forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:34 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 439 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7124
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Croopev написа:
Еми тъпичко е "умри ушев", ако ще член на AISEC да е. :smt006

:?: Уот ду ю мийн?

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Не знам какво положително сте видели,да кажем,че ви вярвам,понеже не съм гледал мача.По радиото обаче си звучеше като типичен наш мач от последните години.Напред само центрирания,в защита,поне според Томето,сме направили 2 големи грешки при 0-0 и само бездарието на негрите от Чъц ни е спасило.Гледам и голът е доста тъп,добре че са изпуснали Де Мангальо.За да се отчете няква реална промяна,ще трябва доста време,а след последните години нещо не съм склонен към оптимизъм :lol: Сакам и чекам некво репортажче :smt027

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Ми Йовов като влезе и изкрещях "Айде БоК Ицо!", некви хора ми се смяха. Какъв е проблема някакви такива провиквания да са смешни на останалите :smt017 :bigok

(пък после като в първата атака в която участваше, се пребори и проби към наказателното, всички се развикаха Ицо, Ицо..Нали. :smt115 )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:05 am 
tonko7 написа:
Croopev написа:
Еми тъпичко е "умри ушев", ако ще член на AISEC да е. :smt006

:?: Уот ду ю мийн?

E просто ми трябваше някаква известна международна организация и това ми хрумна първо. :lol:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
[az] написа:
Не знам какво положително сте видели,да кажем,че ви вярвам,понеже не съм гледал мача.По радиото обаче си звучеше като типичен наш мач от последните години.Напред само центрирания,в защита,поне според Томето,сме направили 2 големи грешки при 0-0 и само бездарието на негрите от Чъц ни е спасило.Гледам и голът е доста тъп,добре че са изпуснали Де Мангальо.За да се отчете няква реална промяна,ще трябва доста време,а след последните години нещо не съм склонен към оптимизъм :lol: Сакам и чекам некво репортажче :smt027


Гледах мача, според мен бяхме същото рохко сирене като миналата година, просто сега ни покри късмета при контрите на Черноморец, за разлика от миналата година, така че си доста прав. Иначе и ние направихме няколко положения, но за мен мача беше много тъп, бавен и скучен, а нещата които ме вбесиха накрая(а да си призная бях с нагласата изобщо да не се вълнувам от случващото се на терена) бяха влизането на Йовов и бавенето на играта с цел да запазим резултата. Това е мегаселския манталитет, който се настани в отбора през последните две три години и не знам как ще се изкорени.
Нещото, което ми хареса беше Мулдер и донякъде Прохазка, Везалов също беше стабилен, другите на познатото посредствено ниво от мачовете с босненците.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
Мръсната печка след като вкара гола почна да се прави на маймуна и пак ръкомахаше пред Б......Лайно, кво като си вкарал един гол, пак ти пожелавам да се счупиш!
Тъп мач, страшно грозна игра, едни безкрайни центрирания, едно чудо...цаците имаха опасни контри, минаваха си пред "защитата" като на парад... само безкадърието им пред вратата ни спаси..
изобщо не ни заслужават тея путки долу, че цял мач викахме и ги подкрепяхме, една обида не се е чуло!

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Не знам какво хубаво видяхте в тоя мач. Ако тия бяха вкарали мача отиваше зорлем на "Х" както пролетта. Никаква идея. Първото централните защитници бяха тия, където играха най-много с топка от всички футболисти на терена. Второто малкооо по-добре. Положенията ни бяха 3-4. Първото Прохазка или Ели след корнера, гредата на гаджев. гола и атаката, където съдията от "А" я спря. Идеята целият мач беше двете крила да се освободят и да центрират. В наказателното на черноморец пък имаше по двама сини и каквото стане.
Накрая гледам тонев и Гонзо гледат мача заедно. Само се моля Гонзо нещо да не дава съвети, че него го видяхме. Още 4-5 години няма да се оправим от неговата политика на "Герена". Сектор "Б" скандираше на 2 пъти пък против тонев. Малко ме изненада, но ще ми е интересно дали ще продължи.
А, очаквах и повече хора, но май ще си остана с очакванията.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
2 пъти против кичарата? Май съм го изпуснал... :shock:

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
vazcho написа:
. Сектор "Б" скандираше на 2 пъти пък против тонев. Малко ме изненада, но ще ми е интересно дали ще продължи.
.

Скандиранията беха против Колев,вратаря на Чъц. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8210
Местоположение: София
СтрелецО написа:
Айде честити ни важни 3 точки, иначе явно сме трагични



Не беше толкова зле, но Черноморец направиха доста опасни контри. И е голям късмет, че не ни вкараха. Трите им печки са бая бързи и добри. Единият направи Башлиев за смях. Илиан добре го смени на полувремето. Везалов ми хареса, Марсиньо никак. Карвальо изпусна доста положения, трябва да видим Силва, защото играем доста на центрирания.


Последна промяна Lucifer на Нед Авг 12, 2012 1:09 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:39 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
:smt005 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8210
Местоположение: София
Bellamy написа:
В сектора имаше некъв мега скандален.. Всички викаме "Какво е небето?" - СИНЬО!!! И той в паузите "УМРИ УШЕЕЕВ", самичък. Толко не съм се смял на мач отдавна.. :smt005


Иначе на кой гении му хрумна Прохазка да играе КРИЛО??????? Ще развалиме добрия играч с простотиите си.. Поне Везалов и Ели се очертават добра двойка централни.. Ма след Иво Иванов и баба ми ще ми се стори стабилен защитник.

А Владко като дойде да ни поздравява, не чух некой да го псува. А уж щял живота да му се стъжни.. Много съм доволен, че така и не се стигна до псуване по него. :bigok


Честита победа и к.р за тия дето веднага след последния съдииски сигнал се хвърлиха на юруш да излизат от стадиона. В сектор Б сте. Като смятате да праите такива глупости, в друг сектор моля. Баси жалката история..


Прохазка си е крило/атакуващ халф. Просто се опитваме да го развалим, като го правим дефанзивен халф. Но това не е за първи път :lol: Може би зад нападателя ще е най-добре да го ползваме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
Къв Тонев бе....викаше се "Колев курво" за Стоян Колев. :shock: :shock: :shock:
Некои хора задължително трябва да минат през уши, нос, гърло :lol: Това като след мача със Сараево някои им се беше причуло, че на "босненски пички" сме скандирали "Матей Казийски". :shock: :shock: :shock:

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
моя грешка тогава.....слушах и радио и т.н.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Trans penem mihi est написа:
Къв Тонев бе....викаше се "Колев к.р" за Стоян Колев. :shock: :shock: :shock:
Некои хора задължително трябва да минат през уши, нос, гърло :lol: Това като след мача със Сараево някои им се беше причуло, че на "босненски пички" сме скандирали "Матей Казийски". :shock: :shock: :shock:

ХАХЯХАХАХАХАХАХА Знаех си, че не е Матей Казийски :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
И все пак си мисля, че не сипахме достатъчно на Колев.. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
92.Н'лундулу :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 1:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Мача нямаше нищо общо с миналия от пролетта. Тогава Черноморец контролираха изцяло нещата, докато сега имаха 2,5 контри и май общо 5 пъти минаха центъра. Нашите показаха някакъв характер и искаха да победят, затова и спечелихме заслужено с 1 гол от 4-5 чисти положения (и греда).
В отбора на Черноморец играят прилични негри. Прави впечатление, че всеки сезон (след Балъков!) намират някак си добри играчи със свободни трансфери. Херо твърди в едно интервю, че водели много играчи за проби, а той избирал кой да остане. Нашите да се поинтересуват как работи тази система, защото новите Тиберканини, Видовичовци, Тополи и Глъъи умора немат :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 1:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Aйдеее, пак разкриха Гонзо :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 2:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Имаше известни сигнали за подобрение в офанзивен план, но в защитя нямаше абсолютно никаква промяна. Тия може да имаха 2.5 контри, но бяха 100% чисти голови положения. Само късмет ни спасяваше. Гаджев и Пелето бяха същите мързеливци. Няколко пъти след изгубена топка играчи на Черноморец навлизаха на скорост, а тия след 5 крачки спираха да ги гонят. Като цяло атаките на Черноморец вървяха през центъра, което е показателно за двойката ни опорни халфове.

Много се говореше как Левски играе схемата на Стоилов с дублирането по крилата години след отстраняването му, но и в най-лошите моменти така беше по-добре. Едва ли има гледал мача, който да не си е казал "Е, да му *** майката, пак ли?!?" при поредното озоваване в добра позиция по крилото след което следват 3-4 псевдо финта стил Йовов, връщане на топката в центъра и тотално притъпяване на атаката. Няма движение и желание. Не се откриват в атака, топката не върви с едно докосване, а в защита не си покриват хората и правят идиотски грешки. Чудо трябва да стане, че да сме шампиони.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 2:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Както и да го погледнем 1:0 си е разгром :loser2

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 2:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Не че е важно, но ме съмнява схемата да е на Стоилов. Играем някак си странно с уж две крила, които обаче нямат много качества на крила. Като няма играчи за схемата в която треньора вярва, то трябва да се намери начин да им се измисли нещо на футболистите. Да пуска ИлИл заедно двамата централни нападатели напред, а зад тях 4 халфа и зад тях 4 защитника. Сега играем 4-2-3-1, което е тъпо според мен. Нито имаме кой знае какви крила, нито дефанзивни халфове. Или поне да се опита ИлИл да приложи нещо подобно в мач с/у Ботев Вр. например, когато тук водим с 2-0 :oops:

С тези схеми на игра без нужното съдържание (!) сме понякога ебати гротеската :bigok Имам чувството, че има някаква забрана да се пробва нещо различно. Се едно сме заухави и се опитваме да тъпчем в мисионерската поза дори без да сме одървени :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 4:32 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Левски бие, лошо бие, ей, ей


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 4:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Trans penem mihi est написа:
Къв Тонев бе....викаше се "Колев к.р" за Стоян Колев. :shock: :shock: :shock:
Некои хора задължително трябва да минат през уши, нос, гърло :lol: Това като след мача със Сараево някои им се беше причуло, че на "босненски пички" сме скандирали "Матей Казийски". :shock: :shock: :shock:

или "Ботев са мишки" и "пламен мисишки" :smt005

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 8:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12947
Местоположение: истинското село !!!
Най-важното от кур мач е победата и 3-те точки. Имам обаче некво предчувствие че жАлтИтИ нема да се дадат без бой. Вижте Вуйчо Ваньо 200гр какво прави в дебюта си :smt017

Иначе почнеме ли 3/3 победи и балеринките малко да си повярват и да почнат да го поиграват малко от малко :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 9:07 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15092
Искам да благодаря на всички момчета с които гледах мача снощи и особено на Седем Едно за това, че ме запозна с тях.

Дано цялата година да ни вqрви на победи!

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 9:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Белами, точно това е класиката :bigok От няколко години е така, някой да се провикне мощно , мощно. Преди, като нямахме мегафон и т.н. , редовно някой се провикваше "педееераас" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7124
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
SZ_FEN написа:
Искам да благодаря на всички момчета с които гледах мача снощи и особено на Седем Едно за това, че ме запозна с тях.

Дано цялата година да ни вqрви на победи!

Ако си си дошъл за постоянно да организираме нещо квартално :lol:

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Много по-лесно бихме взели този мач, ако ИлИл не беше импровизирал с тези вътрешни рокади. Прохазка трябва да е титуляр, но не дясно крило, а опорен за сметка на някой изм/у Гаджев и Пелето. Рокадата Мулдер отляво, а Башлиев титуляр също не е удачна. Райков има само един единствен финт, но от всички офанзивини играчи той беше най-активен през целия мач. Ако Рамос е контузен, то Тонев трябва да играе отдясно. Карвальо трябва да е резерва, а не централен. За една топка не се пребори, доста атаки не отигра, излишен позьор, след гола взе да ми играе с петички и бразилски финтове от Африка, сигурен съм, че макар с малка подготовка, Силва ще е 300 пъти по-научен и по-полезен играч от него на върха на атаката. Ив. Цветков би бил перфектен, вместо маймуната. Мърсиньо ми е загадка. На моменти игра добре. Но само на моменти. През останалото време не търсеше топката, а като я вземеше излишно я задържаше и притъпяваше остротата на атаката.
Като цяло не играхме толкова зле, но ИлИл трябва да си избистри състава и да не се огъва пред Гаджев и пелето като задължителни титуляри. Всъщност снощи за 10на минути Прохазка го игра на мястото на Мърсиньо пред Пелето и Гаджев, което би могло да се окаже удачен вариант, ако Мърсиньо продължи да се поп*тква по терена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Сега да си кажем нещата такива каквито са.Ако играем така и срещу жАлтите нищо хубаво не ни чака.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 439 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com