forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:01 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Wildkid написа:
За мен малко излишно мрънкане има, но от друга страна има и някакъв прекален, по мое мнение оптимизъм. Играхме, като цяло, прилично, и поне много над моите лични очаквания. Видях желание и опит за борба, което за мен поне е важно, щото ни липсваше. Видях някакво старание да се покриват грешки на другите и някакво желание да се измисли нещо. В атака нещата стоят доста прилично, като за нашето първенство. Тоя Родригес определено е попадение и играч, дано не му падне формата, но в момента ги прави диви и щастливи по крилото, отдавна не сме имали толкова бърз играч. Хубавото е, че вече можем да атакуваме и по двата фланга, а не само през Рамос, и това ще отвори доста повече играта отпред. По-голяма е проблемацията в средата (особено с Пелето, който е адски зле) и отново в защита. Хероморец с този си състав просто нямат аргументи срещу нас, така че (въпреки приличната ни игра, пак казвам) не е реално да се превъзнасяме по тоя мач и да го смятаме за кой знае какъв критерии. Въпреки това имаше моменти на паника и откровен късмет точно преди гола в положение, което друг отбор би ни вкарал. Аз само се надявам в отбора да не се радват прекалено на тая победа и да се направят изводите за грешките и да се работи за поправянето. Но да хленчим, че нищо не сме играли, просто не е реално. Най-малкото играхме няколко пъти по-бързо, отколкото през есента (което лично мен ме учуди, и ми хареса много).

Точно мнение, което се припокрива с моето. Началото на 2то п/увреме Пелето свърши въздуха и привидно им дадохме инициативата. Пелето може и да е интелигентен и опитен играч, но той не е бъдещето на Левски. С/у по-силни противници ще имаме проблеми точно заради него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Нелоша игра, на уж кофти място, добро начало на пролетта, спор няма......но, идва голямото НО....когато разпорим прасетата ритуално, ама наистина ритуално :boisw с над три гола разлика .....е тогава лично аз ще изпадна в някакъв транс и мечти....

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Честита победа на всички!

Айде да идва събота и да се изсипем както си требе на кафеза на жАлтИтИ, немам търпение вече!

В Пловдив ще пристигнеееем,
ще разбием майнитееее,
песен ще запеееем
за отбора най-велиииик,

а той е

ЛЕВСКИ, ШАМПИОН, ША-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА,
О ЛЕВСКИ, ШАМПИОН, ША-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА,
ЛЕВСКИ, ШАМПИОН, ША-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА,
О ЛЕВСКИ, ШАМПИОН, ША-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА!!!


:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :levski :levski :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
antonatan написа:
acrimonious написа:
След първите четири мача дай боже да се наложи да се извиня :smt023


Първите 4 мача има голяма вероятност да си ги вземем. Мен лично ме притесняват мачовете след това. Миналият полусезон добре почнахме в първенството и после ни свърши въздухът :roll:

Миналата година не ни е свършвал въздуха, а имаше бойкот на треньора, Тонев се закани, че повече така нямало да правят :roll:
А Пелето който ни е ключов играч е зле от началото на сезона, то е видимо. За съжаление, плеймейкъри няма на пазара, поне за нас.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Кога са бойкотирали Илиан Илиев :roll:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
За миналата пролет става дума :strkstrk

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
е ама аз коментирах миналия полусезон, а не миналата пролет :roll: Направо в тъч ме хвърли Адептата с тоз бойкот :smt042

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 1:07 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Най-важното за отбор, устремен към първото място е да има психиката да играе еднакво и като домакин и като гост. Това ни беше най-големият проблем и мисля че накрая на шампионата, независимо от това дали сме шампиони или не, ще можем да кажем дали сме го решили. Предстоят ни достатъчно тежки гостувания - 2 в Пловдив, 1 в Ловеч, 1 във Варна ... Ако не загубим в нито едно и вземем победи в поне 2 от тях, за мен ще означава че най-накрая сме тръгнали на прав път.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 1:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
:shock:
Бе кво става в тоя форум :shock:
:strkstrk

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
antonatan написа:
acrimonious написа:
Да мрънкаш, когато надиграхме и бихме съперник, срещу който нямаме победа като гост от 6 години е меко казано смущаващо.. :oops:

Батка, тебе и още двама трима, дето пишехте по време на подготовката как не сме ставали и не знам си още кво, много внимателно ви следя :bigok

И аз го следя и накрая ще има целия, вътрИ, сух и поздрави от Кокала :strkstrk :bigok :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
Тука се напълни с ревльовци.. Ако бяхме играли като любимото ви английско, испанско или италианско отборче и бяхме загубили мача с някъв случаен гол пак щяхте да ревете, че сме играли слабо :ohmygod Вечно незадоволените типове :slap

Играхме добре като за първи мач.. и то гостуване, и то на "Лазур". Какво още искате?

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 3:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
Само на мен ли ми направи впечатление Митко Везалов. Само Димов да застане до него нема минаване в защита от кога искам да играят заедно от зад, а ЙМ 55 в детските гарнитури.Сега в Пловдив ще е боя, този мач ще покаже колко сме готови да сме шампиони победата ще вдигне отбора просто вече всички ще вярваме в голямата цел много, много силно.Ще бъде трудно но не трябва да се даваме тръгваме от началото за победата. Мъри ще играе открито никакво отстъпление.Не искам такива грешки да чакаме.
Само като си помисля колко хора ще има на стадиона ми се иска вече да съм там готов да пея за отбора си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
hidden767 написа:
Най-важното за отбор, устремен към първото място е да има психиката да играе еднакво и като домакин и като гост. Това ни беше най-големият проблем и мисля че накрая на шампионата, независимо от това дали сме шампиони или не, ще можем да кажем дали сме го решили. Предстоят ни достатъчно тежки гостувания - 2 в Пловдив, 1 в Ловеч, 1 във Варна ... Ако не загубим в нито едно и вземем победи в поне 2 от тях, за мен ще означава че най-накрая сме тръгнали на прав път.

Пишеш след победа. Пак мрънкаш ама все пак има напредък :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 4:25 pm 
в гостувания при Кюрда ни чакат


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Мистър Kryten, не искам да прозвучи нахално, но ще има ли пълен запис на мача за нас гастербайтърите. Благодаря предварително.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
В раздела Видео и Снимки има.

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 5:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Еx-Запознат написа:
Нелоша игра, на уж кофти място, добро начало на пролетта, спор няма......но, идва голямото НО....когато разпорим прасетата ритуално, ама наистина ритуално :boisw с над три гола разлика .....е тогава лично аз ще изпадна в някакъв транс и мечти....

Готов съм да не станем шампиони, но да се случи това което описваш.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
Хареса ми как накрая,при 0:2 даже скуката завладя сектора,щом започнахме да храним прасетата от А сектор. :smt006 :losers

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
И на мен Везалов ми хареса. Във всички мачове, които е играл ми прави впечатление. В сравнение с тополата е като Тиаго Силва

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Абе, почваме добре полусезона, но положението е такова, че една грешка може да е фатална. Хубаво е да спечелиш на стадион, където не си го правил последните години, но при някой статични положения се видя, че имаше пробойни в защита и това че цаците не вкараха и сега се стигна до победа не значи, че и следващият път ще е така. Но трябва да съм оптимист и да вярвам, че накрая ще сме си пак ние шампиони. Да не вярваш, но и резултата познах. :strkstrk :strkstrk

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
sin_1914 написа:
Мистър Kryten, не искам да прозвучи нахално, но ще има ли пълен запис на мача за нас гастербайтърите. Благодаря предварително.

от линка в транзит не ви ли се отваря?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
antonatan написа:
е ама аз коментирах миналия полусезон, а не миналата пролет :roll: Направо в тъч ме хвърли Адептата с тоз бойкот :smt042

Е ти па, кога сме започвали добре миналия полусезон - като ни млатиха в ЕКТ ли ония леваци :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Хора, шервайте малко клипа, айде малко! http://youtu.be/UZCqOvXxNu4

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Adepta написа:
antonatan написа:
е ама аз коментирах миналия полусезон, а не миналата пролет :roll: Направо в тъч ме хвърли Адептата с тоз бойкот :smt042

Е ти па, кога сме започвали добре миналия полусезон - като ни млатиха в ЕКТ ли ония леваци :lol:

ма ти май въобще не четеш и просто си пишеш. Казах, че почнахме добре в първенството

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 04, 2013 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 19, 2013 2:23 am
Мнения: 169
Местоположение: София
Добре че беше тоя мач да ми оправи настроението :smt005 :strkstrk Много добре си прекарах и по пътя де, благодаря на забавните форумци за милата компания, нищо че препикаха половината магистрала, докато стигнем Бургас :smt005 :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 05, 2013 12:29 am 
Ти се радвай, че е само магистралата. Не са били във форма явно.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com