forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 270 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2012 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 3:31 pm
Мнения: 297
Местоположение: София
Едно БРАВО на Илиян от мен!!!

Вярвам,че Той е ТреньорЪТ!!!


Само Левски!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2012 10:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
SirStanleyRoise написа:
sector_b1914 написа:
Хубава победа. Успехът ни обаче бе помрачен от поредната комплексарщина на стюардите. До кога тия комплексари ще се правят на мъже?! СМЪРТ!!!

А тия дето се правят на мъже и чупят седалки пред кифлите в сектора не са комплексари, така ли? Момчетата си свършиха работата, каза се може би 10 пъти по мегафона и още 10 пъти от стюардите да не се хвърлят снежни топки по футболистите и съдията, в крайна сметка за това са там :smt023 :levski

Стюардите си вършат работата.То бива неуважение ама да ти казват да не мяташ снежни топки на терена и ти после да метнеш снежна топка по стюардите е нелепо. :slap

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2012 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Май-май ще се окаже (каква изненада), че Евертън явно не са били чак толкова малоумни като са купили тоя Силва. Може да не е Балотели, обаче очевидно може да играе футбол и да вкарва голове. Ако не бъркам, за последните 4 мача вкара 6 парцала. Май когато изкара на терена повече от 15 минути, си се справя повече от прилично. А какво ли ще е като изкара и една подготовка :smt031

Естествено това не попречи тук да бъде определен като пълен некадърник след първите има-няма 8 минути, които игра :loser2

Иначе като цяло се видя, че у нас все още има прекалено много ливади, които по неведоми пътища са взели лиценз за "стадион". Предвид факта, че в първенството ни има поне 8 мача в лошо време, е крайно време отоплението на игрището да стане абсолютно задължително за лиценз поне за А група..... А от отборчета като евреите няма никакъв смисъл - ебати кечистите, майна.... :ohmygod

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2012 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не само кечисти, а и рИват от съдъята, майна :shock:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2012 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
По ме притеснява, че Силва скоро ще направи една подготовка :oops: :cold

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Последна промяна Mr. Smith на Съб Дек 08, 2012 11:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2012 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
И мен. След божествената ни подготовка сигурно и Марадона щеше да е приключил с футбола на 22 години :strkstrk

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2012 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Екиме, шА ти ИбЪ майката ако съсипеш още един футболист :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2012 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 20, 2012 12:01 pm
Мнения: 99
Местоположение: София
Много съм доволен от Левски в последните няколко мача. ИлИл, почна да ни сипва яко на критиците, но пък и вече не прави фрапантните глупости, заради които ние му сипвахме.

Ако пролетта играем така както в последните няколко мача, може да сме не само шампиони, но и такива с поне 5 точки разлика пред втория.

_________________
Под това знаме ще победиш!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Дек 08, 2012 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
НАЙ-РЕЗУЛТАТНОТО НАПАДЕНИЕ :bigok :levski :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 12:05 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Силва за една седмица тренировки сигурно прави по-добра подготовка от колкото целия ни отбор за 1 месец лагер.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 3:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Силва се видя, че е футболист още с първите си минути в игра за Левски, не знам колко пък не трябва да разбираш от футбол, за да му сипваш. А нашите подготовки са някакви невероятни - абсолютно на всеки по-добър футболист дошъл при нас му пада формата след време.. добре, че Силва е някъв сериозен и остава след тренировки да си тренира сам :smt006 Трябва да се отбележи и добрата биткаджийска игра на Димов.

А не виждам и за какво са тия хвалби към Ил Ил - днес пак беше оставил Силва на пейката, а последните ни добри мачове са срещу последния в класирането, срещу един от най-слабите гости и срещу Славия, които нямат победа от 10 мача сигурно и днес в началото стояха по-добре от нас. Ил Ил не взе нито един важен мач тая есен и мнението ми за него може да се вдигне само ако ги вземе пролетта - срещу лудогорец и свинете, всичко друго е ала бала. Освен ако Херо случайно не се навие да дойде зимата давам кредит на доверие на Ил Ил до края на сезона, а ако не вземе мачовете с путкогорец и свинете дори и да станем шампиони с 13 победи в другите 13 мача - вАн!

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 3:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Тук има по - големи изроди от тия по диема бе. Ние за последните три мача вкарахме 14 гола и пак мрънкате бе ебаси. :ohmygod2
Как да излезем от дупката бе. С три победи от по 1:0 ли? Като мачкаме съперника - ревете, катo паднем - ревете, кво искате бе ?
Има хора дето са мазохисти. По - добре да паднем, че да има по кой да серем от колкото да бием и всичко да е наред. NASKOSIRAKOVCI :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 3:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Я се успокой малко, бе :smt006 Тва не е мрънкана, а трезва преценка. Черно море ги бихме и между мачовете със сараево и тези със свинете и лудогорец с 4:0, и? Тва, че сме вкарали 100 гола на 3 безумно слаби отбора не променя нищо в този полусезон, в който изгубихме всичките си важни мачове. Лудогорец вече имат 3 от 3 с нас и сме им абонати. Свинете пък последните години в дербито имат повече победи от нас и излизат по-нахъсани :smt006 Били сме три слабака и някои хора отивате в едната крайност, паднеме - отивате в другата. Ил Ил има доверие до края на сезона - ако биеме свинете и лудогорец дори и да не станеме шампиони значи има някво развитие и заслужава да е треньор на Левски, ако не - вън.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 3:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Нито отивам в няква крайност, нито на Ilqn се кефя, но все пак си взехме мачовете и то не по традиционния жалак начин, а с няква игра. Та в това представяне в последните мачове виждам няква надежда и се радвам. Кога за последно бихме без проблеми еклерите и чаршафите? Не може всичко да е сране по отбора. Да, факт е, че нямаме победа над пряк конкурент, но все пак сме на точка зад първия и има един полусезон. Ако ние не си вярваме................ де да знам. Кой?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 3:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Къде видя да не вярвам - въобще не съм го коментирал това. Еклерите ги бием абсолютно всеки път без проблеми в София и ти казах вече - за последно точно със същия резултат между сараево и свинете и лудогорец когато уж пак бяхме излезнали от кризата след сараево с няколко поредни победи :smt031 Славия нямат победа над нас от 10 години, а в конкретния полусезон нямат победа в 9 поредни мача и мисля имат тежко контузени основни футболисти. Етър да ги коментирам ли изобщо? Да бием свинете и лудогорец и тогава ще повервам, че Левски върви по правилния път и Илиян става за треньор, но засега с нищо не се е доказал :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 6:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Много благодаря за записите които правите. Най вече на гусуин KRYTEN. Но днес за мое огромно удоволствие ми се налага да благодаря и на "цербера" който се подвизава под името 7:1. Живи и здрави и моето уважение, че бяхте там в студа.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 11:03 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Brannik, не съм съгласен, че Илиян не е взел важни и трудни мачове. Ако победите срещу Литекс и Ботев не са трудни и важни, не знам кои какви са. Като сме победили в мачове с трудни противници ги игнорираме,а ако бяхме загубили щяхме да ги добавяме в графата- трудни мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
За най-голямо съжаление полусезона свърши точно като започнахме да играем добре и набрахме скорост. Направо се плаша от шибаната зимна подготовка.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Nichy написа:
Brannik, не съм съгласен, че Илиян не е взел важни и трудни мачове. Ако победите срещу Литекс и Ботев не са трудни и важни, не знам кои какви са. Като сме победили в мачове с трудни противници ги игнорираме,а ако бяхме загубили щяхме да ги добавяме в графата- трудни мачове.

И кое точно му е трудното? Новак в А група и разбит ловешки отбор от 20 годишни. Да не говорим, че и двата са ни абонати на Герена от край време :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
И мен зимната подготовка ме притеснява, но хубавото е, че Силва си тренира сам :smt023

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 12:02 pm 
Не вземем ли първите 4 кръга, всичко друго са тинтири-минтири. :wink: Истината е, че ще се разбере дали сме отбор и имаме треньор само в рамките на месец! След 3 месеца подготовка :ohmygod ще имаш 1 месец, за да покажеш дали ставаш за някакъв хуй. Каквото и да коментираме за тоя полусезон, няма смисъл. Да, втори сме, да, на 1 точка от Спермогорец, но болшинството от хората ни е обидно, че имахме 3 мача, в които трябваше да играем като мъже, а играхме като путки, насрани до безобразие...
Мен това второ място не ми е ценно, след като за пореден път реанимирахме умрелите прасета, някакви селяци ни изпратиха със смях и говеда от Разград, а за Сараево не искам да говоря, че почвам да треперя...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Пролетта в центъра на отбраната с Милийката и Ели ще сме дЖелезни :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 1:01 pm 
Така както защитавах Илиян, когато целия форон мйу се хвърли, така и ще кажа да не почвате да го възхвалявате до небесата. Бъдете по-умерени и търпеливи в мненията си, майка му стара.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Илиан ,според мен, сам трябва да си подаде оставката, просто не е той човека за "Левски".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 2:43 pm 
Трябва :smt035 :smt035 ДА ПОДАДЕ :smt035 ОСТАВКАТА СИ :smt035 ТРЯБВА! :smt035 :smt035


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Оставка! Вед :hitl1 на :hitl1 га :hitl1 !!!

фло е липсващото звено между форум.левски.цом и форум.бонг.бг :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Работата ми в форум.бонг.бг е колкото да нахраня някой чорбар, от време на време :lol:


Последна промяна flo на Нед Дек 09, 2012 3:33 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 3:30 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
ТРЯБВА :smt035 Илиане, ТРЯБВА :smt035 Казах ли, че ТРЯБВА :smt035


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 5:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 1:32 pm
Мнения: 975
Местоположение: ПЛЕВЕН
мачО на запис ? :levski

_________________
24.05.1914 - ОТТУК ЗАПОЧВА ЖИВОТЪТ НИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 09, 2012 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Kryten написа:
Запис: http://dox.bg/files/dw?a=b2d8c15209 (благодарение на Седем:Едно)
Репортажът http://www.youtube.com/watch?v=gwaM_bBkxv0

Абсолютно аматьорско предаване от ТВ+. Кофти картина, неадекватни повторения, две камери и половина... бедна работа.


:loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 270 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com