forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 29, 2012 9:24 pm
Мнения: 1334
incheto_1914 написа:
Което ме подсеща - всеки вика да пускаме юношите, юношите та юношите. А те дали знаят какво е Левски? Защото според мен между повечето от тях и наемниците (били те българи) няма особена разлика.

Да направят школа за левскари - спартански режим, живот в общежития, тренировки до откат, нулев толеранс към лиготии. От 1000 записали се, 10 да завършат - готови са за първия отбор. Цедка трябва! Момче, което живее за клуба ще се запише именно там и ще стиска зъби като знае, че на финала го чака синята фланелка.

Нека си я има и стандартната ДЮШ - там да разцъкват тарикатчетата, може и някое талантливо леке да излезе.

_________________
Парите са скъпи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:32 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Е да, то точно това е - ако знаят, че е такава цедка, повечето ще искат лесното. А други пък няма да издържат.
В Ники Илиев ми е вярата да въведе ред в тоя хаос, наречен школа.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 29, 2012 9:24 pm
Мнения: 1334
incheto_1914 написа:
Е да, то точно това е - ако знаят, че е такава цедка, повечето ще искат лесното. А други пък няма да издържат.

Хубаво де, нека 3-ма да издържат баси. Предвид "качеството" на сегашните играчи, две-три момчета със сърца и дух ще са ни в пъти по-полезни.

_________________
Парите са скъпи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:39 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Така е, спор няма. Но докато стигнем до този момент има още тоооолкова вода да изтече...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Айде пак да помоля някой който е бил на срещата и няма съмнения че ще излезе нещо от мен да ми прати на лично нещата които са се казали...или някой ако има получено такова лично да ми го препрати.

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 29, 2012 9:24 pm
Мнения: 1334
Да се прави частна школа и да се обвърже с клуба по някакъв начин :smt006 ДЮШ на Сектор Б :bigok

_________________
Парите са скъпи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
А какво толко сте подготвили на Гаджев за мача с Черноморец? Плакати, ала бала? Или просто обичайното хранене?
Да не го разплачете. :smt006


И ше бъда ли облят, ако откажа да го псувам? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30282
Местоположение: гр. Голямото село
danesa написа:
Айде пак да помоля някой който е бил на срещата и няма съмнения че ще излезе нещо от мен да ми прати на лично нещата които са се казали...или някой ако има получено такова лично да ми го препрати.


Чуек, ти пиеш кафе и се снимаш с ИИ5, какво доверие очакваш :bigok

ПП. ако никой не те споходи до обяд, прати ми лс :bigok ще ти го разкажа :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
antonatan написа:
danesa написа:
Айде пак да помоля някой който е бил на срещата и няма съмнения че ще излезе нещо от мен да ми прати на лично нещата които са се казали...или някой ако има получено такова лично да ми го препрати.


Чуек, ти пиеш кафе и се снимаш с ИИ5, какво доверие очакваш :bigok

ПП. ако никой не те споходи до обяд, прати ми лс :bigok ще ти го разкажа :bigok

"Ти разплака два милиона българи, за едно дете се притесняваш.." :bigok
Гааад мръъъъъъссна :blass

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
:smt003
Получих го.Благодаря искрено за което!
ПП.Са тоя главоч ще ми се налага доооста по често да го меркам,дееба неговата майка,тъпа да еба! Рева че заплатата му 7 бона...са се върни у бироЙ,земи тия 1500 лв...а ся реви мангал мръсен :bii_chorbata

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
Ще помоля да НЕ ми пращате резюме на ЛС. Не че съм журналист, де.

Някой горе писа за великите капитани на Левски. Помня още когато Панов беше такъв. И Пацо го помня как ядеше тревата. А по-интелигиентен и елегантен защитник от Ники Илиев никога не сме имали и едва ли в обозримо бъдеще ще имаме. До един ЛЕВСКАРИ!
А сегашния ни капитан когато играеше за чорбата, спомням си, тичаше към свинския сектор и козируваше при гол за четирибуквието. И т'ва е трябвало да зачешете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
kosata написа:
incheto_1914 написа:
Което ме подсеща - всеки вика да пускаме юношите, юношите та юношите. А те дали знаят какво е Левски? Защото според мен между повечето от тях и наемниците (били те българи) няма особена разлика.

Да направят школа за левскари - спартански режим, живот в общежития, тренировки до откат, нулев толеранс към лиготии. От 1000 записали се, 10 да завършат - готови са за първия отбор. Цедка трябва! Момче, което живее за клуба ще се запише именно там и ще стиска зъби като знае, че на финала го чака синята фланелка.

Нека си я има и стандартната ДЮШ - там да разцъкват тарикатчетата, може и някое талантливо леке да излезе.



Що трябва левскарщината да се обвързва със спартански режим? Не мисля. Аз бих заложл на школа, в която се изисква и друг тип обучение - история на клуба, и малко повече наблягане над ученето в стандартните училища. Все пак сме символ на свободен дух, образованост и подобни неща.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 12:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
едно откъсче от интервюто на Гибона в спортал (не знам до колко е истинско интервюто и не са преиначени думите, но следното ми хареса):
"- Глезльовци ли са съвременните футболисти?
- Май има нещо такова. Нямат никакви амбиции, никакви цели. Карат си лъскавата кола, гледат гелчето, прическите, раздърпаните дрешки – нали такава е сега модата. Вземат си заплатката, скъпи часовници, мацки, едно-друго. Обикалят от клуб в клуб, после ще спрат, ще вземат едно ресторантче и ще щракат с пръсти и ще викат: “Да, аз съм постигнал всичко”. Кво си постигнал, бе? Никой няма да те помни кой си и за кво се бориш. Това е трагично. Да нямаш никаква амбиция. Добре, за какво играеш футбол тогава? И техните шефове трябва да променят нещо. Това примиренчество отблъсква хората. Не искам да давам съвети, те си знаят какво вършат, но както е тръгнало, след години може и футбол да няма в България. Виждаме, че няма интерес, стадионите са празни…"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Пратете едно ЛС за бедните душици дет сме по бедното ни Черноморие :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 29, 2012 9:24 pm
Мнения: 1334
tprodanov написа:


Що трябва левскарщината да се обвързва със спартански режим? Не мисля. Аз бих заложл на школа, в която се изисква и друг тип обучение - история на клуба, и малко повече наблягане над ученето в стандартните училища. Все пак сме символ на свободен дух, образованост и подобни неща.

Знаеш ли колко ще ги болят ташаците лекенцата за историята на клуба и ученето - просто ще си цъкат на iphonе-ите, докато някой се скъсва да им обяснява нещо си там.

Крайно време е да се действа радикално.

_________________
Парите са скъпи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Трудно постижимо е в днешните условия, но трябва да има ясни и точни изисквания и правила, които трябва да се спазват безкомпромисно и тези които са в школата да знаят, че и при най малкия гаф изгарят. Има ли компромиси, всичко рухва и после от такъв каквото и да поискаш, нищо няма да получиш. Това е според мен. Тогава ще има ефект и школата ще изгражда истински играчи, а не путювци които смятат, че са най-великите и се осират още преди да са се напънали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
kosata написа:
tprodanov написа:


Що трябва левскарщината да се обвързва със спартански режим? Не мисля. Аз бих заложл на школа, в която се изисква и друг тип обучение - история на клуба, и малко повече наблягане над ученето в стандартните училища. Все пак сме символ на свободен дух, образованост и подобни неща.

Знаеш ли колко ще ги болят ташаците лекенцата за историята на клуба и ученето - просто ще си цъкат на iphonе-ите, докато някой се скъсва да им обяснява нещо си там.

Крайно време е да се действа радикално.



Мен що ме боли? Тях що не ги боли? Щото аз съм израснал в тоя дух, а те не са. В школите не се предава тоя дух, а трябва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 29, 2012 9:24 pm
Мнения: 1334
Докато школата е една винаги ще се намерят връзкарчета, лекенца и прочие, които ще се промъкват. Няма друг вариант. Колкото и да се говори за промяна, налагане на правила и какво ли не - винаги ще се пропука от някъде.

Изходът е да се изгради нещо нови и да се каже - в тази школа ще ви спукаме задниците. Ако искате елате, ако не - улево и това е :bigok

Аз лично детето си бих го завел във фенската школа.

_________________
Парите са скъпи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 12:43 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Вчера положителното беше, че и на тримата срещу нас им стана кристално ясно колко сме бесни и че тоя път вече ни писна.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 12:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Съгласна съм, но ще видим колко ще има резултат.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48810
Местоположение: ШОПландия
tprodanov написа:
kosata написа:
tprodanov написа:


Що трябва левскарщината да се обвързва със спартански режим? Не мисля. Аз бих заложл на школа, в която се изисква и друг тип обучение - история на клуба, и малко повече наблягане над ученето в стандартните училища. Все пак сме символ на свободен дух, образованост и подобни неща.

Знаеш ли колко ще ги болят ташаците лекенцата за историята на клуба и ученето - просто ще си цъкат на iphonе-ите, докато някой се скъсва да им обяснява нещо си там.

Крайно време е да се действа радикално.



Мен що ме боли? Тях що не ги боли? Щото аз съм израснал в тоя дух, а те не са. В школите не се предава тоя дух, а трябва.

Съвсем други времена са сега и трудно може да съпоставяш нагласата си и мисленето си с някой дето сега едва стартира в живота и е от съвсем друго поколение.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 2:00 pm
Мнения: 1434
Местоположение: ЛЮЛИН !!!
Може ли едно ЛС и на мен :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Nakuro Bradata написа:
Съвсем други времена са сега и трудно може да съпоставяш нагласата си и мисленето си с някой дето сега едва стартира в живота и е от съвсем друго поколение.


Е ти го изкара все едно аз съм от друга епоха бе :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 2:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Е... :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
кристиано роналдо или рууни да не би да не карат ферарита и да не ебат курви? ама на терена са като животни и немат проблеми с мотивацията. Искренов все едно не пиеше, Пламен Гетов и той не близваше ей!

и адолф хитлер да стане треньор в школата ако материалът е същия нема да има промяна, просто трябват различни момчета, такива дето искат да играят футбол щото им е кеф, а не щото е модерно и таткото е решил да ги пробва. Трябва край на връзкарството - децата да се избират след дълги и тежки проби и отсявания, а след това всичко да им е безплатно, плюс подсигурено добро образование, плюс даже стипендия за джобни пари. Така единствено талантът и желанието ще са критерии.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Boyo написа:
кристиано роналдо или рууни да не би да не карат ферарита и да не ебат курви? ама на терена са като животни и немат проблеми с мотивацията. Искренов все едно не пиеше, Пламен Гетов и той не близваше ей!

и адолф хитлер да стане треньор в школата ако материалът е същия нема да има промяна, просто трябват различни момчета, такива дето искат да играят футбол щото им е кеф, а не щото е модерно и таткото е решил да ги пробва. Трябва край на връзкарството - децата да се избират след дълги и тежки проби и отсявания, а след това всичко да им е безплатно, плюс подсигурено добро образование, плюс даже стипендия за джобни пари. Така единствено талантът и желанието ще са критерии.



И съвсем различна методология в школите. Щото три пъти седмично тренировки по час и половина, съчетана с две почивки от по три месеца няма как да обучи професионален футболист.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Само не знам защо Инчето се мисли за много млада? Жени като нея Митьо Пищова не ги ебе и хвърля, а само хвърля. А след 5-6 години вече ще е бабичка :bigok Докато мъж на 40 е в разцвета на силите си. Не стига, че е джинка, не стига, че вече е на такива години, че само много закъсали мъже може да я погледнат, ама и се отваря :loser2 :blass Минете ли 20, за нищо не ставате. Само в Пържолет и ЛетДеърБиМилф ви е надеждата :lol: :smt003

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Може ли и на мен на ЛС, да ми се сподели, какво се е говорило?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
pidna написа:
...Пълна аматьорщина е и обявяването на заплатите....

Напротив, не е. В белите страни ги обявяват. Те и без това се знаят от футболистите и родата им, що да не ги знаят всички?
Boyo написа:
...Трябва край на връзкарството - децата да се избират след дълги и тежки проби и отсявания....

То като в клуба половината дето работят са връзкари или рода на Тошорат и сие, какво очакваш? Брата на Боби некъдърен треньор на вратарите. Колко години беше треньор преди някой да посмее да напише за това? Все едно и по други постове не е така. После защо имало връзкарство в школата. Насо и Мъри защо изгониха Деркс - не бил научавал другите треньори. Аре бе, дали е заради това....

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 01, 2012 2:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Седем:Едно написа:
Само не знам защо Инчето се мисли за много млада? Жени като нея Митьо Пищова не ги ебе и хвърля, а само хвърля. А след 5-6 години вече ще е бабичка :bigok Докато мъж на 40 е в разцвета на силите си. Не стига, че е джинка, не стига, че вече е на такива години, че само много закъсали мъже може да я погледнат, ама и се отваря :loser2 :blass Минете ли 20, за нищо не ставате. Само в Пържолет и ЛетДеърБиМилф ви е надеждата :lol: :smt003

Ей, начи, пуста завист :bigok То в една определена възраст почваш и проблеми от кръста надолу да имаш... Май е разбираемо :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com