forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 5:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аз мисля, че е по-разумно да се концентрираме върху конкретни неща. Няколко човека, които тука се очертаха съвсем ясно, да настояваме да бъдат извадени от отбора до зимата. Тонев да каже, какво се случи в мача с Миньор, за което намекна. Всичко да се изчисти. Илиан да каже, кой трови атмосферата в съблекалнята и защото предпочитат "да губят сами, вместо да печелят заедно". Батков да каже, сменят ли футболистите в Левски треньори. По този въпрос може и гърбавия идол да се изкаже, както и Гаджев.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
kozarets1914, близнаците бяха ли взети от Илиян на някой лагер, че не се сещам? Когато ти покажат недвусмислено, че няма да разчитат на теб мисля, че трябва да си много тъп да не знаеш къде е вратата. Нека само с болка си спомним колко юноши с възможности развиха потенциала си извън Левски. Не ме интересува този ход какво ще донесе, който няма желание да играе и трови атмосферата в съблекалнята да си стяга куфарите. Ти какво мислиш, че сега с магическа пръчка Илиян ще овладее съблекалнята и нашите ще почнат да мачкат? Това с новите футболисти пък е чутовна глупост - Пелето ли не знае какво е Левски, Базил ли да чакаме да се адаптира?!? В Левски никой няма да те чака никога - или ставаш, или си събираш партакешите и изчезваш. По твоята логика е напълно нормално да ни отстраняват някакви такива отборчета всяка година, защото сме правили селекция и ги чакаме да се адаптират.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
STALKER написа:
Аз мисля, че е по-разумно да се концентрираме върху конкретни неща. Няколко човека, които тука се очертаха съвсем ясно, да настояваме да бъдат извадени от отбора до зимата. Тонев да каже, какво се случи в мача с Миньор, за което намекна. Всичко да се изчисти. Илиан да каже, кой трови атмосферата в съблекалнята и защото предпочитат "да губят сами, вместо да печелят заедно". Батков да каже, сменят ли футболистите в Левски треньори. По този въпрос може и гърбавия идол да се изкаже, както и Гаджев.

:smt023 :smt023 Доста неща имат да разказват .

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Напълно подкрепям идеята да се настоява за моментално прекратяване на договорите на Гаджев и Йовов, и незабавното им напускане на Левски. :smt006 Казвам това, щото Ицето Йовов дори да го пенсионират за пред хората сигурно ще му намерят някаква службица в отбора, а той явно ще се окаже някакъв изключително дребнав интригант, подпомаган от Гаджев, разбира се. :smt006 Ясно е, че нови отбори няма да им се намерят, така че пари за тях няма да се вземат, затова да им се изплаща каквото там им остава по договорите и кой откъде е... :smt031
На поне 99% съм сигурен, че те разделят съблекалнята, и те са в дъното на нещата що се отнася до мача с Миньор на Герена. Доскоро това ми звучеше много конспиративно, ама прекалено подозрително вече започнаха да се подреждат частите на пъзела... :smt115

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Йовов и Гаджев интриганти копеле :blass
Сега остава някой да каже, че змиите съскат на Герена...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
Точно :!: :!: :!: Интриганти ,ама от най-долните,особено последния :!: :!: :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
И ква интрига заформиха? И ква е причината, ако са интриганти да не са изритани още? Държат мустака за мустака с голи снимки с баждека ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
tprodanov написа:
И ква интрига заформиха? И ква е причината, ако са интриганти да не са изритани още? Държат мустака за мустака с голи снимки с баждека ли?


Понеже за всичко, което се случва в този клуб си има напълно логично обяснение, та само това остана забулено в мистерия :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Боя изгражда! Даже в този случай е наложителен! 100% има хора които знаят кой къде спи, ебе, пие и т.н. Внос на мотики, лопати, гребла и други сечива от Бургас е истината!

След балерините да се замислят и тия дето си изкарват заплатата от Левски!

За неделя- за голямо съжаление срещата ще е с цеко и жужето и оня очилат педераС с камерата!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:21 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1547
Местоположение: София,България
Без да съм чел темата, не мога да схвана логиката утре да се ходи, при положение, че вчера им се сипа достатъчно и им бяха казани доста неудобни, но точни неща в лицето. Чудно ми е как за гостуването цифрата хора се покриха, сега изведнъж всички излезнаха да бият футболистите.. както и да е. Това със 400-500те хиляди може да важи за хората, които се водят, че са от Левски, но са доста далеч от категорията "милеещи" :smt006 Милеещи, в пълния смисъл на думата, за Левски са може би не повече от 40 - 50 хиляди (даже това го написах ей така нарочно, цифрата сигурно е доста по-малка..) И е крайно време да спрем да се главозамайваме с митовете за 3те милиона Левскари.. Смешно е, при положение, че може би половината население не го ебе за футбола изобщо.. С всяка изминала година започваме все по-малко да се различаваме от останалите отбори, един и същ оркски манталитет на публиката :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
STALKER написа:
tprodanov написа:
И ква интрига заформиха? И ква е причината, ако са интриганти да не са изритани още? Държат мустака за мустака с голи снимки с баждека ли?


Понеже за всичко, което се случва в този клуб си има напълно логично обяснение, та само това остана забулено в мистерия :lol:



Ми за мен повечето неща си имат напълно логично обяснение и изявяването на Йовов и Гаджев като некви хора дето седят в съблекалнята с единствената цел да преебат отбора далеч не се връзва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Според мен Йовов и Гаджев не могат да се понасят :roll:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Според мен Йовов и Шеки не могат да се понасят :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:48 pm
Мнения: 638
Местоположение: София
Май, май :lol:

_________________
"Кажи им, че има една страна България. В тази страна има един отбор Левски, може и да не са чували за него. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Седем:Едно написа:
Според мен Йовов и Шеки не могат да се понасят :lol:

Има някаква тайна причина за техния конфликт :lol:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Само да не донесем глоби на ръководството :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Седем:Едно написа:
Според мен Йовов и Шеки не могат да се понасят :lol:

Има някаква тайна причина за техния конфликт :lol:

Не е тайна, Йовов завижда на Шеки :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Йовов и аз се чудя откъде има тази власт в съблекалнята, но просто я има. Костов леко го закачи като го остави резерва в 1-2 мача и му спретнаха Миньор. :smt006 На Достанич му правеха абсолютно откровен бойкот (това, че и той беше слаб треньор е съвсем друга тема), Ясен Петров не смееше да закача Йовов, даже и Гонзо имаше някакъв респект към него. Дали е заради головете му срещу Марсилия и Лацио не знам - друго обяснение не намирам, обаче.
Колко треньори се изредиха, а Ицето Йовов все остава, и въпреки сериозната си футболна възраст и слаба форма все е титуляр и водеща фигура. :smt006
Наричат Иван Вуцов "сивият кардинал", Наско Сираков "човекът с пурата", още се чудя как не са кръстили Йовов по някакъв такъв мафиотски начин, нещо като "кметът/властта в сянка", например. :bigok
П.С.> Тези неща никак не са за ебавка, ами са си напълно сериозни - Костов намекна доста след като му спретнаха Миньор, а сега Илиан Илиев директно си го каза - има разделение на групички в съблекалнята. А човек като види при цялото това текучество на кадри в последните години на Герена при последните треньори кои са играчите, дето винаги остават и започват да се избистрят нещата (Йовов тъкмо беше по едно време в Кипър, обаче изведнъж помоли да се върне в Левски, и моментално го приютихме, странно защо). Наистина звучи доста като "Цайтгайст", обаче пък вече твърде много станаха "случайностите", за да са просто... случайности. :smt031

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
Kryten написа:
Mr. Smith написа:
Седем:Едно написа:
Според мен Йовов и Шеки не могат да се понасят :lol:

Има някаква тайна причина за техния конфликт :lol:

Не е тайна, Йовов завижда на Шеки :smt006

Шеки завижда, че Ицо ми е мъж :smt006

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Тва с Йовов станА ебахти заверата. Бахти пича, върти отбора от поне 5 години, и то така го върти, че иска да го съсипе. Щото е гадно копеле, разбира се. Еднолична власт, ни Батков, ни Тонев, Гонзо, Боримиров, Наско, Кокала - всички са му в краката. А Гаджев кво, оспорва му власта?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 12:42 am 
Tова с властта е тъпо наистина, но Йовов, заедно с Гаджев паднаха много ниско след доста свои оплаквания от публиката, защото видиш ли в мача с Локо Сф в Овча Купел не сме ги били подкрепили достатъчно... Нямат срам и да го духат. По възможност да ми ядат кура.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 12:57 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Йовов е човекът в сянка :smt006 ,той решава ще се играе ли е ЕКТ или не :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 1:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Гаджев изпадна в дупка, от която не може, а и няма да излезе поне според мен.При него първо беше едно безсилие, не беше способен да се справи с проблемите от напускането на Дембеле, а в момента е чиста апатия.Чисто и просто нямаше футболни умения за да запълни дупката, която остави Гара, и точно това го превърна във фигурант номер 1 .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 3:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Това, че онзи ден феновете, които са били в Сараево, поклон, са отилишли и казали на "футбалерите" на Левски, че не стават е похвално. Но този пореден провал не трябва да се забрави след месец, 2 или до следващият мач със свинете, когато биеме и вече сме друг отбор и никои не помни какво е станало юли месец. Мисля си, че трябва малко по-рязко да се подходи към тези смешници. Защото от "уважавайте фланелката" и 1-2 разговора файда няма. На тренировки, по мачове, колкото и хора да има трябва да им се повтаря, че тези не стават за Левски. Показваме ясно, че сме против ИИ5, Гаджев, Прасокин яко псуване и играта, колко и да я имат ще им тръгне надолу. Такива типове си личи, че са нежни душици в това отношение. Гаджев се сърди, сърди, сърди и нищо не игра. По едно време и някакъв там капитан на Левски се изявяваше и после веднага тръгна да си ходи. А, той уж трябва да е някакъв лидер в съблекалнята.
Тия неща с манталиета, пълни стадиони няма как да станат. Сега първите мачове, ако има повече от 2000 ще е цяло чудо, защото е август, отбора е слаб, нз си какво и т.н. Тия хора трябва да покажат на чужденците, че Левски не е място, където са се отбили временно, а на нашите путки е място, където ще ги забележат и да отидат да поритат малко в чужбина, защото скоро ще са на 30 и тия 5-10 хилки в евро на месец не може да се живее в бъдеще. Кризата не се знае кога ще свърши. Отклоних се малко накрая, но това е, което искам да кажа. И ако Илиан е мъж няма да закрива тренировки, защото феновете на отбора псуват по тия смешници дръзнали да носят синята фланелка.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 4:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Да бе, много бързо забравихте как Гаджев келеша подканваше Йовов да се пулят през сектор "А" след няк'в гол, а Йовов директно му отказа. Точно пък той ще проваля отбора, като всеки един бивш футболистк, като го питат с кой се разбира най-добре, винаги отговарят Йовов.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 8:52 am 
Кво се оказа, нищо чак толкова не се е случило, обичайното, свикнали сме вече. :smt023 Продължаваме да подкрепяме някакви идеи докрай, до средата, до 400 метра след края, щото сме левскари, ние не сме за титли и купи, ние сме за идеята, бранена от 1935 и символи на режими комунизъма сме били срещу всички ние сме идеалот 1911 нас не ни интересува педставяне купата тенекиена Европа ние тябва да сме 40 000 всеки мач, ако ги изгонят кой ще дойде... успех на всички :smt023
Идеята в момента е изнасилена курва. Ебана и и е изпразнено на лицето! Идеята, бе, нашата... Аз самият 5 години бях най-големия и "вервач", подкрепях всяко едно начинание, призовавах след всяко ново ебане да сме заедно, да подкрепяме, да не плюем, плюех тия, които плюят, вярвах, че отбора има нужда от нас, от публиката, винаги, независимо от всичко, стига вече. Финито... Ква идея, бе... Ние сме мазохисти. Олигофрени и мазохисти. Толкова ни ебаха, ние пак държим и искаме.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39187
Местоположение: Фаноса ти
В два поста Македония ви казА толкова неща, а никой не ги прочете със сърцето си. Козарски размишлява некак си странно, аз не мога да го разбера, може би улегна вече, може би е далече от Левски, но ми звучи като удари ни и другата буза, че едната ми е малко... Такива хора като Македония ще оправят един ден не само моя любим клуб, а и изнасилваната ни държаа. Македония, ти си чудесен, ти си прекрасен, ти си уникален човек! Жалко, че не си ми син :!: Щях да се гордея с теб :!:
И да не се отплесвям - нема изобщо да ги пазя тия бездушници. И ще им сера при всяка възможност. Моето търпение свърши. Зеро толеранс, копелета :!: :!:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
subata написа:
Всеки с мнението си естествено. За мен е абсурдно да се твърди, че 400 000 човека милеят за Левски, а на стадиона да има 200.

Фен на един отбор и "мачаджия" са 2 различни неща. Както казах, баща ми не е стъпвал от 30 години, но това не го прави по-малко левскар. Познавам все повече такива, но те за какво и да идват след като на стадиона са "туристи" и н'нам си кви. Из цяла България има левскари, които не могат да идват на мачове, дали заради възрастта си, дали заради пари, или някаква друга причина, но това не ги прави по-малко левскари. Това са хора, които следят, треперят, очакват, карат се с чорбари, срамуват се след загуби, радват се като малки деца, да не говорим, че някои се и побийват с чорбета. Аз лично, сигурно имам 4-5 боя заради Левски още като хлапе, далеч преди да стъпя на стадиона.
Но момента, в който им се каже "Ти не идваш на стадиона, ти не милееш, само 200 човека милеем, ние сме истинските, елитните левскари, а вие запомнете, че сте втора категория." и тия хора няма и да дойдат. С тоя начин на мислене аз предлагам едно, даже се чудя как още не се е случило: пред СЕКТОР Б да се сложи едно гигантско огледало, за да може истинските левскари, преторианците-ултраси да се любуват 90 минути на онова, което най-много обичат :smt006 :smt006 :smt006

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
В крайна сметка ако искате елате днес на 19. Ако няма бомби и шамари, може да си полафим и да пием бира.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
vasilkooo написа:
Йовов е човекът в сянка :smt006 ,той решава ще се играе ли е ЕКТ или не :smt006

И затова без него ритнахме 2 пъти топката към вратата :smt006
Интригите в Левски винаги са били на ниво, и преди 89-та ги е имало, обаче последните години надминават всичко досега :shock:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com