forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 552 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
http://www.youtube.com/watch?v=8lfXhSotpQ4

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Това е Левски! Хъс и сърце, раздаване. Прохазка изтича сигурно 10км. Карвальо игра с ебати и желанието, Пелето и той. Мюлдер ги изнасяше с ебати и хъса. :smt007 Вярно, като игра не бяхме кой знае какво, желанието и хъса са по-важни! На дербито да не им се вЕрва на ония царвули.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 12:19 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
kosyo написа:
RIOT написа:
Има ли някаква статистика колко хора са гледали мача през сайта?


Има, ама знам ли дали не е секретна нещо - иначе да ви кажа :roll:


Коментаторчето каза че около 15 хиляди са гледали онлайн :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
дайте да не заканваме да не се опарим пак :D Но определено отдавна не сме били в дерби с хъс и желание. Дано Илиан излезне офанзивно , с мисъл за победа и цял мач мачкане и преса срещу свинете. Както едно време си ги бихме. :lsfc4 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Обясни ни какво значи да не се заканваме срещу боклуците отсреща? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
natural написа:
Обясни ни какво значи да не се заканваме срещу боклуците отсреща? :smt017

То е ясно, че ще ги смажем на трибуните, друг е въпросът на терена какво ще се получи

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
СиняКръв написа:
Г. Миланов или да идва на Герена от зимата или да го зимат в чужбина... ебати футболиста :smt026

Сакаме, айде чекаме :bigok Рядко се вижда толкова добър футболист. Историята познава много случаи, при които идват уж "добри" играчи в Левски, но не играят абсолютно нищо при любимия ни отбор. Иначе чудесна победа. Не виждам как можем да станем шампиони при наличието на отора от Разград, но все пак мечтите са безолатни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Pyce написа:
natural написа:
Обясни ни какво значи да не се заканваме срещу боклуците отсреща? :smt017

То е ясно, че ще ги смажем на трибуните, друг е въпросът на терена какво ще се получи

Знаем на кой е работа и задължение това. Нашата цел в момента е друга. :smt002 Нема какво да ги мислим футбалерите...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
acrimonious написа:
Boyo написа:
При техният гол неадекватна реакция на Илиян Йорданов, както и лошо пласиране на Пламен.


Ако говорим за грешка (щото Миланов го изигра много добре) според мен основно грешката е на Пламен. Късно се хвърли- явно не видя топката.

Иначе да, след гола им заиграхме много по- здраво от преди това. Просто за Левски единствената адекватна защита е атаката (доказали сме го нееднократно последните години- не можем да пазим резултат).


в клипчето на спортал е от перфектният ъгъл техния гол и се вижда идеално. Йорданов пази Миланов, просто трябва да тича плътно до него и да му пречи на удар, а той седи на 3-4 метра и му освобождава перфектна видимост към вратата. Миланов реално без финт излезе на удар, само с тичане. А Пламен беше застанал зад защитник и за това не я видя, иначе можеше да я избие - на стадиона изглеждаше неспасяема, но на клипа се вижда , че не е далеч от него


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
И при гола на Монката техният вратар не реагира особено адекватно, да не говорим за защитника, който го пазеше.
Всеки знае, че на Райков десният му е само за подпиране :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 1:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
Първият ми мач за сезона беше доста силен :smt027 , от тук нататъка няма пропускане :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
При гола на Литекс не по - малка вина има Ели, който късно излезе да посрещне Миланов, а не знам защо не споменавате и за неадекватните действия на БоК Ицо, който нито покрива играч, нито тръгва да спира набега на Миланов.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Пф, Пацо има толкова вина за гола, колкото и аз. :smt006 Тове че инстинктивно я е пипнал, изобщо не значи, че непременно можело да я избие. Класическа грешка на бека и крилото - недопустимо е да позволиш така да ти "влезе" играчът през зоната! А това, че Миланов е класа се вижда от самолет - аз лично много му симпатизирам. Гледах някакво негово (и на брат му) интервю по БНТ, изглеждат много свестни момчета.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
tonko7 написа:
0 tolerance написа:
Убий съдията, заколи кюрда :!:
СМЪРТ МАЙКА ВИ ДА ЕБА РАКОВИ ОБРАЗУВАНИЯ СЕЛСКИ :!:
Бий селякя със черпякя,бий бий бий :bii_chorbata

Бачи ти къде беше та не те видяхме? :smt003 Иначе кат са събрахми инжиньерити и ги пугребахми направо с малката мотичка. :smt026

ИнжИнеритИ сте медиини звезди отново :bigok, но освен вас има и счетоводители :bii_chorbata

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
acrimonious написа:
Коментаторът наше момче ли беше или го играеше безпристрастен? На гола на Монко изригна ли? :smt026


е ти как мислиш :?: :idea:

безпристрастно по БНТ :bii_chorbata
тука сме си наши :levski

btw. бройката на гледалите онлайн е около 20 000 ЕДНОВРЕМЕННО !

моята прогноза беше, че можем да бием без проблем рекорда за онлайн излъчване, който е около 36 000 за България - Полша /волейбол/ от зала Армеец

късното обявяване на излъчването и "бойкота" от някои спортни сайтове на новината е причината да не минем 30 000

графиката на гледалите по време на мача е показателна - започва от около 8000 и стига до 20 000 в края му


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Пуснете малко видео от мача на сайта де :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
И ако може да не е 1:40 както видеото срещу Пирин Гд :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Kryten написа:
Пуснете малко видео от мача на сайта де :bigok


sorry ама нямам аз нищо общо със сайта - за вчера знам защото осигурявах технически излъчването


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Аз лично чак сутринта разбрах, че е имало стрийм :smt012 Ако знаех по-рано, щях да налазя. Предполагам, че ситуацията е била подобна с доста хора :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Alek написа:
Съгласен съм. Крайно разочарован съм от Марсиньо, очаквах класа, но не я виждам, добър играч, но Цветков със сигурност беше по-добра опция.

И аз съм на мнение, че Мърсиньо не е особено полезен на Левски. По-добре напред да играем с Базил и Силва.
Не знам дали Илиян Илиев ще посмее да пусне една схема набираща популярност в Италия и Испания. 3-5-2 с трима централни защитници. Външните халфове всъщност са крайните защитници (Пинто и Мулдер), от които така или иначе се иска да играят като крила, когато атакуваме, т.е. да вършеят по целия фланг. И да затварят крайната зона, когато се защитаваме. Т.е. атакуваме със 7 и се затваряме с 8 играчи. Вътрешните халфове може да са 2 опорни и 1 атакуващ или обратно, а напред Базил и Силва. Удобството на тази схема е бързото изнасяне на топката и масираното навлизане на играчи в атака. Барселона по времето на Гуардиола се подреждаха така и изнасяха топката за секунди. Бускетс заставаше м/у 2та централни, a външните защитници отиваха в халфовата линия (избутани от централните). Наполи миналата година играха така и оставиха доста приятни впечатления в ШЛ. Ювентус от началото на сезона също играят с тази схема.
Отбора би изглеждал така според мен.

-----------------------Илиев------------------------------
-------Пелето----Везалов--------Ели----------------
Мулдер---Гаджев--Рамос--Прохазка--Пинто
-------------Базил-------------Силва--------------------

С тази схема Илиев си решава няколоко проблема.
- Пелето/Прохазка титуляр?
- Силва играе всеки мач като титуляр. Не може най-скъпия и един от най-нахъсаните играчи да играе по 15 мин за сметка на други
- Схемата не изисква типичен плеймейкър какъвто Мърснньо очевидно не е. (Дарко е класи над него). Т.е. може да седне на пейката.
- Наситена халфова линия, която много лесно се прегрупира в атака и защита.
Сега, а и последните години Левски играе задължително с плеймейкър. Бардон, Дарко и сега Мърсиньо. Играта на Мърсиньо обаче на върви. От един месец гледам блестящи втори п/увремена и слаби първи, защото Илиян е задължен да пуска плеймейкър. Плеймейкър, който не раздава пасове, който не чете играта, а това поражда задължителното пускане на още един креативен играч, който сега работи още на длъжноста пом. треньор :loser2 в Левски. Оттам идва спънатата и мъчителна игра на моменти, а в същото време на скамейката са играчи (Силва, Прохазка, Димов и тн), които са готови да изядат противника сосе фланелките. Дано да пробва.

P.S. При тази схема ги няма типичните крила от миналото. Но в момента нито един голям отбор в Европа не играе с типично крило. Тази роля се изпълнява от крайните защитници.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
:shock:

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 4:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
Аз лично разбрах 10-15 мин че ще се излъчва. ВИдях във Фейсбук в един коментар и влязох да си проверя в сайта за милиони и налазих .. :bigok

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 4:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
Vincenzo написа:
Alek написа:
Съгласен съм. Крайно разочарован съм от Марсиньо, очаквах класа, но не я виждам, добър играч, но Цветков със сигурност беше по-добра опция.

И аз съм на мнение, че Мърсиньо не е особено полезен на Левски. По-добре напред да играем с Базил и Силва.
Не знам дали Илиян Илиев ще посмее да пусне една схема набираща популярност в Италия и Испания. 3-5-2 с трима централни защитници. Външните халфове всъщност са крайните защитници (Пинто и Мулдер), от които така или иначе се иска да играят като крила, когато атакуваме, т.е. да вършеят по целия фланг. И да затварят крайната зона, когато се защитаваме. Т.е. атакуваме със 7 и се затваряме с 8 играчи. Вътрешните халфове може да са 2 опорни и 1 атакуващ или обратно, а напред Базил и Силва. Удобството на тази схема е бързото изнасяне на топката и масираното навлизане на играчи в атака. Барселона по времето на Гуардиола се подреждаха така и изнасяха топката за секунди. Бускетс заставаше м/у 2та централни, a външните защитници отиваха в халфовата линия (избутани от централните). Наполи миналата година играха така и оставиха доста приятни впечатления в ШЛ. Ювентус от началото на сезона също играят с тази схема.
Отбора би изглеждал така според мен.

-----------------------Илиев------------------------------
-------Пелето----Везалов--------Ели----------------
Мулдер---Гаджев--Рамос--Прохазка--Пинто
-------------Базил-------------Силва--------------------

С тази схема Илиев си решава няколоко проблема.
- Пелето/Прохазка титуляр?
- Силва играе всеки мач като титуляр. Не може най-скъпия и един от най-нахъсаните играчи да играе по 15 мин за сметка на други
- Схемата не изисква типичен плеймейкър какъвто Мърснньо очевидно не е. (Дарко е класи над него). Т.е. може да седне на пейката.
- Наситена халфова линия, която много лесно се прегрупира в атака и защита.
Сега, а и последните години Левски играе задължително с плеймейкър. Бардон, Дарко и сега Мърсиньо. Играта на Мърсиньо обаче на върви. От един месец гледам блестящи втори п/увремена и слаби първи, защото Илиян е задължен да пуска плеймейкър. Плеймейкър, който не раздава пасове, който не чете играта, а това поражда задължителното пускане на още един креативен играч, който сега работи още на длъжноста пом. треньор :loser2 в Левски. Оттам идва спънатата и мъчителна игра на моменти, а в същото време на скамейката са играчи (Силва, Прохазка, Димов и тн), които са готови да изядат противника сосе фланелките. Дано да пробва.

P.S. При тази схема ги няма типичните крила от миналото. Но в момента нито един голям отбор в Европа не играе с типично крило. Тази роля се изпълнява от крайните защитници.



Нещо като Наполи ?

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 5:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Naskoto написа:


Нещо като Наполи ?

Точно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
Много добре се сетиха преди мача да пуснат песента на Камората. Дано да стане традиция :8)
:lsclapp :lsclapp :lsclapp

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2817
А той беше в сектор Б :)

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Идеята беше отборите да излязат по време на химна. Що не се получи да каже Косьо. А Камората е много често в сектора, тия приказки в интервютата не са популизъм.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Супер, че пуснаха песента. Озвучаването на Герена обаче е такова, че ако не знаех песента нямаше да разбера и една дума.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 06, 2012 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Спукахме ги тия селяци, доволна хранилка по оня циганин на скамейката, въобще като цяло се получи такъв мач, какъвто не бяхме гледали скоро. Типичен стил "ЛЕВСКИ" :) Много нерви, емоции, червени картони, хъс, мъжка борба и накрая заслужена победа. Дано и следващия мач видим същото желание и хъс за игра и вместо 2, да вкараме 7 :bigok

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 552 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com