forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 510 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
SZ_FEN написа:
...Много добро завръщане на Пинто...


:smt018 Кое му е доброто? :roll: че след една седмица тренировки - изигра цял мач на твърд сух терен, ли?
За Силва възможност няма, нищо че има сили и енергия за трима, тренира като луд 3-4 месеца и загрява по 60-70 мин. от 7-8 мача до тук :oops: Иначе налагането на Йовов в дефанзивен план е решение рационално: хем се справя чудесно, хем тепърва ще се развива, а и върви брояча за рекорда му :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Мисля че на Гаджев трябва много ясно да му се покаже , че е нежелан. Тея двамата с Раницата дерибействат вече 3-ти сезон в съблекалнята !!!

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
kosjo написа:
Мисля че на Гаджев трябва много ясно да му се покаже , че е нежелан. Тея двамата с Раницата дерибействат вече 3-ти сезон в съблекалнята !!!

Господин Мега Пропуск и Гаджев трябва да бъдат подхванати още от следващия мач.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
Йовов и Гаджев приключиха с футбола в Левски! Разочарован съм от Илиян, че поставя имена пред отбора, защото и децата от ДЮШ знаят, че Прохазка е 200 пъти по полезен от Йовов ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Ей, Гаджев... ПЕДАЛЧЕ !!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 1:29 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Гаджев към фен: Ходи си бий камшика
http://vbox7.com/play:d3a04f33b2 :ohmygod2

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 1:31 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Владо Гаджев - време за трансфер. (И понеже никой не го иска, да го подарим някъде).
Изтърпяхме го "още малко" - стига толкова.

П.С. До кога неграмотни съдии ще се учат на гърба на ЛЕВСКИ и до кога резаците от Разград ще бъдат подпирани?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 3:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Абе Гаджев го критикувам като не му се играе,това че си е изпуснал нервите и ги изгониха може да се случи на всеки.Той не е виновен,че след това отбора игра страхливо и че не можаха да се ориентират в едно шибано статично положение.
Реално погледнато след 7 кръга няма нищо ненормално да сме направили 1 равен,просто Лудогорец бият всичко и трудно ще ги минем.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 3:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Единственото позитивно нещо, което ми докара тоя мач, беше един образ близо до мен, който цяло второ полувреме не спря да нарежда Кристиян Добрев с репликите: "Кристиянеее! Майка ти да еба! Боли ли, плачеш ли? Ела при мене да видиш, как боли и се плаче!" и оня гнусен буфер доволно пъти се осра на тъча, под този словесен съпровод и бурен смях от околните :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 3:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Кво? Я пак! Изпуснал си нервите милия Гаджал. Тоя нещастник си ги изпуска почти всеки мач и се разминава и аз не знам как с червените картони. Гаджев толкова често се осира с безсмислени картони, че заслужава за всеки картон и изпускане на нервите да прави наказателни обиколки след мач, ама за време и то за възможно най-кратко време. А нещо да кажеш за поредното му неадекватно отношение към фен/ове? Никво защитаване на тоя плазмодий, верно е чудно, как не се извини на жена си днес. Не че сигурно не го е направил, като се е прибрал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 3:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Нещо гледам съдията пак е виновен ... пу, дебеш, ограбиха труда на момчетата. :smt031 Локомотив София не се знаше до оня ден дали ще го има. И още не се знае честно казано. Нищо не остана от онзи отбор на Локото, с когото мачовете минаваха за "софийско дерби". Истински жал ми е за железничарите, когато гледам как се мъчат и са пред закриване. България има големи отбори и те не са нито Литекс, нито Лудогорец, но всеки момент ще им се удари катинара.

Подобен отбор да не можем да бием ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 3:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Съдиите не е като да не бяха невинни агънца. Неадекватни отсъждания, чудене какво да се свири, обратни фалове. Още ми е пред очите, как страничния, откъм "В" вдигна високо флага за един тъч, държа го около цели 5 секунди, чудейки се за кой е тъча и показа, че е за нас, а в следващия миг играч на Локото го изпълни и играта продължи. Същия този страничен не вдигна няколко засади срещу нас, защото просто спеше на бая метри зад линията на топката. Главния пък беше мега-обърка, макар че ми се струва, че не свири дузпа първото срещу нас, за игра с ръка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Toни ти не знам дали успя да гледаш мача, ама Локото ни разсипаха от ритане. Трябваше поне 2 червени картона да им дадат, както дадоха и на нас.
А Гаджев не си изпусна нервите, просто си показа простотията. Какви нерви? Фаулират го, съдията дава авантаж, защото атаката е перспективна. А тоя идиот си протяга крака и рита футболист на Локо в коляното, просто защото няма акъл в кратуната си.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 4:16 pm
Мнения: 326
Местоположение: Haskovo
incheto_1914 написа:
Ето ги головете. Обърнете внимание на реакцията на Мечо Телкийски след техния гол (12 номер)!
http://gong.bg/view_article.php?article_id=300793



Реакцията му наистина изглежда малко странна. Но това е Мечо, нали. Той като футболист изглежда меланхоличен, флегматичен, инертен когато топката не му е в краката. Трудно отнема топки, при по спорни непременно с нарушение. И вчера е имал такова влизане за карнон. Имено затова е по-странно как той стигна пръв до отбитата топка, а не някой от нашите. Според мен абсолютна грешка и при подреждането и при покриването.

_________________
Aut inveniam viam, aut faciam!
Седем:Едно написа:
От Хасково ли си или просто говориш и пишеш като Мъри? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 10:41 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Според мен Мечо просто не се зарадва, защото отборът му вкара срещу Левски. Все пак при нас минаха най- добрите му години. И му прави чест, че не хукна да се кефи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
А погледнете при гола на Доко ВРАТАРЯ им играе 2 пъти с топката. Това за мен е недопостимо от отбор с поне малко самочувствие :ohmygod2
Йовов и Гаджев не ги коментирам ... в друга тема написаха какво стана с треньора който реши да не ги пуска :smt023

Костов и досега си остава доста по-добър вариант за треньор ( лично мнение ) :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 10:50 am 
Единствените трима, които след мача дойдоха да поздравят публиката, бяха Пелето, Пламен и... Мечо :smt002 Което беше странно, защото цял мач се скъсаха да го псуват.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
gamencerista написа:
А погледнете при гола на Доко ВРАТАРЯ им играе 2 пъти с топката. Това за мен е недопостимо от отбор с поне малко самочувствие :ohmygod2
Йовов и Гаджев не ги коментирам ... в друга тема написаха какво стана с треньора който реши да не ги пуска :smt023

Костов и досега си остава доста по-добър вариант за треньор ( лично мнение ) :bigok

Тва малко ми напомня за гола от тъч, който ни вкараха ред бул :ohmygod2

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Македония написа:
Единствените трима, които след мача дойдоха да поздравят публиката, бяха Пелето, Пламен и... Мечо :smt002 Което беше странно, защото цял мач се скъсаха да го псуват.

Като влезе да чупи крак какво, да му пляскат ли?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Баси, да не мислите че Мечо нарочно така е влезнал, просто както винаги е заспал на терена и е закъснял :lol:
Владко с дупето сладко май му е крайно време да вземе влака за нанякъде. Тонев да застане зад треньора за да не бъде разкаран като Костов и да му бият шута с 200 нанекъде :slap

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
circaman написа:
На малкия пръст на Гонзо не може да стъпи нито като ръководител, нито като играч, а Гонзо беше обиждан и приканван да се махне. След време като новия любимец се издъни ще псувате и него. Фурнаджийски лопати сте, благодаря за предоставената трибуна, повече няма да ви разчупвам сектата.

При Гонзо "треньора" играехме "най-качествения" футбол от десетилетия насам. :ohmygod2
Можеш да си правиш тези сравнения, когато Илиан изкара толкова време колкото Гонзо. Вярно е, че допуска грешки и ни боли, но всеки човек допуска такива. Вината за срива второто полувреме е ясна - келешката постъпка на великия Владо. След това гладните китайци се хвърлиха виждайки в това шанс да вземат някой лев от лудогорието, а нашите прехранени примадони клекнаха. Да не пропускаме и факта(което е грешка на Илиан) че играехме в по голяма част от мача с 2-3 по малко(визирам Йовов и Райков).


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
С Пинто на терена веднага се усети разликата в офанзивен план отляво, първото полувреме направи доста сполучливи включвания. Отзад допусна няколко грешки, но все пак тепърва ще навлиза във форма. Рамос и Мюлдер играха също бяха страхотни. Освен Гаджев и Йовов не знам защо не хулите и Димов, който сбърка доста пасове и определено играеше много вдървено.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Искам да благодаря на Гаджев, че ще пропусне мачовете с Литекс и цуца. Евалата, капитане!
Иначе вчера си беше доволно простотия. А съдията бая пари ще е взел, щото на нито една от заплахите ми не обърна внимание :smt017

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Абе Кратун много зъл станал в последно време :bigok Явно не ебе достатъчно :smt035 Не ебе :smt035

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Да го беше чул как псуваше на мача...Щом аз се засрамих, сметай :lol: :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Какъв човек беше какъв стана :smt085 антонатан и говядото са виновни :boisw Анатема :smt027

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
И като каза Антонатан се сетих, че именно Дибелия има основна вина за равния. На полувремето се преместихме от Б във В и бяхме точно зад гърба на страничния, но Антонатан отказа да дойде с нас и го остави на самотек, без справедлив коректив. Ние направихме каквото можахме, но без неговия авторитет не става. Няма как да му обясни, че е правен в дупе чак от Б сектор, въпреки завидните си гласови възможности :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Седем:Едно написа:
Да го беше чул как псуваше на мача...Щом аз се засрамих, сметай :lol: :lol:

Стига лъга, две думи да съм казал за 90 минути, ебаси :shock: Цял мач снимам, кога е останало време па и да псувам :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Имам свидетели. Всички Омряхме от смях като изригна :smt003

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Седем:Едно написа:
И като каза Антонатан се сетих, че именно Дибелия има основна вина за равния. На полувремето се преместихме от Б във В и бяхме точно зад гърба на страничния, но Антонатан отказа да дойде с нас и го остави на самотек, без справедлив коректив. Ние направихме каквото можахме, но без неговия авторитет не става. Няма как да му обясни, че е правен в дупе чак от Б сектор, въпреки завидните си гласови възможности :bigok

Точно така, дИбелия е главния виновник :smt027 антонатан вън, гаджев вътрИ :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 510 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com