forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 11:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Мисля, че е напълно резонно на някой от следващите мачове да ги накараме да си свалят сините фланелки, защото не ги заслужават. Преди време в Италия футболистите на Дженоа наистина си съблякоха фланелките под натиска на феновете.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Na vsichki e iasno koi e vinovnikut - Borat (ega umre). No i tia pikli s dvata sponsora na korema ne sa tsvete za mirisane. S tia mishi surca - niamat miasto v otbora. Ot chistacha do Batko - vsichki vun! Utre koito ima vuzmojnist neka doide na Gerena!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
На мен пък ми стига само мустака и Тонев да се разкарат. За проблемите се търси вината в шефа, а не ниско по етажите. Това нашето е безумие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Morning Glory написа:
Бе кой ще бие футболистите?! :lol: За утре също е някаква "форумна организация". Без сериозните хора нищо няма да се направи утре.
Еми нека не е форумна организация. Ако се съберат хора от trite grupi (примерно) ще сме стабилна бройка.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
Kryten написа:
Morning Glory написа:
Бе кой ще бие футболистите?! :lol: За утре също е някаква "форумна организация". Без сериозните хора нищо няма да се направи утре.
Еми нека не е форумна организация. Ако се съберат хора от trite grupi (примерно) ще сме стабилна бройка.


Нека се разнесе и по фейсбук днеска,някой да се свърже с Владо и съм 100% убеден,че ще стане сериозна работата :lsfc1

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
tprodanov написа:
На мен пък ми стига само мустака и Тонев да се разкарат. За проблемите се търси вината в шефа, а не ниско по етажите. Това нашето е безумие.


И това е така. Но когато долните етажи взимат 10К евро, получават си парите сравнително редовно...а възрващаемостта им е 0-ла - долните етажи се измитат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
tprodanov написа:
На мен пък ми стига само мустака и Тонев да се разкарат. За проблемите се търси вината в шефа, а не ниско по етажите. Това нашето е безумие.


Проданов, никога не съм харесвал тоя подход, но дай да слезем на земята. Пак ти напомням за тоталния провал на кампанията срещу Батков. Наскоро се запознах с левскари, от умерените, които наистина се интересуват от футбола като футбол. Питаха ме, без ирония, какво не му харесваме на Батков, човекът правел всичко по силите си за клуба, толкова европейски успехи ни бил донесъл и т.н.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
RIOT написа:
tprodanov написа:
На мен пък ми стига само мустака и Тонев да се разкарат. За проблемите се търси вината в шефа, а не ниско по етажите. Това нашето е безумие.


И това е така. Но когато долните етажи взимат 10К евро, получават си парите сравнително редовно...а възрващаемостта им е 0-ла - долните етажи се измитат.



От 2007ма досега сме продали 116 футболиста според трансфермаркета. Всички те ли са виновни бе даеба? През всичките години има едно единствено нещо, което не се е променило и аз по тоя повод считам, че баш в него е вината.


Ми Каре, то ако си прав (което е така най-вероятно), то не путките с фланелки са виновни, а самите ние.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Аре извади ги един по един тия футболисти дето са взимани и кажи колко от тях си запомнил с нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Знаеш как е ... написа:
Аре извади ги един по един тия футболисти дето са взимани и кажи колко от тях си запомнил с нещо.


Ми именно де?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Много добре знаете как са нещата в България. Всяко чудо за три дни. Ще минат 5-6 дена още, хората ще възвърнат обичайното темпо на живота си и така до следващата домакинска загуба от Миньор. Пак ще се лае ден, два и пак така. За това утре е удобен момент да се покаже на тия парцали, че вчерашните три рейса не са били там ей така, заради афекта от загубата. Вчерашните три рейса...и всички други, които ги боли не ги боли заради тая мизерна загуба..боли ги от отношението ан тия парцали в последните 5-6 години.


Последна промяна RIOT на Съб Юли 28, 2012 2:54 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Като махнем чужденците от които никой не очаква да знаят какво е Левски, то нашите путки тука са свикнали, че щом си в Левски никой няма да те пипа. Мислят, че навяскъде ще ги спират хората и ще се снимат с тях и ще драскат топки в МОЛ-овете. Това е проблема на 95% от играчите не само при нас а и при свинете. Докато не разберат, че нямат право да се показват на улицата, камо ли в дискотека, след загуба ще им се нервираме. Трябва да разберат, че търпението и на нас ни се изчерпва. Не може на тия тъпаци да им е дадено всичко, да имат най-хубавите жени, най-хубавите коли, най-високите заплати в България и от ТОП заплатите на балканите и да не показват 90мин желание, сърце и хъс за победа. Не очаквам от тях да са левскари като мен а да са професионалисти. Не може вчера на тренировката Ангелов да ми вика, че играл със сърце, при положение, че точно той за пари се махна. Не може Гаджев да седи и да обеснява, че е дал всичко от себе си при положение, че от маса време е пълна дупка. Ония горе са виновни много, никой не го отрича това, но ние сме най-виновни, че изграждаме вярване във футболистите, че никой няма да яде шамари. Вчера ако не бяха ченгетата щяха да бъдат бити 100% като за 2-3ма от тях съм сигурен, че футбол повече нямаше да могат да играят. След нещата дето вчера се казаха на ИИ5 ако има поне една гънка в мозъка с която да мисли на следващия мач трябва да изоре терена и да не пуска нито една топка цял сезон. Тези путки като на следващия мач пак се изсерат пак ще ходиме и тоя път ще играят голи на тренировките. Имат късмет, че в агитката ни има лидери и по-възрастни хора дето ни спират, защото тия буквално вчера щяха да бъдат смачкани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво правим?
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Пич, ае на бас, че ИИ в следващия мач, ако изобщо играе, ще е още по-голяма дупка? Що разчиташ на гънки мозък там, където ги няма? Тая работа се позволява, па понякога си мисля, че даже се инициира от ръководството. Затова за мен играчите не са виновни, те са някакво тъпо следствие. Днес е ИИ, утре Диамунтен, догодина ще бъде някой друг, ама мустака и тонев се стоят.
Аз ще дойда утре, нека видим какво ще стане, ма да не се окаже, че стреляме у въздуха...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Мненията тук приличат потресаващо много на записите на Анал 3 от Кочината след някаква загуба. Ще се бият футболисти, ще ги учим какво е Левски, понеже всички сме доценти в тази област. Некой с флекс да си резнем гредите??? Да си пребием треньора на някоя бензиностанция??? И да искаме държавна намеса, може би - да ни спасят от лапите на Бащицата и дадат клуба на някого от стотиците национални и международни корпорации, които точат зъби да свържат имената си с колос като Левски... Обезателно!!!

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
А ти защо продължаваш да наливаш масло в огъня :?:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Вчера мисля, че им стана достатъчно ясно на футболстите кво е положението и какво ни е на нас. Ако имат малко мозък са, ше видим промяна. Безсмислно е да се ходи да се говори с тях, 2 дена след като го правихме същото нещо.
Никой не е искал да ги бие, нито ги е бил. Това са някви медийни глупости.

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Ще се разгласява ли във фейсбук , с приказки тук , ще има максимум 20-30 човека .

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Mr. Smith написа:
А ти защо продължаваш да наливаш масло в огъня :?:

Аз ли? Кое точно е "наливане на масло в огъня"?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
kozarets1914 написа:
Мненията тук приличат потресаващо много на записите на Анал 3 от Кочината след някаква загуба. Ще се бият футболисти, ще ги учим какво е Левски, понеже всички сме доценти в тази област. Некой с флекс да си резнем гредите??? Да си пребием треньора на някоя бензиностанция??? И да искаме държавна намеса, може би - да ни спасят от лапите на Бащицата и дадат клуба на някого от стотиците национални и международни корпорации, които точат зъби да свържат имената си с колос като Левски... Обезателно!!!



Убеден съм, че тъкмо привървшаш писмото към Ламборджини, да ни купят :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
tprodanov написа:
kozarets1914 написа:
Мненията тук приличат потресаващо много на записите на Анал 3 от Кочината след някаква загуба. Ще се бият футболисти, ще ги учим какво е Левски, понеже всички сме доценти в тази област. Некой с флекс да си резнем гредите??? Да си пребием треньора на някоя бензиностанция??? И да искаме държавна намеса, може би - да ни спасят от лапите на Бащицата и дадат клуба на някого от стотиците национални и международни корпорации, които точат зъби да свържат имената си с колос като Левски... Обезателно!!!



Убеден съм, че тъкмо привървшаш писмото към Ламборджини, да ни купят :bigok

Не, те сами ми писаха, аз сега само им пуснах официален отказ с две изречения. Даже не го писах, щото "отказите" ми са на бланка и само попълвам името на поредния световен, индустриален гигант. Немаше как, щото имат сериозни, търговски отношения с бивши сътрудници на репресивните органи от бившия соц-блок, та спасих честта на клуба. Чакаме си чистия и неопетнен собственик, който има милиарди от наследство и иска да вземе Левски, за да се рекламира от Ванкувър до Владивосток т.е. навсякъде, където милионите гледат мачовете ни.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7237
Хубаво ще е да стане ясно, че не е само единична проява на недоволство, а едно отиване на тренировката не е само послание до футболистите. На всички в отбора трябва да им стане ясно, че Левски не е просто някаква фирма, в която като се издъниш и насереш зверски единственото неудобство е, че ще вземеш по-малко пари (но пак достатъчно, че да си живееш царски и да заделяш за черни дни).

едит: Козарец, Проданов, ми вие сами си казвате, че собственикът е несменяем и трудно можем да му въздействаме, затова логично е другото звено, от което пряко зависят нещата-играчите, да бъдат мотивирани.


Последна промяна nazional на Съб Юли 28, 2012 4:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Изказваш се твърде остро и почваш с определенията за чорбарство :wink: Остави хората да си изплачат болката, щото на ония кавали им дреме на кура за нас, ще се приберат в тях, жените им ще си сложат по едно черно дилдо и ще ги чукат яко тази вечер, докато мен, теб и останалите ще ни болят все още главите и не само те. Мисля, че няма нужда точно в този момент да се делим и да даваме един за друг такива определения, не е нужно да се нагнетява и без това кофти обстановката. Вчера са били едни 150 човека, утре ще са други, вдругиден трети и т.н., но трябва да им се покаже недвусмислено, че това което правят е подигравка с нас, не може футболистите на тия амуджи след загуба, заедно с треньори за тичат при публиката си, а нашите клитори стоят като насрани в центъра на терена и се чудят да ръкопляскат ли, да се прибират в съблекалнята ли или нещо друго. Не смятам, че по някакъв начин им е дошъл акъла в простите тикви, нито пък, че ще изорат терена с/у Ч-ц :wink:, но всяка жаба трябва да си знае гьола и кога да квака, така и нашите путки да си знаят, че или ще дават всичко от себе си на терена, или да си ебат майката :wink: Това се отнася и за цялото спортно-техническо ръководство, машинисти, помощник-машинисти, и т.н.

:arrow: И не смятам, че акцията "Батков-вън" е постигнала нулев ефект :roll:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
nazional написа:
Хубаво ще е да стане ясно, че не е само единична проява на недоволство, а едно отиване на тренировката не е само послание до футболистите. На всички в отбора трябва да им стане ясно, че Левски не е просто някаква фирма, в която като се издъниш и насереш зверски единственото неудобство е, че ще вземеш по-малко пари (но пак достатъчно, че да си живееш царски и да заделяш за черни дни).

едит: Козарец, Проданов, ми вие сами си казвате, че собственикът е несменяем и трудно можем да му въздействаме, затова логично е другото звено, от което пряко зависят нещата-играчите, да бъдат мотивирани.



То и другото звено е несменяемо от наша гледна точка, та дори повече. Или мислиш, че можем да нареждаме ние играчите? Нито можем, нито трябва. Нашата работа е да оказваме натиск върху ръководството, а то да се оправя както иска и може с футболистите. От всичко единствено ми харесва идеята да ги накараме да си свалят фланелките.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Момчета, твърде много се пишат еднакви неща, а в действията изобщо ни няма. За мен цялата ситуация в България е една и съща във всички сфери на живота. Ние искаме от путките да знаят какво е Левски, но май ние не знаем какво е Левски? Май нас не ни боли за Левски, а очакваме на Иво Главата да му пука... Всички дето пишем тук само си чешем пръстите, а нищо не се прави. Не се прави нищо от нас за Левски, така че не очаквайте от Кичарата, Мустака, Шишков и т.н. да се прави нещо за клуба. Само им вижте сектора на некви умряли босненци от 400 хиляден град на какво ниво е и се замислете нашия сектор на какво ниво е. И това при положение, че Левски е "отбора на народа" с "милионите привърженици" :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Mr. Smith написа:
.....

Един път вече ти споменах, че е хубаво да можеш да отстоиш нещата, които декларираш, иначе човек се превръща в лицемер.
Второ, обидно ми е да чета, че основните ни проблеми били следните неща ("проблеми", за които от години свинете реват, а аз съм се надсмивал на тъпотията им) - "миши сърца", "липса на желание", "лоша мотивация", "не заслужават (свещената!) синята фланелка", "всичко е заради собственика", "не дошли да ни поздравят след мача"...
Трето, мога да си позволя да го кажа, защото повечето в темата ги познавам лично, повечето са ми приятели и знаят, че както го казвам тук, така ще им го кажа и наживо - не е нищо страшно да казваш какво мислиш на приятелите си, дори и да не ги кефи понякога.
И последно - ние сме се превърнали в ужасно самовлюбено, претенциозно и изгубило връзка с реалността общество, което благодарение както на медии, така и на собствената ни глупост никой в България не уважава и не приема насериозно. И то все по-малобройно общество.

Колкото до болката... редовния срам и чувство за безпомощност от края на лятото/ началото на есента. Болка нещо няма, явно загрубяхме. И все пак предпочитам да се мисли, преди да се действа, за да: постигаме максимален резултат, не берем срам и да не ставаме смешни. Държа на това, защото и аз се наричам левскар.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
subata написа:
Момчета, твърде много се пишат еднакви неща, а в действията изобщо ни няма. За мен цялата ситуация в България е една и съща във всички сфери на живота. Ние искаме от путките да знаят какво е Левски, но май ние не знаем какво е Левски? Май нас не ни боли за Левски, а очакваме на Иво Главата да му пука... Всички дето пишем тук само си чешем пръстите, а нищо не се прави. Не се прави нищо от нас за Левски, така че не очаквайте от Кичарата, Мустака, Шишков и т.н. да се прави нещо за клуба. Само им вижте сектора на некви умряли босненци от 400 хиляден град на какво ниво е и се замислете нашия сектор на какво ниво е. И това при положение, че Левски е "отбора на народа" с "милионите привърженици" :smt017

:smt023

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Ако не изорат терена след разговора ни вчера , просто трябва да бъдат бити и изгонени !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Синя Варна написа:
Ако не изорат терена след разговора ни вчера , просто трябва да бъдат бити и изгонени !

То това е лесно да се заяви, но ако си представим, че наистина се случи, то кой точно да играе после - юноши ли, нови "трансфери" ли, ние ли?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
kozarets1914 написа:
Синя Варна написа:
Ако не изорат терена след разговора ни вчера , просто трябва да бъдат бити и изгонени !

То това е лесно да се заяви, но ако си представим, че наистина се случи, то кой точно да играе после - юноши ли, нови "трансфери" ли, ние ли?

Като нямат желание да играят - да напускат, да идват юношите, които поне ще се раздават каквито и да са им качествата.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 5:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Няма смисъл да се ходи утре при положение, че вчера е говорено с тях...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com