forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:04 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4354 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49332
Местоположение: ШОПландия
incheto_1914 написа:
Говядото е като латерна с тоя Екимов верно. Някой написа веднъж нещо за него и като се подхвана тая тема, та край няма. Ми Екимов е от коя, 2000-та година в Левски? Като че ли не беше проблем преди.

Никой не е вечен, а и аз не съм като Кратун и Полковника да преговарям всички мачове, че да помня в детайли как точно сме играли, но има причина да съм го запомнил с че вече не става тоя тумбак. Набило ми се е в съзнанието и лудвам като се сетя. Надъхвате се за някакви мачове срещу някакви села, но в истинските мачове лъсват нещата и пак ще се окажа прав. Не може при толко много треньори в цели периоди от време да се влачат футболистите и да нямат батерии. Ако е въпроса само в химията и не сме имали хубава тогава, пак той носи отговорност. А това че пресираме от първата до последната минута откак е Митов е заблуда. Просто сега вкарват повече желание и когато се движат вършат смислени неща, но грешките, лошите пасове и спирания, които са си още тук са резултат и от физическата подготовка.
Ние трябва да ги прегазваме за ресурсите с които разполагаме, сравнено с тях, а това не съм го виждал отдавна. Ще видим от юли. Дано не се окажа прав отново.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Чет Май 16, 2013 12:27 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Много ги боли МНОГО
Дееба помияра безмозъчен
Цитат:
Илиев изрази сериозни съмнения, че на част от футболистите на Берое е било наредено да не играят на 100 процента от възможностите си срещу.

Майкъла подкрепи тезата си, че мачът е бил уреден за Левски с въпроси за смените извършени от старши-треньора на Берое Петър Хубчев, обстоятелствата при отбелязването третия гол на Левски, както и това, че футболистите на Берое реализирали дузпа в „престрелката" не са изразили радостта си.

„Скандално е как направиха странни смени при 3:1, изкараха най-добрите си футболисти".

„При третия гол на Левски цялата защита на Берое спря и гледаше изравнителното попадение на Родригес".

„Как така някои от играчите на Берое не се радваха като вкарваха дузпите, в това число и самият Елиаш, който вкара победния гол?".

На въпрос дали на футболистите на Берое е било забранено да бият в днешния двубой Майкъла отговори:

„Не на всички. Само на някои, които знаеха, другите си играха", коментира Георги Илиев.

„Този сезон Левски, който мач не са уредили, не са печелили. Или е завършвал наравно, или със загуба".

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Умрете беройци http://kachisnimki.com/?di=5EYP :bii_chorbata


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 12:27 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7352
Много ми е шибано заради загубата. Главно, че загубихме точно от тези боклуци. Ще си намразя града заради тях. Не присъствах на мача, преди час минах по центъра на Зарата... пълен със зелени чорбари, няма такава гнусотия. Всеки един бесен селтак със шалче на чорбое. Дано един ден закрият тоя отбор и феновете му отново да станат 30 човека.

Радва ме единствено мъжката игра и духа, с който играха нашите. Топчо най-велик! САМО И ЕДИНСТВЕНО ЛЕВСКИ!

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 12:37 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
Това момче Гари ми прави доста сериозно впечатление, именно той пръв тръгна след Топчо към Марулите, мисля че осъзнава най-накрая какъв екип носи ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 12:38 am 
Зарата отдавна стана чорбарска, бате. ;)


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
Горд съм от духа на отбора! Горд съм, че бях част от тая велика публика! Тоя мач ще го помня докато съм жив! Въпреки че паднахме, аз съм доволен, е с едно-две изключения, но както и да е. Сега в събота съм сигурен, че нашите лъвове ще се хвърлят на кръв срещу рязаните и ще сме шампиони! ДА ЖИВЕЕ ЛЕВСКИ !

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 12:52 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1548
Местоположение: София,България
СелянинО написа:
Имаше дух в момчетата, имаше го желанието за победа, но при дузпите всичко е 50/50 :smt006
ВСИЧКИ В СЪБОТА!

При нормалните отбори дузпите са 50/50, но не мисля че това важи за нас :smt003 преди мача си казах "само не дузпи"... :ohmygod Все пак няма две мнения, че се раздадоха, дори и най-болните оптимисти едва ли са вярвали, че при тоя абсолютен нокдаун при 3:1 и с човек по-малко (изключително малоумна постъпка на Йовов, осра си завършека на кариерата, вместо да вдигне 2 купи..) е възможно това. Некакси ни прилягаше победата, а тя беше толкова близо в тая 120та минута...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 12:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Хванах последните 15 минути от редовното време в някакъв еврофутбол(преди това по радиото),изригнах само аз при 3:3...браво на манекенките...дано Събота изорат терена.

Твай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Всичко добре (Страшен мач)... ама свърши зле :smt026 Не ми се живее... :smt012 ИСКАХ :ls-cup Едвам се прибрах... Нямам сили, нямам желание за нищо :smt012 Пия 2 литра СТУДЕНА ЗАГОРКА с жената и си лягаме... Никаква работа утре :lsfc3 Поздрави на всички ,които бяха на мача :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 1:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Хубчев беше сигурен, че няма да има fair play на финала. Хубаво ни подпираше съдията цял мач. Поклон пред треньори и играчи за усилията, волята и достойното представяне с 10 души, губим 1-3 и 3-3, а загубата с дузпи е подробност. Честита тенекия на Петър Хубчев и ТЕЦ2!

За дузпите: снощи играха Швеция-Русия 9-10 /с дузпи/ (U17). Имаше дузпи и общо изпълниха 22 играчи наказателните удари. Ударите бяха стегнати, прецизни, изпълнени перфектно от 17 г. :smt004


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
И тримата пропуснаха по един и същ начин, със сватбарски шут над вратата. Да беше греда или някакво спасяване на Ванесата, ама то си беше чисто одървяне. Ебати женичките сме събрали

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 1:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
80 минути играеме с човек по-малко. 3;1 в 75 минута и правиме 3;3, е точно за днес да кажеш женични, някак си не върви... Адски ми хареса борбеността, желанието и себераздаването на всички!!!

ВЕЛИК СЕКТОР! НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ! КОЙТО НЕ ДОЙДЕ В СЪБОТА Е ЧОРБАР!!!!

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 1:37 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Ако спечелим е купа,ако не-тенекия,а :lol: ?Смешна работа.На терена бяхме по-слаби и преди и след изгонването,едва в последните 10 минути заиграхме,даже ако не беше глупостта на Ели,след която вече нямахме кво да губим,не знам дали щяхме да вкараме и 1. ИИ 5 също помогна,особено в продължението,когато наистина ги надиграхме,ама само с дух в края на сезона и на мача не се печели,всичките простотии преди това не се заличават ей така.Ебати безумните голове,и трите :ohmygod .И точно от тия мръсни и жалки боклуци паднахме :ohmygod .Истината е,че не заслужавахме купата,а към момента определено не заслужаваме и титлата.Тва може да се промени само с една здрава и категорична победа срещу лудоселец.Подкрепа за цирковта ни трупа до края,но след сезона не знам каква я мислят тия копелета,ако смятат и за годишнината да изглеждаме така.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 1:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
bii chorbata написа:
80 минути играеме с човек по-малко. 3;1 в 75 минута и правиме 3;3, е точно за днес да кажеш женични, някак си не върви... Адски ми хареса борбеността, желанието и себераздаването на всички!!!

ВЕЛИК СЕКТОР! НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ! КОЙТО НЕ ДОЙДЕ В СЪБОТА Е ЧОРБАР!!!!


и това е верно, но толкова нелепо пропуснати дузпи тежат.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 1:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1108
Най-много ме е яд за пропуска в 120мин... Дузпи и месито и роналдо пропускат.

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4631
Още ми седи пропуска на Силва пред очите :ohmygod2 . Само, ако беше вкарал ... :|

Не мога да повярвам, че това са същите футболисти, които играха при Илиан. Тичат и пресират след 80 минути с човек по- малко... Желание за победа, дух... Явно Ники Митов, Топчо и Марян са ги строили и според мен трябва да останат и за следващия сезон, без значение какво ще направим в събота :levski

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 1:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3095
Ебати мача, ебати чудото! С този дух и връщане в мача заслужавахме да вдигнем купата накрая, ама като не пожела да влезне топката в последната минута... Повече в Ловеч едва ли ще стъпя, явно съм адския карък там и нито един път не видях победа на този стадион, бе баси... :ohmygod
Някой има ли идея по колко ще са билетите за мача с лайногорец, че след днес останах без пукнат лев?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 2:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
Кока-Кольо написа:

и това е верно, но толкова нелепо пропуснати дузпи тежат.


Така е. Кофти ми е, че не взехме купата, ама ми напълниха душата нашите... За такива емоции като днешните си заслужава да живее човек :smt023

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 2:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Според мене губим щото темата не я пусна правилния човек. Предлагам наказание да пусне темите за следващия сезон та поне за 100 годишнината да сме шампиони.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 2:44 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 02, 2005 10:41 pm
Мнения: 416
Местоположение: София
Обръщам се към форум, защото тук сте капацитети, а аз не разбирам от футбол и дори не знам играчите… но днес ми направи впечатление номер 77. Какъв е тоя Велев и какво прави в Левски?! Разбирам даден играч да има слаб ден, ама аре стига бе, тоя нямаше едно нормално положение което да изиграе като футболист.

Иначе все тая за тоя мач, даже не ме е толкова яд че не спечелихме, а че тия селтаци взеха купата...

_________________
АС 23 нищо общо с (*ska. Никога вече комунизъм!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 3:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
pesho48man написа:
а аз не разбирам от футбол

Вярно е.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 4:53 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Някак си се чувствам обнадежден за събота след този мач. Обхванало ме е шампионско настроение.

За чорбойци не се притеснявайте. Има и мач за суперкупата. Нашия дубъл не се губи!

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 6:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30453
Местоположение: гр. Голямото село
Тази сутрин се събудих с усмивка! Снощи ми беше доста кофти, че не можахме да спечелим купата, но тази сутрин не ми пука и съм щастлив, защото присъствах на един голям мач, видях един Левски, който от години не съм виждал, видях един голям отбор. Тези футболисти, които до преди месец, бяха като путки, които е явно, че са с доста съмнителни качества, вчера направиха един велик мач! Показаха, че са колектив и показаха, че могат да бранят името и честта на Левски! Благодаря им! За мен в крайна сметка вчера ще остане незабравим ден, пълен само с положителни емоции!

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 8:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 8:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10429
Местоположение: София
Нека тия селяни се кефят на тая купа, щото в следващите 20 години ще си играят единствено и само на селскиО стадион. Вчера наистина няма какво повече да искаме от нашите футбалери, второто полувреме просто си дадоха душата, за да изравнят и ми беше кеф да гледам продълженията как ги мачкахме тия селяни. Просто тия дузпи е крайно време да бъдат тренирани, щото последните няколко години се осираме яко. Сега е важен само мачът в събота, мачкаме тая делиорманска циркова трупа на пълен стадион. Твай ! КазАх ! Само ЛЕВСКИ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 8:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Много меко беше центрирането накрая към Силва, а и удара му с глава беше слаб и в ръцете на свинята. Сираков или Гонзо я правеше тая де, ама нейсе. Да приемем, че съдбата ни взе това което в изобилие получихме в последните 45 дни. Биехме на мускули, на инат и с доста късмет. Всички допуснаха грешки вчера, играчи, треньори, ебаните съдии и т.н., но на терена имаше желание и борба за успеха! Това искахме и го получихме по стечение на обстоятелствата. След събота всичко ще е ясно и ще може да се отдадем на крайности.
Такава подкрепа за отбора обаче прави чест на всеки левскар на стадиона, а и навсякъде! Благодаря! Пълен стадион в събота и всички заедно да си дигнем отбора и да покажем колко обичаме Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 8:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Момчета, събудих се в добро настроение и с добро предчувствие, а това значи само едно: в събота газим!

Предлагам да се местим в тази тема: :lsfc3

http://forum.levski.com/viewtopic.php?f=1&t=13598&start=60

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 16, 2013 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Колко отбора играят в лига Европа ?Поел съм отговорност за първенството,така че в събота с новите дрехи на стадиона :bigok Берое направиха мача на живота си и си стана запомнящ се финал.Заради ушев замалко да закъснеем сериозно за мачО,ебати мислителите са тия

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4354 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com