forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:34 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
И аз съм ЗА бой над путките. С думи, разговори и подкрепа нищо няма да стане. Докато тея бездушници не разберат, че публиката на Левски търпи и подкрепя, но когато почнеш да и сереш на главата става страшно и че синята фланелка е ОТГОВОРНОСТ нещата няма да се оправят. Само шамари и задвратници за тея боклуци.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 10:50 pm 
sin написа:
Croopev написа:
То е ясно, че някои помните титли и купи. Все пак заради това сте фенове на Левски. Други хора имат някакви базисни принципи, които си следват, независимо от ситуацията. За щастие при нас такива фенове (вторите) не липсват, иначе по нищо нямаше да се различаваме от ония. Кур за насракис!

Ние сме ядосани заради тва, че не играха добре, а не защото не се класираха ? Ти си луд, 3/4 от хората дето са писали в тая тема щяха да са предоволни ако Левски се класира с грозна игра ала Кокала.

Не си ме разбрал нещо, брато, или си цитирал грешното мнение :smt023


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 10:52 pm 
Място не мога да си намеря... Цяла нощ, цял ден и сега ми е криво, ни ми се излиза, не мога да спя, нищо. Чувството е отчайващо. То е сякаш си тотално предаден, гнусно употребен, използван и захвърлен като отпадък. Единственото, което може да ме успокои е да видя някой от тия пребит и циврещ, да почувстват някак малко от нашата болка. Мъничко...
Хиляди бе, хиляди хора днес и утре цял ден се реят по улици и работа с половин сърце, свито на топка...
Употребен като курва се чувствам. Само Левски и БОЙ И КРЪВ за курвите с фланелки...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 10:53 pm 
http://youtu.be/VepnWCuRWZc
ПИЧОВЕ, ЩЕ ПРЕБЪДЕМ! КАЗАХ! :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3
БОМБИ И ДИМ ТА-ТА-ТА-ТА
ЛЕВСКАРСКИ РЕЖИМ :lsfc4 :lsfc4 :lsfc3 :drinkb :bldrink :bldrink :bldrink :beerch


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
Много тъга и разочарование ни се събра. Нека да помним кои сме и да вдигнем малко главите :)
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:48 pm
Мнения: 638
Местоположение: София
Колко години едно и също, колко години не им дреме на кура...Не заслужават тая фланелка, да се бяха борили и да отпаднат, разбирам, ама да се насерат така за пореден път...

_________________
"Кажи им, че има една страна България. В тази страна има един отбор Левски, може и да не са чували за него. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Създавай глоби :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
Система нема никаква :smt002

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
парите на тези които пътуваха да ги внесът от джоба си тея мърши във ФОНД СЕКТОР Б
И после марш от Левски..

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Смърт за всичките нещастници !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 12:46 am 
Абе то в буквалния смисъл на думата всички сме си нещастници :smt005


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48818
Местоположение: ШОПландия
На Балканите виреят само методите за възпитание на балерините, въведени от Цървена звезда.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:10 am 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 12, 2010 7:30 pm
Мнения: 443
Nakuro Bradata написа:
На Балканите виреят само методите за възпитание на балерините, въведени от Цървена звезда.


Подкрепям :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Да, и след тоя метод на възпитание, Цървена Звезда цъфнаха, та и вързаха...

Пак търсим упорито проблема там където не е, и пак ще го ядем и догодина, и по-догодина и така. Какво се случи с тая публика, как изведнъж прие ръководството и не го закача не знам. Важното е, че футболистите са виновни :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Проданов,нямам идея,ама звездашите се научиха да си УВАЖАВАТ фланелката и публиката с тия методи,колко са цъфнали и вързали ми е все тая...справка-последното дерби и 50-те минути пред сектора им след него..

п.с. Имам чувството,че и инвалиди да им пусне (не)помашкото ръководство..ще се раздадат повече от тия толерирани мърши тук..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Трябва си едно масово ходене на тренировка и след тва токати и почерпки за пичките. Това, че момчетата след мача са отишли е най-малкото, което трябва да се случи. Момчетата + чичките от А + хората, които пропуснахме с валидни причини гостуването, такива дето ни пука = ИЗЯЖДАНЕ на тревата цял сезон. Ако не - повтаряме :)

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 30, 2006 6:58 pm
Мнения: 338
Моля, ако има нещо организирано, нека някой запознат да ми драсне едно ЛС.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 10:14 am 
Докога, бе, пичове, докога... От 5 години един и същ сценарий. Абсолютно, тотално един и същ сценарий за бавноразвиващи олигофрени, в ролята на която сме ние. Излиза минета Батков и говори за трактористи, скиори, за някви, дето били с рейс, а ние сме били Левски и сме били със самолет, после ни ебат и тоя постига дабъл пенатрейшън ефект с байганьовското си поведение. Обезценява до стотинки името на Левски с едно-единствено изречение. Факт!!! Този човек само с това изречение за рейса обезцени името на Левски толкова, колкото и 20 загуби от чорбата няма да направят. Името Левски вече не значи нищо, бе, нищо... Никаква стойност няма, никаква цена, никакво достойнство и чест заради тези въшкари. Шишковци, Батковци, Баждековци, Тоневци, всички лайнари от ДЮШ МЮШ И КЮШ. И всяка година едно и също. Като ни изчукат в гъза и ни се изпразнят в устата се почва с "терените, базите и ДЮШ". Какъв ДЮШ, бе, какво е дал тоя ДЮШ в последните 15 години? Какви терени, какви бази, като вече някакви, дето ритат сред тракторите и мините от войната ни счупват кръстовете. Писна ми някакви минети като Иво Тонев да се държат, сякаш Левски им е бащиния, да говорят като Отца и Сина и Светия Дух. По 3 месеца привличаме някакви лайномети :smt115 и като дойдат ни убеждават какви преговори се били водили и колко трудно било, а всъщност от 3 месеца тия въшкари се пазарят да го вземат с 500 лева по-евтино. Омръзна ми някакви турци като Тоневци и сие да имат наглостта, безмерната, подчовешка наглост да излизат след поредното здраво ЕБАНЕ в Европа и да ни циврят как мегаселекцията, дето събрали, сега нямало да има мотивация да играе с Гоце Делчев. Как може да търпим това, бе? Как може толкова време... Меси ли играе тука, че нямало да има мотивация. Като няма мотивация, ти, който си го привлекал ИЗЧЕЗВАШ от Левски на секундата. Всеки провал в този живот се наказва, само в Левски и да ни изнасилят 11 негри един след друг се приема за "продължаване напред". Как може да търпим Иво Ивановци, Милиевци, Копелета, Гаджевци, как може да я търпим тая курва дето ни сра в лицето предния сезон сега изобщо да помирисва дори тренировъчна база. И аз като бях 17-18 годишен и аз "вярвах" след поредното ебане, че наистина се съсредоточаваме върху титлата, че наистина единственото правилно решение е "Подкрепа Докрай". Че февруари наистина се съсредотчаваме към Лига Европа, а август в на майка си путката. Кампании ли не правихме, декларации ли не писахме, клипове ли... стига пичове. Когато 5 години действаш по един начин и единственото, което се случва е да се зариваме под дъното, значи трябва да обърнем действието. За мен единственото достойно решение, решение, което може да компенсира всичката тая болка, омерзение, всичкото това мръсно чувство да си като употребен, изпразнен кондом, трябва да е БОЛКА за тия... Трябва да страдат, трябва действията ни да са обеца на ухото за всеки. За медии, за общественост, за играчи, за нас, за всеки!
Всички трябва да бъдат изгонени. Не говоря вкупом. Един по един. От тренировка на тренировка, от мач на мач, от ден на ден, по един на месец. Изгонен позорно, унизително... Да чувстват болка! И всеки да знае, че с ЛЕВСКИ И НАС НИКОЙ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ЕБАВА! Всички без нито едно изключение. Какво ще постигнем? Няма да е титла и Европа тая и другата година (то да не би предните 5 да беше????), но поне ИМА ШАНС да започнат да работят ОТГОВОРНО и с мисъл и съвест, че инак нещо може да им се случи...
100 треньора, 300 играчи, лъжи, лъжи, лъжи... Стига вече клишета за идеи, за идеали, за баламурници... Тези хора обезцениха Левски до цигански бардак. Трябва да си върнем Левски!
СМЪРТ ЗА ПРЕДАТЕЛИТЕ!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:40 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44116
Местоположение: София
http://football.sportal.bg/news.php?news=377551 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
:bigok

То не само във футбола е така :lol:

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Утре някой навит за тренировката?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Нашите и ебат 10 пъти по-хубави курви, карат 10 пъти по-скъпи коли, живеят 10 пъти по-спокойно от тях, пия 100 пъти повече от тях и друсат кючеци 4324324325435345324532428409472491658313018747389 пъти по-добре от всеки анадолски национал!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
Ако преценят, модераторите могат да сменят заглавието на темата с инфо за посещение на тренировката утре от 19 часа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Променил съм заглавието, пускайте го през групите във фейсбук. Пак ще сме едни и същи хора, но си струва да се опита.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Некак си ми се ще да си насочим желанията и пожеланията на по-високо ниво, щото и да пребием още 20 пъти Пелето - все тая. Що забравихме мустака не разбирам. Путки, курви, бездушници, само той в бяло...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Ганьо никой не го мрази явно. След тоя тотален крах на антибатков кампанията ме е срам даже да напиша "Батков - вън!".

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Македонията е прав, прекалено много сезони станаха вече на тоя тъп сериал. А очевидно нищо не се променя. Различни лица - едни и същи приказки.

Аз до днес не разбирам хората които приказват, че мустака не бил фактор вече. Най-набития пример в главата ми е от сагата покрай търсенето на треньор. Като не е фактор, защо тогава при драмата с Мъри, бяха преговори, подписи до часове, секунди, срещи с мазната коса и т.н. и т.н, а в крайна сметка все до кантората на мустачето се стигаше и там се приемаха или отхвърляха нещата. То беше една опашка от журналистчета, потайности и всякакви такива глупости. Аз съм убеден, че наскоро му слушах приказките някъде на нашето слънце, а именно че мазньо върши работата, среща се с хората, тича напред - назад, но в крайна сметка бащичко казва кое кога и как ще става. А това го направил, защото се бил уморил вече или нещо подобно, не си спомням. Просто не се сещам кога и по какъв повод беше да го намеря. Ако някой се сеща може да го даде. Не казвам, че това е 100% така, но на мен лично такива са мислите които ми се въртят в главата от пролетта насам. А ако е така, това си означава, че абсолютно нищо не се е променило и няма и да се промени.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Еми добре - вечерта ще пребием футболистите и всичко ще се оправи :bigok
После ше се подиграваме на розовите за гредите :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:28 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Утре на Герена, до бой ако не се стигне, поне да си свалят фланелките докато не ги заслужат. Тия хора не знаят какво значи ЛЕВСКИ.
Ако не го проумеят ВЪН чрез бой, бабонго, сър стенли ройс и кой каквото се сети :levski

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Бе кой ще бие футболистите?! :lol: За утре също е някаква "форумна организация". Без сериозните хора нищо няма да се направи утре.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com