forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 439 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Жълтите понеже са голямата сила, аре моля ти се.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 21, 2012 7:38 am
Мнения: 90
А ние понеже играем нещо подобно на футбол :bii_chorbata

_________________
Повече е загубено от нерешителност, отколкото от грешни решения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 11:57 am 
Силата на папагалите е в надуването на големия вече жАлт медиен хемороид, който ще бъде спукан съвсем скоро.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ебаси и пораженците има в този форум. От 30 години съм по стадионите, ама толкова жалко и страхливо мислене от левскари не си спомням. И не само тук, във форума. Снощи на мача ги слушах едни жалкари зад мен, които обясняваха как Лудогорец като ни хванели, нямало сме да играем с топката 2 мин. за целия мач и щели да ни бият поне с двуцифрен резултат. Същия гений обясни, че единственото спасение за отбора било бате Бойко лично да ни вземел и да станел президент :shock:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
Седем:Едно написа:
Ебаси и пораженците има в този форум. От 30 години съм по стадионите, ама толкова жалко и страхливо мислене от левскари не си спомням. И не само тук, във форума. Снощи на мача ги слушах едни жалкари зад мен, които обясняваха как Лудогорец като ни хванели, нямало сме да играем с топката 2 мин. за целия мач и щели да ни бият поне с двуцифрен резултат. Същия гений обясни, че единственото спасение за отбора било бате Бойко лично да ни вземел и да станел президент :shock:



влез във форума на гонг ,е там над 90% са с диагнозата Retardio mentalis

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
забравих да кажа
жАлтурите у лево :slap :bii_chorbata :bii_chorbata :bii_chorbata
ако ще и 50 000 на мач да ходя ми е все тая

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
Тревожно е ,че безразличието и непровокираните страхове се предават от трибуните долу на терена,кои са тези Ботев-събрани от 2 месеца футболисти с една победа срещу слабия :smt031

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
Тия за които Седем:Едно говори стават все повече и повече,за съжаление.През кура са ми такива. :smt006 К'ви са Лудогорец и к'во,ако ни бият?Ние сме ЛЕВСКИ и това не трябва да се забравя.Да го духат нек'ви селски отборчета,които до вчера ги немаше и утре пак нема да ги има. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:45 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
С Ботев пълна мобилизация !!!

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Седем:Едно написа:
Ебаси и пораженците има в този форум. От 30 години съм по стадионите, ама толкова жалко и страхливо мислене от левскари не си спомням. И не само тук, във форума. Снощи на мача ги слушах едни жалкари зад мен, които обясняваха как Лудогорец като ни хванели, нямало сме да играем с топката 2 мин. за целия мач и щели да ни бият поне с двуцифрен резултат. Същия гений обясни, че единственото спасение за отбора било бате Бойко лично да ни вземел и да станел президент :shock:

"Ние сме Левски и можем да бием всеки" това време отдавна отмина.В момента нито един мач не ни е е сигурен.Много добре помня какво беше тук преди първия ни мач с ЛЦ есента "кви са тия селяни, ще ги бием на 0" ,та после какво стана.Няма да е зле поне малко да уважаваме съперника, с който играем.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Сериозно си си сбъркал отбора, момче. Левскар да уважава папагалите, чорбите или некви измислени селяни е недопустимо. Левскар да си сваля гащите преди мач е жалко и недостойно. Хубаво е да се преориентираш овреме. Еничарите се обичат и уважават с половината А група.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
flo,кзл ли да им уважавам или ми-мито с прасерите,колкото до крейзито-това е още един про-чорбарски отбор,като латекс,нафтекс (и другите екс :losers )
сами срещу всички :levski

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Евалата на Чиликов за грандиозното прозрение, че ако не вкараш гол на Герена е много трудно да победиш :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Колко пъти трябва да уважим пловдивските подлоги,че не можах да разбера

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Уважаваме ги до толкова, до колкото да ги понамажем с вазелин.. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
flo написа:
..."Ние сме Левски и можем да бием всеки" това време отдавна отмина.В момента нито един мач не ни е е сигурен.Много добре помня какво беше тук преди първия ни мач с ЛЦ есента "кви са тия селяни, ще ги бием на 0" ,та после какво стана.Няма да е зле поне малко да уважаваме съперника, с който играем...


Не е отминало времето изобщо, все още е вярно, че можем да бием всеки. Разликата е в това, че сега можем да загубим от почти всеки. Колкото до уважението, на първо място трябва да уважаваме повече себе си, а това е въпрос на морал и сила. Накрая за съперниците...от 7-8 г. при нас някак си се настани "философията", че ние трябва да си играем нашата игра, а съперника не ни интересува. Това е тъпо! Не разбирам как да играем едно и също, когато например гостуваме на Ч.море и домакинстваме на Монтана! :roll: Не трябва да чукаме само в мисионерска поза, трябва разнообразие. Съперниците ни знаят играта без дори да ни разузнават. Ако мине номера да блокират крилата и бековете, които им помагат работата им е на 90% свършена. Някой трябва да научи играчите да им бъркат в гъзъ, да им правят двойка централни нападатели, тройка офанзивни халфове и т.н. Писна ми да гладам една и съща схема с Видима и Литекс, трябва промяна в мисленето на треньор, играчи и изобщо "философията" е леко сбъркана. Играчи имаме прилични...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Под уважение разбирам да се спре с това надъхване преди всеки мач ,защото погледнато от всяка страна в момента мача ни с папагалите ни е троен отвсякъде.Имам в предвид да се спре с това излишно надъхване "ше ги Обием ,кви са тия майни" ,за да няма после "шо стАна".
Седем:Едно написа:
Сериозно си си сбъркал отбора, момче. Левскар да уважава папагалите, чорбите или некви измислени селяни е недопустимо. Левскар да си сваля гащите преди мач е жалко и недостойно. Хубаво е да се преориентираш овреме. Еничарите се обичат и уважават с половината А група.

Между другото ,най-любимата ми част след такъв спор е някой да ме изкарва чорбар и да ми казва да се преориентирам към друг отбор :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Вместо да се смееш така щастливо, що не се замислиш малко, а? Явно доста пъти някой те е изкарвал чорбар, та дори и най-любими части имаш. Каква ли е причината затова? Определено си сбъркал отбора.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Ако не бием отбор, в който титуляр е Стефчууу Станчеффф, предлагам да се самозакриваме!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Седем:Едно написа:
Вместо да се смееш така щастливо, що не се замислиш малко, а? Явно доста пъти някой те е изкарвал чорбар, та дори и най-любими части имаш. Каква ли е причината затова? Определено си сбъркал отбора.

Ами честно казано като се замисля, май само ти си ме изкарвал чорбар и то не един път :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 5:00 pm 
acrimonious написа:
Ако не бием отбор, в който титуляр е Стефчууу Станчеффф, предлагам да се самозакриваме!

Moже да се каже, че сме супер големи дебили обаче :lol: Разделихме се с Кривия заради вуйчо Ваньо и след първата година го дадохме и него на жАлтите...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Що си мислиш, че вуйчо Ваньо е причината да се разделим с Кривия :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 6:59 pm 
Не се изразих много правилно. Имах впредвид, че взимаме Цветков на мястото на Сашо, при все че Кривия повтаряше, че иска да е в Левски дори да не играе често. Реално изборът е бил на ръководството да замени единия с другия. Вижда ми се не много далновидно.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
flo написа:
Седем:Едно написа:
Вместо да се смееш така щастливо, що не се замислиш малко, а? Явно доста пъти някой те е изкарвал чорбар, та дори и най-любими части имаш. Каква ли е причината затова? Определено си сбъркал отбора.

Ами честно казано като се замисля, май само ти си ме изкарвал чорбар и то не един път :roll:


И аз като него ше те изкарам чорбарче :smt023 ...станахме двама,не е сам :smt006

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 21, 2012 7:38 am
Мнения: 90
Аре стига глупости. Човека си пише отдавна тук и си е Левскар. Трябва ли всеки път някой с различно мнение да се изкарва чорбар и орк? Ми нека си има собствено мнение и да си уважава, който си иска. Не може всички фенове да мислим еднакво и еднакво да мразим лудогорец нали? Всички тук мразим чорбата, но доста от хората мразят всички други отбори и искат всеки един да е като тях. Ако не е значи е чорбар така ли? Сега да не излезна и аз такъв - мразя лудогорец, ботев, микре и т.н. но разбирам фло. Има и хора, които не мразят тия отбори, а просто си подкрепят Левски. Ако е решил да ги уважава чисто като футболни аргументи това си е негово право. Аз не ги уважавам, но той не ме съди за това. Не го съдете и вие :smt023
И е крайно време да спрем с караниците и налагането на мнения. Постоянно се сравняваме със сърби, гърци и т.н. и се питаме защо? Единственото което ни обединява тук е ЛЕВСКИ. От там нататък всеки си има свои разбирания за живота, свои хобита, работа, мнение и т.н. Нищо друго не ни обединява освен ЛЕВСКИ. Какво значение има кой какво мисли и какво прави? Нали е Левскар? Нали подкрепя отбора? Всичко друго е без значение. Ако се концентрираме върху идеята Левски, всичко друго ще отпадне и нещата ще вървят на горе. Поне така мисля аз :wink: Разбира се сега ще има хора, които не са съгласни с мен и вместо да си замълчат или да отговорят културно те ще се плеснат по челото и ще ме нахранят. Което ще покаже защо не сме като сърби и гърци.

_________________
Повече е загубено от нерешителност, отколкото от грешни решения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 7:54 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
flo написа:
Под уважение разбирам да се спре с това надъхване преди всеки мач ,защото погледнато от всяка страна в момента мача ни с папагалите ни е троен отвсякъде.Имам в предвид да се спре с това излишно надъхване "ше ги Обием ,кви са тия майни" ,за да няма после "шо стАна".
Седем:Едно написа:
Сериозно си си сбъркал отбора, момче. Левскар да уважава папагалите, чорбите или некви измислени селяни е недопустимо. Левскар да си сваля гащите преди мач е жалко и недостойно. Хубаво е да се преориентираш овреме. Еничарите се обичат и уважават с половината А група.

Между другото ,най-любимата ми част след такъв спор е някой да ме изкарва чорбар и да ми казва да се преориентирам към друг отбор :lol:

Защо да не се надъхваме? Кви са тия, че да ни е страх НАС от тях ? Кви са тия нищожества ще ми обясниш ли ? Некви жалки папагалчета ще ни плашат. Ходи им се гъзи пред секторО със тия свалени гащи...може некоя дима у гъзО да ти набият тъкмо. Ебем мръсните папагали и това е ! Нямаме право да мислим по друг начин.Не сме ние хората които трябва да се страхуваме от някакви нищожества. Те трябва от нас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
Само не разбрах връзката между уважаването на папагали, чорбарското мислене, надъхване преди мач и тем подобни.
Истината е, че отборът е крайно жалък, че не знам за другите, но мен ме е обзела тотална апатия към случващото се долу и единствената причина да ходя на мачовете е да се видя с приятели и да повикам, както и факта, че не само ние, но и "първенството ни" отдавна удря низини и плаче за закриване. Твай. Дали неква тъпа печка ще се удари в топката и после ще подскача като обезумяла пред 'Б' и така ше излъжем Ботяф...кво ще промени това?

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 12, 2012 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Добре си го разбрал и мен това ,което се случва на трибуните,винаги повече ме е интересувало,но не разбрах,защо изписваш по този начин Тракия,иначе казано Христо Ботев е наш великолепен поет и човек ,чийто име е влязло в историята ни и като революционер и всякакво друго изписване на името му е равностойно на кзл

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Първо, ако ще пишете "Ботев", пишете го правилно, щото другото е вече крайна мюсюлманщина. Аз затова не се обръщам към тях с "Ботев", а с "папагалите", "клошарите", "Тракия" и т.н. Второ, апатията си е чорбарщина. Футболното, което се случва с отбора ни, не може да докарва апатия. Трябва да те ядосва, да те мотивира да не им даваш мира, докато не оправят нещата, докато не се стегнат, докато не почнат да играят всеки мач на предела на това, което могат, колкото и да е то.

Този flo е от модерните левскари, като повечето от тях са даже ТВ левскари. За тях отношението към нещата е все едно сме в студиото на "Диема" за мачовете от Премиър лийг - трябва всички много да се обичаме, да се уважаваме, да чертаем схемите за движението на крилата, бековете и дефанзивните халфове и т.н. Въобще - модерна работа, модерен футбол, модерни левскари.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
detective написа:
flo написа:
Под уважение разбирам да се спре с това надъхване преди всеки мач ,защото погледнато от всяка страна в момента мача ни с папагалите ни е троен отвсякъде.Имам в предвид да се спре с това излишно надъхване "ше ги Обием ,кви са тия майни" ,за да няма после "шо стАна".
Седем:Едно написа:
Сериозно си си сбъркал отбора, момче. Левскар да уважава папагалите, чорбите или некви измислени селяни е недопустимо. Левскар да си сваля гащите преди мач е жалко и недостойно. Хубаво е да се преориентираш овреме. Еничарите се обичат и уважават с половината А група.

Между другото ,най-любимата ми част след такъв спор е някой да ме изкарва чорбар и да ми казва да се преориентирам към друг отбор :lol:

Защо да не се надъхваме? Кви са тия, че да ни е страх НАС от тях ? Кви са тия нищожества ще ми обясниш ли ? Некви жалки папагалчета ще ни плашат. Ходи им се гъзи пред секторО със тия свалени гащи...може некоя дима у гъзО да ти набият тъкмо. Ебем мръсните папагали и това е ! Нямаме право да мислим по друг начин.Не сме ние хората които трябва да се страхуваме от някакви нищожества. Те трябва от нас.


Trans penem mihi est написа:
Само не разбрах връзката между уважаването на папагали, чорбарското мислене, надъхване преди мач и тем подобни.
Истината е, че отборът е крайно жалък, че не знам за другите, но мен ме е обзела тотална апатия към случващото се долу и единствената причина да ходя на мачовете е да се видя с приятели и да повикам, както и факта, че не само ние, но и "първенството ни" отдавна удря низини и плаче за закриване. Твай. Дали неква тъпа печка ще се удари в топката и после ще подскача като обезумяла пред 'Б' и така ше излъжем Ботяф...кво ще промени това?


Така. Мисля, че е време да си извадите главите от задниците и да помислите с тях :!:
1-во единственото нещо,което трябва да им се уважава на тия е името и нищо друго!
2-ро неща от рода на "к`во се надъхвате", "тия са голЕма сила", "МОЖЕ и да ни бият", "ще ни смачкат по трибуните" и т.н. преди мач, ама просто забравете да ги споменавате!
3-то Бай Иван е напълно прав да оприличава говорещите по този начин на чорбари, турци, селяци и прочие, защото точно това е типичният селски манталитет!
4-то и последно. Който не мисли да посети този важен мач най-добре да остави коментарите за себе си :smt006

18.08.2012г. - 18:00 ч.
Без капка уважение към тая паплач, без никакво значение резултата. Приемете го като битка на два български героя (въпреки, че от единия е останало само името). Всички жАлти фланелки, знамена, шалчета да горят, а всички сини да се веят. Само ЛЕВСКИ :levski

НЕ забравяйте кои сме, защото "Ние сме..." оставям продължението на вас

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 439 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com