forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Юни 05, 2024 3:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 915 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
Казано накратко:
Никакво оправдание за футболистите - когато титлата се решава в един мач, пред своя публика, на пълен стадион, просто след първото полувреме трябва да водиш с 3:0 поне и второто да надъхваш с красиви отигравания, а не треперушката до последната минута. Не може играчи с пораженски манталитет да бъдат част от Левски!

Урсула си е в правото, но не е прав. Ако си човек с характер, ще си човек и с достойнство. Заради годините в Левски и заради отношението на публиката в онези години, можеше да покаже малко респект и да си се прибере в съблекалнята, пък там ако ще и да се на.ере от кеф. Защото който е бил Левскар по дух, остава такъв завинаги, а който е бил наемник, ще си остане наемник, където и да отиде.

И най-важното: Невероятна ПУБЛИКА, с която може да се гордее всеки европейски гранд!!!
Всичко ще се забрави, но тези емоции с тези хора - и в радост, и в болка - тях нищо не може да ги заличи!

Горе главата, няма от какво да се срамуваме!

П.С. За радващите се грухтящи приятели:

Вашият вестник публикува притеснителна инфо - взимайте мерки, че след още 5 години ще изчезнете... :lol:
http://www.duma.bg/node/40466

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Сами се бихме, Славия играха на ходом 80 минути, а урсула спаси няколко чисти положения или пък нашите хи изиграха некадърно. До автогола нямаха атака, а след това нашите се спекоха. Венци, това ще е най-незаслужените пари, които ще вземеш.
Мен ме уплаши единствено тишината при гола на Везалов :-| една такава мъртвешка тишина, за десет секунди само, даже и нонстоп псуващите спряха за миг, даже и трите таксита слависти не се чуха, невероятна психодрама . Няма да се учудя ако футболистите се разбягат след сезона.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26744
Местоположение: София
Нека се разбягат, дреме ти... Ще си минем и без резерви от Локо Пловдив и разни абсурдници от Чорбое.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:19 pm
Мнения: 228
Днеска даже ми е по-тежко от вчера...и все пак ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ ! След толкова болка винаги идва нещо хубаво ! Да му мислят враговете ни, защото ЛЕВСКИ ще се изправи и ще е по-силен :lsfc3 :lsfc4


П.П. Спрете да коментирате урсула ! След мача с Ред Бул за мен тоя няма нищо общо с Левски ! А това от мача им с Делиорманец Рязанград не го бях видял...бати продажното копеле ! Парите на домус ага да ги даде за лекарства :rip

_________________
Левски и тесни :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3354
Levskar73 написа:
dani_zarkov написа:
....., Лудогорец какво играха тук 90мин. и не минаха центъра ,чорбата без коментар.Берое Ботев и Литекс не са лоши отбори но имаха само по няколко добри мача......


Какво значение има кой повече заслужава титлата, щом ние не я заслужихме? Можеше да е кой да е друг шампион и все тая. Ръководство, треньори и играчи не показаха качества в 10 от 30 мача, т.е. 30% брак. Като публика можем само да се гордеем и да спечелим от събитията в последните 4-5 седмици. Това е хубавото в случая и дано продължи занапред :wink:
Иначе за Лудогорец на Герена не си прав, имаха положения и си играха тяхната. Да им е честита титлата, там толкова много са я искали и са вложили сериозни средства да стимулират Славия. Като бумеранг се връща всичко и накрая всекиму - заслуженото :wink: .
Помнете лудите 5-6 мача и горе главите, левскари! Титлата, та титлата... :lol:. ебати стига куфари



само да припомня : мача с курогорец на Герена отправихме 1ви удар към вратата в 77 мин :idea:
късмета и хъса за победа ни извадиха в много мачове, но пичове това не стига :!:
цял сезон централната двойка защитници (които и да са те) бяха смешни
Гаджев колкото пъти е почнал титуляр - толкова мача сме загубили и знаете ли колко гола вкара този сезон - 0 :idea:
.....
.....

за всеки един футболист може да се напише с 1 ред с какво е допринесъл ДА НЕ СТАНЕМ ШАМПИОНИ !

бъдете реалисти - НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ И СМЕ ВЕЛИКИ КАТО ДУХ И ПУБЛИКА
но на терена бяхме посредствени, по слаби от сезон 1998 според мен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Съгласен съм, Косьо, но кои бяха по- силни или заслужили? Титлата винаги се печели от някого и ако няма най- заслужил, то трябва да отиде при най- малко- незаслужаващия я. А това според мен 100% бяхме ние..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:06 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2600
Абсолютно съм съгласен с Косьо.
Много промени трябват като се почне от най-горе.
А Урсула ега не се събуди днес.

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Урсула е просто глупак. След края трябваше да се прибере на спринт, ама той искаше да е в центъра на събитията, защото никога не беше там като част от онзи отбор... Глупаво момче. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3354
acrimonious написа:
Съгласен съм, Косьо, но кои бяха по- силни или заслужили? Титлата винаги се печели от някого и ако няма най- заслужил, то трябва да отиде при най- малко- незаслужаващия я. А това според мен 100% бяхме ние..


не ме разбирайте грешно

щом сме стигнали до финал СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ВЗЕМЕМ КУПАТА !
щом сме стигланли до последен мач за титлата СМЕ ДЛЪЖНИ ДА Я ВЗЕМЕМ !

всичко се натрупва обаче - ако беше преди години , когато десетилетие никой не беше взел точка на Герена, щаха да идват със свалени гащи всички
сега ни идват Миньор и Монтана и съвсем безпроблемно си тръгват с точки ОТ НАШИЯ ДОМ ! Доко Сф ни бият ! Тройчо става шампион... още да изреждам няма нужда...

Като начало трябва да си върнем дома - Герена - стадион "Георги Аспарухов", да се махнат от клуба всички, за които ЛЕВСКИ е само работно място и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Сутринта е по-гадно и от снощи...
Подкрепям последните мнения напълно...това и на стадиона още го разбрах, ако се мърдосваха и лигавеха да ги храниш, а те толкова си могат. Реално късметът ни измъкна поне 3-4 мача, в които играхме супер посредствено с крайно смешни отигравания...е нямаше как да не ни го върне в най-тегавия момент с тоя безумен автогол. А отборът в момента е отчайващо слаб и се крепи на 1-2 индивидуалности...Пламен, Гари...

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:28 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10741
Ебаси колко ми е гадно. Почти бяхме дигнали купата и накрая я пуснахме. Болката е ужасна, но догодина е нашата година. Вече съм сигурен :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:30 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
sin_1914 написа:
Към jdt каквото и да означава.
Кой реве? Къде видя рев? Ти рева ли? Едва ли. Хайде като си оригиналка с оптимизма и очакванията, (които би трябвало да са неразделна част от всеки „запалянко“) я ми кажи кой ОТБОР заслужаваше НАЙ-вече титлата. Може би хуйоядец/парса или цура/шмелси или пък лайняните/гастрит. Аз честно да ти кажа гледах няколко спектакъла на горепосочените „грандове“ (освен срещу нас) и честно да ти кажа не се затрудних дори и за секунда, (за разлика от теб) да посоча верният отговор, а именно ЛЕВСКИ СОФИЯ. И това ми заключение не е продиктувано само, защото съм пристрастен ами, защото е една и единствената ИСТИНАТА. Набий си го в тъпата кратуна.
Моля да ме извиниш, ако съм наранил интелектуалните ти свойства/способности, но просто не понясам олигофрени. Някои казват, че е болестно състояние други казват обратното. Върви ги разбери чорбари.


ето,пак другите ти виновни :) ... точно това е чорбарското,как Левски купували титла,директиви,съдии,те били морални победители..осъзнайте се малко...
Очаквания към отбора в това състояние-като ръководство,треньори,състав нямам,това не ми пречи да се радвам и да ги гледам с удоволствие..ти се справяй с омразата,конспирациите,оценявай заслуги.Успех.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 11:39 pm
Мнения: 704
Аз така и не разбрах Петков на к'во се радваше толкова. Шампиони ли станаха неговите или к'во :?:

_________________
Престъпление от страст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
Слабия са най-курвенския и продажен отбор, това се видя в по голямата част от шампионата. Вчера плаках като малко дете, плаках защото обичам истински ЛЕВСКИ, и съм сигурен че догодина ще сме много по силни, по надъхани и ще си го изкараме на всички боклуци и псевдо отбори и ще си върнем двойно с лихвите, ЗАЩОТО НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ ! Все пак живота продължава, да това ще го помни всеки от нас докато е жив, но ще дойдат и хубави моменти, винаги след нещо лошо идва хубавото и съм сигурен, че ще сме на върха! ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ ! БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ !

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:43 am 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 21, 2008 12:16 pm
Мнения: 22
Мача е просто без коментар... Тъжно ми е, болно ми е, но не толкова от загубената титла, а колкото от ГОЛЯМА част от НАШИТЕ фенове... Не може след мача да почнат да обиждат :ohmygod2 Цял сезон седят и се крият и сега надават вой ! Боли, тежко е, че Славия ни препънаха с 1 удър към вратата, но това е футбола. Късмета ни се усмихна на няколко пъти този сезон, но сега ни обърна гръб. Ники Митов направи 1на грешка от както е треньор.... Пусна Ицо Йовов да потича 20 минути, като за финал.... Благодаря на всички хора, които помогнаха тази година, секторът ни да израстне толкова много. Нашата обич не се измерва с 1на купа или титла... Другият сезон мощнооо " Само Левски " !!! Ще подкрепяме още по-силно


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Цитат:
щом сме стигнали до финал СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ВЗЕМЕМ КУПАТА !
щом сме стигланли до последен мач за титлата СМЕ ДЛЪЖНИ ДА Я ВЗЕМЕМ !


Да!!!

Слабия, че ще бъдат премирани, това е повече от ясно, но според мен нищо не играха. Сами (буквално) загубихме титлата с този автогол. Не ни заслужават!!! Трябваше да поведем с 2 гола още през първото полувреме , нали почиваха цяла седмица... Много ми е гадно , не ми се диша - поне купата да бяхме взели!!!

П.П. Не знам дали има значение моето мнение за футболистите:
Везалов просто вече няма да има психика след тая глупост (както стана и с Иво Иванов) затова вън! Ели иска, но не може(слаб футболист); Димов е стабилен; Милиев ни е спасявал много пъти (за резервен вариант става) Дъстли си е заслужил мястото; Старокин и Пинто са доста колебливи; Велев има талант; за Гаджев не знам какво да напиша; Прохазка може , но не му се получава нищо; Рамос е много добър, само вторият полусезон не му вървеше играта(евентуално заслужава шанс) Йорданов не виждам с какво е по-добър от С. Райков (в най-добрият случай са на едно ниво) ; Силва става в най добрият случай за резерва на вКарвальо (който винаги ,ама винаги играе на макс и си заслужи да е в Левски) за Гари няма ,какво да си говорим - уникален футболист , уникален талант; и разбира се , като става дума за талант: ПЛАМЕН ИЛИЕВ
сигурно пропускам някой но ,ми е мега зле ,а съседите от долу пак започнаха с ремонта и мисля да ги изселя преди да са се нанесли!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14869
Аз още отказвам да повярвам какво стана.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7922
Местоположение: София
Чорбари гадно ли ви е,пак сме пред вас

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:03 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 01, 2012 9:56 pm
Мнения: 334
Една титла не променя процесите,които трябва да се случат в Левски.Всяко зло за добро,са казали хората - и може би тая раздяла с Иво Тонев и почването начисто ще е за добро.А Разград са разкрити още в първия кръг - техния проект умря,тва ше им е лебедовата песен.
Може би ще ме нахраните - но пътя на всички български отбори минава през модела на Гришата.Прекратяване на всякакви трансфери за по 300-400 хиляди евро на таланти като Марсиньо,Прохазка и Силва.Вкарване на тия пари в школата,прекратяване на корупцията там и толерирането на някакви синчета на бивши величия,депутати и мутри,хващане здраво за работа и търсене на новия Балъков,дори и да е от село и да няма пари за бутонки.Във всеки отбор по 2-3 чужденеца,но поне с качествата на Дембеле и Жоазиньо,а не колкото с идеята за селекция и таланти със свободни трансфери.Няколко години по този начин и ще се оправим,иначе ще затъваме все повече и повече и слизаме на нивото на Санта Жулия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Всички вън и никой вътре - новата ни система :bigok натам отива дискусията...
Барайте си чурките бе, днес е неделя, утре понеделник, а нашата обща цел трябва да бъде да сме колкото се може повече на стадиона с огромна обич и подкрепа за Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:13 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 01, 2012 9:56 pm
Мнения: 334
Днес много ше се радвам,ако видя след това фиаско вчера сектор Б пълен на мача в подкрепа на Стилян.

За пореден път ше докажете,че като публика сте намбър уан.Нахлувайте мощно :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Аз съм ядосан заради няколко неща, не само загубата на титлата.
Не приемам това, че станахме свидетели на едни от най-позорните последни кръга на първенството, в които всички завършиха както трябва, без нас разбира се. Всеки легна на всеки, всеки купи всеки. А ние останахме най-големите балъчета за пореден път.
Да поздравим и пишещите се за големи левскари треньори на някои отборчета дето позорно изпълниха мутренски поръчки и взеха пари да скачат срещу нас. Достоен член за Мари, Кокъл-мокъл и идиота Вуцов. Това за мен са хора без достойнство и не заслужават капка уважение от нас. А на последния ако зависеше от мен няма да стъпи никога повече на мач на Левски.
Притеснява ме сериозно и това, което стана ясно, че се случва в клуба. Курвата Тонев се изниза и сега изобщо не е ясно какво става с Левски. Не разбирам как сте оптимисти за следващия сезон като аз не виждам кой ще вдигне играчите след вчера, кой ще направи отбор, така че да изглеждаме догодина по-добре? За мен неяснотата около отбора е отчайващо притеснителна.
Колкото до вчерашния мач, не е за кой знае какви анализи. Ние си изпуснахме мача, накрая вече наляха гипса и нямаше как. Непростими пропуски, непростимо поведение второто полувреме... За пореден път сме без защита във важни мачове, това вече не е новина.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:14 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 11:58 am
Мнения: 61
Местоположение: Сектор В, над скамейката
Нито съм плакал вчера, нито ме боли. Е*ал съм я титлата... с най-смешният отбор за сто години. Единствено емоциите от последните седмици ми харесаха, но не ми е нужна титла, за да съм доволен от тези мигове. От години знаем, че отбора не върви и не се работи правилно - е, тези няколко седмици ли да са променили нещата?! Силно се съмнявам.
Радвам се на възхода на Сектор Б!
Честно казано, щеше да ме е срам този Ели да се нареди редом до Топчо, Пажин и Ники Илиев, или Йорданов да редом до Бардон и Борето... и така по постове до края - да се нарекат Шампиони с Левски.
Колкото до Петков - прав си е човекът - Борат ни влече надолу!

Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7922
Местоположение: София
Не искам да се сменя Митов,трябва да му се даде шанс,та кой вярваше,че за един месец и нещо,ще сме на една малка крачка от титла и купа.Е не стана и това го има в играта,но стана някаква магия,футболистите с всичките си недостатъци,Митов ги направи мъже,направи ги Левскари.А тоя син дух,който го носим ние като публика,когато се почувства и на терена,превръща Левски в страшилище.Само Левски!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
kosyo написа:
....Тройчо става шампион... още да изреждам няма нужда....

Чорбата са ни били и преди на Герена, но е истина че тогава трябваше да ги ебнеме, пък нека да стават шампиони някъде по селата....Левскарския дух го няма откакто Лафчис се махна и дойдоха знаем кои :?
Kryten написа:
.....

Тъпото е, че при титла Мустака щеше да се бие в гърдите и гнусотията си оставаше скрита. Сега нещата са по видими.
Ivan63 написа:
Не искам да се сменя Митов,трябва да му се даде шанс,та кой вярваше,че за един месец и нещо,ще сме на една малка крачка от титла и купа.Е не стана и това го има в играта,но стана някаква магия,футболистите с всичките си недостатъци,Митов ги направи мъже,направи ги Левскари.А тоя син дух,който го носим ние като публика,когато се почувства и на терена,превръща Левски в страшилище.Само Левски!

Остава и да ги направи отбор, че и някаква схема да игра да придобием :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 11:28 am
Мнения: 641
Класиранията на последните шампионати(само аз ли виждам прилики)
2006-07
1 Levski 77
2 cska 72
2007-08
1 cska Sofia 78
2 Levski Sofia 62
2008-09
1 Levski Sofia 69
2 cska Sofia 68
2009-10
1 Litex Lovech 70
2 cska Sofia 58
3 Левски София 57
2010-11
1 Литекс 75
2 Левски София 72
3 cska Sofia 61
2011-2012
1 Ludogorets Razgrad 70
2 cska Sofia 69
3 Levski Sofia 62
2012-2013
1 Ludogorets Razgrad 72
2 Levski Sofia 71
3 cska Sofia 63


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:45 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
Гари за пореден път ми направи впечалтние, че макар и за малко време е разбрал, какво означава Левски СОФИЯ :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44550
Местоположение: София
Не знам к'во виждаш като прилика. Единственото което аз забелязвам е, че всяка година се разменяме с прасетата. Един път са пред нас другия път зад нас, като даже нема никой между нас и тех.
Демек, догодина сме втори :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14869
Съгласен съм с кратунко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Kryten написа:
Да поздравим и пишещите се за големи левскари треньори на някои отборчета дето позорно изпълниха мутренски поръчки и взеха пари да скачат срещу нас.

Да, бате, зверското скачане. Кокала с 2 загуби срещу нас, само Мъри с победа на иначе гостоприемния стадиона на Ботев в Пловдив, където иначе имаме само и единствено победи, Вуцов също бе с една загуба и вчера дойде със Славия да ни поднесат титлата, ама нашите манекенки не знаеха как да я вземат. Няма какво да се оправдаваме - сами сме си виновни и твай!

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 915 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com