forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 7:16 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2412 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Това си представям какъв удар е било по самочувствието на подобни :bigok Няма какво да се лъжем, при нас също има пеещи за победа и такива, които излизат от дупките само в силните моменти. И точно си излезнал и шамар... Не знам добре ли е, зле ли е, вероятно е зле...

И после - аз нема им стъпим :smt031 :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
Това си представям какъв удар е било по самочувствието на подобни :bigok Няма какво да се лъжем, при нас също има пеещи за победа и такива, които излизат от дупките само в силните моменти. И точно си излезнал и шамар... Не знам добре ли е, зле ли е, вероятно е зле...

И после - аз нема им стъпим :smt031 :ohmygod


Именно- никога не съм бил привърженик на деленето, но тези за единият мач, в който бием- не ни трябват.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:31 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9450
tprodanov написа:
Няма какво да се лъжем, при нас също има пеещи за победа и такива, които излизат от дупките само в силните моменти. ohmygod

Ми не само че има ама и сигурно са поне половината от тия къде бяха вчера. Иначе ако беше обратното всеки мач щеше да има по 10к.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Е то неминуемо Сектора се пълни с подобни на "големи" мачове, но затова стройната организация ще им помогне да се превъзпитат и запалят. Глупаците и нещастниците като им се удари веднъж по селското его тип "оня, че ми каже кво да правим" ще спрат да идват, те не са нужни. Свестните хора, които не са наясно какво се случва в Сектора ще се запалят и ще им хареса. Твай.
А момчето, което изкара цял мач на микрофона аз много го харесвам, определено му се удава. :smt023

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Eric Cartman написа:
tprodanov написа:
Няма какво да се лъжем, при нас също има пеещи за победа и такива, които излизат от дупките само в силните моменти. ohmygod

Ми не само че има ама и сигурно са поне половината от тия къде бяха вчера. Иначе ако беше обратното всеки мач щеше да има по 10к.


Не знам, аз ОТКАЗВАМ да повярвам, че най- обичаният отбор в България не може да намери 15000 човека, два пъти месечно, които искат да го видят и не държат да бие с 5:0...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е, с това, че някой не е нужен не съм съгласен. Всички са нужни, най-малкото никой няма правото да определя кой е глупака. Нужна е промяна в нагласата с която се идва на стадиона, а не делене. Но всъщност, както и да го гледам, на фона на всички останали не можем да имаме оплаквания.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
Е, с това, че някой не е нужен не съм съгласен. Всички са нужни, най-малкото никой няма правото да определя кой е глупака. Нужна е промяна в нагласата с която се идва на стадиона, а не делене. Но всъщност, както и да го гледам, на фона на всички останали не можем да имаме оплаквания.


Каква нагласа да промениш на човека, който преди мача казва на човека, който му прави всички хореографии "Да го духаш!"..?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Когато си сред хората и виждаш какви идиоти има около теб, а като гледаш снимки и видео ти става едно такова хубаво, как ли се получава :|

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
acrimonious написа:
tprodanov написа:
Е, с това, че някой не е нужен не съм съгласен. Всички са нужни, най-малкото никой няма правото да определя кой е глупака. Нужна е промяна в нагласата с която се идва на стадиона, а не делене. Но всъщност, както и да го гледам, на фона на всички останали не можем да имаме оплаквания.


Каква нагласа да промениш на човека, който преди мача казва на човека, който му прави всички хореографии "Да го духаш!"..?


Като види снимката след мача и ще се похвали - и аз бех част от това. На следващия мач ще се опита да е и вярно. Не можем да пребиваме всички, не е това пътя, а и го минавахме не толкова отдавна...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Проданов, много идеалистични представи имаш понякога. Понякога просто идиотът си остава идиот, каквото и да правиш.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Ако бяхме били вчера никой нямаше да обърне внимание на тези неща :wink: Например вчера пеенето беше по-добро от това срещу Лудогорец. След такава загуба виждаш само най-лошото у всеки и ти се сговнява още повече. Вчера исках да убия всеки срещнат и най-малкото нещо ме докарваше до гняв.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
ПЕЕНЕ И ПОСТОЯНСТВО..ТОВА НЯМА ЛИ ГО СМЕ ТУШ..

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 1:48 pm
Мнения: 99
Местоположение: София
Не съм особено съгласен, че пеенето беше по-добро от мача с Лудогорец. А като си пусна видеото от спортал как Пламен минава покрай сектора и всички пеем "Само Левски, обичаме те" и след това отива пред В, а там се чуват освирквания направо... :ohmygod2 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Беше бит, защото хвърли димка/предмет върху пистата в 92-ата минута. Вярно е, че всички бяхме много афектирани, но за мен това не е правилно. По тая логика и аз трябваше да пребия един глупак, който хвърли бомбичка в краката ми. Аре мен ме заебете, ама имаше много деца наоколо... :smt006
А иначе освиркванията се чуха още на стадиона. :ohmygod

И САМО ЛЕВСКИ ОЛЕЕЕ, И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕЕЕ!! :levski

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:30 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Срещу Лудогорец бях в ляво от към страната на А сектор и там през повечето време си пеех сам , но срещу Славия се преместих от другата страна (от към В сектор) и там всички се драха гърлата. :smt017

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11359
Този дето са го били, след края на мача ли се случи ? Че при излизане нещо се развикаха всички че ставало нещо, но не се видя какво.

Той пича още в началото вика заемете крайните части на сектора за да се направи хореографията, ония седят и си чоплят носа. Вика всички с гръб, ония пак седят и се чоплят. :ohmygod А има ли снимки с хореографията от началото на второто полувреме, че видях че нещо вече се събираше долу при рекламните пана, а не видях какво е :smt017

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:42 pm 
Абе какво ви интересува кой бил бит, кой бил гален. Аз вчера самият щях да скоча на едни паляци, които почнаха в Б сектор са псуват играчите. Добре, че насраха като им се развикахме и не се отвориха, иначе не ми се мисли.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11359
Май само при нас е нямало уродЕ :smt026 Само едни дет си пееха чат пат каквото им текне, без да слушат уредбата, аа да кажем че е било от еуфория :loser2
Лошо впечатление ми направи един дрисльо, дето след края на мача реши да счупи седалка за да покаже че е страшен ултрас :ohmygod Направиха му веднага забележка, ама може ли да си толко зле :ohmygod

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
ВИП-СП написа:
Беше бит, защото хвърли димка/предмет върху пистата в 92-ата минута. Вярно е, че всички бяхме много афектирани, но за мен това не е правилно.


Именно заради това малоумно хвърляне се запали знамето на мача с Лудогорец :wink: Ква е логиката да хвърлиш в 92-та минута нещо си на пистата, където има и Левскари? Да всеки е афектиран, но за една ултра трибуна трябва ред и дисциплина :wink:

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49301
Местоположение: ШОПландия
Когато се запалиха факлите ( не 90тата) и някой титан на мисълта хвърли факла на пистата му се скараха по уредбата. Беше малоумно обаче от страна на стюарда да я хвърля обратно в сектора. : ohmygod Само някое изкарано око можеше да има, какво толкова?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Не е истина, колко избързваме на "Да запеем дружно песента..." :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:47 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Въпрос - ами ако този пребития сам си е вкарал димката? Защо ще чака някой да му дадва сигнал и те питаха ли го негова ли е или му е дадена?

Като има много пиро и се дава на всякакви индивиди ще летят неща по пистата, повече от ясно е.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Не си я е вкарал сам.А се дава на всякакви,защото не може толкова много да се запалят от точни хора само :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
вчера в СЕКТОР Б в частта към липсващия А имаше много ташаци, които бяха дошли "да станИм шампиони" и естественно устата си не отвориха цял мач, но след автогола веднага запсуваха а след края на мача да чупят и да зяят...знаете моето отношение към бой между ЛЕВСКАРИ, но щом аз смятам че такива боклуци са за пребиване... :twisted:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:45 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
UL написа:
вчера в СЕКТОР Б в частта към липсващия А имаше много ташаци, които бяха дошли "да станИм шампиони" и естественно устата си не отвориха цял мач, но след автогола веднага запсуваха а след края на мача да чупят и да зяят...знаете моето отношение към бой между ЛЕВСКАРИ, но щом аз смятам че такива боклуци са за пребиване... :twisted:

Срещу Лудогорец беше същото.0 % пеене от тази страна. :smt012

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49301
Местоположение: ШОПландия
T.Stefanov написа:
Не е истина, колко избързваме на "Да запеем дружно песента..." :smt012

На почти всичко се бърза. Мислех си по едно време, че "але-але" е с някаква нова трактовка. Много ми хареса призива на човека от микрофона. Да продължава с възпитаването всеки мач. Не е нужно да си завършил консерватория, за да уцелваш поне такта и да не пееш все едно те гони няйой.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Синя Религия написа:
UL написа:
вчера в СЕКТОР Б в частта към липсващия А имаше много ташаци, които бяха дошли "да станИм шампиони" и естественно устата си не отвориха цял мач, но след автогола веднага запсуваха а след края на мача да чупят и да зяят...знаете моето отношение към бой между ЛЕВСКАРИ, но щом аз смятам че такива боклуци са за пребиване... :twisted:

Срещу Лудогорец беше същото.0 % пеене от тази страна. :smt012


изобщо не е вярно...бях на същото място с рязноколец и положението беше на друго ниво!
Пеехме 100 минути! Ама вероятно заради това че "немаше нищо сигурно" и бяха дошли повече хора за подкрепа и да спечелим мача а не глорихънтърчета...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
Nakuro Bradata написа:
T.Stefanov написа:
Не е истина, колко избързваме на "Да запеем дружно песента..." :smt012

На почти всичко се бърза.

Единствения вариант е, ако от вишката се спира песента и се повтаря 1000 пъти, както за хореографията, че трябва да се пее бавно и отчетливо. Други възможности за прогрес не виждам, явно повечето отиват да се състезават :smt012

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
UL написа:
Синя Религия написа:
UL написа:
вчера в СЕКТОР Б в частта към липсващия А имаше много ташаци, които бяха дошли "да станИм шампиони" и естественно устата си не отвориха цял мач, но след автогола веднага запсуваха а след края на мача да чупят и да зяят...знаете моето отношение към бой между ЛЕВСКАРИ, но щом аз смятам че такива боклуци са за пребиване... :twisted:

Срещу Лудогорец беше същото.0 % пеене от тази страна. :smt012


изобщо не е вярно...бях на същото място с рязноколец и положението беше на друго ниво!
Пеехме 100 минути! Ама вероятно заради това че "немаше нищо сигурно" и бяха дошли повече хора за подкрепа и да спечелим мача а не глорихънтърчета...

Аз бях най-горе и си пеех сам.Чак към средата на второто полувреме се разпяха тия около мен. :smt027

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Бързането идва от разминаването. Достатъчно е да изгледаш един добре посетен мач от А или от В и виждаш какъв е проблема. Решението е трудна работа, за съжаление.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2412 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com