forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 7:04 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 398 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Билет от 1лв не ти дава никакво право да изискваш някаква игра. Билет от 10лв ти дава това право.
Билет от 1лв означава, че на мач клуба ще вземе от билети 5 000лв, което означава, че прихода от билети е незначителен, което пък означава че за клуба клиентите му нямат никакво значение във финансов смисъл. Ако билета е 10 000, то тогава вероятно прихода ще е 30-40 000, а това вече е различно и клуба ще се представя така, че да умножава феновете си.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
А утре е петък и като се сетя какви пари ще се изхарчат по баровете и дискотеките, направо не знам въобще на какво се базира тая дискусия, дето се води :smt006

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
tprodanov написа:
Билет от 1лв не ти дава никакво право да изискваш някаква игра. Билет от 10лв ти дава това право.
Билет от 1лв означава, че на мач клуба ще вземе от билети 5 000лв, което означава, че прихода от билети е незначителен, което пък означава че за клуба клиентите му нямат никакво значение във финансов смисъл. Ако билета е 10 000, то тогава вероятно прихода ще е 30-40 000, а това вече е различно и клуба ще се представя така, че да умножава феновете си.

това е едно от най-смешните твърдения, които не се пишат за пръв път :)
На тези дето си мислят че билетите в България могат да са важно перо в издръжката на клуб, им казвам само "Блажени са Верующите" :lol: :smt006
Може, като стандарта на живот в София, стигне Милано...поне :smt006
а това дето си можеш да изискваш заради по-скъп билет... :ohmygod :ohmygod :ohmygod
можеш да изискваш само по една причина - защото това е ТВОЯТ ОТБОР и го подкрепяш откакто си роден, поради никаква друга причина...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 02, 2012 9:30 pm
Мнения: 89
Разбира се, че 5 лева са много за тия путаци на терена.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
UL написа:
това е едно от най-смешните твърдения, които не се пишат за пръв път :)
На тези дето си мислят че билетите в България могат да са важно перо в издръжката на клуб, им казвам само "Блажени са Верующите" :lol: :smt006
Може, като стандарта на живот в София, стигне Милано...поне :smt006
а това дето си можеш да изискваш заради по-скъп билет... :ohmygod :ohmygod :ohmygod
можеш да изискваш само по една причина - защото това е ТВОЯТ ОТБОР и го подкрепяш откакто си роден, поради никаква друга причина...



Тоя аргумент, че това си е моя отбор, мустака нали се сещаш къде си го слага точно...
Иначе за стандарта не съм съгласен. Мача с Ботев докара прилична сума, пък не е като да не сме се събирали и повече и на по-тъпи мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
60 хиляди от билети на мач са блага сума за България. За 15 мача си правете сметката. Близо 1 милион левчета са това. Слагаш дербито и ЕКТ, и нещата стават още по-прилични.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Ние мач ли ще гледаме или билети ще гледаме? Изключително доволен съм от това, че си купих карта, защото вече съм си избил половината пари. Отиваме на мача, пеем, бием и си тръгваме в приемливо добро настроение от стадиона. :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
ох , темата е безкрайна...както и да е обяснил съм всичко по-горе, много хора ще се съгласят, много повече вероятно не по типично Български :bigok

няма значение...въпроса е скъпите билети да не убият усилията на хората, голяма част от всички нас, които правят безплатна агитация ЗА КЛУБА и му водят фенове на мач - приятели, познати, роднини...
Защото няма човек от този форум поне, който да не иска да си върнем посещаемостта от 10-15 К на мач...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако имаме нов стадион тази посещаемост ще я имаме. Всеки мач и отгоре понякога. Но тогава билетите ще са 10 лева най-евтиния.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Абе не знам дали е в стадиона проблема. Ние да играем добре стига. И да няма някакви излагации като в последните години.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
много си влияе. както и транспортът. на националния винаги събираме 2-3 к над аналогичен мач на Герена.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24056
Ако думите на Баждека са верни и наистина сме изкарали 65 000 лева от последния мач и умножим това по 15 кръга, то прихода от продажба на билети е 1 милион лева на година. Което никак не е незначително.
Сигурен съм че има хора, които искат да отидат на мач, но не могат да извадят 10 лева, но не вярвам че са много.

http://www.ticket.org/EN/SPORTS/Football-tickets
Виж тука какви са цените, под 100 евро билет няма, а това си е доста и за въпросните държави.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 4:16 pm
Мнения: 326
Местоположение: Haskovo
Не сте сериозни обаче се тези дебати за цените на билетите. Продукта не заслужавал, някой ако пиел бира му идвало 10 лева. И представете си това "обирджийство" два пъти месечно. Цяла двайсетачка. Ами аз плащам повече за телевизия на месец бе момчета и не мога да гледам мачовете. С удоволствие бих похрчил и 50 на мач, но не ми излиза сметката. Трябва да ги утроя. Така или иначе за деветия кръг съм там. До тогава разчитам на телевизии, стриимове и най-вече на вас. А да не забравя и на левскар67 :wink: , ама като гледам и при него е същото като мен.

_________________
Aut inveniam viam, aut faciam!
Седем:Едно написа:
От Хасково ли си или просто говориш и пишеш като Мъри? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Omraz написа:
Ако думите на Баждека са верни и наистина сме изкарали 65 000 лева от последния мач и умножим това по 15 кръга, то прихода от продажба на билети е 1 милион лева на година. Което никак не е незначително.
Сигурен съм че има хора, които искат да отидат на мач, но не могат да извадят 10 лева, но не вярвам че са много.

http://www.ticket.org/EN/SPORTS/Football-tickets
Виж тука какви са цените, под 100 евро билет няма, а това си е доста и за въпросните държави.


Кажи ми моля те при такъв да кажем илюзорен приход от всеки мач , но да кажем че го има......айде по 100 000 да изкарваме от мач, :bigok , 1,5 милиона да са това :)
Какво можем да направим с тези доста смешни пари...Колко играчи от средна европейска класа можем да купим, че и да им плащаме? Ми те само за банана Диамунтен нема да стигнат бе, по 40 000 месечно , а той дори не играе :lol:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10429
Местоположение: София
Абе за един мач да може Баждека да избие пари за един селски трансфер между да речем бирой за някой централен защитник направо си е харабия. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24056
Абе 1 000 000 лева са си 1 000 000 лева, както и да го гледаш е нещо доста различно от 100-200 хиляди. :wink:
1-2 терена се правят с тия пари, валяк се купува, редосеялка.... :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Не съм на мнение, че нов стадион и подобна игра като в последните години ще накарат повече хора да идват на мачове. Нали за подобно нещо говорят в Полша и Украйна, че са инвестирали в стадиони, които пак ще са си толкова пълни, но просто ще са нови.
Всичко опира до играта. Ако отбора бие на стадиона ще има хора, а ако не ще е както сме свикнали. А дискусия, че билет от 5-6-10 лева за толкова левскари, където се бият по гърдите и във фейсбуук и са от София, че са скъпи нали се сещате, че е смешна.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 11:02 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Сигурен съм, че гъдела с нов стадион ще вдигне посещаемостта!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 11:20 am
Мнения: 1
Вие сериозно ли смятате, че 5 лева са много за билет?! А пък цените на абонаментните карти са направо смешни.. 32 лева ми излиза с отстъпката за "Б". Това са по 2 лева на мач, смешна работа. Не забравяйте, че приходите от билетите са важни. Харчите по 20 лева на седмица за цигари, един сандвич ви струва 2-3 лева, ама не искате да дадете 5 лева за билет. Спрете да се оплаквате, ако не искате да дадете 5 лева за любимия си отбор, тогава си стойте вкъщи и си слушайте мача по радиото. Никой не ви кара на сила да идвате на стадиона! На стадиона се ходи, за да покажеш любовта си към Левски, да се позабавляваш и да разнообразиш скучното си ежедневие. Защото футболът е едно от малкото неща в тази държава, което ни разнообразява и често ни прави щастливи. Недопустимо е човек, който твърди, че обича Левски и го подкрепя в трудните моменти, да казва, че не може да задели 5 лева за любимия си отбор. Извинявайте, но за мен това не е никаква любов към отбора. Всички искаме футболистите, които носят екипа на Левски да започнат да играят с хъс и желание, да се раздават от първата до последната минута. Всички искаме да гледаме как нашият отбор практикува красив и модерен футбол, за съжеление ще трябва да бъдем много, много търпеливи, за да дочакаме този момент. Но това не означава, че ние не трябва да бъдем на стадиона и да подкрепяме Левски. Любовта към Левски се предава от поколение на поколение вече почти 100 години. Решението си е единствено и само ваше!


Последна промяна Aleksandar на Чет Авг 30, 2012 11:06 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2711
Няма да съм първия сигурно, ама ще натякна тактично на софиянци, за които 5лв. билет + тролей + БИРИ преди мача са много представете си на провинциалистите какво им е. И тогава пак смейте да мрънкате кое ви е много и кое не. 5лв за Б сектор са си нормална цена, 6лв за В също - ако искаш и козирка се бъркаш 10-ка за А. Логично и в никакъв случай скъпо.
Има ли желание - има и начин. Ако беше мача в четвъртък в ЛЕ щяхте като нищо и 15 да извадите .... Царе сме да мрънкаме, ама да се жертваме не съвсем.

П.с. не визирам никой конкретно, ако някой се е припознал - съжалявам, това е реалността :)

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
UL написа:
Кажи ми моля те при такъв да кажем илюзорен приход от всеки мач , но да кажем че го има......айде по 100 000 да изкарваме от мач, :bigok , 1,5 милиона да са това :)
Какво можем да направим с тези доста смешни пари...Колко играчи от средна европейска класа можем да купим, че и да им плащаме? Ми те само за банана Диамунтен нема да стигнат бе, по 40 000 месечно , а той дори не играе :lol:


Много уважавам твойто мнение попринцип, ама така да отпишеш 1,5 милиона или дори 1 милион си е чисто престъпление. Ясно е, че за момента това не може да е основен приход, но това не значи, че трябва билетите да са безплатни. Са верно, че е криза, ама 20 лева на месец е смешно да се говори, че не могат да извадят поне 10 000 човека в тоя селски град, които уж са от Левски.

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
Що си мислех, че в тоя форум сме само олигарси и не би трябвало да дискутираме цената на билета :sm_cigar

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
Абе то на кафе с малолетна фолк духачка не мое да се седне с по-малко от 15 лв бе :smt005 5 лв били много за билет.
На кино и на кафе в мола може да се опукат 30 лв нали. На чалгатека мое да се хвърлят 200-300 за салфетки ред бул и уиски :smt005
Аре стегнете се малко 2012 сме. Не 97ма, зимата. за 2 домакинства на месец, човек в София да не може да събере 10 лв. :ohmygod за 30 дена по левче да отделяте на ден ше ги съберете - те ти ги по 15 лв за двата мача в месеца :smt031 Ма продукта бил слаб, ма не знам си к'во. И викторито не е станало по убаво от 2002 насам, ма ги давате. И бензина не е станал по качествен ма ше си сипвате и по 3лв да го направят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Както и да е...пак темата се насочи в грешна посока.....поне 3 пъти повторих че за ВЕРНИТЕ и над 10 лева за билет нема да ги спре...повечето хора, които пишат тук, ходят редовно по мачове, така че не си губете времето и енергията да "сипвате" на тия дето не ходят редовно, те едва ли четат форума, камо ли да пишат!

Погледнете малко реалностите мама му да еба....вместо Баждевинята да използва това че поне 1/3 от зрителите отиват на стадиона, защото В МОМЕНТА не дават мачове по телевизията, вместо да привлече още хора с по-евтини билети, той "скубе" докато има...няма да се учудя, когато тръгнат мачовете по ТВ, билетите да паднат...тогава пак ще си говориме кое-как и защо :)

хайде стига с тва, утре на мача!
Перфектен старт на уикенда, ДА ПОДКРЕПИМ ЛЕВСКИ! :levski

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
На мене ми е грях да дам 6 лева за билет за кино, ама за мач 6 лева са си оправдани. Майната и' на продукцията, това нали си е нашият отбор. Като искате продукция, пускате телевизорите и гледате Висшата лига...

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2012 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Aз предлагам абсолютно да се спре тъпата дискусия за билетите в темата за даден мач. :smt006 И да се реве и да не се рева- това са цените. Едните винаги ще сме убедени ,че са абсолютно нормални, другите никога няма да се убедят в същото. Има ли смисъл за всеки мач да става дискусия за шибаните билети? Да даваме ли сравнителен пример колко струва средната цена ( "В" сектор) на билет за мач? Аре спрете се. На който му харесва и излиза сметката, естествено, идва. :smt006 Също съм далеч от мисълта, че няма хора, които искат да дойдат, но им е скъпо. Със сигурност има, но не са масата. Мама му стара, близо 2 милиона души е София. Бъдете сигурни, че цената на билетите е най-малкия проблем за посещаемостта.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 31, 2012 12:30 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3832
През два три кръга е този спор.Просто нека хората,които няма да ходят да не го пишат,тъй като това си има значение само за тях.Всеки си преценява дали ще даде парите за кино,театър,футболен мач и тн.antifootball fan го написа щом има желание има и начин. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 31, 2012 1:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
не живея в София и поне по два пътя ходя на мач, но по-малко досега от 30-40 лв. на мач не съм харчил - за това всеки месец - 100лв. се заделят за мачовете и така ... Айде да се върнем на темата - :lsfc3 1:0 с гол между 56-72 минута на Мони Райков :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 31, 2012 4:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 11:31 am
Мнения: 716
По между другото сега се рових из архива и установих един доста интересен факт(за мен де) ...от 11 пуснати теми за мачове от мен 11 са с победа за нас... Който иска може да провери :bigok :loser2

_________________
Ние сме Левски ...ЛЕВСКИ ОТ СОФИЯ!!! 1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 31, 2012 4:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
CEKTOP написа:
По между другото сега се рових из архива и установих един доста интересен факт(за мен де) ...от 11 пуснати теми за мачове от мен 11 са с победа за нас... Който иска може да провери :bigok :loser2


Що не пуска за мача със Сараево?! :bigok Ами когато бяхме в ШЛ? Ей начи! :smt003
Иначе по темата - 1:0 с лекота с гол в 92мин на Райков. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 398 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com