forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 439 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Несериозно е левскар да проявява уважение към чорбарски отбор :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
не знам това дали се характеризира като "уважение" , но искам ботев да са в а група и да са силни, вместо гоце делчев, разград или подобни. Дербитата са най-големия кеф във футбола, а тези с пловдивските отбори винаги са добри


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7123
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Аз пък нямам нищо напротив от догодина дербитата да са с жалтити, за сметка на закритата цура ком. знаме :bigok

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Boyo написа:
не знам това дали се характеризира като "уважение" , но искам ботев да са в а група и да са силни, вместо гоце делчев, разград или подобни. Дербитата са най-големия кеф във футбола, а тези с пловдивските отбори винаги са добри


Това е друго. И аз искам мачове, изпълнени с омраза. Миналата есен в Разград беше много тъпо, никаква омраза.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 21, 2012 7:38 am
Мнения: 90
А защо да няма модерни левскари? :bigok Трябва да си има и такива, които чертаят тактики и се интересуват само от играта, а публиката слабо ги касае. Не може всички левскари да са с по 10 татуировки, голи глави и присъди за намушкване и изнасилване :bii_chorbata за това си има различни сектори и всеки си припознава своят. Пък и кво значи ТВ Левскар? Ако България е 8 милиона, значи има около 6м Левскари нали :bigok ? Дори 5 да са... на мач има по 4000 човека. Значи 4 милиона и 996 хиляди са ТВ Левскари? :bii_chorbata :bigok И да се напълни стадиона няма как всеки да отиде. Не всеки е от София пък и да си кажем честно в по-големите мачове доста хора идват от Варна, Бургас, Сливен, Ст. Загора и т.н. а доста от София си стоят по домовете. Все пак от 2 милионен град да не може да се напълни 30 000 стадион е жалко.

_________________
Повече е загубено от нерешителност, отколкото от грешни решения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
toglfc написа:
А защо да няма модерни левскари? :bigok Трябва да си има и такива, които чертаят тактики и се интересуват само от играта, а публиката слабо ги касае. Не може всички левскари да са с по 10 татуировки, голи глави и присъди за намушкване и изнасилване :bii_chorbata за това си има различни сектори и всеки си припознава своят. Пък и кво значи ТВ Левскар? Ако България е 8 милиона, значи има около 6м Левскари нали :bigok ? Дори 5 да са... на мач има по 4000 човека. Значи 4 милиона и 996 хиляди са ТВ Левскари? :bii_chorbata :bigok И да се напълни стадиона няма как всеки да отиде. Не всеки е от София пък и да си кажем честно в по-големите мачове доста хора идват от Варна, Бургас, Сливен, Ст. Загора и т.н. а доста от София си стоят по домовете. Все пак от 2 милионен град да не може да се напълни 30 000 стадион е жалко.


Да съм написал некъде кои и от кой град са ТВ левскарите? Освен това, нямам и една татуировка, но да уважавам пловдивската чорба ми се струва извращение. Отиди в сектор "А" и питай некой там дали отдава почит на пловдивската чорба, или просто извикай "Браво на Ботев!", пък после ще си говорим за "различни сектори", "припознаване на своя сектор" и "татуировки" :loser2

Тоя форум е вече доста "Гонг", по-късно ще внеса официално предложение с цел връщане към старите традиции на форумо.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
:smt042 Чичките в А ще се сбият помежду си за привилегията кой пръв да го набие и ебе, щото ще са много желаещите :smt042

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 21, 2012 7:38 am
Мнения: 90
Къде съм написал, че уважавам папагалите и Браво, Ботев? :bigok Не бе покажи ми къде съм го написал това? Къде съм написал нещо за чичковци в А сектор? Коментирай по обективно коментара ми не бъди като Г.А. :bii_chorbata

_________________
Повече е загубено от нерешителност, отколкото от грешни решения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
В час си, спор нема. Не е лошо тогава пак да прочетеш първото ми мнение в темата, което така жегнато изкоментира, нема да напиша, че си се разпознал, щото в този форум писането на очевидни неща е забранено.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 21, 2012 7:38 am
Мнения: 90
"Този flo е от модерните левскари, като повечето от тях са даже ТВ левскари. За тях отношението към нещата е все едно сме в студиото на "Диема" за мачовете от Премиър лийг - трябва всички много да се обичаме, да се уважаваме, да чертаем схемите за движението на крилата, бековете и дефанзивните халфове и т.н. Въобще - модерна работа, модерен футбол, модерни левскари."

Коментирах тази част от поста ти. Нито уважавам жълтурите, а още по-малко се припознавам като модерен левскар. Интересува ме повече публиката отколкото тия путки на терена и все пак не разбирам защо трябва да се храни по левскарите с други разбирания. Това е :smt006

_________________
Повече е загубено от нерешителност, отколкото от грешни решения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Никакво уважение към глупаците :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Нетолерантни сме.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
смърт за папагалите

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Morning Glory написа:
Тоя форум е вече доста "Гонг"
Веднъж да сме на едно мнение,верно е много дразнещо в последно време.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
morning glory, може ли да ми дадеш определение за "немодерен" левскар ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Мога, но не ги познаваш.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 7:01 pm 
Online

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
Синя Варна написа:
смърт за папагалите
За орките от перник и враца също,както и за Берое. :bii_chorbata


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Morning Glory написа:
Нетолерантни сме.


И аз щях да напиша точно същото определение, но някои биха се засегнали. Като цяло положението е: "много е тъпо да си тъп, 'щото ти е за цял живот"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 439 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com