forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:59 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 510 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Като отивахме в Б дИбелия каза на ушев: Отворете я повече тъз врата, щот съм дибел и не мога да мина :smt005

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Преди това имаше ли - Искам иднЪ камИницЪ и дробчИтЪ :bigok
Изображение :lol: :lol: :lol:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 1:54 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
mech0 написа:
С Пинто на терена веднага се усети разликата в офанзивен план отляво, първото полувреме направи доста сполучливи включвания. Отзад допусна няколко грешки, но все пак тепърва ще навлиза във форма. Рамос и Мюлдер играха също бяха страхотни. Освен Гаджев и Йовов не знам защо не хулите и Димов, който сбърка доста пасове и определено играеше много вдървено.

Именно заради Даниел се надявам Старокин да е наред и да играе с Литекс като дефанзивен че нещо Дани му е трудно да работи с топката, но докато беше в Черно море и национал го направиха и само го хвалеха навсякъде, дано ме опровергае с отлични изяви, но определено Орлин си е тренирал цял живот за дефанзивен халф и там си личи че добре се пласира и отиграва топката много бързо и точно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
На главния три пъти му казах, че ще го возя в багажника на старата лада, вързан за газовата уредба и не се стресна :shock:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
Седем:Едно написа:
Да го беше чул как псуваше на мача...Щом аз се засрамих, сметай :lol: :lol:

Стига лъга, две думи да съм казал за 90 минути, ебаси :shock: Цял мач снимам, кога е останало време па и да псувам :lol:


Аааа, не, всички видяхме. Изключи камерата (за да не е в ефир), изправи се на железата, пое си въздух и така се изпсува, че едно дете три реда по- надолу ревна, а няколко чичковци си тръгнаха мърморейки "Е тва вече беше....", "От 30 години съм по стадионите, ма тва е прекалено", "Винаги сме се славели като възпитана публика, а сега..."

Не знам как ви се струва цялата работа, ама според мен Кратун е твърде краен за Сектор Б :smt017

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
гаджев поне за трети пъти ни преебава по този малоумен начин... това не може да е професионален футболист, не е истина

хубавото е , че сега двете дербита ще ги пропусне и ще се види, че без него сме по-добре


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
bg4ever91 написа:
Йовов и Гаджев приключиха с футбола в Левски! Разочарован съм от Илиян, че поставя имена пред отбора, защото и децата от ДЮШ знаят, че Прохазка е 200 пъти по полезен от Йовов ...


при гола на локото точно прохазка бърка първо, после и мулдер не си покрива човека...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 2:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
paulao написа:
mech0 написа:
С Пинто на терена веднага се усети разликата в офанзивен план отляво, първото полувреме направи доста сполучливи включвания. Отзад допусна няколко грешки, но все пак тепърва ще навлиза във форма. Рамос и Мюлдер играха също бяха страхотни. Освен Гаджев и Йовов не знам защо не хулите и Димов, който сбърка доста пасове и определено играеше много вдървено.

Именно заради Даниел се надявам Старокин да е наред и да играе с Литекс като дефанзивен че нещо Дани му е трудно да работи с топката, но докато беше в Черно море и национал го направиха и само го хвалеха навсякъде, дано ме опровергае с отлични изяви, но определено Орлин си е тренирал цял живот за дефанзивен халф и там си личи че добре се пласира и отиграва топката много бързо и точно.

Старокин е здрав вече и ще бъде на линия за предстоящите дербита.

Дълбоко ме съмнява Илиян да се сети да ги пусне заедно с Прохазка като дефанзивни.

Предвиждам нещо от рода на Йовов и Прохазка или Йовов и Димов.

Дано не се окажа прав.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Верно дано не си прав, че Илиан няма да се сети, защото от този отбор Старокин и Прохазка май са най-добрите ни дефанзивни халфове и от началото на контролите ми се искаше да ги видя и двамата, като такива в игра.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Ебати неадекватното подреждане в края :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Преди това имаше ли - Искам иднЪ камИницЪ и дробчИтЪ :bigok
Изображение :lol: :lol: :lol:
Ебати пенсионерите :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Имаме жАлтур сред нас :bigok Скоро нема му се верва :bii_chorbata жАлта кочинаааааа, шаляляляля :smt005

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Виж че половината са с фланелки на Спартак София :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 8:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
acrimonious написа:
Kryten написа:
Седем:Едно написа:
Да го беше чул как псуваше на мача...Щом аз се засрамих, сметай :lol: :lol:

Стига лъга, две думи да съм казал за 90 минути, ебаси :shock: Цял мач снимам, кога е останало време па и да псувам :lol:


Аааа, не, всички видяхме. Изключи камерата (за да не е в ефир), изправи се на железата, пое си въздух и така се изпсува, че едно дете три реда по- надолу ревна, а няколко чичковци си тръгнаха мърморейки "Е тва вече беше....", "От 30 години съм по стадионите, ма тва е прекалено", "Винаги сме се славели като възпитана публика, а сега..."

Не знам как ви се струва цялата работа, ама според мен Кратун е твърде краен за Сектор Б :smt017

И отрича, някой който не го познава ще вземе да му поверва :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 10:00 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Kryten написа:
Седем:Едно написа:
Да го беше чул как псуваше на мача...Щом аз се засрамих, сметай :lol: :lol:

Стига лъга, две думи да съм казал за 90 минути, ебаси :shock: Цял мач снимам, кога е останало време па и да псувам :lol:

Я пусни записа от мача с реален звук, пък да видим :bigok
А преди това в кръчмата благодарение на Кратун установихме, че турският вариант на Ален Делон е Али Делон :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 30, 2012 10:25 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Ivan63 написа:
Виж че половината са с фланелки на Спартак София :bigok

Има ли някъде снимки на Левски Спартак с тия култуви бели фланелки че всички затова говорят а никъде не съм виждал снимка на Левски от преди с бели екипи освен от първите години на отбора ако не се бъркам нещо че енциклопедията не е в мен сега и не мога да видя точната година. Иначе незнам как в спортните сайтове не са намерили тази снимка та да продължават да надуват че сме отбор на власта :D
Изображение :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 2:18 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
incheto_1914 написа:
Kryten написа:
Седем:Едно написа:
Да го беше чул как псуваше на мача...Щом аз се засрамих, сметай :lol: :lol:

Стига лъга, две думи да съм казал за 90 минути, ебаси :shock: Цял мач снимам, кога е останало време па и да псувам :lol:

Я пусни записа от мача с реален звук, пък да видим :bigok
А преди това в кръчмата благодарение на Кратун установихме, че турският вариант на Ален Делон е Али Делон :bigok

А в Анадола си е направо Али Доган.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
Антонио Павлов : Яд ме е, че вкарах на Левски


http://www.sportline.bg/news/99100/anto ... a-v-levski

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 4:00 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Този не беше ли напсувал Станимир Стоилов на тренировка? Заради което и изчезна от Левски впоследствие? Мисля, че за него един приятел, който го познава, ми разказваше, че изключително леке и връзкар.
Може и да бъркам де.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 8:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Слушах мача по радиото и при буферския гол се ядосах много, още повече, че гола падна в продължението. Но какво да се прави, както казват футболните хора: " Това е футбола "! Не мога да коментирам играта на отбора до сега, защото от двата мача със сараево не съм изгледал и един мач на ЛЕВСКИ! Представата ми за отбора е от написаното по сайтовете и от написаното от вас, но имам някакво усещане, че играта ни не се променила много от фаталните мачове с босненците! Вероятно отборът е по сработен от тогава, но физическата подготовка е май на същото ниво. Щом отбор, като буферите събран по-късно от другите, със закъсняла подготовка ни надиграва през второто полувреме, макар че сме с десет човека на терена, това не говори добре за състоянието на нашия отбор! Не мога да намеря такава дума за да опиша постъпката на Гаджев! Тя е непростима, глупава, детинска и комплексарска! Това момче е добър футболист, но това негово самучувствие и тези глупави изпълнения го дърпат само назад. Той има основна вина, за равенството, но според мен не е само това. Отборът на илиенци трябваше да го смачкаме с 9 човека, не с 10! Вместо това, ние се браним цяло второ полувреме, като опълченци, което не подхожда на отбор, като ЛЕВСКИ! Състоянието на отбора ме притеснява повече от някакъв си " Х "! Сега започват истинските мачове за нас и ме притеснява, че не сме готови за тях! Иначе е нормално да не спечелим всички мачове, защото и милан да играе в България няма да спечели 30 мача! Това, което правят лизок.урец не е нормално, а мачовете им в Ловеч и Пловдив си миришат отвсякъде! За това няма и намек по медиите, защото имат и медиен комфорт! Спомнете си, какво пишеха за нас след победите ни в Монтана и Ст. Загора? И понеже някой написа, че резаците играели силно и никой не им помагал. Ще му напомня, че на тича изгониха двама човека на домакините незаслужено, а в следвадващия мач един! В Ловеч и в Пловдив вкараха решителни голове от засади! Дано да не съм прав за състоянието на нашия отбор в момента, да се вдигнем и да бием селтекс, чорбарите и лизок.урец! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 9:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Момчето, което попита: Кой е Илиян Илиев, се изложи сериозно?! :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
То и ти май не знаеш, като виждам как му пишеш името.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Нека го пишем по инициали, че вярно има доста грешки с изписването на името му. :loser2 Ил.Ил или Il.Il. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 11:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Вие май сте гледали личната карта на Ил. Илиев ( така добре ли е )! :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2012 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
paulao написа:
Ivan63 написа:
Виж че половината са с фланелки на Спартак София :bigok

Има ли някъде снимки на Левски Спартак с тия култуви бели фланелки че всички затова говорят а никъде не съм виждал снимка на Левски от преди с бели екипи освен от първите години на отбора ако не се бъркам нещо че енциклопедията не е в мен сега и не мога да видя точната година. Иначе незнам как в спортните сайтове не са намерили тази снимка та да продължават да надуват че сме отбор на власта :D
Изображение :lsfc4

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
incheto_1914 написа:
Този не беше ли напсувал Станимир Стоилов на тренировка? Заради което и изчезна от Левски впоследствие? Мисля, че за него един приятел, който го познава, ми разказваше, че изключително леке и връзкар.
Може и да бъркам де.


Доста е прав твоят човек - левскар е Антонио, но е и леке, и връзкар, ... племенник е на един приятел и съсед по квартал - легендата Фифи Перото (Стефан Павлов)..

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 9:01 am 
niki87 написа:
paulao написа:
Ivan63 написа:
Виж че половината са с фланелки на Спартак София :bigok

Има ли някъде снимки на Левски Спартак с тия култуви бели фланелки че всички затова говорят а никъде не съм виждал снимка на Левски от преди с бели екипи освен от първите години на отбора ако не се бъркам нещо че енциклопедията не е в мен сега и не мога да видя точната година. Иначе незнам как в спортните сайтове не са намерили тази снимка та да продължават да надуват че сме отбор на власта :D
Изображение :lsfc4

Изображение

Тази снимка мисля,че е доста преди сливането с Спартак София!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 9:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
niki87 написа:
Изображение


Тази снимка мисля, че е преди 1960 г. Горе-долу от тогава имам някакви визуални спомени от играчите на Левски, защото баща ми имаше приятел в София, който му изпращаше календарчета с играчите - чернобели снимки залепени гръб в гръб, от едната страна снимката на Левски, от другата календар. Освен това тези фанелки предполагам, че не са бели, а небесно-сини и тъмносини гащета. На чернобялата снимка изглеждат като бели.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Треньорът е двойник на бай тошо на млади години :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2012 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 510 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com