forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 4:13 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2412 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11360
Попринцип възможно ли е да се сложат колони и пред В сектор ? И проблемът само финансов ли е ?

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
Защо са ти колони пред В сектор?

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11360
Ами защото според мен разминаването идва точно от там. :smt017

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11360
Ми като има 1-3000 какво се оплаквате от разминаване :ohmygod :ohmygod

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1491
Точно така, беше пребит защото я хвърли на пистата, при положение, че се обяснява на мач по 30 пъти, като на малоумници, че не трябва да се мета на пистата нищо.
След мача, всякакви ''ултраси'' на по 14-15 години пееха ''курви сте'' и т.н. чупиха седалки.. хубаво, тъжен си, ядосан си, ама да си чупиш собствения стадион, собствения сектор, който сме си го направили с лични усилия за да ни е по- удобно и хубаво...е няма как да стане.
Преди мача се обяснява, естествено, като на малоумници по 40 пъти кога се вдигат найлоните за хореографията И ПАК ИМА НЕДОРАЗБРАЛИ... чак иронизират '' а кога се дигат найлоните, а какъв ще е знака за вдигане '' ..

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 1:02 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
Не мога да разбера как може едно АлеАлееееее да изпеем като преди години, бавно, мощно и мелодично. С тва бързане се осира всичко. Има напредък де, но още доста трябва


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 1:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Semper_Fidelis написа:
Не мога да разбера как може едно АлеАлееееее да изпеем като преди години, бавно, мощно и мелодично. С тва бързане се осира всичко. Има напредък де, но още доста трябва

Съжалявам, че давам за пример клип на чужда агитка как трябва да се пее Але Але, но не се сещам за наш..

http://www.youtube.com/watch?v=9Bw87rAxOA4

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 2:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4029
Дерипаска написа:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/221855_438595992846149_1949566292_n.jpg
Някой знае ли има ли останали още такива тениски, само, че черни?

:?:

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 10:49 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49323
Местоположение: ШОПландия
Semper_Fidelis написа:
Не мога да разбера как може едно АлеАлееееее да изпеем като преди години, бавно, мощно и мелодично. С тва бързане се осира всичко. Има напредък де, но още доста трябва

Добра практика се започна оня ден. Да продължават да обясняват като на малоумни и съм сигурен, че ще стане.
Едно време наистина се пееше нормално тази песен, а даже нямаше и уредби.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 10:52 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Изключително тъпи и елементарни същества имаше в Сектора онзи ден. :evil: :evil: :evil:
Да ходиш да им се молиш да се преместят само за малко, за да можем да изпишем Ш и М и те да те гледат като телета. :x "Аааа брат, не ме занимавай с такива тъпотии", "А дуубре,бье" и го гледаш как след 2 секунди се върнал обратно на мястото си. :ohmygod Все едно за себе си го правиш. :smt115

Евала на едни деца от Б към А, които си съдраха гърлата. :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
UL написа:
вчера в СЕКТОР Б в частта към липсващия А имаше много ташаци, които бяха дошли "да станИм шампиони" и естественно устата си не отвориха цял мач, но след автогола веднага запсуваха а след края на мача да чупят и да зяят...знаете моето отношение към бой между ЛЕВСКАРИ, но щом аз смятам че такива боклуци са за пребиване... :twisted:

С риск да ви обидя някои от "по-дъртите", което изобщо не го целя, годината вече не е 1990-та. Не сме само "ние, добрите" и "те, лошите", нещата много са се променили. Не знам защо не си признаем, че и онзи ден, и миналата седмица стадионът беше изпълнен от огромно количество измет. Само не излизайте с оправданието "и те са левскари". Не, не са левскари, измет са. Някои абсолютно си заслужаваха да бъдат пребити. Проблемът тук е кой да определя кое е правилно и кое - не, това е ключовата част. Смятам обаче, че елементарните и очевидните неща могат да се определят най-лесно. Чупиш седалка - бой, мяташ предмети на пистата (след като изрично са казали да не се мятат) - бой. И честно да ви кажа, в изброените от мен две неща не виждам нищо лошо.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Миналата седмица нямаше толкова идиоти...а и сектора беше на друго ниво.


Последна промяна Лабрадор на Пон Май 27, 2013 11:40 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
През това минахме съвсем скоро и резултатът беше 100 човека на мач. Това не е пътя.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Всъщност - не, сега е доста по-различно, защото допреди 4 години бой ставаше за щяло и нещяло. Но дори по-скоро не бой, а най-елементарно изхвърляне от сектора под ръчичка може би ще бъде най-добрият вариант.

Само като забележка - напълно осъзнавам, че настоящото го пиша във форума, където само и единствено си чешем пръстите, а реалността е доста по-различна.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Аз мисля, че пътят, по който пое сектора с основна заслуга на Фонда е чудесен и единствено трябва да работим в тая посока. Резултатите са видни, разликата е фрапираща. Нямаме нужда от боища. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30448
Местоположение: гр. Голямото село
Тези, които сега плюете, всъщност така са си възпитани, така са научени и толкова им е умствения багаж. Това няма как да бъде променено. Чупенето на седалки, псуването и вдигането на хореографията по свое усмотрение не е от вчера. Даже не сте ли им свикнали вече, та толкова се палите тука :roll:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Ако теглим чертата сега и направим една съпоставка с миналата година и тази. Разликата е очеизвадна, просто вървим по възходяща линия. Направихме много силни представяния по трибуните и като гост, и като домакин. Ние сме шампионите, нашата публика, защото показахме, че няма кой да се мери с нас в България. Сега трябва просто да вдигнем глава, защото както в живота, така и във футбола има разочарования, но те не трябва да ни спират, а напротив, да ни мотивират и да покажем догодина, че сме станали още по-организирани и по-силни. За мен загубата на титлата, е най-голямото ми разочарование като левскар, но има и такива моменти. Знам обаче едно, а то е че не може винаги да губиш и да си разочарован, колелото се върти и единия ден си долу, другия горе, за това всички се стягаме, почваме ги и няма да им се вярва и следващия сезон. Ще блеят с отворени усти, ще снимат, и ще когато извикаме ЛЕВСКИ ще треперят ! :levski

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:56 pm 
На мен самият ми идваше да пребия едно 20 човека вчера. Черешката на тортата беше, когато някакъв незнаен беше с тениска на барцилонътъ и по средата на мача в сектор Б си чоплеше семки при положение, че всички около него си избухваха. Чорбарски души.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 2:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Само не знам защо обвинявате хора, които ходят на по 3-4 мача на сезон да подкрепят Левски, не всеки има възможност да посещава 20+ мача,а и нима от тези които ходят по-честно няма измет.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
1914Левски1914 написа:
Само не знам защо обвинявате хора, които ходят на по 3-4 мача на сезон да подкрепят Левски, не всеки има възможност да посещава 20+ мача,а и нима от тези които ходят по-честно няма измет.


Ами като ходиш на 3-4 мача на сезон можеш поне да уважаваш труда на другите и да не правиш своеволия ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
На профила му пише, че е от Благоевград и май не разбра същността на проблема. 1914Левски1914, ти ако идваш на 3-4 мача годишно в София, смяташ ли да чупиш седалки или да хвърляш нещо по пистата (ако сме загубили, изнервен си и т.н.)? :wink:

Нещата, които ги дискутираме в темата не касаят хората от провинцията, а софиянците и по-скоро тези, които се сещат, че са от "Левски" чак когато имаме шанс за титлата. Тук автоматично изключвам хора, които водят малките си деца за пръв път на мач и куп още подобни частни случаи. Мнозинството от присъстващите на стадиона беше там единствено да види как ставаме шампиони, защото само това го интересува, твай!

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 3:17 pm 
Абе не мога да разбера какво още се дъвче по темата. В сектора беше пълно с нърдове и селяци дошли, за да "вдигнат купата''. Факт. Повечето от тях се изнесоха още след изравнителния гол и се скъсаха да кълнат, че са си изгубили вречето да дойдат на Герена. Не трябва да има съпоставка с хора, идващи от провинцията и това, на колко мача са били. Всичко си е до манталитет и възпитание.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Братле, ясно е, че има такива. Но точно пък с добро цялостно представяне на сектора част от тези хора или ще се запалят или ще се замислят. И това се случва, видимо и осезаемо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
south написа:
На профила му пише, че е от Благоевград и май не разбра същността на проблема. 1914Левски1914, ти ако идваш на 3-4 мача годишно в София, смяташ ли да чупиш седалки или да хвърляш нещо по пистата (ако сме загубили, изнервен си и т.н.)? :wink:

Нещата, които ги дискутираме в темата не касаят хората от провинцията, а софиянците и по-скоро тези, които се сещат, че са от "Левски" чак когато имаме шанс за титлата. Тук автоматично изключвам хора, които водят малките си деца за пръв път на мач и куп още подобни частни случаи. Мнозинството от присъстващите на стадиона беше там единствено да види как ставаме шампиони, защото само това го интересува, твай!

Разбирам какъв е проблема, просто не е хубаво да се делят така хората, защото няма как да знаете дали са чупили и псували тези, които са редовни или тези които идват рядко.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 3:56 pm 
Еми тези, които го правиха са хора, които не съм ги виждал през живота си. И ти не се прави на обиден, защото няма за какво. Никой не е визирал хората от провинцията. :smt006


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
1914Левски1914 написа:
Разбирам какъв е проблема, просто не е хубаво да се делят така хората, защото няма как да знаете дали са чупили и псували тези, които са редовни или тези които идват рядко.

Ами всъщност има как да знаем. Първо на обикновен мач сме по 150-200 души в ядрото на сектора и все сме се научили горе-долу по физиономии. Второ, тези които идват редовно са наясно как стават някои процеси в сектора и знаят, какъв къртовски труд се полага от няколко човека, за да може другите да цъкат с език, да се снимат и да ни дават като пример за подкрепа в цяла Европа. :smt006


Последна промяна T.Stefanov на Пон Май 27, 2013 4:10 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Не се правя на обиден, аз не говоря само за хората от провинцията, има хора и от София които нямат възможност да присъстват на всеки мач, а за псуването не вярвам някой да е обиколил целия сектор за да ги види кои са.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
1914Левски1914 написа:
Не се правя на обиден, аз не говоря само за хората от провинцията, има хора и от София които нямат възможност да присъстват на всеки мач, а за псуването не вярвам някой да е обиколил целия сектор за да ги види кои са.

Съмняваме много хора да нямат финансовата възможност да дават по 10 лв всеки месец, за да отидат в Б сектор

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
Имаше чисти чорбари, не знам как не се стигна до бой. Щом си в сектор "Б", значи подкрепяш Левски, каквото и да става на терена. Аз така разбирам нещата.

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Stolicata написа:
Имаше чисти чорбари, не знам как не се стигна до бой. Щом си в сектор "Б", значи подкрепяш Левски, каквото и да става на терена. Аз така разбирам нещата.


Бе да речем че на някои не им е било до подкрепа (иди дойде), ама трошене на седалки, мятане на пистата, псуване по момчето на вишката- е сори, ма не са за сектор Б...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2412 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com