forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:14 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 698 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
И за мен Гаджев е много добър футболист.Но нежеланието да играеш е друга тема.... :smt012

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
Седем:Едно написа:
На срещата Илиан каза, че Гаджев е най-добрия халф в България.

Смятай. :ohmygod

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
еми когато не се подпичкосва си е така

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Kryten написа:
:bigok

:strkstrk :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 2:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Double-D написа:

Защото е очевадно, че нито един треньор нямаше властта да гони играчите и да ги вади от отбора. Не ми казвай, че Костов, Ясен, Гонзо и сега Илиан са толкова прости, че не виждат какви лекета имат в отбора. Защо се вадеха само чужденците при юношите, а Милиев, Главата, Гаджевци и тн са си неизменни. Футбол в България няма поради тази причина. Чичовото при свинете си позволи да изгони няколко играчи и веднага го махнаха. Смеем се на тях, но при нас е абсолютно същото в това отношение.


На Костов май му бяха дали право да прави каквото иска и той домъкна играч с шкембе като на Т.Б. да ни е фалшива деветка?! И отказа варианта Божинов?!

Гонзо може и да нямаше пари за трансфери, но направи куп такива на злетаци като Юлу, Петраш и прочее.

Илиан ако миналото лято са му водели играчи и той се е съгласявал, тази зима май той ги е подбирал. Но дори и Жоао Силва май е негово желание, беше обяснявал какъв му е мениджъра на играча и т.н. и оттам го взел.

Това звучи добре(как някой от ръководството им пречи) като опрадание за некадърни треньори, но си мисля, че е далеч от истината.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 3:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:05 pm
Мнения: 425
Добре бе да му се види. От тия дето сега са треньори, голяма част са играли по чужбина и са работили със светила в професията. Илиан беше в Бенфика един от отборите с най-технични играчи в цяла Европа. Отделно беше един от най-интелигентните ни футболисти. Не може на всички тия грам нищо да не им е влязло в главите докато са играли там. Айде Кюрда е просто момче, но и той израстна и колкото и да го мразим не може да му се отрече, че е направил отбор от млади момчета, които могат да пребият всички т.нар. грандове в България. Но тия там го гледат в очите и не смеят нищо да му кажат напряко. Чичовото и той се вижда, че има потенциал да стане добър треньор. Кой успешен треньор е оставил играчите да му се мърдосват по такъв начин без да предприеме нещо? Само БГ спецовете ли не могат да се справят с футбалерите? Че нали почти цялото поколение на отбора от 94-а играха по бундеслигата, където ако не друго трябва да са се научили как се води физическата подготовка, как се спазва дисциплина, как се водят тактически занимания.

_________________
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Е добре де, мама му стара, Чичовото направи от сбирщина чалгаджии някакъв отбор, който вече не го бият като тупан, който го хване, значи не е толкова невъзможно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 3:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:05 pm
Мнения: 425
+1.

Това исках и аз да кажа. Той е единствения БГ треньор, който имаше смелостта да извади от отбора си всичките си пишман звезди, но в крайна сметка му хвръкна главата.

_________________
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
И радуканоф направи от чорбарите някъв отбор

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 4:11 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Сега трябва да им спрат заплатите до края на сезона, да видим дали няма да играят, ще ги еба в боклуците


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 4:06 am
Мнения: 108
СелянинО написа:
Сега трябва да им спрат заплатите до края на сезона, да видим дали няма да играят, ще ги еба в боклуците

Още по - зле ще стане, защото те няма да има за какво да играят

_________________
БАТКОВ, ТИ СИ ПРОСТ ЧОВЕК, ЛЕВСКИ Е ГОЛЯМ ЗА ТЕБ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 4:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
Ако ние бехме агитка на място, щяха да играят само за да не ги бием :wink:
Иначе само Кокала може да ни оправи :strkstrk Харлем шейк и пиене до откат и бързо бързо ще ги сплоти тия мърши :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 6:48 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
просТак написа:
paulao написа:
Добре де защо пак Влади Гаджев е виновен, момчето си е наш юноша и левскар , тича и се раздава но понякога не се получава играта на отбора и не може само той да е причината, за Станислав е същото той ни е най-опиотният остана само той от онова поколение и нека поне малко уважение да имаме към момчетата,,,и не забравяйте едно пак - има една личност която докато не е в Левски няма да миряса знаете че това е Наско и дългата му ръка почва да ме притеснява вече то бива ама вече колко пъти се появява на Герена и винаги след криза и отбора почва да бие? Сега усеща че ще има пари от Газпром и пак се увърта около отбора....

Влади и Станислав... Не е лошо да си премериш температурата, че е опасно за белтъците и всичко ;) Кои са на Сираков в Левски, "пръстите" на "дългата му ръка", в момента?

Той ги намира посредством Танев той дори беше на мача и спокойно нямам температура, но знам каква са дали на Левски и двамата (с едно изключение за Станислав което не беше правилно да го прави).


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Стига сте мрънкали, бе. Важното е, че снощи ги смазахме на трибуните :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Не знам какво сте писали, но определено няма да сте доволни от промените в ПФК-то :bigok Нека храненето започне сега :smt031 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Айдее..пак се почна...
Казвай направо де :bigok
Достатъчно чакахме...

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Давай направо - Ясен или РаТко :ohmygod

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Наско, Наско? :levski

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Илиан Илиев остава, Даниел Боримиров става спортен директор :bigok

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
На LTBR съм му приготвил един кубратов сноп пръчки :smt064 :bigok Само да си избира едно дърво в парка и чифт белезници :bigok То бива, то може, ама и Лупи не говори толкова неистини колкото теб :bigok :bigok :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Говори с факти! :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:24 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Е щом няма да сме доволни, кой знае какво са ни измислили тия путки отново :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Е той ти го каза какво искаш още :smt005 :smt005 :smt005

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Let There Be Rock написа:
Говори с факти! :smt027

Селекцията :bigok С-Е-Л-Е-К-Ц-И-Я-Т-А :smt035 Къде са обещаните сигурни ключови попълнения :smt035 Повтарям сигурни :smt035 като наблягам на ключовата дума обещани :smt035 :smt035 :smt035 :smt035

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
До такава степен свикнах с идиотщините на тия нещастници, че вчера дори не можах да се ядосам като хората... Докъде ни докараха... :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 9:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
С Омраз си говорихме за това - Левски калява нерви...
А тия тъпанари в "Пред банята" не знам как ги гледате, ебати кокошарника, говорят един през друг, заболя ме главата точно за 1 минута. :ohmygod

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
От един час въртя клипове с головете на Гонзо срещу свинете и някакси ми става малко по-добре :smt006

Царю, липсваш ни :(

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Nichy написа:
Честно казано на мен ми стана по- тъпо от реакцията на публиката, отколкото от резултата. Подчертавам, че само казвам как съм се почуствал, нито искам да споря нито искам да убеждавам някой в нещо! Един отбор има и спадове и възходи, това не можем да го контролираме, какви ли не неща съм виждал и добри и лоши. Като се замисля, виждал съм и доста по- лоши от това вчера. По принцип изобщо не е зависело от мен, винаги е имало ръководство, треньори, играчи, моментна форма, но има и неща, които зависят от нас, които сме на стадиона. И се оказва, че вместо да подкрепяме отбора, някакви хора започват да псуват в десетата минута. Пишем се левскари, като че ли това означава, че сме с нещо по- различни от свинската паплач, но честно казано аз вчера някаква голяма разлика не видях или поне не я видях в една значителна част от хората на стадиона. Разбира се имаше и подкрепа и се зачудих защо не съм в сеткор Б или по- скоро съжалих, че не съм там...


Моите уважения,със сигурност си видял повече от мен,но с това не съм съгласен...Вчера и аз ги псувах колкото глас имах,защото тия мърши 2 години ги гледам как се мърдосват (или поне по-голямата част от тях).Пребродихме цялата страна,гледахме как се влачат по Рязанград,Ловеч,Пловдив и всякакви села и паланки,изтърпяхме да започват без нас 3 пъти и без да са изпотили фланелките и ПАК им ръпкопляскахме(защото ни е в кръвта и се различаваме от свинете)..,а тия ни гледаха с празни,бездушни и зомбирани погледи..ампутирани от всякакви чувства.Утре пак ще сме там с душа и сърце,но погледна ли ги тия ми се гади...от 30-тата секунда ми идва да ги псувам,когато видя как се крият като мишки.Предпочитам да гледам Вутов,близнаците и да знам,че са играли колкото могат.И да станем шампиони с още една загуба от свинете и ухилен Кюрд 1-2 пъти...ще ми е все тая,няма да им стъпя на награждаването.Да пукнат дано,деба бездушната сган...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Илиан Илиев остава треньор на Левски, а Даниел Боримиров ще се завърне като спортен директор на "Герена". Това обяви собственикът на клуба Тодор Батков пред "Стандарт", цитиран от Novsport.

Очаква се Боримиров да бъде представен пред отбора утре.

"Илиан има пълното ми доверие. Двамата с Боримиров получават и картбланш да освободят играчи от отбора, ако преценят. Аз подкрепям всяко решение, стига Левски да върви напред", сподели Батков.

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Одобрявам Дани Боримиров.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 698 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com