам някакви безпомощни страхливци с пичи сърца, как си правят ташак с мен и с отбора, който обичам...
На кого от тия му пука за мен? На никой... Илиан изглеждал зле на кроспреференцията, Гаджев бил юноша, Пелето бил капитан, играл в най-силните ни години... Аре мерси аз да си съжалявам за каквото и да е.
Напротив, искам поне малко да страдат, за да видят какво е. Най-прекият път към страданието им е да им запалят колите и/или да се контузят. Те от друго не разбират.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Mr. Smith написа:
По-скоро търси логиката в това, че при всяка издънка на Домусгорец ние също се дъним и съответно губим директните мачове, това е втори пореден сезон :smt006


само дето досега беше обратното - първи ние, после те
като гледам и изказването на тонев, май беше уредил те да ни пуснат да ги настигнем, но нашите непредвидено се изложиха :)

Levskar67 написа:
Тази идея за тартора не ми е много ясна! Признавам си, че съм играл на времето само аматьорски футбол, но нещо не мога да си го представя :smt017 , особенно сред професионални футболистти! Винаги има по-опитни играчи, на които когато си начинаещ се възхищаваш, но точно те ти подават първи ръка, защото знаят, че ако те, първи те въведат в обстановката ще имаш необходимото самучувствие да покажеш своите качества! Футбола е колективна игра и няма ли колектив, няма отбор, това го знаят всички и на терена са готови на всичко за да те защитят, макар да си млад или начинаещ! Как си го представяте, в професионален отбор, като ЛЕВСКИ, при който сред спортно техническото ръководство и медецинския екип има хора, сигурно колкото футболисттите да се създават интриги, никой да не ги разбере и никой да няма властта да ги предотврати! Това е изключено и за мен това са журналистически глупостти! Питам ви: Колко пъти, единственно добре играещия днес Родригес центрира към " тарторите " Гаджев и Йовов? Изключая ситуацията, при която, до кмета достигна, щастливо топка от подобно центриране! Разберете в ЛЕВСКИ няма тартори, а още по-малко тото, за което някой намекват тук! Защото, ако е така това ще е края на ЛЕВСКИ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


напълно споделям това мнение. Хората пред клавиатурите чертаят некви абсурдни схеми, които са тотална глупост. Играем слабо, защото липсват ЛИДЕРИ - липсват тези играчи, които като не върви отбора ще го поведат напред. Няма ги хората като Боримиров, Бардон, Гонзо и по-младия Йовов, които при последните ни успешни сезони вършеха тази работа. Сега като не върви играта и никой не иска да получи пас, защото го е страх, че после него ще обвинят за резила.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
BluePrideBg написа:
Да гониш Везалов, който ни е сигурно най-стабилния играч откакто дойде, нещо не ми се вижда правилно :smt006


С малко по-различно мнение съм :) На фона на Тополата изглежда наистина като Бекенбауер, но последните два мача е доста нестабилен. Днес/вчера особено се спъваше в топката и я подаряваше на инвалидите от Монтана. С Ловеч пак направи един такъв подарък.

С тенденцията от последните мачове и изведнъж ме връхлетяха спомени от един друг централен защитник - нападател с жените, взет също от Стара Загора...

Най-големият проблем обаче не е той, а халфовете. Или по-скоро липсата им на терена.

В тая връзка Вутов кога? Погледнах статистиката на Г.Миланов - това му е четвърти сезон като титуляр, скоро ще направи 100 мача в А група, а е на 21год. съвсем скоро навършени. Дебют на 17год и титуляр още първия сезон. От какво ги пазим тия юноши - от това да играят футбол и да израстват ли? За тая пуста 100-годишнина няма ли да видим някой левскар в тоя отбор, в който да е бъдещето?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:53 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
И сега бием чорбата с 5:0 и всички сме :shock: :shock: :shock:
:lol:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 3:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
incheto_1914 написа:
И сега бием чорбата с 5:0 и всички сме :shock: :shock: :shock:
:lol:

С хетрик на Влади и по един на Станславчо и Данчо :smt007
Ташака настрана, ама келешите-футболисти заслужават, както са се настроили утре да се отспят, да ги изкарат след 3 часа от креватите им и да ги подпукат от тичане. Но за пореден път професионалното управление на клуба ни, ще им направи реверанс и най-много да им вземат някой, така и така неизработен, лев. Не знам кво става с този отбор, ама еби му майката - главата ме цепи; стомаха ми стърже от глад, но имам чувството, че ще повърна, ако хапна нещо; изпуших 2 кутии цигари от 15 ч. до сега и се чудя какво ли му е сега на Илиан, при все всичките му слабости и грешки. Дали и той, като много от нас не мигва, с едната разлика, че бая заслужено е на топа на устата.
А за футболистчетата ни: Който спи сладко и спокойно тази нощ, само кошмари да сънува и след Левски повече футбол да не играе никога!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 3:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
frantic написа:
BluePrideBg написа:
Да гониш Везалов, който ни е сигурно най-стабилния играч откакто дойде, нещо не ми се вижда правилно :smt006


С малко по-различно мнение съм :) На фона на Тополата изглежда наистина като Бекенбауер, но последните два мача е доста нестабилен. Днес/вчера особено се спъваше в топката и я подаряваше на инвалидите от Монтана. С Ловеч пак направи един такъв подарък.

С тенденцията от последните мачове и изведнъж ме връхлетяха спомени от един друг централен защитник - нападател с жените, взет също от Стара Загора...

Най-големият проблем обаче не е той, а халфовете. Или по-скоро липсата им на терена.

В тая връзка Вутов кога? Погледнах статистиката на Г.Миланов - това му е четвърти сезон като титуляр, скоро ще направи 100 мача в А група, а е на 21год. съвсем скоро навършени. Дебют на 17год и титуляр още първия сезон. От какво ги пазим тия юноши - от това да играят футбол и да израстват ли? За тая пуста 100-годишнина няма ли да видим някой левскар в тоя отбор, в който да е бъдещето?

Напротив, това момче играе много хладнокръвно и имаше една единствена грешка в днешния мач.

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 3:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1108
ЕЙ БОГУ като видя топката да се подава назад при атака... направо откачам. Една атака не видях като гола на на Огнянов срещу челси... два паса напред и това е :smt022

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 3:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Илиан Илиев с мизерния отбор на Берое направи чудеса и под негово ръководство играчи като Иво Иванов, Дончо Атанасов и прочее изглеждаха ега ти и футболистите. Цепеше гъз на всичките грандове из А група и в Стара Загора нямаше загуба не помня колко време ... все малко от малко да я разбира тая игра, знам ли. :smt017 Поне до там, че да не изкара нулево реми с последния в А група начело на Левски. :smt006

Като каже някой, че ни е скапана селекцията, подготовката ... е добре де, ама пък на Монтана толкова ли са по-добри, техния кондиционен треньор кой е? Или са много мотивирани, че се борят за нещо или че някой ги бръсне за сливи?

Айде, ще си тръгне Илиев, друг ще го смени и толкоз ... само че промяна аз така и не виждам в тоя отбор, а то треньорите взеха да се свършват, всички се оказаха кой от кой по-голям некадърник. :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 7:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Инче, Инче ти си една от малкото хора тук, които не си губят нормалната перспектива за нещата и „мъжество“, а дори нямаш физиологични топки. Въпреки, че не ти липсват морални такива :).
Какъв наско бе вие луди ли сте, щял да ни „управи“, да внесе „респект“ и т.н. Някои хора тук ми напомнят на малтретирани съпруги, които биват смазани, унижавани, пребивани, изнасилвани от някой урод, но продължават да твърдят, че същият тоя урод го прави от любов и че вината е изцяло в тях. Разберете всичките ни неволи дойдоха от тоя травестито-педераст, защото не може да си прави игричките които правеше преди години тип нешко милованович, бачев, и още много други по милионче по половин милионче които отмъкнаха с дружката си танев. Спомнете си какво казваше същият този хомосексуал за ЖО, който с още двама бразилци беше докаран от Жейнов, а не от него. А после удобно с мърла гласяха и тръбяха, че те са го наложили и докарали в ЛЕВСКИ, докато ЖО в действителност беше провъзгласен за провал и дори не беше пускан да играе в периода, когато горепосочените имаха властта.
Мога да пиша страници за отрицателните неща направени от този „легендарен левскар“, но отказвам.
За много от нас ЛЕВСКИ е, бил, ще бъде бягството от тежката реалност. Моментите от седмицата, когато се забравя тежкото и монотонно ежедневие, моментите в които се чувстваш част от нещо хубаво и правилно. За съжаление последните пет години тези моменти са опорочени от слабото представяне на представителния ни отбор.
Само мога да се надявам, че скоро някой, който наистина милее за ЛЕВСКИ, ще дойде и изрине помията насъбрала се напоследък, и започне начисто. Докато това не стане, НИЕ които сме ЛЕВСКИ, не трябва да губим вяра.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
Какъв Раев ви гони,бе хора? :shock: Не му ли се нагледахте на схемите ,че пак искате? :shock: Да,да,знам,с него са ни най-големите успехи в новата история... :smt007
И да питам специалистите,дето наричат Илиан "путка" и подобни-колко от вас са го гледали като футболист?Не става за треньор на Левски,но тва ли е начина,да ви еба у разбирачите.У лево.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
Македония написа:
И за кой ли път ще попитам, а кога на някой ще му стане "мъчно", "жално", "съчувствено" за нас!? Където за разлика от тия ставаме и си лягаме, и живеем с тоя отбор. И ни е криво, тъпо, гадно и така цяла седмица. Само че аз не взимам 15 000+ лева заплата, а колите, които те карат, аз ги имам само на Бураго модели и то някои, че не всички са успяли да ми купят като малък нашите... Аз бачкам за някви къси пари и огромна част от тях давам за Левски, както и времето и здравето си, за да мръзна и да се ядосвам, като гледам някакви безпомощни страхливци с пичи сърца, как си правят ташак с мен и с отбора, който обичам...
На кого от тия му пука за мен? На никой... Илиан изглеждал зле на кроспреференцията, Гаджев бил юноша, Пелето бил капитан, играл в най-силните ни години... Аре мерси аз да си съжалявам за каквото и да е.
Напротив, искам поне малко да страдат, за да видят какво е. Най-прекият път към страданието им е да им запалят колите и/или да се контузят. Те от друго не разбират.

:!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
:bigok


Прикачени файлове:
naprejenie.jpg
naprejenie.jpg [ 66.23 KiB | Прегледано 9533 пъти ]

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Adepta написа:
circaman написа:
На играчите не им се играе при Илиян, както на прасетата не им се играеше при србина. Смяната на треньорския пост е наложителна.

Егати, за 12 месеца при 4!!! треньора не им се играе бре :slap


Какво значи не им се играе? Заплати плащат ли им се? - ДА. Какво се изисква от тях? - Да не се мърдосват като путки на терена. Дай да сменяме всеки треньор, който ги кара да тичат или пък не им харесва как изглежда...

За мен Илиан не си върши работата, защото не им показа кой е шефа. Ако го сменим сега нищо няма да стане, няма и да се промени. Проблема е другаде за мене.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 12:26 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Честно казано на мен ми стана по- тъпо от реакцията на публиката, отколкото от резултата. Подчертавам, че само казвам как съм се почуствал, нито искам да споря нито искам да убеждавам някой в нещо! Един отбор има и спадове и възходи, това не можем да го контролираме, какви ли не неща съм виждал и добри и лоши. Като се замисля, виждал съм и доста по- лоши от това вчера. По принцип изобщо не е зависело от мен, винаги е имало ръководство, треньори, играчи, моментна форма, но има и неща, които зависят от нас, които сме на стадиона. И се оказва, че вместо да подкрепяме отбора, някакви хора започват да псуват в десетата минута. Пишем се левскари, като че ли това означава, че сме с нещо по- различни от свинската паплач, но честно казано аз вчера някаква голяма разлика не видях или поне не я видях в една значителна част от хората на стадиона. Разбира се имаше и подкрепа и се зачудих защо не съм в сеткор Б или по- скоро съжалих, че не съм там...
За пръв път ми се случва да си помисля да си тръгна от стадиона преди да е свършил мачът. И то не заради играта на отбора.
И накрая малко прагматизъм- честно казано силно се съмнявам, че по този начин помагаме отборът да върви към добро. Всъщност точно обратното, струва ми се, че голям фактор в липсата на успехи последните години е, че тръгваме с голямата кошница все едно, че като сме Левски всички трябва да ни лягат на колене и да чакат да ги бием и при първо колебание се започват критиките и скандалите. Лудогорец се дънят, но всичко минава тихо и мирно, без псувни и смени на треньори, а ние вдигаме див скандал при все, че нищо не е изгубено. Чудя се как би реагирала нашата публика, ако ръководството излезе и каже- продаваме скъпите чужденци, пускаме юношите, сторим стадион и база и между другото ще се бори за трето място, както в момента прави Литекс? Ама наистина се чудя.
И така, интересно какво ще стане до края на сезона... Всичко може да стане и само се надявам, ние- публиката на Левски да спомогнем за един добър финал, а не да сме само пречка....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Те па едни възходи :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 12:32 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Kryten написа:
Те па едни възходи :bigok


Е па имаше. В близкото минало :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Nichy е прав,начина е на гости в съблекалнята и да еба вашта мама.И едновременно ще има и възход и падание при тия ранними душици

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 12:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:05 pm
Мнения: 425
Всичко е тотално сбъркано в тоя клуб. Докато не дойде треньор с авторитет, който да не цепи басма на никой и ръководството наистина да е зад него, няма нищо да се промени. Някой който като Съра като някоя "звезда" му се изрепчи да му сцепи главата с бутонката. Там затова са такава сила. Никой играч не може и да си помисли да се прави на важен, защото на секундата ще го заковат на пейката и ще го шитнат още следващия прозорец. Само нашите нещастници са неприкосновени да си избират треньори и да се цупят без последствия. Моуриньо има същите проблеми, ама като Касияс му се изрепчи хич не се и замисли да го направи резерва, пък дори и с цената на няколко загуби и освирквания.

_________________
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Double-D написа:
Всичко е тотално сбъркано в тоя клуб. Докато не дойде треньор с авторитет, който да не цепи басма на никой и ръководството наистина да е зад него, няма нищо да се промени. Някой който като Съра като някоя "звезда" му се изрепчи да му сцепи главата с бутонката. Там затова са такава сила. Никой играч не може и да си помисли да се прави на важен, защото на секундата ще го заковат на пейката и ще го шитнат още следващия прозорец. Само нашите нещастници са неприкосновени да си избират треньори и да се цупят без последствия. Моуриньо има същите проблеми, ама като Касияс му се изрепчи хич не се и замисли да го направи резерва, пък дори и с цената на няколко загуби и освирквания.

защо си мислиш че, че ръководството не е било зад Илиян Илиев? Или зад Николай Костов?
Като не става, не става. Да идва следващия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
Нямаме основата - къде е адрото от поне 4-5 футболисти ? Няма такова ! Владо и С.Ангелов са ни основата в момента :bigok Правете си сметката сами ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
От всички п*тки на терена вчера само Даниел Димов ми направи ввпечатление на мъжкар. Той и Везалов. Ако някой стане лидер по естествен начин в отбора, това ще е Димов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
На него само едно нещо му куца - не може да дава пасове. :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 11:25 pm
Мнения: 350
Vincenzo написа:
От всички п*тки на терена вчера само Даниел Димов ми направи ввпечатление на мъжкар. Той и Везалов. Ако някой стане лидер по естествен начин в отбора, това ще е Димов.


За целта "Влади" и "Ицето" трябва да ги нЕма в отбора. За Ангелов съм склоден да мисля, че не го играе чак толкова голям "ербап".

_________________
кв.Левски /571/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 1:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
Напротив, трябва да размениш местата на Ицо и Пеуето в изречението и ще си по-прав. :smt031

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 1:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:05 pm
Мнения: 425
Vincenzo написа:
Double-D написа:
Всичко е тотално сбъркано в тоя клуб. Докато не дойде треньор с авторитет, който да не цепи басма на никой и ръководството наистина да е зад него, няма нищо да се промени. Някой който като Съра като някоя "звезда" му се изрепчи да му сцепи главата с бутонката. Там затова са такава сила. Никой играч не може и да си помисли да се прави на важен, защото на секундата ще го заковат на пейката и ще го шитнат още следващия прозорец. Само нашите нещастници са неприкосновени да си избират треньори и да се цупят без последствия. Моуриньо има същите проблеми, ама като Касияс му се изрепчи хич не се и замисли да го направи резерва, пък дори и с цената на няколко загуби и освирквания.

защо си мислиш че, че ръководството не е било зад Илиян Илиев? Или зад Николай Костов?
Като не става, не става. Да идва следващия.


Защото е очевадно, че нито един треньор нямаше властта да гони играчите и да ги вади от отбора. Не ми казвай, че Костов, Ясен, Гонзо и сега Илиан са толкова прости, че не виждат какви лекета имат в отбора. Защо се вадеха само чужденците при юношите, а Милиев, Главата, Гаджевци и тн са си неизменни. Футбол в България няма поради тази причина. Чичовото при свинете си позволи да изгони няколко играчи и веднага го махнаха. Смеем се на тях, но при нас е абсолютно същото в това отношение.

_________________
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
Евалация! Мечтая си за същия гърч и тук, на всикчи нива в клуба, ама едва ли ще дожиевя. :lol:

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Пак в Германия имаше подобен случай, но забравих с кой точно отбор. Бяха допуснали някаква малоумна загуба и след мача треньорът ги строил около централния кръг на терена и ги накарал да стоят така 90 минути, защото и през целия мач единствено са стояли. И наистина: слаби играчи - накзание - кога?

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Double-D написа:
Защото е очевадно, че нито един треньор нямаше властта да гони играчите и да ги вади от отбора. Не ми казвай, че Костов, Ясен, Гонзо и сега Илиан са толкова прости, че не виждат какви лекета имат в отбора. Защо се вадеха само чужденците при юношите, а Милиев, Главата, Гаджевци и тн са си неизменни. Футбол в България няма поради тази причина. Чичовото при свинете си позволи да изгони няколко играчи и веднага го махнаха. Смеем се на тях, но при нас е абсолютно същото в това отношение.

Не го надценявайте Гаджев. Не му предписвайте някакви свръх качества. От миналата година състава е почти нов. На Илиян Илиев му беше дадена възможността да си направи нов отбор, който да играе добре. Не се справи и толкова. Не си мислете, че точно играчите, които Ил. Илиев е привлякъл и им е гласувал доверие ще тръгнат да му правят постановки. При нов треньор те първи изхвърчат обикновено.
Факт е, че Гаджев е единствения национал на Левски, който редовно е викан от Пенев. Безкрайните ротации ще разбият играта на всеки един играч, не само тази на Гаджев. К'о стана с Грийн? Ту в халфовата линия, ту централен защитник. От топ играч, се превърна в посредствен в последните мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
На срещата Илиан каза, че Гаджев е най-добрия халф в България.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Седем:Едно написа:
На срещата Илиан каза, че Гаджев е най-добрия халф в България.


Сигурно е имал предвид на позицията северозападен халф. С компас в джоба да се ориентирва накъде да бяга. Не го знам какъв халф е Гаджев, но от две години се мърдосва по терена. Никаква стръв в играта и една камара безмислени картони.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 698 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com