forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1115 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Изображение


Доста грозно стои Л-то в тоя квадрат :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 9:03 pm
Мнения: 1100
Голяма защита. :smt007 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 8:42 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Kocito_Kalki написа:
Изображение


Доста грозно стои Л-то в тоя квадрат :ohmygod2

екстра са го дооправили :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 8:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
''браво на съдията'' :smt005 :smt005

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Л-то можеше да е синьо. Кво са го набутали в тоя квадрат... :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Както и да го направят все на някой няма да му хареса. По - притеснителни се други работи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
natural написа:
Л-то можеше да е синьо. Кво са го набутали в тоя квадрат... :smt017


колкото повече мрънкате, по-грозно става :bii_chorbata не виждам от какъв зор го промениха...

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Е, ясно е от какъв зор... Да не би самия модел да е с такъв квадрат.. :smt017 Иначе, незнам кой се е сетил за тая гениална идея..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Екипът на юношите с Л щеше да е екстра! :smt017

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Това Л ще е така само 2 мача, стига мрънкахте.
А на мача си играхме прилично, предполагам пак всички недоволни.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 9:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Второто полувреме беше много по-слабо от първото! Още преди Илиян да започне със смените си пролича, че батериите на Марсиньо, Мангальо и Пелето свършиха и че целият отбор не може да поддържа тази преса, която наложи успешно през първото полувреме! Не знам каква подготовка са водили и какъв е този Екимов, че не може да бъде разкаран от ЛЕВСКИ, но това което ме зарадва през първото полувреме ( раздаването ), ме разочарова през второто. Вече е абсолютно ясно, защо играхме толкова слабо през второто полувреме в сараево, заради слабата кондиция! В нашия отбор има само един играч, които е подготвен физически, това се видя в сараево, видя се и днес, Прохазка, най добрия играч във всички мачове досега, въпреки, че в първия мач със сараево влезе, като резерва, вкара и много красив гол днес. Това момче не трябва за нищо на света да се вади от титулярния състав, то е и най-класния ни футболист в момента и дано да е за по-дълго в ЛЕВСКИ! Многото промени след почивката ме изненадаха неприятно, защото мача с цаците вече чука на вратата и няма място за експерименти, а титулярите трябваше да играят почти до края! Особенно ме изненада смяната на почивката на Везалов с Маймунтен! И щях да кажа хубави думи за черньото с №25, ако не се насра с коронния си номер да се опитва сам да изнесе топката, да я подаде много спорна, от което следва фал, а от него гол, при който пак имаше участие в наказателното ни поле! Много очаквам от Силва, момчето се стара, тича много, но общо взето, като конник без глава, явно му трябва още време, дано да стане това, което всички очакваме от него, а именно голова машина! Добре се включи Тонев, мисля че е готов за титуляр, докато Рамос ликува " странната " си контузия, Прохазка игра добре, като крило, но е много по-полезен в халфовата линия! Страхотен пас на Вутов при гола на Прохазка и е време на някой хора тук, които говорят за карми, марми и тем подобни чужди модерни приказки по отношение на нашите юноши да разберат, че имаме добри юноши, но не им се дава път, заради разни печки от долните дивизии на западна Европа! Дано от тук нататък отборът ни да надгражда, както се изразяват напоследък футболните хора в БЪЛГАРИЯ и да върви само нагоре! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Последна промяна Levskar67 на Съб Авг 04, 2012 9:36 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
Тия са нема толко селски отбор,не спреха цел мач да ритат. :ohmygod2 Дано изпаднат веднага. :smt006 Ако беше на помощното,на страничния немаше му се верва,беше доста неадекватен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 11:28 am
Мнения: 641
Тук се чувствам много добре. Напредв с българския. Жалко е, че отпаднахме от Лига Европа. Играхме слабо и в двата мача, но имаме много нови футболисти, градим нов отбор. Сега ни остана само първенството и ще гоним титлата", каза Прохазка. :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok
-Един да го каже :loser2 иначе браво на прохазка както видях в по-предишен пост в момента той ни е най-добрия играч! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 9:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
С това показва уважение към страната ни, и изобщо това момче от ден на ден все повече ме кефи! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 04, 2012 10:08 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Имали сме добри юноши, но им пречили :smt005 Юношите ни са мързеливи тупани които обичат да си киснат по дискотеките 90% от тях и не им се занимава хич със футбол.Ти продължавай да си говориш глупостите... филмар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
detective написа:
Имали сме добри юноши, но им пречили :smt005 Юношите ни са мързеливи тупани които обичат да си киснат по дискотеките 90% от тях и не им се занимава хич със футбол.


Че те юношите дефакто са децата на разни мутрички и тям подобни, нормално да не си дават зор. Докато продължава с връзкарството в школата забравете да видим футболист.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 1:33 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2011 12:32 am
Мнения: 167
Прохазка, Антонио Вутов са всичко, което имаме. Да ходят да се развиват някъде, защото тук ще пропаднат. :cry: :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 1:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
sostenere написа:
Прохазка, Антонио Вутов са всичко, което имаме. Да ходят да се развиват някъде, защото тук ще пропаднат. :cry: :smt005

А ти що не ходиш да се развиваш в форума на Ал сеска , чорбар неосъзнат!!! :slap :boisw

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 1:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Исторически успех! :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 1:51 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2011 12:32 am
Мнения: 167
BluePower написа:
sostenere написа:
Прохазка, Антонио Вутов са всичко, което имаме. Да ходят да се развиват някъде, защото тук ще пропаднат. :cry: :smt005

А ти що не ходиш да се развиваш в форума на Ал сеска , чорбар неосъзнат!!! :slap :boisw

:smt005 :gsh :losers


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 2:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
в карйна сметка не разбрах от 67...рамос менте ли е или не :bigok

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Как не си разбрал бе - Рамос е СУПЕРМЕНТЕ, нещо като Нуно Пинто, който бил СУПЕРМЕНТЕ, сменил ментето Видович :smt006 :bigok :bigok :lol:

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 12:05 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
рамос поне си компенсира бездарието с тичане и хъс ... отново крило,което не може и го е страх да центрира ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Никога не съм писал, че Рамос е менте, винаги съм писал за него едно и също, че е като Мечо Телкийски, много добър футболист, но изиграва един мач и после си почива в 10! За Пинто след, като разбрах, че е играл с тежка контузия цяла пролет се извиних, защото това променя нещата! Малко чужди футболисти биха рискували здравето си, заради ЛЕВСКИ, а да не говорим, че голяма част и от Българските играчи не биха го направили! Надявам се да се възстанови изцяло и напълно и да заиграе силно в ЛЕВСКИ! Разберете, аз не съм срещу чужденците, а срещу тези чужди футболисти, които идват в ЛЕВСКИ с големи претенции, големи заплати, а са по-слаби от нашите играчи и им пречат да се развиват! Освен това, виждате, какво става в нашата съблекалня, заради драстичната разлика в заплатите между Българи и чужденци! Всички ние тук искаме силен ЛЕВСКИ! А това няма, как да се получи с чужди футболисти, които са по-слаби от нашите! Спомнете си първите чужди футболисти в ЛЕВСКИ. Тогава ЛЕВСКИ събираше най-добрите Български играчи и чужденци доказали се в БГ-първенството в по-слаби Български отбори, като Григораш, Йофу, Милованович, Вагнер, Ричард, Дембеле и т. н., да не ги изреждам всичките, че ще пропусна някой! Футболистите, които дойдоха директно от вън и успяха в ЛЕВСКИ бяха сърбите Пантелич, Симонович, Драгич, хърватина Томашич, руснака Головской и украинеца Цихмейструк,! Да забелязвате прилика между тях? Всички са славяни, хора близки до нас, като език, култура, манталитет и традиции! Единственните трима извън тази категория са Бардон, Жоазиньо и Зе Суарес, но французина дойде при готов отбор, а бразилците ги чакахме една година за да заиграят, като хората! Разберете, чужденци от долните дивизии на западна Европа, други, които са показвали някога класа, но не са играли футбол една година и са далеч от формата си в миналото и такива изгонени от всякъде няма да вдигнат нивото на ЛЕВСКИ, а от година на година ще го свалят, както и става за съжаление! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Последна промяна Levskar67 на Нед Авг 05, 2012 6:55 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Сега чакам да ми кажеш по-добрите българи от Мюлдер, Ели, Пинто, Прохазка, Рамос, и то такива, дето ще ни ги дадат.

А понеже паметта ти изневерява, явно - ето ти само едно примерче за Рамос :smt006

Levskar67 написа:
В горния си пост посочвам, че зимата, Тонев разкара едни некадърни чужди ментета от ЛЕВСКИ и докара още по-некадърни на техните места! В този смисъл, сравнението ми на некадърника Т Христов ( той е слаб, дори за берое ) с некадърника Рамос, признавам си, не е удачно, защото е бълагарин ( аз говоря за чужденци ) и беше дълбока резерва в ЛЕВСКИ! Но понеже се тупаш по главата ще те попитам: Кой е, този Рамос? Кристовао да Силва Рамос ( как, атрактивно звучи само, някак си бразилски ) е " Португалски национал, има 364 мача за своята страна, участник на 10 световни първенства, на две, от които е голмайстор, има 123456789 мача за порто и е привлечен с най-скъпия трансфер в историята в междугалактическия гранд на футбола, анортозис ", на който треньори са му били една дузина Българи, а те му скъсаха договора и ни го дадоха без пари " защото са добри души "! Христов е футболист за " Б " група, има 10 мача за ЛЕВСКИ ( главно, като резерва ) и нула гола, но Рамос е по-добър от него има 11 мача за Левски ( титуляр ) и чутовните 2 гола, значи става за монтана! Ето я кариерата на твоя идол: порто " Б "- 98 мача ( 18 гола ), пенафиел 11 ( 0 ), лейшоеш 8 ( 0 ), пафос 40 ( 8 ), анортозис 58 ( 7 ), португалия до 21 г. 3 ( 0 ). Договора му с нас е за още 2 години и половина и ако не прилъжем корейци или китайци да им го пробутаме, ще играем без дясно крило, за този период от време! След гола срещу цецка тръгнал към публиката, защото го впечатлила, а преди това, за какви не вземаше! Цяла пролет падаме от всички, защото играем без дясно крило, без бекове и без централен защитник, така, че напред към поредните атрактивни чужди ментета, за да продължим да копаем дъното! САМО ЛЕВСКИ! :levski

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Wildkid написа:
Сега чакам да ми кажеш по-добрите българи от Мюлдер, Ели, Пинто, Прохазка, Рамос, и то такива, дето ще ни ги дадат.


Живко, Глъвътъ, Щърков, Мариан Огнянов, Хичо :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
:lol: :lol: :lol:

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
67,в темата на Пинто не виждам да си му се извинил.Не може на някои да се извиняваме за закъснението на пожеланията за рожден ден,а на други да не се извиняваме че сме го наричали менте и т.н.

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
ХАхахахахаха :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 05, 2012 7:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Веднага! За Мюлдер, ще кажа, че качествата му са спорни и мисля, че Башлиев е по-добър от него, но на резервната скамейка е изгубил игрова подготовка! Но със сигурност по-добри от Мюлдер са: манолев, Ж. Миланов, терзиев, бандаловски и с. александров! Смятам, че и на Ели качествата са спорни, още повече, че той не е типичен централен бранител, а ляв бек! По добри Българи от него със сигурност са: иван иванов, ал. александров, бодуров, в. илиев, р. колев, В. Генев и Б. Стойчев! За Пинто, няма как да знам, защото не съм го гледал в добро функционално състояние ( мога да имам мнение зимата, но по принцип в България няма добри леви защитници )! За Прохазка досега съм писал само суперлативи, вчера написах, че е попадение и че е най-класния ни футболист в момента. Дори смятам, че трябва да го пробват, като атакуващ халф, а Марсиньо да стане резерва! За Рамос си признавам, че в това мнение съм се поувлякъл, но е коректно да извадиш и други мнения в които пиша, че е непостоянен! Но по-добри Българи от него са: бл. георгиев, м. александров, г. иванов и Д. Младенов! Като казвам по-добри имам предвид и по-постоянни от него! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1115 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com