forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 9:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2412 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1108
Един ден ще има публика на всеки мач, но това ще стане при новият стадион.

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
antonatan написа:
Тези, които сега плюете, всъщност така са си възпитани, така са научени и толкова им е умствения багаж. Това няма как да бъде променено. Чупенето на седалки, псуването и вдигането на хореографията по свое усмотрение не е от вчера. Даже не сте ли им свикнали вече, та толкова се палите тука :roll:

С тази разлика, че доскоро се дигаха по 2 хореографии на година и нещата не бяха толкова организирани, не им се придаваше толкова гласност(по фейсбук и т.н.).Все си мисля, че тия хора малко от малко трябва да схващат поне, че като им кажеш да дигнат найлона от неговата седалка в 10-тата минута, да го направят.А не да събере всички найлони наоколо и да си направи дъждобран или кану от тях.

Каквото и да стане през лятото следващия сезон трябва два пъти повече да натегаме, да призоваваме хората да идват(най-вече приятели или познати около всеки от нас) въпреки състоянието на отбора, независимо дали е добро или лошо.


angysarmy написа:
Ако теглим чертата сега и направим една съпоставка с миналата година и тази. Разликата е очеизвадна, просто вървим по възходяща линия. Направихме много силни представяния по трибуните и като гост, и като домакин. Ние сме шампионите, нашата публика, защото показахме, че няма кой да се мери с нас в България. Сега трябва просто да вдигнем глава, защото както в живота, така и във футбола има разочарования, но те не трябва да ни спират, а напротив, да ни мотивират и да покажем догодина, че сме станали още по-организирани и по-силни. За мен загубата на титлата, е най-голямото ми разочарование като левскар, но има и такива моменти. Знам обаче едно, а то е че не може винаги да губиш и да си разочарован, колелото се върти и единия ден си долу, другия горе, за това всички се стягаме, почваме ги и няма да им се вярва и следващия сезон. Ще блеят с отворени усти, ще снимат, и ще когато извикаме ЛЕВСКИ ще треперят ! :levski

:!:


И аре стига с това "нямам възможност".Като си направих тая помия фейсбук се нагледах на хора, които "нямат възможност" да са на 80% от мачовете, защото нямат пари или време, ама всяка вечер има тагове от дискотеки и барове.Ама като наближи голям мач всеки се сеща я за билетче, я за нещо друго.Колко са тези от София(или дето живеят тук) и не могат да отидат на мач реално заради пари?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 4:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Имаш ли желание-има начини,немаш ли желание-има оправдания. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
acrimonious написа:
Stolicata написа:
Имаше чисти чорбари, не знам как не се стигна до бой. Щом си в сектор "Б", значи подкрепяш Левски, каквото и да става на терена. Аз така разбирам нещата.


Бе да речем че на някои не им е било до подкрепа (иди дойде), ама трошене на седалки, мятане на пистата, псуване по момчето на вишката- е сори, ма не са за сектор Б...

На тях не само, че не им е мястото на стадиона, ами изобщо не са и левскари.Да чупиш собствения си стадион и да псуваш своите братя е свинска работа.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 11:39 pm
Мнения: 704
според мен истината е по средата някъде. Верно имаше много хора, дошли за титлата, но те имат пълното право да го направят. А след като този факт - че са там за :ls-cup - се знае, смятам за редно да им се прощават глупостите, които вършат. Не говоря за свободия, но е нормално като му е първи мач от 2007 насам да не е наясно с йерархията в сектора. Аз напълно възприемам и хората, които не са отишли там за да пеят. Не всеки, който си вземе билет за Б трябва да е ултра, въпреки че и на мен ми се иска толкова, колкото и на вас това да е така, то просто не е.

На една от снимките пуснати в нета след мача видях некъв пичага да пуска дим от жълта димка в лицето на некво момиче, явно за да я дразни. Тъй като около него беше светло допускам, че е въпросният юнак, който е бил бит. Не подкрепям юмручната саморазправа под никакъв предтекст, но при всички положения наказание си трябва. Според мен като за първо провинение трябва просто да му се обясни (може и да не е чул уредбата).

Като цяло е повече от ясно не само че много хора са били там заради купата, но и че голяма част от тях са били в Б, заради цената на билета. Това, което трябва да се направи според мен(ако не се лъжа и според Проданов) е да им се покаже колко е важно и приятно да си до отбора във всеки момент, дори и трудните. Не мисля, че саморазправата води до решение. Обаче силно вярвам, че всеки трябва да отговаря за действията си, а това да кажеш на човека долу, без значение кой е той "да го духаш", определено е от ония неща, които заслужават някакво наказание.

_________________
Престъпление от страст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49273
Местоположение: ШОПландия
http://youtu.be/DYVdMP1dhxY
0:18 :ohmygod

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
В този мач нивото на публиката беше по-лошо от този с Лудогорец, основно поради факта,че всички очакваХМЕ да бием убедително, обаче това не се получи, това малко или много повлия на хората, изнервиха се и станаха глупости :wink: Тази титла можеше много неща да промени и във фенско естество, но не би :smt006 Най-малкото следващият сезон щяхме да почваме с 8-10 хиляди всеки мач :smt006
Аз искрено се надявам, че тези бащи и дядовци, които доведоха децата и внуците си на последните два мача да продължат да го правят и след това :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11359
Nakuro Bradata написа:
http://youtu.be/DYVdMP1dhxY
0:18 :ohmygod

Добре бе тия кой ги кара да се набият пред сектора :ohmygod Кой знае измежду тия димки кой е уцелил и къде :ohmygod :ohmygod

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Първо осъзнайте че изгубихме титлата и отбора ни е трагичен с малки изключения..Малко са хората които ще идват на мачове другия сезон..Манталитета на Българина е такъв ако не сте разбрали..Имам приятели които няма да стъпят а ходят от 15-20 години..Просто се пречупи нещо в тези хора..А за да стане това което искаме всички трябват селекция и пари които Батков няма...А и той отдавна трябваше да сме го махнали ,но кво да правиш...

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 8:30 pm 
И аз познавам хора, които от 20+ години ходят по мачове и няма да спрат :idea: :smt031 К'во правим са?!
Генерализации за "българина" мразя повече и от чорбарите... а тях ги мразя много.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
Да бе верно, все едно тва е единствената издънка, която сме правили и повече никой няма да стъпи на стадиона, глупости.
И след Бате имаше такива коментари, и след Жилина, след Сараево и кво? Промени ли се нещо?
Ще си починем от емоции месец и половина и лека-полека пак ще си дойдем на бройката от събота.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13392
Гаранция, че на 4 или 11 юли няма да сме бройката от събота, но поне половината хора пак ще са там :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 8:47 pm 
Безпринципността е сред най-лошите черти на българина, а те са много и много лоши. И това се вижда навсякъде. Безпринципност в политическия избор, затова и стигаш до момента, в който герб, атака и бкп са "алтернативи", а всъщност едно и също. Безпринципност в законите, когато някой нарушава закона и четеш в медиите цъкаш с език и викаш няма се оправи тая държава. Когато ти нарушаваш закона и някой ти направи забележка, скачаш му.
Безпринципност и в подкрепата си към Левски. С кви очи, бе, хора? До онзи ден тия момчета бяха герои, духа, мъжеството, като лъвове, обръщаха мач с 10 човека при 2 гола пасив, бориха се до последната секунда и си взимаха мачовете, биха прасетата с постоянство и хъс докрая, а днес, няма им стъпим, нямат сърце, трябва селекция...
Всички ни е гадно, само не знам гадното какво общо има по принцип с подкрепата към Левски, която за много хора е безпринципна!?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Най-наложителната ни задача е на 10ти юни! Хора разберете го! Това е уникален шанс за нас да се докажем. Ама така, че никой да не може нищо да каже после. Ефектът ще е двоен и само така можем да дадем силен тласък на отбора. 10ти е понеделник, вероятно ще е след работно време. Не трябват и десетки хиляди. Просто трябва да сме там без извинения.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
WEST FRONT написа:
Първо осъзнайте че изгубихме титлата и отбора ни е трагичен с малки изключения..Малко са хората които ще идват на мачове другия сезон..Манталитета на Българина е такъв ако не сте разбрали..Имам приятели които няма да стъпят а ходят от 15-20 години..Просто се пречупи нещо в тези хора..А за да стане това което искаме всички трябват селекция и пари които Батков няма...А и той отдавна трябваше да сме го махнали ,но кво да правиш...


Аз пък ходя вече от близо 10 години и няма скоро да спра. Този сезон имам един изпуснат мач от всички (сараево+първенство+купа) - с Тича там и загубата на титлата ми дойде като катарзис. Знам, че обичам Левски повече от всичко, но след събота отново го усетих.. "Болката калява любовта" не е клише. И въобще не ми дреме на кура кви са ни футболистите, докато се раздават както в последния 1 месец :smt006

Kryten написа:
Най-наложителната ни задача е на 10ти юни! Хора разберете го! Това е уникален шанс за нас да се докажем. Ама така, че никой да не може нищо да каже после. Ефектът ще е двоен и само така можем да дадем силен тласък на отбора. 10ти е понеделник, вероятно ще е след работно време. Не трябват и десетки хиляди. Просто трябва да сме там без извинения.


Абсолютно, всички очакват да сме насрани като турците и да ходим по 21 човека на мач. Ами нека им покажем, че ние сме Левски София и отидем 500 на тренировка.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:21 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Kryten написа:
Най-наложителната ни задача е на 10ти юни! Хора разберете го! Това е уникален шанс за нас да се докажем. Ама така, че никой да не може нищо да каже после. Ефектът ще е двоен и само така можем да дадем силен тласък на отбора. 10ти е понеделник, вероятно ще е след работно време. Не трябват и десетки хиляди. Просто трябва да сме там без извинения.

Да се прави организация. Пропаганда по фб и т.н. Да започнем празнуването на 100 годишнината от сега. :lsfc1 От нас си зависи. Гледам е понеделник 10-ти юни, ако може да говорят точните хора с ръководството да направят първата тренировка/представянето следобед поне от 4, за да може повече хора да дойдат.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Синя Душа написа:
Kryten написа:
Най-наложителната ни задача е на 10ти юни! Хора разберете го! Това е уникален шанс за нас да се докажем. Ама така, че никой да не може нищо да каже после. Ефектът ще е двоен и само така можем да дадем силен тласък на отбора. 10ти е понеделник, вероятно ще е след работно време. Не трябват и десетки хиляди. Просто трябва да сме там без извинения.

Да се прави организация. Пропаганда по фб и т.н. Да започнем празнуването на 100 годишнината от сега. :lsfc1 От нас си зависи. Гледам е понеделник 10-ти юни, ако може да говорят точните хора с ръководството да направят първата тренировка/представянето следобед поне от 4, за да може повече хора да дойдат.


Даже в сайта пише, че е от 18:00ч., което е ИДЕАЛНО!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3738
Kryten написа:
Най-наложителната ни задача е на 10ти юни! Хора разберете го! Това е уникален шанс за нас да се докажем. Ама така, че никой да не може нищо да каже после. Ефектът ще е двоен и само така можем да дадем силен тласък на отбора. 10ти е понеделник, вероятно ще е след работно време. Не трябват и десетки хиляди. Просто трябва да сме там без извинения.

Подкрепям с две ръце. Трябва да се натисне по социалните медии, не веднъж се е доказало, че има ефект.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:29 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Екстра е 18. Оставa да натиснем само. :levski
А тези "пречупените", когато почнем да бием пак се пречупват, после като паднем пак и т.н. всеки сезон. :bigok
ПС отново съм абсолютно съгласен с македония

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Последна промяна Синя Душа на Пон Май 27, 2013 9:39 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Kryten написа:
Най-наложителната ни задача е на 10ти юни! Хора разберете го! Това е уникален шанс за нас да се докажем. Ама така, че никой да не може нищо да каже после. Ефектът ще е двоен и само така можем да дадем силен тласък на отбора. 10ти е понеделник, вероятно ще е след работно време. Не трябват и десетки хиляди. Просто трябва да сме там без извинения.


:smt023

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1109
Този сезон не сме калитковци само ние.

"Бенфика" изгуби три трофея за 16 дни

Цитат:
В 16 жестоки дни "Бенфика" изпусна шампионската титла на Португалия, трофея от Лига Европа и купата на страната си.
И в трите съдбовни мача отборът загуби с 1:2. Пълният крах на сезона дойде в неделя, когато "Бенфика" водеше с 1:0 на "Витория" (Гимараеш) до 80-ата минута, но деветият в Португалия заби 2 пъти за 120 секунди и грабна купата на страната за първи път в историята си.
Преди това на 15 май гол на Бранислав Иванович във втората минута на добавеното време сложи трофея на Лига Европа в ръцете на "Челси". А мъките на "Бенфика" започнаха 4 дни по-рано. Келвин от "Порто" заби в 4-тата минута на продължението и с успеха "драконите" изместиха съперника от върха в шампионата.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2014102

Разликата е, че на първия мач на Бенфика пак ще си има редовните 40-50 хиляди, да видим ние колко ще сме.

Да докажем, че сме най-велики! Само ЛЕВСКИ!! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:36 pm 
Някой да прави тема и да я слага важна. :smt006


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Там сме, как :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Много-много сериозно се замислям дали да не нахлуя :bigok
Наистина още отсега да се натиска :!:
Титладжиите да го духат, няма да се появят на нещо такова и със сигурност няма да липсват на никой. Даже ще е по-добре да не се появяват и на стадиона, пълна трагедия сме с такива чорбари със сини шалчета :smt006 Умрях от срам, но не от загубата на титлата, а от това, което четох и видях по клипчета от тия боклуци :ohmygod Абсолютен срам за ЛЕВСКИ са такива :!: Винаги съм знаел, че покрай успехите и духа на най-великия български клуб е неизбежно към него да се присламчи и сериозно количество глорихънтърска сган и въпреки това успяха отново да ме изненадат :smt078 :ohmygod
"Хора", които нищо не са дали, но срещу мизерните си 5 лв. си искат :ohmygod2 "титлътъ", смехурковци, които с нищо не са помогнали за развитието и визията на Сектора, но са първа писта у ФейсО с ултра-мега-хипер-яките снимки, които не просто не уважават труда на ОНЕЗИ, дето са си скъсали гъза, за да говори света за Сектор Б, но си позволяват да ги псуват и не полагат елементарни усилия да изпълнят простички указания, обяснени им като на олигофрени, които осмислят "фенството" си с дразненето на колегите чорбари и изоставят отбора първи, веднага щом нещо стане трудно... Не ни трябвате, предатели :!: По сте ми омразни и от ГА и от всякаква друга плюеща ЛЕВСКИ измет, да вие, еничари :!: Сменяйте отбора, сега е ред да сте от Лапникурец, после от който дойде... но никога не се връщайте на Герена :!: Вие нямате и никога няма да имате нищо общо с ЛЕВСКИ :!:
Дано тая загуба бъде катарзис за публиката ни :levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 10:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
До колкото знам се събират на 10ти в 18:00 ! :smt023 :smt023 :smt023

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 10:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Явно пак ще се бърза като за световно. :x


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
По малко от половин час закъснение не е имало откакто ходя

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 10:52 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 5:05 pm
Мнения: 39
Ходя с абонаментна карта от няколко години насам, което означава, че за всеки следващ сезон имам отстъпка мисля че от 20%, което пък значи,че струва 32 лв.
15 мача от първенството, 1 за ЛЕ, 3 за купата (без мача с Литекс понеже бяхме наказани)
32:19=1.68 ЛВ :!: :!: :!: . Доста съм се охарчил, за това, което обичам и не ще го предам :!:

_________________
"Които искат да умрат за отечеството си, да бъдат готови"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 24, 2012 3:43 pm
Мнения: 616
ГОРЕ ГЛАВАТА! НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
blurrrr написа:
Много-много сериозно се замислям дали да не нахлуя :bigok
Наистина още отсега да се натиска :!:
Титладжиите да го духат, няма да се появят на нещо такова и със сигурност няма да липсват на никой. Даже ще е по-добре да не се появяват и на стадиона, пълна трагедия сме с такива чорбари със сини шалчета :smt006 Умрях от срам, но не от загубата на титлата, а от това, което четох и видях по клипчета от тия боклуци :ohmygod Абсолютен срам за ЛЕВСКИ са такива :!: Винаги съм знаел, че покрай успехите и духа на най-великия български клуб е неизбежно към него да се присламчи и сериозно количество глорихънтърска сган и въпреки това успяха отново да ме изненадат :smt078 :ohmygod
"Хора", които нищо не са дали, но срещу мизерните си 5 лв. си искат :ohmygod2 "титлътъ", смехурковци, които с нищо не са помогнали за развитието и визията на Сектора, но са първа писта у ФейсО с ултра-мега-хипер-яките снимки, които не просто не уважават труда на ОНЕЗИ, дето са си скъсали гъза, за да говори света за Сектор Б, но си позволяват да ги псуват и не полагат елементарни усилия да изпълнят простички указания, обяснени им като на олигофрени, които осмислят "фенството" си с дразненето на колегите чорбари и изоставят отбора първи, веднага щом нещо стане трудно... Не ни трябвате, предатели :!: По сте ми омразни и от ГА и от всякаква друга плюеща ЛЕВСКИ измет, да вие, еничари :!: Сменяйте отбора, сега е ред да сте от Лапникурец, после от който дойде... но никога не се връщайте на Герена :!: Вие нямате и никога няма да имате нищо общо с ЛЕВСКИ :!:
Дано тая загуба бъде катарзис за публиката ни :levski

Много краен си нещо ама я кажи тогава за какво да играем ако не за титла и успехи в Европа..Та нали за това е това име Левски -да прославя България и Българския дух..Ама нещо филмите Ви са в повече последните години и вече и кой бленува титла е чорбар......И тия сополи дето им се възхищаваш ще ти кажа че продадоха мача в Ловеч ...Маса хора изкара пари от този мач и не можах да повярвам като видях фишовете ..

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2412 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com