forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1418 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49332
Местоположение: ШОПландия
antonatan написа:
ооо, брат ми :bigok

Брат ти бие цела София, ти биеш брат ти. :loser2

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
antonatan написа:
ооо, брат ми :bigok

Пак си медийна звезда брат ми :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Поредна реанимация на прасетата в момент, в който трябва да ги убием.....а после си мечтаем за закриване и незнамсикакво си. За съжаление се потвърждават сериозните ми опасения, че сме същия ташак като миналата година, а нямаме и треньор - колкото и да ми е симпатичен Илиян, не виждам никакъв напредък.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
Вижте за какъв синхрон си говориме... това трябва да се пее на всеки мач по 10 мин. поне, както го превихме преди ! И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕЕ ! :lsfc1 http://www.youtube.com/watch?v=XgkY2hKl ... re=related

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 4:39 pm
Мнения: 351
Местоположение: София
Проблема е, че на тая песен сега се бърза яко... и след едно изпяване се разминаваме всичките. Трябва да се пее бавно, както всичките ни други песни :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Така е като половината от ядрото на сектора са нацепени батки, обикновено по 45-50 кг, дето тренират бокс, кик бокс, муай тай, кунг фу, карате киокошин, джудо, самбо и прочие, не пият, не пушат, пият само минерална вода :lol: Дъртите пияници си пеем бавно, щото иначе се задъхваме :smt027

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 1:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
antonatan написа:
Много силна кръчма преди мача, много силно викане на мача от страна на нашата компания, после май е имало и много силна кръчма след мача, въобще какво му трябва на човек :smt023


Да, страшно силна, сервитьорката ти каза, че си грозен :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30453
Местоположение: гр. Голямото село
не тая кръчма, после бяхме в друга, дето простотиите бяха позволени и талантът ми не беше спиран :loser2

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ама и в другата кръчма си беше грозен :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 1:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Wildkid написа:
Поредна реанимация на прасетата в момент, в който трябва да ги убием.....а после си мечтаем за закриване и незнамсикакво си. За съжаление се потвърждават сериозните ми опасения, че сме същия ташак като миналата година, а нямаме и треньор - колкото и да ми е симпатичен Илиян, не виждам никакъв напредък.


+ 1

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 2:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Между другото, представям си как сме изглеждали аз и гусин Смит в моментите "всички през рамо" :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 2:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Изображение :bigok Само красиви личности на тази снимка :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ей ги близнаците бе!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Антонио натан, защо не пее на снимката? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 5:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Вие нЕкъде ми се скрихте :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Цитат:
Защитникът на Левски Старокин е с мускулна контузия след загубата от лит(*кс-етрополе с 0:1. Бранителят бе сменен към края на двубоя от Нуно Пинто и вероятно травмата е причината за това. Много е възможно Старокин да пропусне следващия мач на „сините”, който е в събота на „Герена”, а противник е Локомотив Пловдив.

На днешното занимание не се появи капитанът Станислав Ангелов, който е получил почивка от треньора Илиан Илиев. Възстановяването си започна и Димитър Везалов, който от петък е в София, след като претърпя операция в Мюнхен.

Хирургическа интервенция ще претърпи и друг бранител на Левски. Става дума за младия Любо Илиев, който страда от херния.
:ohmygod :ohmygod :ohmygod Za poreden pat kontuzeni :smt027 :smt017

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12997
Местоположение: истинското село !!!
Дека сте на снимката, аз съм до пича със знамето на Гейфанзивата, цял мач го мъчихме :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Абе левскар67 разписа ли се след мача? Почвам да се притеснявам? :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2381
Местоположение: Sofia
Радвам се, че коментарите избиха в правилна посока. Не сме ние хората, които да се занимават със спортно-техническа част. Дори и да разбираме до няк'ва степен, все пак е смешно. Нашата работа е да подкрепяме, винаги и навсякъде. Когато има проблеми с тази задача, то следва да търсим начини да ги отстраняваме. Не е допустимо пълен сектор-Б да не изрине стадиона. Не обвинявам с нищо хората, идващи единствено на по-засуканите мачове. Редно е обаче да полагат повечко усилия, заради отговорността, която носят, стъпвайки в сектор-Б. Б-сектор не е по-евтини билети. Б-сектор не място, където да се гледа шоу. Б-сектор е място за 90 мин+ подкрепа. Без значение от резултата. Бързият изход- ако го знаех щях да го покажа. Трябва да се изгради съзнание, че в Б-сектор не можеш спокойно да гледаш мач!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
аз се чувствам предаден през второто полувреме,и не съм единствен... ...имате избор-телевизор,сектор а,сектор в или гонг

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 9:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 3:18 pm
Мнения: 552
сектор "Б" ли те предаде?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
явно припознаваш целия сектор в тези които мълчаха.

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Следва дълъг пост :!: Не чети :bigok

Деба, още не може да ми мине, но не толкова заради мача, коментарите за Фонда ми ебаха мамата :ohmygod :ohmygod
Айде в букакето как да е, секви ги има там, нормално е да има неадекватници, но не вярвах, че и тук ще чета подобни лайна :smt078

На момчетата и момичетата, които създадоха и движат Фонда, ми се ще да кажа такива думи, че да изтрия всичкото огорчение, но съзнавам, че лошото се помни и горчилката ще остане... и все пак ще добавя и моето БЛАГОДАРЯ :!:
Благодаря ви за огромната любов, за огромната отдаденост, за времето, енергията и нервите... за ВСИЧКО :!:
Ще добавя също и че винаги можете да разчитате на помощта ми, не само за дарения - това е ясно, но и във всякакви други инициативи ще се опитвам да помагам според възможностите си :smt023 Мрънкалници, неблагодарници и бездушници ще има винаги... "няма ненаказано добро" - дет се вика, свиквайте, КУРАЖ и НАПРЕД :levski

На момчетата, които побързаха да хранят Фонда... тук не случайно не споменавам "момичетата", просто те се държат доста по-мъжки, поне тук във Форума... Момчета, имам се за сравнително зрял, толерантен и добронамерен човек, а когато общувам с левскари изпитвам и едно по-особено уважение, ОБАЧЕ :ohmygod2 :ohmygod2 такива епитети ми минаха тия дни през главата, че сигурно щях да приключа с Форона, ако ги бях написал... както и да е, реших да запазя европейски модел на поведение :smt003 Направо не проумявам, как всеки нормален човек не е схванал още, че Фонда е едно от най-добрите неща, които се случват в тоя Сектор, не случайно прасетата яко им бърка в гъзЪ и яко се самонавиват, как Батков бил замесен - пълна смехория и те много добре го знаят, но трябва да квичат нещо по темата. Да не говорим, че мощно изкопир... аааа... си взеха АБСОЛЮТНО ВСИЧКО като идеи, касички, начини на даряване, бе квото се сетите, но да не се отплесваме с тях. Мислете малко преди да пишете ебаси, можеше поне да изчакате за елементарно обяснение кое, защо, как... да не говорим, че всички много добре знаете, че отчета ще е точен и подробен... не виждам защо трябваше да бързате да смятате и да си броите вестниците вкъщи :wink: По-човешки от това не мога да го кажа...

Относно момчето с микрофона - ПЪЛЕН РЕСПЕКТ от мен :smt023 Евала на момчето, раздаде се на макс, обясняваше на като на едноклетъчни и пак бая народ си драпаха ташаците и не можаха да си надуят балоните :ohmygod :ohmygod2 Абсолютно никаква вина няма за мрънкането второто полувреме! Относно това "бездушници" накрая, ми не се обидих и за милионна от секундата, щото не виждах как изобщо това може да се отнася за мен, много добре знаех за кого е, щото и аз ги виждах тия хора и аз си мислех същото... Може би не трябваше да го казва, но си беше истина... В центъра на Сектора - ни вопъл, ни стон за дълги периоди от време, половината сектор :ohmygod Еми разбирам го. Казвам го като човек, който смята, че LSFC трябва да е на микрофона, особено на т.нар. големи мачове, и като човек, който и днес още не може да говори... но за това дерби разпяващия не ни беше проблема :wink:

За надпяването с прасетата нямам идея, хората около мене си пееха добре, с малки изключения и не ги чух почти... нека драгите ТВ зрители да преценяват, както и хората в А и В.

Относно хореото - страшно ми хареса, но не мога да се сърдя на хората, на които не им е... Въпрос на вкус. А що нямало достатъчно пиро и димки - доколкото разбрах нещата са яко затегнати и законово и от ушев, та да сме благодарни на хората, които са рискували доста, за да го има и това :wink:

Много уважавам UL, ма мнението му за превъзходството на свинските транспаранти ме разби :smt005 Човек, това беше поредица от малоумщини и кражби, един поне малко резонен не видях... "България има природни богатства..." ли, изсмуканите неща за Фонда ли, там "приятелствата" ни с други отбори ли, ДС и Сектор Б ли :ohmygod2 , за Гунди и Гугутката изобщо пък не е и да се споменава...

За мача пък не ми се говори изобщо, малко видях от него, едва днес разбрах, че сме имали греда :lol: :ohmygod , но там съм спокоен, Накуро ще ги разкрие всичките :) Само ми се щеше балерините в сини трика да дойдат до Сектора, но путките са си путки... без Пламен.

Твай! И дано всичко е наред с Левскар67 :smt003

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 22, 2012 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49332
Местоположение: ШОПландия
Mr. Smith написа:
Цитат:
Защитникът на Левски Старокин е с мускулна контузия след загубата от лит(*кс-етрополе с 0:1. Бранителят бе сменен към края на двубоя от Нуно Пинто и вероятно травмата е причината за това. Много е възможно Старокин да пропусне следващия мач на „сините”, който е в събота на „Герена”, а противник е Локомотив Пловдив.

На днешното занимание не се появи капитанът Станислав Ангелов, който е получил почивка от треньора Илиан Илиев. Възстановяването си започна и Димитър Везалов, който от петък е в София, след като претърпя операция в Мюнхен.

Хирургическа интервенция ще претърпи и друг бранител на Левски. Става дума за младия Любо Илиев, който страда от херния.
:ohmygod :ohmygod :ohmygod Za poreden pat kontuzeni :smt027 :smt017

Докога бе? :ohmygod2

Толко ли много искам - да имаме физическа подготовка поне на нивото на Конференцията в Англия или поне Трета бундеслига? Поне. Толко ли е много, имбецили слабоумни? :smt068

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 12:23 am 
blurrrr написа:
...

Напълно съгласен. Само искам пак да кажа нещо за разпяващия. Огромен респект. Има огромно желание, но просто не съм съгласен с неговия подход. Да това си е война, но трябва да се стремим да имаме усмивки на лицата преди всичко. Тогава и пеенето ще дойде. Това беше, което не се направи. Дори да има право за някои неща, не трябва да ги казва по този начин, понеже срещу теб стои цяла трибуна - едно цяло. Иначе е ясно, че той въобще не е виновен в случая. Аз лично ще си пея цял мач, ако ще иво главата да ни разпява. За мен това няма никакво значение, но като цяло се губи настроението, когато почнат да ти викат на "бе", "бездушник", дори да знаеш, че не е отправено към теб. Лично мнение. :levski


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 1:15 am 
Добре де, в крайна сметка всеки греши.Още повече, че едното момче за 1-2 години има не повече от 5-6 качвания на вишката.И двамата, които пяха на дербито, трябва да добият доста опит, за да изчистят подобни грешки.Затова, вместо постоянно да има негативна критика към тях, нека има градивна такава.Имат нужда от напътствия и ако им се дадат, ще дръпнат нагоре много бързо!
А че в сектора към края на мача имаше много много бездушници, това е неоспоримо!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 1:24 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Не успях да прочета всички мнения до тук, но ще го направя утре :smt023 ! Рядко ходя на мач и когато се прибера у дома много ми липсвате :smt012 ! Когато си в СЕКТОР " Б " не можеш да следиш целия мач, а и аз не съм искал това. Стремях се да изпълнявам всички напътствия на момчето с микрофона и въпреки годините си, се постарах да изпея всички песни по време на мача и малко след него! Затова предварително се извинявам, ако не съм обективен в преценката си за мача! Силни 10 минути за нас, греда на Марсиньо ( единственното му добро действие в този мач ), при тази ситуация, ако топката беше във вратата, мача ставаше друг и вероятно щяхме да го спечелим! След това незнайно защо отстъпихме инициативата на цецка, но до почивката си личеше, че, като че ли сме по-класния отбор или на мен така ми се искаше! Този гол в началото на второто полувреме на този нюаджи ( простете невежеството ми, но никога не съм го чувал ) повлия на мача, нашите се стъписаха, наляха гипса и до края на мача не можаха да се опомнят! Имаше някакъв хаотичен натиск в края на мача от наша страна, но нямаше голово положение и гол можеше да вкараме случайно! Някой момчета пишат, че това е най-слабото дерби! Ами не знам, последните дербита са все такива и тук се връщаме към това, което започнах да пиша след резила срещу Търнава! Според мен, причината е в слабите чужденци, които привличаме! Защото те са на светлинни години от Пантелич, Драгич, Цихмейструк, Бардон, Томашич, Вагнер, Дембеле и Жоазиньо ( извинявам се ако съм пропуснал някой )! В събота единственните играчи, които играеха нещо бяха Българите Гаджев ( сигурно, защото му бяхме набрали ), Ангелов, Илиев, Райков и Йорданов! От чужденците само Силва се раздаваше, накарая дойде до рекламните пана пред СЕКТОРА, заедно с Илиев и Гаджев и ми се стори, че беше с насълзени очи! Други момчета намекват, че си правим ми-ми с чорбарите! Това са глупостти! Просто двата отбора спукаха топката и беше ясно, че който вкара гол ще победи! Някой написа, че нямало нужда от хората от провинцията, защото идвали рядко, а не пеели и не скачали за ЛЕВСКИ! Ами ето аз и момчето от моя град, с което дойдох сме такива, но си оставихме дробовете за любимия отбор! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ох, отдъхнах си

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 1:42 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Без Левскар67 живота ми във форума е безсмислен! :levski Браво братле! Дано следващия път, като дойдеш да ги смачкаме тия кумуноидни изчадия! АМИН!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 1:50 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Приятелю. прибрах се в 1 и 35 през ноща, но вчера не ми остана време, а днес бях на смяна! Съжалявам, че не се запознахме, носих ти 50 градусов армаган :smt023! Имахме с другото момче проблеми по пътя и бяхме в сектора в четири без пет, а ушев ти взе армагана :lol: ( говоря серионо )! Трябваше да сме при вас най-късно до 14 часа, но се объркаха нещата! Ще стане на друг мач, дано да е успешен :smt023 ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1418 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com