forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Май 11, 2024 7:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 398 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Росен написа:
jestoko написа:
Аз не казвам да не ходят, интересно ми е защо нищо не правят. Дори А и В сектор когато се включват в скандирането те пак мълчът

Е да бе, ама нийде в конституцията не пише, че в сектор Б си длъжен да пееш :lol: Аз си ходя във В и там си пея. Тия около мен могат да ми кажат по същата логика - тоя що е дошъл във В, като иска да пее? :lol:

И често го казват :lol: :lol: :lol:

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 12:03 pm
Мнения: 855
@BluePower - прав се оказа, баце :bigok
Левскар67 - гоуем ! :ls-cup

_________________
Със синьо знаме в нашите ръце
ще разбием всичките свине
нашата страна е България
шампион е Левски София


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
vazcho написа:
STALKER написа:
SZ_FEN написа:
Честита победа на всички левскари! Еееех защо сега не играехме с/у Сараево!!!!


Лошото е, че следващата година започваме от ПЪРВИ предварителен в Европа, което означава на практика, че не трябва да почиват след края на сезона. БФС ако имат малко воля и акъл, ще обърнат схемата на пролет-есен, за да понамалеят тия резили в турнирите

глупости са това. в русия минаха като всички, а ние ще минаваме на обратно. мисли малко ;)


сигурно класата на руските отбори е леко по-висока

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 12:33 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
jestoko написа:
Аз не казвам да не ходят, интересно ми е защо нищо не правят. Дори А и В сектор когато се включват в скандирането те пак мълчът

Не всички са на по 20 години в разцвета на силите си.Някои от тези , които визираш са на по 45-50 години и ходят в Б сектор още преди да си се родил.
:levski

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 12:41 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 8:41 am
Мнения: 137
Мисля, че момчето питаше за 20 годишните, които не пеят :bigok Иначе е ясно, че не може да изискваш от човек на 40-50, който цял живот е бил в този сектор да пее.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Супер мач направихме - почнахме ги още от началото, само в края на първото за малко им дадохме инициативата, но Марсиньо тотално ги отказа. Не мога да разбера само защо вместо Димов или Попадийн ИлИл пусна БоК Ицо, въпреки че взриви трибуните с финта си :smt003

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Вероятно да си направи рекорда, дано след това изтърка пейката! Отново много хубав мач, добра игра, добро настроение в публиката, което се предава и на играчите. Мина още една приятна вечер на Герена. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 12:56 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
T.Stefanov написа:
jestoko написа:
еййй не мога да разбера защо идват хора в сектор Б и ходят в краищата на сектора от към А и В сектор. Нито пеят, само чоплене на семки. :ohmygod

А аз не мога да разбера, защот идват 15 годишни "пичове" с черни тениски и очила, водят си 2-3 момиченца, пред които да се правят на мъже и цял мач седят в ядрото на агитката без да викат. Точно това ми направи лошо впечатление през целия мач, да не говорим, че бяха точно зад знамето "Ултра' София"...

П.П. Тоя пропуск на Силва ми е още пред очите. На всеки се случва, ама си исках петичка мамка му :bii_chorbata



Свиквай! За голямо съжаление времената се менят! За съжаление поколението е такова! Книгите са загуба на време, но ултрас културата е важна!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 12:59 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3838
Не успях да съм на стадиона и много малко успях да слушам,но като чета мнениета сме победили с лекота.Черно Море също са имали едно две положение,тоест не са играли чак бетон.На мен ми е интересно да видя отбора как ще играе срещу тимовете дето обикновено забъркват бетон и се бранят с 11 души.Дано и срещу тях играем с лекота,защото в последните години точно тези мачове са проблем. :smt006 Берое ще бъдат бити,но няма да се дадът лесно.Трябва да ги бием обаче и ако е с поне два гола разлика ще е супер. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26650
Местоположение: София
еклерите са абсолютни лайнари и за пореден път го показаха. Както винаги ни съсипаха от ритане и реферчето им спести една камара картони. Специално прасетата дечев и илиев трябваше по 2 червени картона да получат. Ебати боклуците, как не опитаха малко футбол да играят тия футболни утайки...

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Цитат:
Свиквай! За голямо съжаление времената се менят! За съжаление поколението е такова! Книгите са загуба на време, но ултрас културата е важна!

Но те нямат ултрас култура. Ако я имаха щяха да се задяват с девойките след мача, а по време на него да си изкарат дробовете от викане... Няма нищо лошо като си си харесал момиче да я заведеш на мач на ЛЕВСКИ и да й покажеш част от твоя свят, от това, което ти харесваш и цениш повече от всичко, но имам чувството, че те са там просто заради модата да си "опасен". Лично аз не съм от различно поколение, защото съм на 20 години, но пък някак си се съчетаха книгите с крайната подкрепа към ЛЕВСКИ и мисля, че не съм единствен. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 2:17 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Силен ЛЕВСКИ, слаба защита, грамотно нападение, НАЙ-ДОБРИЯ СЕКТОР!!! Като трето поколение Левскар, видял само 2005-2006/7 силни сезони, си мисля че този ЛЕВСКИ има бъдеще. Да Ботев, Чъц, Монтана и Морето едва ли са някакво мерило, но май сме на прав път. Има желание, има живец. Бях на 4-те мача от началото на шампионата и този най ми хареса. Биеме с класа, има настроение по трибуните. Понеже за селската Европа не мога да се радвам, ще се радвам сега :bigok Баща ми, един болен Левскар, на годините на Бай Иван, днес ми каза: "Сине, спри с тия мачове! Не е ли време да поработиш, ще те уволня накрая!" Избягах от работа :bii_chorbata А работя за него! Пожелавам Ви да работите за Син БОС, прощават Ви се някой раЛти, като да преебеш 300 лева, за да гледаш ЛЕВСКИ ... макар и сам във "В" Сектор :smt042 се НАКЕФИХ на макс! САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 3:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
sin написа:
..........


Страшни глупости каза.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 3:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1109
Най-добрата атмосфера на Герена днес ... от последните 4 домакински мача!!! :smt007 :lsclapp :lsclapp :lsclapp :lsclapp :lsfc3 :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 4:24 am 
Offline

Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 2:32 pm
Мнения: 170
За мача: проблемите в защитата и изнасянето на топката си остават, в атака сме прилични.

За сектора: продължава си традицията да пеем всичко супер бързо, имам чувството, че хората се напреварват да покажат, че знаят репертоара ни :/ Отделно тъпаните не даваха добър ритъм..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 4:49 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
sin написа:
.....

Това за събличането па е толкова малоумно :lol: :lol: Как някой ще казва дали ще се съблича бе ей ?! Да се пее е едно нещо. Ако някой не иска да се съблече кво? Да се пребива ли ? :smt005 :smt005 "Гениален" си нема спор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 7:12 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 3:18 pm
Мнения: 552
като се каже да се събличаш, ще се събличаш, тупан


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 7:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26650
Местоположение: София
Mного ясно, иначе се пребива.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 7:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 13018
Местоположение: истинското село !!!
ДовоУен съм от мача. Личи си че момчетата играят с желание и хъс. Бананьо много се раздава, а след спринта на Марсиньо си мислех че ще легне поне 10 минути да почина. ( Някой вярва ли че е на 31 ? ) :blass
Силвата трябваше да отбележи, просто много добре отигра топката и всичко стана :smt007 Може би трябваше и да влезе в началато на 2рото ама ...
Дядо Йоцо йе боК, Блухарта винаги ще го обича :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 8:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
BlueHeart написа:
Данес, мен къде ме слагаш? Мислиш ли, че с тая еблива тениска на Ицо си отбил номера? :blass
:smt005 :smt005 :lol: :bigok
Еблива :smt035 тениска :smt035 :smt047
Абе няма лошо,елате ми повече :bii_chorbata
Точно до нас има едно заведение,на 10-15 мин. от естадиото е...5-7 водки...абе за 20 тина лв.съм бомбок и то с мезето...така че не е проблем :bigok
А пък се надявам че ще поделим масрафа с един новоизлюпен шофьор :bii_chorbata
Само ако вземете инДЖинера незнам :? едните само ще трябва да пият,а той само да мези :bii_chorbata :bigok
Еблива :smt035 тениска :smt035 :smt047 :lol: :lol:

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 9:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
sin написа:
....

Тотално неадекватни неща написа, вземи си малко почивка :!: Всъщност ходил ли си до тая част отблизо, да видиш хората там въобще?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 9:26 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
След изчитането на тази тема до 6-та страница и +/- още 1-2 мнения, се сетих първо защо избягвам да отварям темите за мачовете и второ какви глупости може да роди човешкият мозък (или липсата на такъв). :shock: Абе хора, стегнете се малко...
Колкото до мача - супер победа, от която аз, за съжаление, се лиших. Както и от цирка в сектора.

А колко искам да убием прасетата с разлика...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 10:20 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Дедо Базил цепи. Подава, вкарва, не е само консуматор като Дембеле. Най - вече отборен играч.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 10:21 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Откъм викане и атмосфера не може да се сравни с мача с папагалите, защото като имаш дразнител се раздаваш докрай! И да, никой не може да казва на другия къде да ходи и т.н. , но като си решил цял мач да си говориш с хулиганите около тебе, а не да се дереш да викаш - иди като чичковците в периферията на сектора. Който иска да бъде "хулиган", да дойде да се цъкне при пирото с гаджето и да се омита от ядрото като няма намерение да подкрепя 90 минути отбора. А тези малолетни хулигани, с черни тениски и лоши погледи са скандално смешни като си сложат ръцете в джоба и дремят отпред около вишката. Нямам нищо против никой! Нека който иска да дойде в сектора, да си определи сам за себе си какво иска да прави и да се "позиционира" правилно. Ако трябва и 50 човека да останем в "средата", ще е по-добре така.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Радващо е, че всеки следващ мач играем по-добре и вкарваме повече! Сега остава пилето да мине дълбока резерва и да се вземе тоя французина за да стегнем центъра на отбраната. Има да се връщат Димов и Пинто и ги почваме! Догодина по това време сме в групите на ШЛ :-)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Бе за малолетните хулигани не знам, ама беше пълно с 15-16 годишни мърли :smt017 тва вече е прекалено крайно

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
За хулиганите не знам. Покрай мене имаше няколко хулигана, за които очевидно беше изключително важно да се блъскат (пълно малоумие според мен), за разлика от това да пеят. Специално ги гледах. Някой от тях даже симулираха пеене, като просто си отваряха Остите смешно.

И не, не им търся сметка. Просто казвам. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Малолетни, хулигани ЕЕЕЕЕЕ опасни сме!!! :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 11:49 am 
incheto_1914 написа:
След изчитането на тази тема до 6-та страница и +/- още 1-2 мнения, се сетих първо защо избягвам да отварям темите за мачовете и второ какви глупости може да роди човешкият мозък (или липсата на такъв). :shock: Абе хора, стегнете се малко...

:smt023


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2012 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Trooper написа:
sin написа:
....

Тотално неадекватни неща написа, вземи си малко почивка :!: Всъщност ходил ли си до тая част отблизо, да видиш хората там въобще?

За пръв и последен път бях там на мача с Виляреал, защото бях с момиче и сметнах, че не е добре да я заведа долу в средата, но и не мислех, че ако подкрепям Левски ще си викам сам. Беше мъртвило, не сме изпяли една песен като хората, може би с изключение на "да за пеем дружно...". Иначе, винаги съм в средата и се старая да давам всичко от себе си в подкрепата. Всеки поглед наляво обаче улавя по няколко човека, които си бъркат в пъпа и гледат строго, без значение резултата и развоя на събитията. Сектор Б е за подкрепа - другите са за гледане. Не може да се съберем 2000 човека вътре и 300 в средата да пеят, отгоре да симулират, а горе откъм А да се опитват да пеят 3ма човека с нас, но като усещат, че не 'хваща' около тях да се спират и те. Нали искате да сме силна агитка, да правим хубава и стабилна подкрепа ? Тогава предното ми мнение също е било по темата.
Не може да искаме да сме силни в ултра аспект и да викаме и да подкрепяме постоянно, а в същото време някой като каже за някои хора, които седят в ултра сектора само щото им е по-евтино и се набутват към по-удобните позиции за гледане, да му се пренебрегва и трие мнението. Изберете си кво искате общо взето - в сектора да има хора които просто да гледат, без да допринасят или да сме все по-силни и мощни откъм съпорт :)

п.п. Сега сигурно ще кажете викали са, допринасяли са, по-малко Левскари ли са от мен тралала - дадох пример с много видеа които съм гледал - старци, голи до кръста скачат и пеят. Дори по английските стадиони съм виждал седналите на столчето като на театър баба и дядо/чичко и лелка си пеят песните на отбора и не ги брига. Тука е малко на демонстрация на мускули. Не целя да обидя когото и да е - става въпрос обаче за развитието на сектора, за което много момчета си скъсват гъзовете :)
п.п2. Ако има как да се прекара една от колоните на озвучението някъде горе около тва въпросното място, може и да има по-добър резултат.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Последна промяна sin на Съб Сеп 01, 2012 4:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 398 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com