forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 3:30 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1418 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 1:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4029
Браво, Levskar67. Дано по-често да имаш възможност да идваш на мач, да си сред сините си братя. :levski

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 2:06 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Дерипаска го описа много правилно! Ние сме братя! Братя по идея, братя по желания, братя по мечти и братя по съдба! И ако се държим, като братя никой не може да ни победи! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 3:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3095
Levskar67 написа:
Дерипаска го описа много правилно! Ние сме братя! Братя по идея, братя по желания, братя по мечти и братя по съдба! И ако се държим, като братя никой не може да ни победи! САМО ЛЕВСКИ! :levski

+ 1914! :levski
П.С Даже и братя по оръжие сме, а нашето оръжие е това: С песен на уста, по цялата земя, да следваме Левски до края на света! И Космоса безмълвен ний ще огласим, че Левски - това е любимия ни тим! :lsfc3
(Винаги, като изпия повече от 100 гр. водка и ме избива на рими :loser2 )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 8:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
Levskar67, ние ти звъняхме, а ти нищо :roll:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Сега си пуснах мача и съм ей така :shock: Това първите 20 минути. Не знам какво съм видял на стадиона, но това, което виждам сега са едни инвалиди, които не могат да си подадат два паса. Пасовете са между Пелето и Ели. Топките се сипват безцелно напред в аут. Свинете пък си натискат и си разиграват добре. Мюлдер - за 20 минути 5 грешки :ohmygod2 Мърсиньо без правилно докосване на топката. Йорданов се спъва във всяка втора. Прохазка е в нашето наказателно...
ИНВАЛИДИ!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз затова няма да го пускам, щото ще се ядосам, ще ме свие корема и ще трябва да хода да изкарам целия сюргюн в устите на ритнитопковците ни и без това са ми близо :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
Kryten написа:
Сега си пуснах мача и съм ей така :shock: Това първите 20 минути. Не знам какво съм видял на стадиона, но това, което виждам сега са едни инвалиди, които не могат да си подадат два паса. Пасовете са между Пелето и Ели. Топките се сипват безцелно напред в аут. Свинете пък си натискат и си разиграват добре. Мюлдер - за 20 минути 5 грешки :ohmygod2 Мърсиньо без правилно докосване на топката. Йорданов се спъва във всяка втора. Прохазка е в нашето наказателно...
ИНВАЛИДИ!

:smt023
Aз го спрях на 15 минута, абсолютна трагедия.
Изгледах и полседните 10 минути да видя финалния ни "натиск" :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 12:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
:shock: Мазохисти.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Еми аз друго си мислех, че съм гледал :ohmygod2
Една взета първа топка няма отбора на ПФК Левски АД! ЕДНА, МАМКА МУ! ЕДНО ВЗЕТО ЕДИНОБОРСТВО НЯМА! Аз такова нещо не съм гледал :shock: Свинете са като Барселона бе. С цял отбор събран от кол и въже!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Аз се опасявах, че ако си пусна мача ше си разваля мнението за Силва.
Така и стана.. Как не можеш да добуташ във вратата тая топка.. Няма засада, на 1 метър от вратата е.. На мача не видях с точност какво стана, но ми беше ясно че става дума за 4000000 процентова ситуация.. :ohmygod

Не бях видял и гредата на прасетата..

Ей, срещу майните ако не вкарат 5 гола да ни се реваншират инвалидите, не знам.. :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:10 am
Мнения: 1153
Местоположение: Златица
просТак написа:
Levskar67 написа:
Дерипаска го описа много правилно! Ние сме братя! Братя по идея, братя по желания, братя по мечти и братя по съдба! И ако се държим, като братя никой не може да ни победи! САМО ЛЕВСКИ! :levski

+ 1914! :levski
П.С Даже и братя по оръжие сме, а нашето оръжие е това: С песен на уста, по цялата земя, да следваме Левски до края на света! И Космоса безмълвен ний ще огласим, че Левски - това е любимия ни тим! :lsfc3
(Винаги, като изпия повече от 100 гр. водка и ме избива на рими :loser2 )


Това би се получило добре на песен! :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
:ohmygod И аз това се чудя... :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
Bellamy написа:
Аз се опасявах, че ако си пусна мача ше си разваля мнението за Силва.
Така и стана.. Как не можеш да добуташ във вратата тая топка.. Няма засада, на 1 метър от вратата е.. На мача не видях с точност какво стана, но ми беше ясно че става дума за 4000000 процентова ситуация.. :ohmygod

Не бях видял и гредата на прасетата..

Ей, срещу майните ако не вкарат 5 гола да ни се реваншират инвалидите, не знам.. :ohmygod2


По никакъв начин не могат да ни се реваншират... поне до следващия мач с ал сеска ! Ако ще и 10 гола да вкарат... :smt006

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Еми аз друго си мислех, че съм гледал :ohmygod2 ....

Ти винаги си така, добре че са реалистите (като мен) да ти наливат акъл :loser2
Ама започваш да проглеждаш, това е обвързано с оплешивяването(мислех да напиша одъртяването ама айде нема :blass ) та явно има надежда за тебе :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе аз гледах мача от пистата пред сектор Б, кво да видя бе пич :bigok Па и толкова гледах докато се боря с контражура и слънцето.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
niki87 написа:
Aз го спрях на 15 минута, абсолютна трагедия.
Изгледах и полседните 10 минути да видя финалния ни "натиск" :ohmygod2


Какъв финален натиск? :ohmygod2 Около 90-та минута тъч почти до корнера, само Карвальо напред... бягайки към нашата половина. :ohmygod2 И това при финален натиск! :smt006 Средата на второто, Старокин атакува, на центъра му взимат топката и онзи индивид със скръстени ръце гледа как онези контраатакуват, след което някой забави контрата и онзи ПОДТИЧВАШЕ към нашето наказателно. Това при съотношение 3:3 пред наказателното ни.

Още не мога да се свестя. Майната и на загубата. Не ни е първата от прасетата, не ни е и последната. Яд ме е, че онези долу нямаха желание да играят. Не дали им се е получило или не. Те нямаха никакво желание. Не личеше грам тръпка в тези нещастници. За пореден път. За пореден път миши душици. Да паднат бе, да паднат, ама да покажат, че имат желание да си скъсат задниците. Нека след мача не могат да ходят от умора, пък да паднат, да ни надиграят, да ни бият 5-0. Ама тези смотаняци след мача най-безобразно да се приберат... ей това не мога да го преживея. Като пиша направо ми треперят ръцете. Нещастници! Мижитурки! А най-големия цирк щеше да е съдията да изгони Гаджев. Направо ми прилоша като го видях как посяга с топката. Този нещастник, заради който ни направиха компромис, каквото и да си говорим, за малко да се усере за поредн път.
Никакъв толеранс за бездушниците! Уж да сме им дали толеранс, да им дадем шанс. Е, дадохме им. Изсраха ни се стабилно. Отново на стадиона, отново ще сме там заради ЛЕВСКИ. Отново ще ни е гнус да гледаме тези мижитурки долу. И дано разберат, че проблема изобщо не е в загубата. Както не беше и със Сараево. За 10 мача имаме две загуби. Майната им, супер резултати. Лошото е, че двете загуби са в най-важните мачове до момента. Дошли след тотално бездушна игра на мижитурките!
Ей сега е момента всеки на стадиона! Да видят тези, че те са никои, че не те са важните. Че на никой не му дреме за тях. Защото, когато някой не ходи излиза, че те са важните.
Кур за тях и САМО ЛЕВСКИ !!! :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 5:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
А тук вниманието се насочи върху това дали Секторът е бил на ниво, дали някой е пял или не. Насочи се към това "за 7000лв толкова ли?". :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 5:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
DirtyDog написа:
И дано разберат

Ключово и явно неосъществимо в целия клуб...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Toнев обеща, че излезнат ли още веднъж с такова отношение, като в Сараево, ще им се стъжни. До момента си спазваше обещанията, дано не си ги е забравил, но от досегашните действия така изглежда. :slap
Интересно ми е с Локото дали Йовов пак ще е титуляр, а Райков резерва на онова абсолютно недоразумение Йорданов. Факт, че момчето се бори, тича яко и се хвърля баш как искаме, ама качествата му са за Любимец. :bigok Него не мога да го виня, толкова си може, ама демонстрира страхотно желание.
И съм абсолютно против след всеки провал да се говори за треньорска смяна. Трябва да се даде поне 1 година шанс на Илиан Илиев да работи, но това не значи да му отричаме очевидните грешки. Аз лично отчитам няколко основни, които са доста сериозни, обаче.
1- тотална липса на манталитет да води Левски. Все едно води Берое и като тактика и като поведение.
2- не може да мотивира футболистите, да излезе пред тях и да ги "нарита"
3- мълчи на нападките към него и към отбора, все едно се напада Берое, а не Левски. Не може треньор на Левски да мънка така

Това, че бърка състава е субективно мнение. Винаги ще има недоволни от състава. :smt006 Лично за мен е необяснимо как Йовов и Старокин попадат сред титулярите, какво прави Йорданов в Левски, защо Прохазка е по крилото или от другата страна на тъча (резерва), защо на Марсиньо се дава толкова толеранс, а на Силва никакъв (15-20 мин на мач за нападател определено не е даване на шанс).


Последна промяна DirtyDog на Вто Окт 23, 2012 5:59 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Той пък Райков, каквато е машина... Вярно вкара на Литекс и Ботев, ама другите мачове е пълна дупка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 5:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Мда, колкото им се стъжни във всички останали случаи досега... Голяма тъга ги е обземала винаги. Затова и Йовов в Своге си е пил като пич, щото е знаел, че ще му се стъжни...
Няма бе, няма. Няма кой да ги стегне явно. Или не могат, или не искат. Ок, борат знаем, че е изначалният проблем. Но колко треньори се смениха и откога играем като олигофрени? Последици? Санкции? Изваждане от отбора? Глоби? Нещо? НЕЩО БЕ, НЕЩО. И приказките винаги са едни и същи - ма не сме доволни, ма поуките, ма ще работим, ма ще мажем. Отделен въпрос е какви играчи сме взели в отбора. От години или взимаме 15-ти вариант, или има вечно контузени, или бездарници, или прехвалени звезди, или откровени путьовци, или много раними, или мързеливи, или още хиляда неща, които не би трябвало да се случват вече толкова време в клуб като Левски. И да няма кой да ги стегне братче, колкото и куци да са. Ужас...

Нищо не е наред в тоя клуб, от-до. И все ще се оправят нещата, все подкрепяме докрай, все търпим, търпим, търпим... Верно сме станали егати мазохистите. Накрая съвсем ще свикнем с това положение :ohmygod

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 6:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Абе куци, като за нашите ширини тук повечето ни играчи не са хич лоши. Доказва го един Карвальо, който с посредствените си качества си вкарва като пич. Че и с чорбата имаше две супер чисти положение (гредата и накрая пропуска на Силва). Марсиньо е 1/4 финалист в ШЛ и водеща фигура в отбора (Апоел). Гаджев има качества, ама е тъп и путьо. Прохазка е играч, Рамос, Пинто, Дъстли... Никой не може да ме убеди, че играчите ни нямат качества за нашето първенство. Проблемът е в мотивацията и в раздаването. И то във важните мачове. :wink:
Ейто тук е и главната роля на ИлИл.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 12:24 pm
Мнения: 2409
Да вземат тия нашите футболистчета да ги заведат на спа център. Да им направят кални и други процедури да се успокоят. И след туй да им организират детско парти с торта за повдигане на настроението. :smt113


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 6:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
DirtyDog написа:
Абе куци, като за нашите ширини тук повечето ни играчи не са хич лоши. Доказва го един Карвальо, който с посредствените си качества си вкарва като пич. Че и с чорбата имаше две супер чисти положение (гредата и накрая пропуска на Силва). Марсиньо е 1/4 финалист в ШЛ и водеща фигура в отбора (Апоел). Гаджев има качества, ама е тъп и путьо. Прохазка е играч, Рамос, Пинто, Дъстли... Никой не може да ме убеди, че играчите ни нямат качества за нашето първенство. Проблемът е в мотивацията и в раздаването. И то във важните мачове. :wink:
Ейто тук е и главната роля на ИлИл.

Хора като Дъстли и Грийн бързо се побългариха, иначе съм съгласна. Марсиньо - :shock: Поне засега няма следа от страхотната му визитка. Да не изброяваме и колко дървета минаха през тоя отбор. И ключовото в поста ти - имаме добри играчи за нашите ширини. А кога ще имаме нещо и за Европа? Верно, че е добре първо да почнем тук да газим и тогава да мислим за навън, но все пак.
Това с мотивацията и раздаването като че ли не е проблем само при Илиан.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Давам ти пример- какво имахме за Европа преди 6-7 години? Имахме МАНТАЛИТЕТ. :wink: По веригата- ръководство (спротно-техническо, Сираков)-треньор- футболисти. :levski

П.П. Ще строим стадион. :shock: :o :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 6:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Да де, имахме :) Различните неща бяха точно тези, които си изброил :) И треньор, и футболисти, дори и Сираков, въпреки всичките му изцепки. Да не говорим, че батков реши, че винаги може от пиле мляко...
Абе, както и да е.
Да, ще построим ние Алианц арена :bigok
Едит: А, ма ние верно сме щели да строим бе :shock:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Как не ви омръзна да говорите за този мач? Аз само като се сетя за него и ми се присира. А мазохисат Кратун чак и го гледа пак :shock:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 6:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
От години насам, почти всички футболисти, с минимални изключения идват на някакво ниво и след това го свалят. Обратното се е случвало твърде малко пъти, което значи, че работата е генерално сбъркана, и имайки предвид, че това не е от вчера, то вината не е нито в Илиев, нито в Тонев (да го духа).


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Малко офтопик,но някой има ли представа на какво се дължи огромното ни присъствие на трибуните точно на това дерби.
http://www.ultraslevski.org/0405/0405f_ ... index.html
Защото така като гледам снимки от 2003-2004 насам,от когато мача пак е на националния сме винаги малко повече от тях,но точно в този мач сме смазващо повече.Че дори по времето на 1/4 финала и групите в шл,когато много хора се върнаха на стадиона никога не е била чак толкова голяма разликата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Май се решаваше титлата...доколкото си спомням. :roll: И ни биха 1:0 с дузпа..форумните Пейташевци ще кажат със сигурност :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1418 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com