forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Карвальо продължава да сере в устата на всички лумпенчета от агитката. Само така.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
Гари - холандчето е машина, дано продължава да мачка, както днес :smt007

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Тия ли бяха мега зле или ние сме се подобрили микроскопично, не мога да кажа. :smt017

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
БЛАГОДАРЯ ти az, черпя всички, ключително и теб, защото така е много лесно! :strkstrk Честит празник на всички ви и на вашите семейства! Желая ви дълъг живот, здраве и успехи във всичко! Но не съм съгласен! Цаците не са слаб отбор и се надявам да го покажат в следващия кръг и да заколят свинята! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:15 pm 
hidden767 написа:
Карвальо продължава да сере в устата на всички лумпенчета от агитката. Само така.

Аз продължавам да ти сера в твоята. Кръговрат. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Е, момчета добре се навечеряхте! :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
Ще се намери ли некой добър човечец да качи мача?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Като се прибера...

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Ти си ЧОВЕКА! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 29, 2012 5:39 pm
Мнения: 391
Местоположение: Sofia
pri4eskata написа:
От НЕ сигурен източник... мача бил 0:2!!!


НЕ сигурния източник като ти сподели следващят път давай насам :bigok

Само Левски :lsfc3

_________________
Не признавам системата големи-малки , има два вида хора - достойни и жалки!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Темата на вечно незадоволените. :bigok Тази и онази за стадиона. :lol:

Днес не виждам какво повече искате - преса и борба по целия терен, два гола и още няколко изпуснати положения, само едно положение за съперника цял мач. Тотална хегемония в мач, който не можем да спечелим от много години.
Не ми хареса единствено че при 4-5 ъглови играч на Черноморец стигна пръв до топката и можеха да ни вкарат гол така.

Аре поне като бием да се опитате мълчите, ако е възможно разбира се. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 9:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
Само един средностатистически малоумник би казал, че сме играли зле ! :bigok :levski

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 10:01 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Абе, прическата и косата да не са роднини :strkstrk

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Мълчейки иска да споделя удволетворението си от игра, победа и поведение на целия отбор. Единственно малоумника Милиев разочарова обилно, но сме му свикнали. По некадърен ЦЗ няма на територията на бившия Варшавски договор. Ил. Илиев му е 10 треньор откакто баща му до доведе в ЛЕВСКИ, но до тук всички го търпят. Силва можеше да играе поне 10-15 мин, а не 1,5 мин. Новия словак от Португалия явно го пазят, наема му тече, но по-важно е да се адаптира момчето преди да е ясно какво умее и защо е тук.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 10:10 pm 
Победата е хубава, играта второто - не. Не виждам нещо невярно в това и далеч не е мрънкане. Пелето си го каза - мотивация и концентрация през целия мач. Отпускания не трябва да има. Когато ти върви играта (първото се получаваше добре) нямаш право да спираш, ако носиш екипа на Левски. Тук не става въпрос за това дали аз съм доволен или не, а за това какъв трябва да е манталитетът на отбора, не толкова и самата игра. Второто беше лигня и се бъркаше на 2 паса в някакви абсурдно лесно ситуации.

Иначе аз самият съм доволен от мача като цяло. Просто споменавам и какво не ми хареса. :levski

едит: Милиев днес не бе на обичайното си ниво. :levski


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 10:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2011 2:47 pm
Мнения: 60
Kryten написа:
Като се прибера...



Драсни едно лично като го качиш : )

_________________
Който е от цс*ка..... да ми яде ПАТКАТА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
sin написа:
Много храна се мята по прасетата в последните минути вкл. "майка ви ще еба" което не е нормално, ако няма техни елементи там. Някой да е разбрал нещо ?

Имаше свине, които дразниха. Някакъв циркаджия се съблича по червен порцал. :rip


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Omraz написа:
Темата на вечно незадоволените. :bigok Тази и онази за стадиона. :lol:

Днес не виждам какво повече искате - преса и борба по целия терен, два гола и още няколко изпуснати положения, само едно положение за съперника цял мач. Тотална хегемония в мач, който не можем да спечелим от много години.
Не ми хареса единствено че при 4-5 ъглови играч на Черноморец стигна пръв до топката и можеха да ни вкарат гол така.

Аре поне като бием да се опитате мълчите, ако е възможно разбира се. :smt006

А аз е така обожавам, като убием някое умрело куче, да си напомпаме самочувствието, но после да паднем пак в трите важни мача за сезона и за пореден път да спечелим курци. :smt006 Ние играхме добре днес, но срещу кого? Тия акулки днеска бяха някакви делфичнчета неориентирани. Хубава победа, ама да правим заключения че сме задобрели от един мач? :smt017

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Днес на магистралата на 213 километър(4 км след като се качихме от отбивката на Ст.Загора)...тръгнахме да изпреварваме един бус...на 2 метра преди да го стигнем буса влезе в нашата лента без мигач..без нищо...приятелчето което караше удари спирачки...покара около 200-300 метра след буса и тръгна да го изпреварва от дясно...минахме го и видяхме че шофьора на буса спи на волана...пътника до него също... :shock: (2 секунди по късно ако беше свил в нашето платно...щеше да ни свие между него и мантинелата.. :evil: ..)след това буса плавно се върна в дясната лента...влезе в аварийната и се обърна по таван в канавката.. :shock: ...спряхме веднага...от буса излизаше ужасен пушек.. оказа се че се форсира сам...явно педала на газта е заседнал :shock: ..докато отидем до него...2те момчета излезнаха от буса....нищо им нямаше...преди нас спря още един бус...оказа се че това е бащата на момчето което е заспало на волана(цигани които са ходили на пазар в Пловдив да продават животни)...решихме да обърнем буса с бутане...нямаше шанс...дойдоха още една кола левскари от Раковски и околията...като разбраха че са цигани пострадалите...пяха им и ни казаха оставяйте ги да се оправят..викнахме 112 и те така...
Пътуването до Бургас и обратно ми се видя все едно до Германия отивам...само се оглеждам за някакви спящи шофьори..или цигански изглеждащи коли....сега си сипах водка и се успокоявам :bigok
2 секунди бе :shock: :shock: :?

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Искрено се забавлявам като ви чета :smt005 Първото полувреме имахме точно 2 чисти положения,на Прохазка и на Родригез,като второто беше след изритана топка от Пламен,а не няква атака.Селоморец имаха едно.Първият гол на мангальо дойде от нищото след негово добро избухване и сериозна грешка на защитниците и особено вратаря.Вторият гол беше толкова смехотворен,че не виждам кво може да се каже за него,такива изпълнения само могат да подхранват безумията на ГА.Реално нито един от двата гола не стана от неква сериозна и хубава атака,ако не беше влязъл първият много-много не се виждаше как ще вкараме.След това стана леснои въпреки това следващите и последни 2 чисти положения,които създадохме,бяха в края на мача,когато вече бяха решени нещата.
Отборът ни просто няма идея как да вкара или да стигне до вратата,освен с центриране от крилото,тва ни е цялата игра.Когато ни спрат крилата просто приключваме,умираме,край.Тва еднообразие е убийствено и ще си окаже влияние срещу по-сериозен противник,в А група просто няма много такива.Чорбарите не са кой знае колко по-зле от нас и изобщо не е изключено пак да има "шо стана бе" от наша страна,нищо,че много им се смеем.Селогорец в момента са много пред нас.С тая игра мъчно ще стане работата.Не,че тва е изненада,но просто не мога да се сдържа като ви чета глупостите :lol: .

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 1:32 pm
Мнения: 975
Местоположение: ПЛЕВЕН
Честита победа :levski С това обаче , не трябва да се отпускаме , защото мачовете предстоят

_________________
24.05.1914 - ОТТУК ЗАПОЧВА ЖИВОТЪТ НИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
[az] написа:
....Отборът ни просто няма идея как да вкара или да стигне до вратата,освен с центриране от крилото,тва ни е цялата игра.Когато ни спрат крилата просто приключваме,умираме,край.Тва еднообразие е убийствено и ще си окаже влияние срещу по-сериозен противник....



Абсолютно вярно! В центъра на терена нищо креативно не се правеше, а Карвальо почти цял мач стоше сам между двама защитници. Гаджев и Прохазка трябва повече да се включват, не може да се разчита само на крилата...

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
[az] написа:
Adepta написа:
Леле, явно форума е пълен с фенове на комбинирания отбор на Мангалчестър и Кюрдилона с 2-3 за цвят от Реал та твърдят, че днес не сме играли добре (и това в Бургас дето последните 5 мача ни бяха трагични) и сме били зле физически :lol:
Само да питам - вие сериозно ли :shock:

Кво ми слагаш некви :shock: Играхме много слабо и еднообразно,както обикновено.......

[az] написа:
Искрено се забавлявам като ви чета :smt005 Първото полувреме имахме точно 2 чисти положения,на Прохазка и на Родригез,като второто беше след изритана топка от Пламен,а не няква атака...... .

Пхъъ, две чисти викаш и два гола колко правят, май четири :D . Или головете паднаха от нищото, а :blass. Кога за последно последните 5-6 години сме имали не 4, две положения за цял мач като гости в "А", не просто в Бургас :smt006
Само дрискате по отбора, един искал през центъра щото ако ни затворели крилата сме умирали :lol: , друг иска като Барса да сме правели по 30 положения на мач и да не сваляме темпото, сякаш сте забравили как същите играеха преди 3 месеца :loser2 . Какво искате за една подготовка - да заиграем мега добре ли, все едно отбора не се е съсипвал последните години от различни общи "любимци" :ohmygod2. Ми няма как да стане това.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
Тъкмо се прибирам :lsfc4 стана приличен мач и заслужено победихме. Все пак нека изгледам мача на запис и тогава ще преценя каква е била играта ни. Иначе на тоя боклук, който се съблече по червена тениска яко му сипахме накрая и как си тръгна :smt005 :bii_chorbata

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Ебахме ги и

http://vbox7.com/play:8483aa7db3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Видео?

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 03, 2013 11:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Абе хора, като изключим първите 20 минути на второто полувреме ( когато цаците нямаха, какво да губят ) през останалата част на двубоя бяхме доминиращия отбор, а онези се бяха окопали в окопи! Въпреки това създадохме голови ситуации ( впрочем, от всяка наша атака миришеше на гол ), вкарахме два гола и треснахме две греди! Отборът на черноморец не е слаб и ще го докажат в следващия мач срещу кюрдите! А колко са силни резаците видяхме днес! За пореден път не свириха дузпа срещу тях ( имаше на два пъти, първия път 200 %-на ), първият им гол дойде след измислен фал, след който Генчев прегази човека на еклерите, който се опитваше да изчисти топката, след което негрото вкара на празна врата! Толкова са напред пред нас, със съдиите! Ще казва путев: " Да, ама ние изтървахме много положения?! " Абе, заеби положенията, ако еклерите бяха повели от дузпа щяхте да драпате за равен! Според мен си играхме добре и си заслужихме трите точки, за разлика от делиормана! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Адепта,последно ти пиша,щото нищо не разбираш и не ми се занимава с тебе :bigok
Adepta написа:
Пхъъ, две чисти викаш и два гола колко правят, май четири :D . Или головете паднаха от нищото, а :blass. Кога за последно последните 5-6 години сме имали не 4, две положения за цял мач като гости в "А", не просто в Бургас
Да,написал съм го в същото мнение,но явно и не четеш :loser2
Adepta написа:
Кога за последно последните 5-6 години сме имали не 4, две положения за цял мач като гости в "А", не просто в Бургас
Имали сме почти винаги.
Adepta написа:
сякаш сте забравили как същите играеха преди 3 месеца
По същия начин като днеска :loser2
Adepta написа:
Какво искате за една подготовка - да заиграем мега добре ли, все едно отбора не се е съсипвал последните години от различни общи "любимци"
Тука вече индиректно сам си казваш,че общо взето сме играли ганкиното,но ти си доволен,щото в последните години сме слаби и сега сме малко по-малко слаби,та трябва да се възхищаваме на великата си игра и да плюем тия,които ни казват истината :loser2 :bii_chorbata Пак ти казвам,никой не е изненадан от положението,просто спрете да говорите глупости и да обяснявате как сме играли добре,а после да се правим на потресени,като ни бият :lol: .

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 12:09 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Аз пък смятам, че тази година никой в БЪЛГАРИЯ няма да ни бие! Това не е прогноза, а пожелание! :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 23, 2012 10:08 pm
Мнения: 33
А аз вече се напих и ми е кеф! Онзи момент, дето Гари му взе на един несретник ориентацията в края на първото, ми стига! Лоши били, хм... Бива, ай да са стягаме за густото, пък да видим! Сини шампиони!

_________________
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com