forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 19, 2018 5:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2202 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ДЮШ
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2018 3:57 pm 
Аватар

Елитна група U19
Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) ......... 3:1 (2:0) / СТАТИСТИКА

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 28, 2018 3:00 pm 
Аватар

Цитат:
Отборът на ЛЕВСКИ, при набор 2004, се класира за финал за Купата на БФС след разгром с 4:0 над Лудогорец в Разград. Така с общ резултат 7:1 след успеха и в първата среща в София с 3:1 „сините“ таланти очакват своя съперник за 24 април.

Утре от 14:30 часа пък ще се изиграе протоколен реванш от полуфиналите за „сините“ при родените 2002 година, които победиха с убедителното 5:0 Берое като гост в Стара Загора

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 28, 2018 3:41 pm 
Аватар

7:1 е добре :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2018 4:08 pm 
Аватар

Гледам юношите до 19г. срещу Черноморец, които са последни в групата. Играта е :ohmygod :ohmygod Никаква идея, постоянно грешки и цялото първо полувреме го играят на ходом.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 23, 2018 12:41 am 
Аватар

Веселин Сърбаков: Школата не иска да се развива
30-03-2018 Мартин АЛЕКСАНДРОВ
Веселин Сърбаков е последният треньор, напуснал школата на Левски. Преди него това стори Димитър Телкийски. Интересното е, че и двамата имат идентични причини да напуснат академията на „Герена“. Преди дни дадохме думата на Мечо, който също като Сърбаков е бивш футболист на сините. За последно Веселин бе начело на набор 2004, който във вторник се класира на финал за Купата на БФС, след като елиминира с общ резултат 7:1 Лудогорец.

Г-н Сърбаков, вие сте един от най-дълго задържалите се треньорите в школата на Левски. Как стигнахте до решението да напуснете?
- Просто в последните ни разговори там усетих, че Левски не иска да развива школата. Няма програма, няма методика и след мои въпроси по тази тема ми беше заявено, че това е положението - или се примиряваш, или напускаш. И аз избрах второто, защото вече ми омръзна да виждам апатията наоколо. Искам правилно да бъда разбран, аз не критикувам и не плюя родния си клуб, нито се боря за работа там, защото аз наскоро я оставих. И то в момент, в който смея да твърдя - отборът ми играеше най-добрия футбол. Лошото обаче е, че никой не се запитва защо треньорите сами напускат школата на Левски. Така беше и когато преди мен си тръгна Мечо Телкийски. Но явно никой на никого не държи. Аз не искам да участвам в това заиграване с мечтите и надеждите на децата. Добре, няма методика, няма програма, но защо не инвестират в собствените си кадри?! За толкова години не обучиха един свой човек, който да изгради методика, която да бъде адаптирана към философията на клуба и да придаде идентичност на всички детски и юношески отбори, които носят екипа на Левски.
Твоят отбор – деца, родени през 2004 година, достигна до финал за купата на БФС...
- Това не трябва да е единственото водещо. Аз искам друго. С моите деца свършихме страшно много работа. На мен ми се иска организацията да е съвсем друга. Видимо пари в Левски като клуб и за школата има достатъчно. Но идеи няма. Няма хора, които да правят футбол. Като започвах в школата преди години, имаше голям наплив за треньори, а сега напускаме сами.
Винаги ли е било така?
- В Левски съм от 2007-ма година и съм работил при 6-7 директори. Не съм бил ничий човек, вършил съм си работа. Никой не ме е толерирал, нито ходатайствал за мен. Но преди не се залагаше толкова на резултатите. А сега това е за сметка на развитието и на отборите и на самите деца като индивидуалности. В едно футболно списание четох, че в школата на Барселона в отборите до 14-годишна възраст е забранена думата „победа“. Тук е обратното. Ами в последните 2 години при нас не се е говорило за футбол в дълбочина. След един мач с Цървена Звезда там, си говорих с хора от тяхната школа, програмата им за развитие е 250 страници, а на „Герена“ е една. Ние сме 15 треньори и всеки се оправя сам, както той си разбира нещата - схеми, постройки, тактики, тренировки, упражнения. Един така, друг иначе. Иначе имаме методист. Но методика нямаме. Нямаме идентичност, не сме разпознаваеми като игра. И няма качествен продукт. Нещата са ден за ден и няма желание за развитие. Застинали сме в миналото, лежим на това, че се казваме Левски.
А как трябва да се променят нещата генерално?
- Може би е необходимо да се намери човек отвън, да бъде добре проучен какви са му възможностите. Материята не е лека, но няма как да не се открие такъв ръководител, който да си сложи на масата стратегията, методиката, да си подбере треньори и така да се тръгне нагоре.

От Тема Спорт от 30.03.2018.. не знам дали е коментирано тук.. Тъжната истина в 30 реда. Жалко, че Спас явно наистина не може да махне Боримиров.. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: ДЮШ
МнениеПубликувано на: Пон Апр 23, 2018 8:39 am 
Аватар

Борето сега е зает да критикува талянското менте.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2018 12:32 am 
Аватар

Не съм изненадан, че всичко е на такъв самотек. Не се съмнявам, че и другите школи в България така работят. Затова още години наред няма да имаме силен национален отбор.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2018 12:54 am 
Аватар

А Спас къде е спи? Или го брига само за мъжкия отбор, но не и за клуба...
Докато Финягата не се захване сериозно с реформиране и изграждане на школата по съвремен образец и методика, ще ми е много съмнително неговото, уж, намерение Левски да стане модерен и печеливш клуб.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 6:41 pm 
Аватар

Само аз ли гледам някакъв мач на юношите с Берое, а зад игрището има сватба или абитуренти и се чуват беснии кючеци :strkstrk :smt005 :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 6:49 pm 
Аватар

Не си сам! :strkstrk Даже на един фаул камерата фокусира към събитието, а половината публика също беше обърната натам. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 02, 2018 4:42 pm 
Аватар

Малките преподават :8)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юни 03, 2018 11:47 pm 
Аватар

https://www.sportal.bg/news.php?news=727986

линка е от чорбал, извинявам се

гледах само репортажа и съм е така :shock: :shock: :shock:

Особено ме впечатли, как вкарахме 3-тия гол!!!

Бодра смяна ни чака братя!
Дано Обертанов подпише за още 33 години, а д-р Тиам за 80 поне :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 1:15 am 
Аватар

Бях на мача и отговорно заявявам, че някои от тия лекета се добере до първия отбор, ще ходя на всяка тренировка да го псувам. Тия са повече мма-ци, от колкото футболисти. 3-тия гол
е точно след като на вратарчето на Локо му скачаха на главата 5 човека! Повтарям ПЕТ човека. А след масовия бой последваха 0 жълти и 0 червени картона. Този мач не трябваше да се доиграе, минимум 5 човека от "наште" трябваше да са изгонени.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 2:55 am 
Аватар

От играчите на Локо има 1-2ма доста гнусни припознаваченца, които не веднъж са тормозили малки фенове на Левски в училищата където учат, но има и 2-3ма, които лично познавам и не мога да повярвам, че са позволили да се стигне до такива ексцесии чак.
Иначе от наще има няколко човека, които са редовни по стадионите и най вече в Сектор Б.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 5:17 am 
Аватар

Срамна работа... Но с такъв ръководител на школата, който ходи и се бие по детски и приятелски мачове, едва ли може да се очаква друго...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 5:50 am 
Аватар

Има ли някъде видео от случката, или само снимки ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 5:51 am 
Аватар

Тоя репортаж просто доказва, че тая школа трябва да се закрие за сега. В началото Номер 6 изпуска на празна врата като качва топката на блока някъде. Номер 5 към 40-тата секунда си изпуска човека, домързява го да го гони или да го спре и след като вратаря лови, почва с ръце да недоволства срещу въздуха нещо в стил Неможката. 3-тият гол няма въобще да го коментирам, а през цялото време някакви анемични удари в стил Гошко Певеца. 3-тата минута боц над вратата сам срещу вратаря и всеки следващ удар 1 на 1 много над вратата все едно са тренирали за американски футбол :ohmygod

Няма как някой от тия да става за първия отбор, а са на възраст където трябва да ги налагаме уж и да са бъдещи звезди :smt005

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 6:45 am 
Аватар

И после някои тук искат тия чалга звезди да получават шанс в първия отбор.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 7:43 am 
Аватар

Това са момчета, които не са се класирали да играят в U19, не знам какво ги коментирате. А в тая зонална група очевидно всички без нас и Локото са тотална щета, двата отбора завършиха с по две загуби и голова разлика над 100

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 10:34 am 
Аватар

Това дори са момчета които са по-малки. Поне за 3-4 съм сигурен, че са 18 годишни и от догодина ще са в У19.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 10:42 am 
Аватар

LargeD1914 написа:
От играчите на Локо има 1-2ма доста гнусни припознаваченца, които не веднъж са тормозили малки фенове на Левски в училищата където учат, но има и 2-3ма, които лично познавам и не мога да повярвам, че са позволили да се стигне до такива ексцесии чак.
Иначе от наще има няколко човека, които са редовни по стадионите и най вече в Сектор Б.

Предполагам само на мачове с тирето, когато ще си сложат маски и ще се снимат за да "смИнЙЪ профилнЪтЪ на фЬейсбукЪ, чуЙек"? Други мачове не посещават, защото "не е мУдЬернУ и няма да мога да сЪ тагнЪ"? :smt017

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 10:47 am 
Аватар

Jorgihnio написа:
Това дори са момчета които са по-малки. Поне за 3-4 съм сигурен, че са 18 годишни и от догодина ще са в У19.

Далеч по-вероятно е да викнат играчи от U17, които станаха втори на републиканското първенство.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 11:34 am 
Аватар

blue heart написа:
LargeD1914 написа:

Предполагам само на мачове с тирето, когато ще си сложат маски и ще се снимат за да "смИнЙЪ профилнЪтЪ на фЬейсбукЪ, чуЙек"? Други мачове не посещават, защото "не е мУдЬернУ и няма да мога да сЪ тагнЪ"? :smt017
Най-вече да, но това го написах да си представите горе долу какви хора играят в тия клети школи най-вече в наща, щото тая на локо не ни интересува особено.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 4:07 pm 
Аватар

Ларгед, няма такива играчи на Локо сф, май ти е стара информацита. И все пак е грозно, от Локо СФ 3 ма човека бяха валат наистина, вратарчето и централния им защитник изядоха повече тупалки от мачове на кобрата братче.. А най интересното е, че треньора май ги насърчаваше...
Иначе тия всички момчета са на по 18г. точно сега са имали балове, но не виждам как ще стане нещо от тях и от двата отбора, защото ги следя редовно и са тоталка.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 6:14 pm 
Аватар

Kryten написа:
Jorgihnio написа:

Далеч по-вероятно е да викнат играчи от U17, които станаха втори на републиканското първенство.

И това е възможно, особено при положение, че ни е най - силният набор. Тези ще кърпят дупки, ако се наложи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2018 9:54 pm 
Аватар

Jorgihnio написа:
Тези ще кърпят дупки, ако се наложи.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2018 3:44 pm 
Аватар

Чак сега изгледах клиБа от мача с Локо Сф. Сина на Чиликов е играл централен защитник?! Първия полусезон беше нападател.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2018 5:03 pm 
Аватар

Ми в тая школа влиза вратарят централен нападател и вкарва два гола...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2018 5:23 pm 
Аватар

Само показва колко е силно първенството. Ако не се лъжа завърши с около 10 гола вкарани. Имаше още клипчета как вкарва.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 09, 2018 12:46 am 
Аватар

И двамата централни защитници бяха високи и адски некадърни. Буквално не можеха да подадът на 5 метра, иначе обраха всички високи топки.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2202 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]