forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 5:47 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2412 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 81  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Лошото е че ужасно много сериозни момчета на по 23-28 години предпочитат да седят в сектор А. За пореден път няма никаква връзка между поколенията, и вместо хората в тази възраст да сме ядрото, в момента сме едва ли не "ветераните" :ohmygod в сектор Б. Просто няма как да стане така...вчера 3/4 от сектора беше пълен с деца по дяволите.
Уважавам мнението на всеки Левскар, всеки сам си взима решението къде ще седи на стадиона, но просто ми е непонятно това поведение на хора, които малко или много са навътре в нещата и предпочитат да останат пасивни.

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 3:44 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 19, 2012 1:19 pm
Мнения: 10
sct02 написа:
Лошото е че ужасно много сериозни момчета на по 23-28 години предпочитат да седят в сектор А. За пореден път няма никаква връзка между поколенията, и вместо хората в тази възраст да сме ядрото, в момента сме едва ли не "ветераните" :ohmygod в сектор Б. Просто няма как да стане така...вчера 3/4 от сектора беше пълен с деца по дяволите.
Уважавам мнението на всеки Левскар, всеки сам си взима решението къде ще седи на стадиона, но просто ми е непонятно това поведение на хора, които малко или много са навътре в нещата и предпочитат да останат пасивни.


Не е като да няма причини затова :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 4:29 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Започваме да приличаме на някоя селска агитка. :smt006

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Вчера касата на Фонда защо я нямаше на мача или не съм я забелязал?

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
РокерО написа:
Започваме да приличаме на някоя селска агитка. :smt006


направо като тия от надежда


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30448
Местоположение: гр. Голямото село
айде стига глупости

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2711
Obektiven написа:
sct02 написа:
Лошото е че ужасно много сериозни момчета на по 23-28 години предпочитат да седят в сектор А. За пореден път няма никаква връзка между поколенията, и вместо хората в тази възраст да сме ядрото, в момента сме едва ли не "ветераните" :ohmygod в сектор Б. Просто няма как да стане така...вчера 3/4 от сектора беше пълен с деца по дяволите.
Уважавам мнението на всеки Левскар, всеки сам си взима решението къде ще седи на стадиона, но просто ми е непонятно това поведение на хора, които малко или много са навътре в нещата и предпочитат да останат пасивни.


Не е като да няма причини затова :smt031


Не е като да не си търсим оправдание за всичко, което претендираме, а не го правим :)

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 4:38 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Кво стига глупости.. С хора, като тия двамата на вишката, нищо няма да се постигне.Та аз единия винаги знам коя песен ще подхване.На хората трябва да им се обеснява.Спокойно.Не да се крещи "Аре пейте, една песен не може да изпееме" и т.н. Искаш да подхванеш "Да запеем дружно песента", казваш на хората да я пеят БАВНО и да не бързат, за да се получи мощно и тва е.Ако не се получи първия път, казваш им пак и така.Ние изобщо нищо не пееме.Само си мрънкаме под носа и се надпреварваме кой ще свърши първи.Единия край е назад, другия напред и само става разминаване.С говорене всичко става.Не с крещене и псуване.

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 4:57 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49329
Местоположение: ШОПландия
Според мен тия послания вчера не са плод на някаква сърбоманщина, ами по-скоро опит да се засегнат селтаците, които вчера неможейки да носят на пиене са събрали смелост да излезнат от фоайето на Хемус. Вместо отговорът да беше някакъв остроумен, се получи тъпо с тия прекомерни послания, Аркани и разни такива гадости от войната.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Хора толкова ли много сте насъбрали , че в почти всички теми се стига до всевъзможни безсмислени спорове . Също така може да има малко повече уважение към другите Левскари , а не изказвания от типа на " тея двамата на вишката " :smt006

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 5:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12993
Местоположение: истинското село !!!
РокерО написа:
Искаш да подхванеш "Да запеем дружно песента"

на тая песен след 5тата дума просто спирам да пляскам щото около мене вече са доооооооооста напред.
Явно който свърши 1ви получава награда.


Тая песен не е пята правилно сигурно от 2 години ако не и повече :ohmygod2

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Прекалява се с черногледството. Може в Сектора да ви е изглеждало кофти, но от Сектор А си изглеждаше и чуваше на съвсем прилично ниво представянето. Разбира се, че има какво да се желае, но няма нужда от преекспониране на проблема.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2711
gamencerista написа:
РокерО написа:
Искаш да подхванеш "Да запеем дружно песента"

на тая песен след 5тата дума просто спирам да пляскам щото около мене вече са доооооооооста напред.
Явно който свърши 1ви получава награда.


Тая песен не е пята правилно сигурно от 2 години ако не и повече :ohmygod2


Разгледай клипове от Секора от миналия сезон и ще видиш, че е пята правилно преди по - малко от година :)
Момчета винаги ще има от какво да сме недоволни. Сега някой ще мине и ще каже за кво нямаше хорео, за кво нямаше факли. А колко от вас се опитаха да направят нещо различно от това да пият 2 бири? Не е като да имаше 20 инициативи различни от мачове организирани и участващите в тях да са все едни и същи хора (плюс/минус определена бройка). Темата е дълга и безмислена, затова се стягайте и събирайте багажа за Сараево, а след 2 седмици дай боже и за Черна Гора :)

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 5:14 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
Мощна бройка имаше от Пазарджик и Пловдив :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12993
Местоположение: истинското село !!!
antifootball fan не искам да водя тъпи спорове, но точно на тая песен 85% ( минимум) пляскат с бързина същата като тази на концерт на Пайнер !!!!

Това не е правилното изпълнение на песента. Трябва да се пее бавно, не да се стреля като с автоматично оръжие :levski

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 5:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 4:26 pm
Мнения: 213
Местоположение: София
Един основен проблем е че няма пиро ! Много хора се надъхват и започват да пеят много повече като има факли и димки ! Но все пак по-важно е да сме европейска публика :!: :!: :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 6:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod Пирото бил оснония проблем... :smt005

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
blue_sofia написа:
Един основен проблем е че няма пиро ! Много хора се надъхват и започват да пеят много повече като има факли и димки ! Но все пак по-важно е да сме европейска публика :!: :!: :!:

ти нямаш ли си го в сърцето това да подкрепяш и обичаш отбора ДОКРАЙ мисля че и пиро и миро и спиро не те грее..
запомнете го.... най доброто,, пиро и хорео,, е ПЕЕНЕ И ВЕЕНЕ НА ЗНАМЕНА ДОКРАЙ.... :lsfc4

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 6:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 3:18 pm
Мнения: 552
Не знам изобщо кво ревете, защото вчерашното представяне беше на съвсем прилично ниво. Имаше един слаб период между 45 и 60 минута и толкова. Пееше се цял мач за Левски, а хранилката беше в съвсем точно количество. Ква сърбоманщина ви гони?! Да се е вдигало "Хвала тебе, Радко?" или нещо от сорта? Не. Просто храна, нормална за такъв мач. Дано само хората, които са го писали да застанат зад думите си с действия в Сараево - това е по-важно.

Прословутата Хорда дойдоха много малко, като се има напредвид, че дестинацията е перфектна. 200-250 човека, които не се чуха нито веднъж от "Б", освен на паузата между "Какво е морето?" - само по себе си това е доказателство, че Сектора не е спирал да пее цял мач. Верно, виждаше се, че пляскат, скачат - определено се забавляваха, но нищо "невиждано".

ПП - Клипът е супер!
ПП2 - Налазвайте офертата на НКП!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Офертата на НКП е страхотна. Там трябва да отидем обединени, а не на групички. Все пак не е Белгия или Франция. Техния ушев също няма да ни жали, тъй че по-кротко поведение, за да няма проблеми. Трябва да им покажем разликата между Сектор Б и жалката им зла орда.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 7:11 pm 
sct02 написа:
Лошото е че ужасно много сериозни момчета на по 23-28 години предпочитат да седят в сектор А. За пореден път няма никаква връзка между поколенията, и вместо хората в тази възраст да сме ядрото, в момента сме едва ли не "ветераните" :ohmygod в сектор Б. Просто няма как да стане така...вчера 3/4 от сектора беше пълен с деца по дяволите.
Уважавам мнението на всеки Левскар, всеки сам си взима решението къде ще седи на стадиона, но просто ми е непонятно това поведение на хора, които малко или много са навътре в нещата и предпочитат да останат пасивни.

Изключително точно! Хора, които буквално са калени в битка и от които винаги съм се стремял да попивам са в централните сектори и връзката между поколенията се къса. Колкото и тъпо да звучи, липсва ни дисциплина.


За съжаление шансът да дойда е 1 процент, но се моля на всички, които могат, да отидат. Екскурзията е на перфектна цена и като път не е толкова далече. ВСИЧКИ ЗАЕДНО :levski :levski :lsfc3


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 7:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
За битки на трибуните ли говориш или за битки извън стадиона?

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 7:44 pm 
Щом не съм конкретизирал, можеш сам да си направиш изводите.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
На мен ми направи впечатление, че и масово долу при вишката не се пееше. Трябва да има затягане в редиците на фракциите, защото от това ядро трябва да се разпалва целия сектор. Снощи на няколко пъти се получи, но през немалка част от мача доста от хората стояха безучастни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
antifootball fan написа:
Obektiven написа:
sct02 написа:
Лошото е че ужасно много сериозни момчета на по 23-28 години предпочитат да седят в сектор А. За пореден път няма никаква връзка между поколенията, и вместо хората в тази възраст да сме ядрото, в момента сме едва ли не "ветераните" :ohmygod в сектор Б. Просто няма как да стане така...вчера 3/4 от сектора беше пълен с деца по дяволите.
Уважавам мнението на всеки Левскар, всеки сам си взима решението къде ще седи на стадиона, но просто ми е непонятно това поведение на хора, които малко или много са навътре в нещата и предпочитат да останат пасивни.


Не е като да няма причини затова :smt031


Не е като да не си търсим оправдание за всичко, което претендираме, а не го правим :)

Не е като някои да не са се опитвали да правят нещо и някой да не им се изплюе в лицето или по труда. :smt031 Тоя спор можем да го дъвчем във форума повече от "метъли срешу чалгари", полза никаква, така че нека не хабим излишни байтове памет по сървърите.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
1837 - ... написа:
На мен ми направи впечатление, че и масово долу при вишката не се пееше. Трябва да има затягане в редиците на фракциите, защото от това ядро трябва да се разпалва целия сектор. Снощи на няколко пъти се получи, но през немалка част от мача доста от хората стояха безучастни.

:!:

Както и за пореден път пеем супер бързо.За къде бързаме толкова не знам...
Изпеем веднъж "Да запеем дружно песента" за 5 секунди и после половината не могат да си поемат въздух две минути.
Може би трябва хората,които са на вишката да отделят повече внимание на това да се пее по-бавно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 10:29 pm
Мнения: 252
Местоположение: Плевен
Ебати мрънкането. От клипа, който бе пуснат по-рано днес, кое не ви хареса? Веднъж - два пъти се получава разминаване, оттам нататък, всичко поне на мен ми изглежда чудесно. Наистина в сектора, на няколко пъти нещата ми изглеждаха разочароващи, но очевидно сме се представили на много добро ниво. По-малко мрънкане и повече желание и старание, и нещата ще придобият перфектен вид.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Важно е в "малките мачове" да се упражняват песните, да се пеят по няколко пъти подред и преди всяка да се обяснява как да се пее, къде се пляска къде се скача, да слушаме тъпана и такива дребни детайли, от които се получава цялото. Така, като дойде дерби или мач в ЕКТ, човека на вишката казва песен, 1, 2, 3 и всички почват заедно и с пълен глас.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Айде стига с черногледството...и на мен ми се наложи да съм в "А" сектор (с което между другото тотално се убедих че НЕ МОГА да гледам мач на ЛЕВСКИ оттам) и Сектор Б се представи на ниво....не мога да разбера какви са тия "край, тва беше дъното, незнам кво"......много ясно че на първия мач за сезона няма да сме в час, няма да се вика нон-стоп и няма да са всички хора които трябва в Сектора...като за първи мач, викането беше перфектно......малко се прекали с "Босненски пички', вместо тва трябваше да им викаме КЮРДИ СТЕ или нещо подобно....пак повтарям, сектора си беше на ниво, имаше силни моменти, имаше и слабо боботене, но полека ще влезем във форма! :levski

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2012 10:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Сектор Б не е място където да се повръща и да се пуши трева. Лично мнение.

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2412 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 81  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com