forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 6:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 873 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
"филмирани индивиди" :ohmygod

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 8:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
Вън маймуната :smt006

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Мед ми капе за банана и за случката с Карвалю, тия малумници трябва да разберат в кой отбор игарият и като гледам някои малко по-малко започват да осъзнават.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 8:53 pm 
knave написа:
Croopev написа:
knave написа:
Еми давай на следващата тренироква да се събираме и да гоним всеки, който поне 100 човека не го харесват :?
владко, пелето, черните, чорбарите ... еми не може отбор с 1 мил. фенове да се хареса на всички ...
И не защитавам никой, а напротив - съгласен съм да се критикуват играчи, които не дават всичко за отбора, но специално карвальо вчера се бори много, радваше се истински на головете и накрая му се изплюваме в лицето ... еми как да има мотивация да играе? Не може с такава атмосфера около играчите да очакваме силен отбор и колектив :!:

Tи обаче произволно си отговаряш на някого. За да си кажеш своето. Разбрахме те, ти не мразиш Карвальо, защото гледаш на Левски като на бизнес дружество. Няма лошо. Нещо друго?

Ако имаше по-добре развито асоциативно мислене вероятно щеше да проумееш, че отговарям на призива ти да последваме майните и "демократично" да изгоним наш играч от отбора ...
И не, не гледам на Левски като на бизнес дружество, но когато става въпрос за управление на клуба, точно така трябва да се гледа - поствят се цели, изпълняват се по изготвена стратегия и на пролет теглиме чертата. А не в 2-ри кръг да гониме играчи, щото са черни! :smt006

Каква асоциация да направя като ти говориш за съвсем различни работи. Никой не ти пречи да си гледаш на Левски "професинално". Ти ще се зарадваш сигурно ако Янев и Какалов (за мен Карвальо е на тяхното ниво, че и на по-ниско) вземат и дойдат при нас, защото това е част от стратегията на клуба. Щом така си мислиш, твоя си работа. За разлика от теб, никой друг не дава наклон. Публиката ни е многобройна и е нормално да има разнородни мнения.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Croopev написа:
Публиката ни е многобройна и е нормално да има разнородни мнения.

Така е, но всички сме на едно мнение, че Левски трябва да бие наред, нали ? Ами хайде тогава да мислим, кое е най-разумно това да започне да се случва. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 9:14 pm 
Е тая същата печка късаше фанелката на Левски преди известно време! Стига филми. Публиката на Левски е велика и вчера го доказа срещу жълтурите. :smt023 :lsfc1


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44216
Местоположение: София
Късал бил.... :smt005 До 2 години ще се твърди (със сигурност) че я е палил :ohmygod
Полудехте ли бе? Колкото и нелепо да звучи в арийските ви глави - поставете се на негово място - взимаме те ама я чакай май не ставаш. Нито съм видял да хвърля фланелката нито да я "къса", предполагам че няма да видя и да я пали. Видях само да я показва, демек - "е нали не ставам" :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 9:35 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 5:38 pm
Мнения: 437
http://vbox7.com/play:d7aad204

Аз късане не виждам, общо взето всеки си интерпретира случката както си иска.

Това, което стана вчера, не е редно, още повече сега.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44216
Местоположение: София
:smt023 Точния клип, значи правилно помня, нема късане/хвърляне/палене. Тука обидата е повече за феновете на Локо Пд :smt115 Явно иска да е в Левски а не при тех :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 9:44 pm 
Сега ще се опитам да интерпретирам случката по друг начин. Карвальо собственоръчно си е купил тениска на Левски и собственоръчно си я е щамповал (щампата е различна). Това е заради безграничната му любов към Л-то на сърцето. Това го прави един от нас.

Съвсем нормална ситуация е. Случва се всеки път. Пък и какво от това, че размахва тениска на Левски. Обичайни работи. :ohmygod


Последна промяна El Hacendado на Пон Авг 20, 2012 9:47 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26569
Местоположение: София
Историята с фланелката градира като засадата на Бабангида :|

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
West написа:
Айде някой да ми обясни къде от клипчетата с печката видяхте да има банан?
И защо веднага трябва да вярвате на тея лайнари наричащи себе си журналисти?



Вижда се пич, вижда се...

на 1.35 се вижда прекрасно - http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?video=48832


maxsupport написа:
Мед ми капе за банана и за случката с Карвалю, тия малумници трябва да разберат в кой отбор игарият и като гледам някои малко по-малко започват да осъзнават.


:bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
West написа:
Айде някой да ми обясни къде от клипчетата с печката видяхте да има банан?
И защо веднага трябва да вярвате на тея лайнари наричащи себе си журналисти?


http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?video=48832

На 1:34 където е разпънат жълтия чаршаф съвсем ясно се вижда голия до кръста който подхвърля банана по Карвальо. Лайнарите в случая не са журналистите...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
SouthSupporter написа:
Е тая същата печка късаше фанелката на Левски преди известно време!



Тая фланелка стана като засадата на Бабангида. Прогресивно нарастват нещата. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:03 pm 
Забавното в лафа за засадата на Бабангида расте със също такава прогресия. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2739
Станало, станало и аз съм против ,но вече е факт.Въпроса сега е от следващия мач да не се филмират като ги знам какви раними душици са, та да не катурнем каруцата точно ,когато има поне някакви наченки на излизане от тая криза.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Абе само аз ли си мисля, че не е нормално да си носиш банан на стадиона? Видно е, че е планирано. Въпроса е, какво правят оттук нататък фенската управа - вероятно нищо :wink:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Adepta написа:
Абе само аз ли си мисля, че не е нормално да си носиш банан на стадиона? Видно е, че е планирано. Въпроса е, какво правят оттук нататък фенската управа - вероятно нищо :wink:



Може да го е откъснал от някой храст наоколо. По едно време имаше сериозна растителност в съседния сектор :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:13 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 2:35 pm
Мнения: 142
Какъв предмет щяхте да дадете, ако Карвальо беше бял? :smt006 :ohmygod
"Сектор Б даде банан на Карвальо."
Аз ли съм го дал или някой друг :smt017 някои хора не искат да ги сравняват с други хора, които нямат завършено основно образование, примерно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Легендарният Кокъл в такъв един случай би се навел спокойно да вземе бананът. Навярно щеше с подправено любопитство да огледа банана и с ехидно-желязна физиономия да го изяде под дюдюканията и скимтенето на шепата расисти... :roll: , но откъде толкова акъл у Карвалю! Сигурен съм 99%, че същите расисти писаха "Вън, Мастийо!" и го превърнаха във враг №1 само защото казал, че на летището имало 3-4 пияни "фена" :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:22 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Голям банан за дрогираните пропадняци! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:24 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Adepta написа:
Абе само аз ли си мисля, че не е нормално да си носиш банан на стадиона? Видно е, че е планирано. Въпроса е, какво правят оттук нататък фенската управа - вероятно нищо :wink:


Тежка подготовка се иска, заговора на века е тва.
Що не се радвате на победата бе ебаси, или на тва че тия ги пръснахме от викане?

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Аз започвам да се убеждавам, че отрепките които вдигнаха плаката на Аркан и хвърлиха банана по Карвальо умишлено работят против интересите на ЛЕВСКИ! И най-големия малоумник знае колко зла е УЕФА към расистки и ксенофобски изцепки, да не говорим че влияят негативно на отбора. Ако не се бе направил този огромен скандал с босненците, например, 100% нямаше да отпаднем защото нито щеше да има такова напрежение в ЛЕВСКИ на реванша, нито щеше да има само 200 души в Сараево. Тогава и некво чудо ни спаси от заслужено наказание от УЕФА, особено на фона на политическия скандал който се заформи. Сега същото - отбора тамън почва да се съвзема, смазва Ботев, и отрепките сътвориха расистки скандал, след който нищо чудно да последва и лишаване от домакинство. Въпроса е чии интереси обслужват тези боклуци, и докога ще се търпят? И дали знаят кой е казал следното: "Българи, турци, евреи и др. ще бъдат равноправни във всяко отношение. било във вяра, било в народност, било в каквото и да било..."

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:40 pm 
Хелзингският комитет са самосезира :sm_cigar :smt035 Да осъдим тази ксенофобска и ултра хулиганска постъпка, по чл. 4 от Хартата за правата на човека! То бива такова нещо, ама така да се гаврят с една легенда на Левски. Нищо, че е черен човека, какво от това, всеки мач се раздава :smt035 :smt033


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
flo написа:
Станало, станало и аз съм против ,но вече е факт.Въпроса сега е от следващия мач да не се филмират като ги знам какви раними душици са, та да не катурнем каруцата точно ,когато има поне някакви наченки на излизане от тая криза.

И аз от това се притеснявам.Дано не повлияе на футболистите и да продължат да ни радват.

Малко се плаша и от скандиранията - але шампиони сме.Миналия сезон , когато пяхме але шампиони сме , след това последваха 3 загуби и един равен.. :boisw :smt005 :smt005

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Последните 3 страници ще си ги сложа в рамка...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Скандално тъпа дискусия, станалото-станало, аре гледаме напред :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Само Влади да не каже, че му е болно заради Карвальо, че тъмън се зарадвах че се разигра.. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Не ви ли омръзна да си чешете пръстите? Още един коментар за маймуната и банана и ще заключа темата.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2012 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
по-скучни коментари за изключително малоумна случка отдавна не съм чел..........от мухата направихте слон, бе!
Голямата работа станала...напсували една чернилка...като е играч на ЛЕВСКИ, какво, да не е недосегаемия?
Довчера се псуваше капитана на отбора а не видех някой да си къса дрехите ройтерс, мойтерс...

Винаги ще има хора на които им пречат черните...и 99% от вас, като застанат честно пред себе си ще си признаят че не им е приятно да има черни в България, нали...друг е въпроса как се раздуха тая малоумна случка и до кви размери стигна...точно раздухването на тия случки ги прави забележими, не обратното ;)

щото винаги будните радетели за любов към черните с воя си правят най-голямата реклама на расистите...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 873 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com