forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Май 22, 2024 12:37 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4354 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 146  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
За съжаление загубихме финала в момента в който Митов определи Гаджев за титуляр....
Другото само следствие...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3956
Местоположение: София Норд
Гаджев, Йовов.... :ohmygod

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Не можах да отида до Ловеч, но мача го гледах в Бел Ами до УАСГ - уникално преживяване. В началото на мача в заведението бяхме аз, приятелката ми и един господин на възраст 35-40 години, който също беше дошъл само да наблюдава мача. Двама от готвачите, управителя и бармана също се включиха към синята агитка, а на 3:3 група от монголоидната раса направо напусна заведението след нечовешката радост на всички нас. :lsfc3 Благодаря на момчета в сини фланелки(освен трагикомичното трио Йовов-Велев-Гаджев и "страхотната" двойка Димов-Ели) за волята за победа и невероятния дух, който показаха, за съжаление дузпите отново бяха нашата ахилесова пета. В събота да напълним стадиона и разбием разградските помаци! :fuck6crb

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49657
Местоположение: ШОПландия
ВИП-СП написа:
При дузпите не е само малшанс. Трябва си и някаква техника. Не може Жоао Силва при всяка дузпа да бие като хамалин. Не може 3 дузпи да ги изкараш 1 метър в аут. Това не е малшанс, а липса на класа.

каква ти техника. Дузпите са само и единствено психика. Ние нямаме такава от незапомнени времена. Даже и в най-големия си разцвет не взимахме дузпи.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3757
аз пък си обичам Левски!

:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15217
Mr. Smith написа:
Стефан Велев ли бе, чуек :shock: Същият, който загуби поне 10 топки в центъра и не направиха от тях контри, този класически дузпаджия :shock:

Преди да коментирам казаното от теб искам само да кажа "член" за по-голямата част от беройската агитка (те си знаят защо) и да ви гарантирам, че тази година сме шампиони, носители на суперкупата и участници за втори път в ШЛ.

Стефан Велев беше единствения ни халф през първото полувреме (на фона на статистите Йовов и Гаджев), а когато имаше подкрепа от Рамос и след това Пелето, бяхме с 10 човека на терена. Нормално е да му е*е майката срещу Елиаш, Лосейро и Мартинс.

Клиентелизма на Митов към Йовов му попречи да спечели купа само десетина мача след като пое отбора. Лошо няма обаче. Само след няколко дена ще поправи тази си грешка (Йовов няма да играе дефанзивен!!!).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15217
Nakuro Bradata написа:
ВИП-СП написа:
При дузпите не е само малшанс. Трябва си и някаква техника. Не може Жоао Силва при всяка дузпа да бие като хамалин. Не може 3 дузпи да ги изкараш 1 метър в аут. Това не е малшанс, а липса на класа.

каква ти техника. Дузпите са само и единствено психика. Ние нямаме такава от незапомнени времена. Даже и в най-големия си разцвет не взимахме дузпи.

На Жоао трябва да му забранят да бие дори и тъч на тази врата в Ловеч.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Не искам да коментирам нищо друго в тоя мач, ще ви кажа само едно:

Футбол е. Един път биеш, друг път падаш. Най-важното се случи след последната дузпа. Постъпката на Топчо е олицетворение на всичко левскарско - да бъдеш истински мъж със синьо сърце, не мишка. Последва го почти целият отбор, а това е по-важно от която и да е тенекия. Да защитиш не себе си, нито многобройната синя публика - да защитиш името ЛЕВСКИ. Защото НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ.

В тия момчета има дух, върнаха се от Ада и малко не им стигна. Но показаха, че са ЛЕВСКИ.
Може би с изключение на Гаджев, който се скара на Силва за изтърваната дузпа, тъпанар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 03, 2008 12:50 pm
Мнения: 37
Пичове, като гледам тези постове стил "това са Берое", "тия трябва да не се напъваме, да ги бием" няма как да съм съгласен с тях. Не съм съгласен и че трябва да се подценява факта, че с 10 човека, 120 минути имаше 1 отбор на терена. Аз 120 мин бях зат вратата и на края нямах сили да си поема въздух, а ЛЪВОВЕТЕ на терена си оставиха сърцата за да спечелят. В 120 мин Гари и Рамос направиха на смешни цялата беройска защита и ако имахме малко късмет, можеше изобщо да не се стига то такива коментари.
Защото днес имаше ЛЕВСКАРСКИ ДУХ, днес имаше себераздаване. Нали за това си говорим, че не ни трябват титли и купи, стига нашите момчета да остават последния си дъх на терена. Незнам за вас, но според мен това нещо го имаше днес. И не знам как някой може да критикува момчетата, след като 80 мин при 1:3 са достигнали до 3:3. Неприятно ми е, че не спечелихме финала, но момчетата си направиха бойно кръщене. Също както със свинете, те не се примириха и до последния съдийски сигнал дадоха всичко каквото могат. И да, може да нямаме Роналдо и Меси, но и Реал и Барса ще гледат финала по ТВ. Защото това е футбол. Едни печелят, други губят. И не греши единствено този който не играе.
Накрая искам само да поздравя момчетата за позабравения вече ЛЕВСКАРСКИ ДУХ, който започнаха да показват. Защото това е Левски, който искам да гледам. Непримирим. До края. И да се готвят резняците!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15217
truegentleman написа:
Междудругото ако Ицо го нямаше щяхме да играем финал , ама друг път. Точно , когато не играехме нищо Ицо носеше отбора и ми е малко гадно човек , който е дал толкова мн на отбора да му викат раничко , гърбушко и нз. Той се раздава до последно , не всеки път му връзва.

Който му е викал тези неща неможе да бъде никакъв левскар.

Аз просто искам той да не играе дефанзивен, а да си играе на поста. Нищо повече. Нито да се пенсионира, нито да прави каквото и да било друго. Просто се моля когато е в отбора да си играе там където е най-добър.

Дори и след червения му картон, не изпитвам нищо друго към него, освен уважение.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:26 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Приемете поражението с чест и достойно. Няма от какво д асе срамуваме. Може би само, че два от техните голове дойдоха след наши подаръци. Тази емоция, таз истраст, тези голове в последните минути. :lsclapp А Жоао е просто най-лудия играч евър - перфектна резерва, влиза с гол и асистенция и изпуска да реши всичко с онова положение в последната секунда и изпуснатата дузпа.

Велик финал!

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49657
Местоположение: ШОПландия
SZ_FEN написа:
truegentleman написа:
Междудругото ако Ицо го нямаше щяхме да играем финал , ама друг път. Точно , когато не играехме нищо Ицо носеше отбора и ми е малко гадно човек , който е дал толкова мн на отбора да му викат раничко , гърбушко и нз. Той се раздава до последно , не всеки път му връзва.

Който му е викал тези неща неможе да бъде никакъв левскар.

Аз просто искам той да не играе дефанзивен, а да си играе на поста. Нищо повече. Нито да се пенсионира, нито да прави каквото и да било друго. Просто се моля когато е в отбора да си играе там където е най-добър.

Дори и след червения му картон, не изпитвам нищо друго към него, освен уважение.

Не може да искаш да гледаш футбол и да искаш Йовов да играе друго освен шах. Дефанзивен-офанзивен, от три години си е за пенсиониран халф. когато не си бил най-големия режимлия на света не може да очакваш да играеш вечно като Гигс.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15217
Казвам ви, помня още първия финал за купата на БГ, май беше през 1980. Никога не е имало финал като този. Ни-ко-га!!!!

Всички играха на макс. Нямам и капка съмнение, че ще сме шампиони и че ще им го върнем на финала за суперкупата. Ще имаме дубъл, просто втората купа ще дойде след около 2 месеца. Това е всичко.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Сря Май 15, 2013 11:33 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15217
Nakuro Bradata написа:
SZ_FEN написа:
truegentleman написа:
Междудругото ако Ицо го нямаше щяхме да играем финал , ама друг път. Точно , когато не играехме нищо Ицо носеше отбора и ми е малко гадно човек , който е дал толкова мн на отбора да му викат раничко , гърбушко и нз. Той се раздава до последно , не всеки път му връзва.

Който му е викал тези неща неможе да бъде никакъв левскар.

Аз просто искам той да не играе дефанзивен, а да си играе на поста. Нищо повече. Нито да се пенсионира, нито да прави каквото и да било друго. Просто се моля когато е в отбора да си играе там където е най-добър.

Дори и след червения му картон, не изпитвам нищо друго към него, освен уважение.

Не може да искаш да гледаш футбол и да искаш Йовов да играе друго освен шах. Дефанзивен-офанзивен, от три години си е за пенсиониран халф. когато не си бил най-големия режимлия на света не може да очакваш да играеш вечно като Гигс.

Абе дори и да няма сили за повече от 15 минути, няма проблем. Нека си играе на поста. Вината не е на Ицо, че треньора му го е сложил на 36 годишна възраст да играе на крайно неподходящ за него пост във финала за купата.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Браво за раздаването на отбора :lsclapp Май те толкова си могат, но важното е, че не се мърдосват по терена, а дават всичко от себе си. Нали точно това искахме?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Левски няма от какво да се срамува този мач! Твай! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
не съм чел мненията досега.....но ми е интересно...на някой друг беше ли шокиран защо по дяволите най-некадърните възможни варианти за дузпаджии бяха избрани? а в същото време на играчи като Карвальо и Гари не беше даден шанс да бият...че и Пелето беше сложен накрая...просто това нещо не спира да ме човърка и да не разбирам нарочно ли се направи това?

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30591
Местоположение: гр. Голямото село
Не заслужавахме да загубим.

А берое са смешници, щом топ-ладовете им дадоха задна на нашите футболисти :bii_chorbata

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Не знам къде се намирам, ебаси мача, ебаси чудото.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Радвайте се, че не сме от Бенфика, ебати :loser2 Тея никога няма да спечелят финал :ohmygod2

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2742
Така ли се бият дуспи, бе :ohmygod
Кво се хамалят като селяци от турнир между училища.Тоя педерас караджов толкова неадекватен ,че и аз ще му вкарам дузпа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30591
Местоположение: гр. Голямото село
А Ушевите дано да умрат, от ОВ до София всичко бяха затворили

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Голям мач, голямо нешу... Майната й на купата. 90 минути играхме с човек по-малко и пак ги натискахме. Малшанс, ала-бала, футбол е. Биеш, падаш. Паднахме, но този отбор показа левскарски дух, а в крайна сметка нали това искахме? Аз съм доволен. :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
basma написа:
Радвайте се, че не сме от Бенфика, ебати :loser2 Тея никога няма да спечелят финал :ohmygod2

Те загубиха така и в събота с/у Порто в 93-мин :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11786
basma написа:
Радвайте се, че не сме от Бенфика, ебати :loser2 Тея никога няма да спечелят финал :ohmygod2

Mи ако не бием в събота, общо взето сме на един хал :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:44 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
antonatan написа:
А Ушевите дано да умрат, от ОВ до София всичко бяха затворили

Ние с Омраз бяхме умрели за вода и естествено нямаше откъде да си вземем. Чак сега у нас изпих чешмата.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30591
Местоположение: гр. Голямото село
на БИ на един му разправям, че няма никъде вода и от къде да си купим и ми вика след 2 км има. КУр, излъга ни. Дано сега е при Боби Цанков

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Нашето момче добре ли е? За стюарда говоря. Не ми се чете цялата тема и псувните на разбирачите.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Да бе, я верно кажете как е и някой разбра ли какво стана точно? Иначе на стадиона един човек каза, че е разцепен от ухото до брадичката отстрани.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 15, 2013 11:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
майка им деба мръсна затворили всичко , да пукнат дано и да фалират светна ни лампата, добре че едвам стигнахме до правец..... :evil: :evil: :evil: поздравления за характера на футболисите, поклон дори ! ЛЕВСКИ е велик дори когато губи ! :levski

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4354 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 146  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com