forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 10:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1115 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5972
Местоположение: София, Герена
Благо Джизъса,бре :smt005 :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 989
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
67 , ти си човекО ера :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 7:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Много рядко влизам в представителен отбор и още по-рядко за да пиша, предимно чета! За в бъдеще ще се опитам да коригирам това, но на Пинто му се извиних някъде и то веднага, когато му обявиха контузията! Както и да е, важното е момчето да се възстанови изцяло, напълно и да заиграе силно за ЛЕВСКИ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Добре.Извинявай за забележката която ти отправих. :levski

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
как беше контролата :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
antonatan написа:
как беше контролата :bigok

културна :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Levskar67 написа:
Веднага! За Мюлдер, ще кажа, че качествата му са спорни и мисля, че Башлиев е по-добър от него, но на резервната скамейка е изгубил игрова подготовка! Но със сигурност по-добри от Мюлдер са: манолев, Ж. Миланов, терзиев, бандаловски и с. александров! Смятам, че и на Ели качествата са спорни, още повече, че той не е типичен централен бранител, а ляв бек! По добри Българи от него със сигурност са: иван иванов, ал. александров, бодуров, в. илиев, р. колев, В. Генев и Б. Стойчев! За Пинто, няма как да знам, защото не съм го гледал в добро функционално състояние ( мога да имам мнение зимата, но по принцип в България няма добри леви защитници )! За Прохазка досега съм писал само суперлативи, вчера написах, че е попадение и че е най-класния ни футболист в момента. Дори смятам, че трябва да го пробват, като атакуващ халф, а Марсиньо да стане резерва! За Рамос си признавам, че в това мнение съм се поувлякъл, но е коректно да извадиш и други мнения в които пиша, че е непостоянен! Но по-добри Българи от него са: бл. георгиев, м. александров, г. иванов и Д. Младенов! Като казвам по-добри имам предвид и по-постоянни от него! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Ти си тотално неадекватен бе, пич :ohmygod Да не ти вадя още поне 10 мнения за "Ментето Пинто и Суперментето Рамос".... А с тия дето си ги изброил доказваш единствено, че живееш в някакъв собствен свят, по-шантав и от тоя на Бащицата.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Манолев, Бандаловски и Живко Миланов са много близо до Левски. :bigok Даже поне единия от тях е вече с единия крак в отбора, а другите двама са въпрос на време. :blass
А класата на Иван Иванов и Дани Младенов е немислимо да се прави дори бегъл опит да се оспорва. :smt035

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
'бандата' на мача някой каза, че си бил татуирал петолъчка, чакаме го до часове :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 10:06 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49120
Местоположение: ШОПландия
Сега чета, че сме се били РАЗПРАВЯЛи с Пирин, погребали, ебали и т.н. :smt035
Утре ще се присъединия към задълбочения анализ, когато Кратун ми направи разбор след като изгледа записа.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 10:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Специално, будаловски, заради изцепките по наш адрес не искам никога да го виждам в нашия отбор, но отговарям конкретно на въпрос на Уилкид! А дали е възможно да привлечем горепосочените Български играчи, не мога да знам, защото не знам, какви са финансовите възможностти на нашия клуб! В едно съм сигурен, че много надценявате чуждестранните ни играчи, а подценявате незаслужено Българските, както и съм сигурен, че сегашните ни чужденци са на светлинни години от Пантелич, Симонович, Драгич, Головской, Цихместрук, Вагнер, Ричард, Томашич, Бардон ( самия той казва, че не знае, кой е Ели ), Жоазиньо, Зе Соареш и Гара Дембеле! Ще ме извините, ако пропускам някой! Според мен от сегашните ни лигионери само Прохазка, заслужава да играе в ЛЕВСКИ, като имам добри очаквания и за Силва! Още ми е трудно да преживея тампере, онези белгийскии негърчета забравих им името, бате, дебрецен, жилина, търнава, а сега и сараево и не искам това повече да се случва! Отпадали сме и от аз-67, антверпен ( изключително болезнено ), лозана ( тогава отбор от втора швейцарска дивизия, но финалист за купата на швейцария ), олимпия и още един швейцарски отбор с дузпи, но отборът ни играеше футбол, а и с изключение на словенците останалите отбори са що годе класни! Но последните години така се омазахме и причината, затова е очеизвадна! Сигурен съм, че ако постъпваме, както преди да вземаме най-добрите Български играчи и най-добрите чужденци от БГ-първенството ще си върнем и лидерската роля в БЪЛГАРИЯ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Добре бе човек...най добрите от Българи и чужденци БГ първенството казваш..като БОТ си направо.Какво стана като взехме най добрите нападатели и голмайстори в бившите им отбори-еньо,ПВЦ,м.антонов,ортега,Гарра,жмуньо..крила и халфове или като искаш ги наричай-саша симонович(за втори път...сашо кривия и той),д.младенов,сложи и райков...вуйчо ваньо.....защитници...в.минев,ИМ55 беше в локото звИздъ..главата и той...прасокин също...димов....


обръснахме на Герги мишниците май :bigok

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 12:53 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Levskar67 написа:
Веднага! За Мюлдер, ще кажа, че качествата му са спорни и мисля, че Башлиев е по-добър от него, но на резервната скамейка е изгубил игрова подготовка! Но със сигурност по-добри от Мюлдер са: манолев, Ж. Миланов, терзиев, бандаловски и с. александров! Смятам, че и на Ели качествата са спорни, още повече, че той не е типичен централен бранител, а ляв бек! По добри Българи от него със сигурност са: иван иванов, ал. александров, бодуров, в. илиев, р. колев, В. Генев и Б. Стойчев! За Пинто, няма как да знам, защото не съм го гледал в добро функционално състояние ( мога да имам мнение зимата, но по принцип в България няма добри леви защитници )! За Прохазка досега съм писал само суперлативи, вчера написах, че е попадение и че е най-класния ни футболист в момента. Дори смятам, че трябва да го пробват, като атакуващ халф, а Марсиньо да стане резерва! За Рамос си признавам, че в това мнение съм се поувлякъл, но е коректно да извадиш и други мнения в които пиша, че е непостоянен! Но по-добри Българи от него са: бл. георгиев, м. александров, г. иванов и Д. Младенов! Като казвам по-добри имам предвид и по-постоянни от него! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Манолев е по-добър от Мюлдер, но няма никакъв шанс да дойе във Левски... другите не виждам с кво са по-добри.Просто си кух :) ебан ебанов също не е кой знае кво.Александров и Колев са със спорни качества.Генев и Стойчев качества нямат.Единствено бодуров като че ли... Рамос може да не е кой знае кво ама и 4мата дето си писал са :ohmygod :ohmygod Wildkid e прав... ти просто си живееш във някакъв измислен собствен свят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 9:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Квото и да си говорим жиката беше три класи над мулдер


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 9:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Но Жиката нема абсолютно никакъв шанс да се върне в Левски. И аз мога да кажа - ми да, има по-добър българин от Рамос - Мартин Петров, примерно, ама изрично казах да ми каже такива, дето са по-добри и можем да ги вземем! Еми няма такива. А тва за Башлиев просто за пореден път доказва, че човека има определени отклонения.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
просто имаше сравнение между тях по-нагоре... мулдер е абсолютно безполезен играч - тича и играе с желание, но няма умения. Отзад си изтървава играчите редовно. Едно на едно крилата го преодоляват без проблем. Напред е като кон с капаци, тръгва, тича с топката и забравя да я подаде. Центрирането му е трагично. За сравнение Нуно Пинто също не е много стабилен отзад, но поне е много полезен офанзивно , където дава супер пасове, комбинира много, може и да центрира добре.

Моето мнение е, че поне половината десни бекове в А група ще са по-полезни от Мулдер.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не съм много съгласен, Мулдер има доста силни мачове в Левски. В защита в повечето време се пласира добре. Единствения проблем е когато се изнесе напред - не се връща назад и става драма. Иначе за приноса му в атака съм съгласен, пълно дърво е. Но чак толкова много по-добри в А група не виждам, още по-малко пък такива, дето биха ни ги продали за реални пари. А Башлиев......аре нема нужда....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Wildkid написа:
Единствения проблем е когато се изнесе напред - не се връща назад и става драма.


Е , именно де, като го направи 5-6 пъти всеки мач все един гол е допринесъл :bigok

иначе половината от А група ще са по-полезни именно защото ще си пазят повече зоната, иначе в атака пак немат да могат да центрират или подават точно


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е то понеже Живко не си оголваше зоната :bigok
Разликата е, че Живко после се връщаше, догонваше тоя с топката и го фаулираше в наказателното или около него, а Дъсти така и не смее да направи шпагат :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Живко Миланов ми е любимец, но пък беше футболистът от поколението на Мъри, който след продажбата си липсваше НАЙ-МАЛКО на отбора :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Хичо, Балтанов, Огнянов и Сърмов отвориха зееща пропаст :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Така е, няма вече кой да направи Финта, няма кой да се скрие в мача (а, грешка, такива имаме и сега :loser2 ), няма кой джобове я на съдията, я на противника да претръска......

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
acrimonious написа:
беше футболистът от поколението на Мъри, който след продажбата си липсваше НАЙ-МАЛКО на отбора :)

това е щото се бяхме подготвили за неговата продажба и имахме вече готов Веско на негово място. Той от своя страна първия сезон беше МЕГА ДУПКА, нещо като Станчев, ама се научи :smt023

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Kryten написа:
acrimonious написа:
беше футболистът от поколението на Мъри, който след продажбата си липсваше НАЙ-МАЛКО на отбора :)

това е щото се бяхме подготвили за неговата продажба и имахме вече готов Веско на негово място. Той от своя страна първия сезон беше МЕГА ДУПКА, нещо като Станчев, ама се научи :smt023


Веско замести Вагнер на левия бек, а Миланов беше десен и след напускането му май се помотахме, търсейки нов играч на тази позиция. Не знам дали си спомняте Петраш...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
acrimonious написа:
беше футболистът от поколението на Мъри, който след продажбата си липсваше НАЙ-МАЛКО на отбора :)

това е щото се бяхме подготвили за неговата продажба и имахме вече готов Веско на негово място. Той от своя страна първия сезон беше МЕГА ДУПКА, нещо като Станчев, ама се научи :smt023


Скандално слаби познания по тематиката демонстрира, момчето ти го е обяснило :D

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Правилно, самообливам се :smt023

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 6:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Уилкид, този спор е безсмислен, защото ти си знаеш твоето , а аз моето и ясно, че никой няма да отстъпи и така ще отидат 10 стр. на вятъра! От това, което съм написал за Рамос, единственното, за което съжалявам е, че съм го нарекал ( неведнъж ) менте! Момчето е класен футболист, но е мързелив, като Мечо, дори повече! Изиграва един хубав мач и се скрива в следващите няколко! От останалите неща, които съм написал за него, кое не е истина? Статистиката от предишните му отбори ли, това че почти никога не се връща в защита ли, това, че когато се скрие играем без дясно крило и на практика с 10 души ( в 70% от мачовете ) ли, или че анортозис ( клуб, който не може да ни стъпи на малкия пръст ) се оттърваха с удоволствие от него, защото не им беше нужен вече ( нещо подобно е и Марсиньо, само дето идва от друг кипърски клуб )! Освен посочените в предно мнение десни крила, мога да ти посоча още половин дузина такива ( м. петров е ляво и не съм сигурен , че не можем да привлечем застаряващ футболист от втора английска дивизия за заплатата на Рамос ), като искрен писаров, и. илиев, д. атанасов, д. бакалов и т. н., да не говорим, че ако оставят това момче Тонев да изиграе 10 мача съм сигурен, че ще изяде хляба на Рамос, както би се случило и с някой от посочените играчи! Ясно е че няма да се съгласиш с мен и ще се започнат едни: Видя ли какво стана с този или онзи! Да видях! На някой не им беше дадено време, на други им беше дадено, но не им понесе напрежението в ЛЕВСКИ, а трети се провалиха! Спомни си, колко дюдюкания и откровенни псувни имаше по Гонзо, Топчо и Иванков, преди това по Боримиров, Ил. Илиев, М. Стоилов, Сираков и т.н., но търпеливо бяха налагани и успяха! Сега, какво става? За Българите веднага се казва: " Този не става...! ", за чужденците: " Трябва му още време...! " Значи на Българските играчи не им се дава врема да разкрият потенциала си, а идва чужденеца, дават му се 20 000 евро заплата, разхожда 90 мин. синята фланелка и на него му трябва още време! Това не е ли сбъркано? Не трябва ли да е обратното? Как се постъпва с нашите момчета в чужбина, ако не покажат веднага по-добри качества от местните? Ами заминават във втория отбор и ако не се вземат в ръце изпадат зад борда! Гаджев вкара невероятни и решителни голове в миналото, но това няма никакво значение сега, обиждат се всичките му роднини до девето коляно, защото изпуснал репликата: " Ще ме изтърпите още малко! " ( мен лично, това не ме обижда нищо ), а в същото време се дава невероятен за мене толеранс на Маймун де Мангальо, при условие, че Черньто хвърли синята фланелка на земята пред Гонзо и сигурно щеше да я стъпче, ако не беше а. узунов ( е това вече ме обижда, даже ме вбесява )! Посочените от мен в предно мнение чужди футболисти играли силно за ЛЕВСКИ, наистина вдигаха нивото на отбора, защото, ако не бяха по-добри, поне бяха на нивото на Българските играчи и я нямаше тази драстична разлика в заплащането! От сегашните поне засега само Прохазка показва качества и заслужава да играе в ЛЕВСКИ! За другите ще поживеем и ще видим! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
За пореден и последен път ти казвам, че си абсолютно неадекватен и с това приключвам. Нямаш нищо общо с реалността :smt006

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
67,дай да си говориме за ретро мадами,заеби го тоя футбол :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 06, 2012 7:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Бай Иване, мисля че не сме още за изхвърляне и ще сме на ниво и там :lol: !


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1115 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com