forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 10:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 439 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Ултра написа:
И после как ще накараме хората да идват пак на стадиона. В момента се опитваме да градим "ултрас" манталитет, който нито една агитка в България за сега го няма.



:ohmygod Чета те,чета те...и си нЕма такъв неадекватен индивид...какво после,бе,какъв манталитет...тук хората ти пишат за съвсем друго нещо..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
Отговора ми беше за СиньоУлтрасче, който даде пример с БББ, които преди протестите си срещу Мамич бяха много повече от колкото сега.

_________________
Левски не е бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:32 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3680
Лично според мен с неходене по мачове нищо няма да се постигне...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Синьо ултрасче,ти си крайно неадекватен покемон. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 5:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1108
Адски много се надявам и искам най-накрая да започнем първенството с 4 5 6 поредни победи. Добра програма имаме, ама с такава игра ще е трудничко. Победа!!!

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 9:42 am 
Абе какви победи, какво първенство, бе :ohmygod Не ви ли омръзна тоя непрестанен цирк... Първенство. Дано сме един от четирите отпаднали. Просто нещо трябва да се промени. Да започне от някъде. Някакво ново начало. Поне тогава и в нас ще се роди надеждата и ще се върне вярата. Аз тоя филм повече няма да го гледам. 5 години са ми достатъчни... Съжалявам. Да се чувствам като употребена курва заради някакви мръсни въшкари. Не, мерси...
ПУТКИ, МАРШ ОТ ЛЕВСКИ. ВСИЧКИ ДО ПОСЛЕДНИЯ, никой да не остане. Нито един. Ако трябва аз ще ходя да заключвам стадиона вечер. Нито един бе, всички да се махат...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Недей така, че разни форумни звезди ще ти обяснят, че си от Левски заради купи и титли... :smt003

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 12:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
http://gong.bg/view_article.php?article_id=286521
Все си мисля, че тези ги бием леко :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5679
Ако не са тоя отбор от миналия сезон - може. Този мач зависи от играта на цаците. Не виждам как тия марди могат да се раздвижат за 1 мач. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
madball написа:
Синьо ултрасче,ти си крайно неадекватен покемон. :smt006



Не ми пука,нека съм Покемон.Македонията е прав обаче,ебане и гавра с тия п*тки,докато не напуснат всички до един !!! Без такива,ама тоя е изключение,ама тоя бил лъвче,ама не знам си какво !!! Всичките до един,без изключение да се махат !!! Нямат място в ЛЕВСКИ !!! Колкото до семките си знаех,че няма да бъда разбран от повечето,но както и да е,да ме извинят тези,които са се засегнали,без това да се отнася за тях :smt023

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
Kryten написа:
http://gong.bg/view_article.php?article_id=286521
Все си мисля, че тези ги бием леко :smt006



Тях и още 90% от отборите в България. И пак ще се лъжем, че правиме нещо, че "върви отбора" и т.н. и т.н. , докато не дойде поредният тим от БиХ, Словакия, Азербайджан и т.н. и не ни покаже, че просто вече сме на тяхното ниво, че и надолЕ :smt006 .

А група да я направят 25 отбора и тогава няма да имаме съвсем никакъв проблем да стартираме с 5-6-7 поредни победи. Макар че и сега едва ли ще имаме - Ботев вр, Пирин ГД, Монтана, Миньор, Локо Сф - това са аматьорски футболни клубове в момента. И ние ще сме едноокият цар сред слепците.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Айде стига с тия семки вече, а?
Знаете ли колко от тия люпещи семки в сектор А (и вероятно във В) са на Небилети, Хлофазолини и Диазепами? Или са с диабети и други подобни?!? И без да съм завършил медицина и без да съм им личен лекар мога да ви уверя, че тия лекарства НЕ са им вследствие на стреса на работните места, а вследствие на стреса, причиняван на едно друго място?!?! Сещате ли се кое, или да го казвам директно :?:
Айде малко повече уважение към хората, които го заслужават :!:

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10430
Местоположение: София
Семки, куфари, туристи, ама нали и те са левскари, нали те са били нашите предшественици в Сектора. Та на мен баща ми почти всеки мач е в А сектор и дали на мен ми е много приятно, когато някой келеш до мен го чуя да вика по драгите два сектора "аре пейте бе, боклуци" (често срещано явление)...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Току-що у фейсО някакви разкриха защо ББ е министър . За да може да осъществи пъкления си план да стане собственик на Левски :smt005 :smt005 :smt005 . При това собственик в сянка :smt027 СЯНКА :smt027

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
То па понеже не е... :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 2:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
Хореография от ролки тоалетна хартия (може и използвана по предназначение) и напускане на стадиона. Така го виждам този футболен празник. :blass

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 9:12 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Alek написа:
Недей така, че разни форумни звезди ще ти обяснят, че си от Левски заради купи и титли... :smt003

А Седем:едно даже най-добре го обясни, че и с преки названия :bigok

Колкото до мача - за първи път в живота ми изобщо не ме интересува какво ще стане, дали ще бием, дали ще играят, дали ще се раздават. Абсолютно все тая ми е в момента :?

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Оставете го Алек да си гледа схемите, тактиките и трансферите. Като него има още много левскари, но не пишат във форума. Идеята е да не се месим в интересите си.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 12:23 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
SinioUltrasche написа:
И като имам предвид семки,имам предвид наистина семки,а не хора като Бай Иван,които и до ден днешен си остават същите,само малко по-стари и седят в друг сектор.Имам предвид онези,които плюват за всеки сгрешен пас,които общо взето нищо не прават.


Защо, те не са ли левскари :smt085


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
incheto_1914 написа:
Alek написа:
Недей така, че разни форумни звезди ще ти обяснят, че си от Левски заради купи и титли... :smt003

А Седем:едно даже най-добре го обясни, че и с преки названия :bigok

Колкото до мача - за първи път в живота ми изобщо не ме интересува какво ще стане, дали ще бием, дали ще играят, дали ще се раздават. Абсолютно все тая ми е в момента :?



Абсолютно ! В момента ми пука само и единствено за бъдещето на нашият ЛЕВСКИ и какво ще предприемем ние !

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
mardarosa написа:
Победа с 1:0 в 92-та минута с Гол на ИИ5 и после луд купон в Спин Сити :smt005 :smt005 :smt007


Опазил ни Господ тоя да го видим още един мач със синята фанелка :ohmygod Да пускат колкото си юноши искат, само да го няма тоя :!: Даже и Диамунтен е по-добре, щото поне някой отбор може да се излъже да го вземе.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10430
Местоположение: София
С децата набор 98 да играем и 10:0 да паднем, пак ше ми е кеф, отколкото да ги гледам тия путки насрани, наричащи се футболисти. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
СпециалистО написа:
С децата набор 98 да играем и 10:0 да паднем, пак ше ми е кеф, отколкото да ги гледам тия путки насрани, наричащи се футболисти. :smt006

да и аз така ги виждам нещата все тая ... ама няма да се отказваме всички на стадиона заради ЕМБЛЕМАТА и ЗНАМЕНАТА !!!
Иначе втория кръг не мисля , че трябва да има отсъстващи , играем с папагалите и трябва да ги побъркаме !!! Аз лично си съкратих морето с 2 дни заради тоя мач ... заради историческата омраза с папагалите !

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Другото което е хората от сектор А трябва да бъдат уважавани , тъй както и те трябва да уважават сектор Б , тва с меренето на пишките е тъпа тема !
Аз лично казвам и си стоя зад мнението , че в сектор А има много качествени хора, мой приятели , които уважавам и ако се съберат сумарно годините на стадиона между двата сектора , може би А ще има предимство , що се отнася до тая тема ! :levski Но пак казвам това са глупости САМО ЛЕВСКИ ! 3те сектора , като един

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 10:01 pm
Мнения: 148
Там сме каквото ще да става. Дано тея мърши се стегнат понемалко, макар че лайно не се стяга... еле пък дрисня ама карай :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 30, 2012 2:46 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Болката от провала в Европа е много голяма и няма да отмине лесно. Някой написа, че след седмица всекидневието ще ни грабне и ще забравим сараево. Аз лично не съм забравил нито едно отпадане, като се започне от аз-67 и антверпен и се стигне до сараево! Като се замисля болката може да е намаляла, но остава много болезнен спомен! Разбирам ви напълно, за това което правите на тренировките! Може би, ако живеех в СОФИЯ и аз щях да съм със вас, но да бойкотирате мача с цаците ми се струва малко прекалено, защото не можем да върнем времето назад и ще запазим поредния болезнен спомен от сараево! Но с натрупването на няколко поредни загуби в първенството, какво ще спечелим!? Ще се махнат бай Ганчо и Перчема ли? Нищо подобно няма да се случи, а кризата ще се задълбочи! Най вероятно Илиян ще го изгонят или сам ще си тръгне, играчите, колкото и големи некъдърници да са според някой ще се обезверят напълно, ще се закотвим в средата на таблицата, червените журналистчета ще направят всичко възможно да нагнетят огромно напрежение в съблекалнята на ЛЕВСКИ, чобарите ще ни вземат на мезе ( сега не могат ) и познайте кои ще страдат от всичко това!? Призовавам всички, които имат възможност да посетят този мач и да помогнат на отбора да победи, да го направят, за да стартираме с победа, да поспадне малко напрежението около отбора и около всички нас! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 30, 2012 4:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Абе ти сериозно ли си мислиш, че дори и да бяхме минали през Сараево, че дори и следващите...щяхме да можем да победим някой от отборите във плейофа


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 30, 2012 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 29, 2012 9:24 pm
Мнения: 1334
поне мачове щеше да има и щяхме с основание да погребваме розовите

_________________
Парите са скъпи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 30, 2012 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Само не подражавайте на чорбарите с бойкоти, нахлувания, побоища над играчи и останалото от репертоара им. Бъдете на стадиона и помогнете на отбора да победи, а пък нека играчите си позволяват да бъдат путки. След плаката срещу Сараево вече никаква селяния не може да ме учуди, но поне да не падаме на нивото на свинете. :levski

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 30, 2012 1:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 12, 2010 7:30 pm
Мнения: 443
Писна ми някакви 15 годишни хулигани да се изказват като последна инстанция в този форум, деба и разбирачите..


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 439 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com