forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 30, 2017 3:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3257 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 109  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2005 11:59 am 

В тази тема предлагам да постваме най-тъпите и безмислени статии на футболна тема, сътворени от журналистите през седмицата, а в края и можем да си правим гласуване и да излъчим седмичния победител - носител на преходната награда "Златната Свиня". Голямата годишна награда е уикенд за двама в бунгало в Панчерево, като единия е Мурад Хидуед (който чете спортна преса знае защо) :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2005 12:02 pm 

Първа номинация : Топспорт

"Червената армия" премина като ураган над слисаните германци, пак ги отупа с 1:0 и влезе триумфално във футболна Европа! Миодраг Йешич обеща ад на немците и спази обещанието си. Прати тях в пъкъла, а отведе лит(*кс-етрополе в рая. "Армейците" вкараха така важния си гол в 67-ата минута чрез Мурад Хидиуед. Мароканецът засече майсторски центриране на Христо Янев и стадионът изригна.

30-кратните шампиони, облечени отново в кадемлийските черни фланелки, изиграха блестящо най-важния си мач от дълги години насам. Йешич заложи на позната схема, като на върха на атаката бе забит само Велизар Димитров. В халфовата линия оперираха Хидиуед и Якирович като опорни полузащитници, пред тях действаше Гъргоров, а Янев и Тодоров - съответно вляво и вдясно. Защитата бе сформирана от традиционното каре Забавник-Илиев-Гай-Силва.

Всички войни на генерал Йешич изпълниха чинно неговите заповеди. Отбранителният вал, ръководен от "железния" вратар Деян Максич, бе по-стабилен и по-организиран от обсадата при историческата Сталинградска битка. Халфовете напираха по крилата и през центъра като непобедимата римска армия от времето на Цезар и Октавиан Август. Българските воини, в чийто редици феноменално се изявиха всички наемници от странство, пречупиха храбрата немска воля по левия фланг. Там Тиаго Силва правеше с топката, каквото си поиска, и в един момент Фриц и Шнайдер почнаха да се двоумят дали ги гази човек или танк Т-34. От дясната страна на фронта също вреше и кипеше - там моторетката Данчо Тодоров вдигна такава пушилка, че бразилецът Атирсон започна да не вижда топката и да я чисти нескопосано я в тъч, я в ъглов удар. Велизар Димитров и нисичкият Гъргоров пък си разцъкваха така майсторски топката, че Карстен Рамелов и Роке Жуниор станаха разногледи.

Разбира се, германецът, предвождан напред от нашия Бербо и украинеца Воронин, неведнъж поглеждаше към българската крепост. Но, когато насреща им изскочеше опуленият и готов да коли и беси Ибрахима Гай, колената им се пълнеха с олово.

Ала немецът не се предаваше. Като своите деди и той пробва какво ли не, за да се измъкне от клещите на противника. Фортуна обаче си бе избрала лит(*кс-етрополе, защото "армейците" бяха по-добрият тим. Веднъж гредата ни помогна, а после щастливото птиче кацна на рамото ни.

След почивката отчаяният Руди Фьолер, усетил, че "червените" газят отляво, нареди на Воронин да се премести по дясното крило. Украинецът трябваше да тормози Тиаго Силва, да го ангажира повече в защита и да не му позволява да атакува по фланга. Номерът обаче не мина. Не мина и когато Руди хвърли "ранените" си и невъзстановени оберщурмбанфюрери Фрайер и Бабич. Горките, нищо не сториха. Нищо не стори и нашият Бербатов, който през целия мач не можа да се отърси от обхваналото го нервно напрежение.

"Червената армия" нанесе мълниеносния си удар в средата на втората част. Мурад Хидиуед се извиси красиво и пусна горчив хап в чашата на "аспирините". После изпадналият в нокдаун съперник с кански и неистови мъки опита да стигне до обрата. Оголи се като девица, живяла три месеца на самотен остров, но лит(*кс-етрополе вече се бе пренаситил. Вярно, 2:0 или 3:0 щеше да е по-добре, но 1:0 боли най-много. А когато хилядите на стадиона чуха най-приятния звук на съдийската свирка, "Армията" заприлича на националния стадион от 70-те и 80-те години. Стотици факли на победата огряха Борисовата градина, защото лит(*кс-етрополе постигна голямата си цел - влезе в Европа и доказа, че наистина е евробоец!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2005 12:21 pm 
Аватар

Втора номинация: 7 дни спорт

Когато сърцето тупне на тъча
Отидат ли си думите, значи е дошло щастието

Eлин Рахнев

Петък сутринта - празно и бяло в мозъка ми. Абсолютно зациклил - в полусъзнание, полусън. Дори ако ме питаш как се казвам, не е сигурно, че си знам и трите имена. В огледалото виждам нещо като физиономия, но не точно. Две големи дупки вместо очи. И първите прошарвания в косите. Сърцето горе-долу работи и в общи линии си е на мястото. В четвъртък вечерта на няколко пъти си помислих, че ще пробие кожата ми, ще се изтъркаля по седалките. И ще тупне някъде до тъча. Може някой ден да се случи, ама какво толкова. Нищо. Въобще не ми пука. Дори по-добре на Армията, отколкото навсякъде другаде. На Армията, някъде в страничните сектори. А защо изобщо изпадам в такива размисли в петък сутринта? Не знам. "Много си поетичен - ми каза един познат преди време - и спирам да те чета." Вече не ми е интересно. "Сигурно е така" - му отговарям. Но ето, в четвъртък вечерта си беше поема
Голяма, класическа. С протяжни метафори и светли рими. А и за мен футболът винаги е бил поезия и после всичко останало. "Адски съжалявам, не ме чети. Нито е задължително, нито ще ти се разсърдя." И продължавам да седя пред огледалото. Сега вече забелязвам, че има нещо вътре в големите две дупки. Най-вероятно моите очи. "Ти за десет дена свали пет килограма", ми казават роднините. "Нека да мине четвъртък и започвам да се храня - сутрин, обед, вечер, като другите хора. Мога и да закусвам в четири следобед", им отговарям. И пак се сетих за онзи мой приятел от малкото силистренско село, който ми каза, че след четвъртък ще видим какво ще правим изобщо. Ето, мина четвъртък. Остана само изобщото. Сега живеем в изобщото. Ама, доколкото се познавам - до следващия четвъртък. Първо до вторник, до жребия. После до първия мач в групите. После до четвъртия. И така... Докато някой ден се превърнеш в старче. И куцук-куцук, отиваш на стадиона. На най-красивия стадион на света. Там, в Борисовата градина, сред омая на вековните дървета и танцуващите есенни листа.
Ама какво ти става, нещастник! В четвъртък вечерта след мача обеща на толкова хора да напишеш най-прекрасния си текст, откакто изобщо си се родил. Обеща, че ще бъде нещо специално. Много различно. А ето, сега стоиш пред огледалото и дори те е страх да си отвориш лаптопа и да започнеш.
Наистина си голям нещастник
Точно когато трябва, не можеш.
И вместо да кажеш колко "велико" или "героично", или "незабравимо", как ги скъсахме от бой, как продължава походът ни в Европа.... Нали така трябва да се говори?! Как този ден - малък отрязък от есента, винаги ще бъде някъде до теб. Понякога ще се събуждаш или ще заспиваш с него. Понякога ще го износваш в мислите, ще го преоткриваш... И не само ти, а всички, които обичаме този отбор. И че има едни такива мигове, в които човек си казва: Да, това вероятно е щастието. Уж си мислил, че много пъти си бил щастлив, но ето го - сега е тук. Можеш да го пипнеш. Да усетиш плътта му. Как мирише. Щастие. А ти - само глупости: колко си отслабнал, как си заприличал на сянка в очакване на четвъртък и как ще станеш някакъв старец, който ходи на стадиона с бастунче и червено шалче.
Моля те, не полудявай. Има време. Сега ще минем и групите. После може и по-натам. Има за кога да полудяваш. А и шефът на 4-и километър ти е приятел, няма страшно. Винаги ще се погрижат хората.
Петък сутринта. Още пристигат есемеси почти от цяла България, че дори и от далечни страни. Повечето са с едно и също съдържание: "лит(*кс-етрополе завинаги"
Обаче докато четеш, си казваш: Да, така е. Но лит(*кс-етрополе е и в понеделник, и във вторник, и т.н... И не само след такива мачове. А и след съвсем други. И най-вече "лит(*кс-етрополе завинаги" е след загуби - тежки, отвратителни, нечестни. Колко пъти през последните години!? Ето, пак започва да ти става нещо. Вместо да се усмихваш... Днес цял ден да поливаш победата! Цял ден да летиш по улиците и да се радваш на есента - сезона, който обожаваш... В съзнанието ти се катерят спомени, от които точно днес няма нужда. Ама никаква. Но какво можеш да направиш, като това явно не зависи от теб.
Най-накрая седни и напиши нещо. Нещо хубаво, приказно. Нали обеща. Престани да стоиш и да гледаш в точки, в огледала, в облаци. Всичко е наред. Всичко е толкова хубаво. И може би трябва да започнеш този текст така: "Аз бях. На 29 септември 2005, беше четвъртък, на стадион "Българска армия". Бях един от двайсет и две хилядите там. Никога няма да го забравя!" И после: "Беше толкова хубаво, че признавам, не ми стигат думите. Те се изпокриха някъде. Този път просто думите ме предадоха. Правят го рядко, но се случва от време на време. И когато не ти достигат думите, най-вероятно това си е щастие." И после: "В живота наистина има много важни неща, но тогава, на 29 септември, за пореден път се убедих, че едно от тях е отборът, който съм избрал."
Хайде, отвори си лаптопа и го напиши. И забрави за онези глупости, които непрекъснато ти пълзят в главата. Поне до следващия четвъртък. И поне до следващия четвъртък вземи да се храниш като нормалните хора. И ако си решил изобщо да остаряваш и да ходиш на Армията - куцук -куцук, с бастунче и червено шалче. Внимавай, сърцето ти да не тупне на тъча. Не че ти пука особено, ама има толкова много мачове. А и на приказката не й се вижда краят.
Поне така казва Йешич, пък ти напълно му вярваш.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2005 3:17 pm 

И къв е смисъла от тая тема?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2005 3:28 pm 
Аватар

не че някой ме пита, но аз лично дори нямам желание да ги чета тея статий изобщо, пък незнам за вас.. :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2005 5:39 pm 

Не знаех, че преди да се пусне тема трябва да се провежда допитване до всички. Като не ти харесва, не я чети вместо да я пълниш с оффтопик, който после да трябва да трия :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2005 6:48 pm 
Аватар

Цитат:
"Осер" подал протест

УЕФА получил протест от французского "Осера", информирует официальный сайт союза. В нем указано, что в матче против "Левски" произошла техническая ошибка - клуб утверждает, что болгарский вратарь выбил мяч в аут, увидев травмированного игрока французской команды, однако выбросил мяч из-за боковой линии также болгарский игрок. "Левски" выиграл вчерашний матч со счетом 1:0 и прошел в следующий раунд турнира. Заявление "Осера" будет рассмотрено контрольно-дисциплинарной комиссией УЕФА в понедельник.

:lol:

но я хвана кука...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2005 6:54 pm 
Аватар

Меридиан Мач - 2 статии:

17.09.2005
Нападателят на лит(*кс-етрополе стойко сакаТлиев хвърли бомбата при пристигането на "червените" на аерогара София с твърдението, че отборът е способен да спечели Купата на УЕФА.
[...]
"Няма да се изненадам, ако вземем Купата на УЕФА. Щом победихме като гости Ливърпул и Леверкузен, при това без да допуснем гол, значи нямаме проблеми да стигнем до края на турнира. Ливърпул ни се измъкнаха, но за Байер прошка няма да има..."

Автентичният (анти)правопис заедно с всички грешки - запазен! Само внесох малки промени в наименованията... :twisted:

01.10.2005
лит(*кс-етрополе - гордостта на България
[...]
След успеха в четвъртък едва ли някои може да говори за случайност, късмет, подценяване... и тем подобни съновидения. Не, уважаеми приятели, тук става въпрос за висока класа и нищо друго
Милионите привърженици на лит(*кс-етрополе в цяла Европа [:!:] изживяха 3 върхови момента само в рамките на 40 дни[...]

и така нататък - мързи ме да пиша... :D

Автентичният (анти)правопис заедно с всички грешки - запазен! Само внесох малки промени в наименованията...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2005 11:54 pm 
Аватар

Аз давам 2 номинации:

"7 дни спорт" - 27.09.2005

Вулкан от патриоти ще посрещне Байер на стадион "Българска армия" в четвъртък, когато лит(*кс-етрополе гордо трябва да направи последната крачка към групите на УЕФА. Червените фенове патриотично се готвят за историческа битка. Те разграбиха 14 000 билета за по-малко от 5 часа и искат още. Местата в сектор "А" и "Г" вече са изкупени до последната седалка. Очаква се и останалите да свършат днес.
Феновете са бесни на калташките номера, които въртят германците. От Байер не са заявили нито един билет за техни привърженици. Те знаят какво ги чака и разумно ще си пият бирата и ще страдат у дома. Но си мълчат. А в лит(*кс-етрополе са длъжни да пазят сектор за гостите плюс буферни зони за полицията. Съществува опасност хиляди български патриоти да бъдат лишени от възможността да смачкат немците с мощен рев и да помогнат на своите да победят за честта на лит(*кс-етрополе и славата на България.
лит(*кс-етрополе пък ще загуби много пари.
Ето защо е наложително сектор "Б" да бъде пуснат в продажба. Ако дойдат някакви немци, да седнат под ложите. Какво толкоз! И без това ще са един файтон.
И "желязната клетка" да не е празна, там да са най-могъщите гласове за победата.
ИВАН ЧЕНЧЕВ
МОМЧИЛ ЛЕЛЬОВ

======================================

"7 дни спорт" - 28.09.2005

Писмо до Бербатов
Не го прави, ти си българин

Фенът на лит(*кс-етрополе от САЩ Петко Миков изпрати по електронната поща писмо до нападателя на Байер Димитър Бербатов. Публикуваме го със съкращения:

"Недей Митко, недей! Недей го прави! Преди да ритнеш топката към вратата на любимия си клуб, преди да я насочиш с глава към някой ъгъл или просто преди да изведеш съотборник сам срещу вратаря на лит(*кс-етрополе, първо се замисли! И ако нещо в теб трепне, ако нещо в теб се съпротивлява, просто недей го прави! Недей отнема мечтите на милионите привърженици на червения клуб, които така дълго и болезнено чакаме този момент. Недей разочарова и всички български фенове, които те обичат и боготворят и на всеки един мач на националния горещо скандират твоето име! Недей Митко, просто недей! Не си заслужава! Замисли се!
Та нали преди всичко сме българи, нали ако ние самите не се подкрепяме и не си помагаме, без значение колко далеч сме от родината, няма кой да ни помогне. Защото в четвъртък вечер наистина може да се случи нещо голямо за целия български народ! Остава само още една крачка! И аз твърдо вярвам, че моят любим отбор е способен да я направи, стига противникът за пореден път да не бъде вдигнат на крака от своя най-добър играч, от своята най-голяма звезда и истински голмайстор - Димитър Бербатов! Затова и се обръщам точно към теб - защото освен най-добър играч на германския Байер, ти си и БЪЛГАРИН! Даже преди всичко БЪЛГАРИН! В четвъртък стадионът ще бъде изпълнен до краен предел от хора, дали и последните си пари за билет и дошли да видят с очите си завръщането на любимия отбор в големия футбол! Тези хора ще изгледат мача, изпълнени с вярата, че лит(*кс-етрополе отново е способен да отстранява елитни отбори от големите първенства, и с надеждата, че там долу, на терена, едно българско момче с червена душа и син екип няма да ги лиши от тази вяра и тези мечти! Това момче си ти, Мите! Затова недей го прави! Заради всички тези хора! АЗ ВЯРВАМ! АЗ МЕЧТАЯ! Затова, Митко - недей го прави!"

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2005 8:25 am 

03.10.2005 - 7 дни спорт

Цитат:
Псуват Йешич в Дупница

Ругаят и Велизар Димитров, той културно показва среден пръст

Момчил Лельов
Иван Ченчев

За 72 часа треньорът на лит(*кс-етрополе Миодраг Йешич изпита и любовта, и простотията на българската публика. В четвъртък, когато лит(*кс-етрополе тресна Байер, той бе героят на деня. Вчера обаче сърбинът бе изпратен от стадион "Бончук" с псувни и обиди само защото отборът му е победил.

Ще се разплача :shock: ТОВА Е НА ПЪРВА СТРАНИЦА - ВОДЕЩО ЗАГЛАВИЕ!!! Псували го аууу, а скакалеца културен - само среден пръст, лелееее :shock: Аххаха, представям си обратния вариант и заглавията тогава, нямаше да са такива, сещате се :lol:

Уаахаха, почват да се оливат, ще го усетят откъм тираж 8)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2005 11:23 am 

Елин Рахнев бие всякаква конкуренция .Много е зле тоя ,трябва му психиатър.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2005 1:51 pm 
Мен пък напоследък нервите ми къса тоя Шабански ли, Шибански ли къвто е там.. от Ринг.. деба мекотелото, то бива пристрастия, ама някои забравят да са професионалисти в работата..

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2005 4:02 pm 

A kakvo 6te kajete za sporten svqt puskat ceca i tqhnata pobeda v 30 minuten reportaj kato im davat fenovete i prigotovleniq za ma4a a Levski za tqh reportaja be6e 10-15 min :shock: :x

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2005 6:16 pm 
Аватар

ТОПСПОРТ 03.10.2005г.
Автор: Димитър Попов

Българският нападател на Насионал (Мадейра) Георги Чиликов даде интервю за радио "Гонг" след първия си гол за новия си отбор. Kакто е известно, той се разписа при успеха с 2:1 срещу тима на Пенафиел.

"Настроението е нормално, като след победа, приповдигнато. Засега вървим похвално добре в шампионата – ето вече сме втори в класирането.

Иначе двубоят с Пенафиел бе един абсолютно драматичен мач – останахме с 10 човека, поведоха ни и напук на всяка логика, победихме.

Отбелязаха си автогол, а след това пробвах изстрел от границата на наказателното поле и се получи.

За мен обаче не е важно да вкарам един гол – това е минимална крачка от реализацията на амбициите ми. Искам да съм съществена част от един успешен тим и няма да се задоволя с минималното”.

Възникващи въпроси:
1. Давал ли е наистина Чиликов такова интервю или от Топспорт са си го измислили?
2. Ако наистина е давал такова интервю,в какво състояние на духа е бил нападателят?
3. Ако всичко това е вярно значи всевъзможни сайтове за футболни резултати лъжат,че крайният резултат от мача Насионал - Пеняфил е 2:0

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2005 7:10 pm 
Аватар

tha_outlaw написа:
Мен пък напоследък нервите ми къса тоя Шабански ли, Шибански ли къвто е там.. от Ринг.. деба мекотелото, то бива пристрастия, ама някои забравят да са професионалисти в работата..

И мен Шамански много ме дразни :x Винаги е супер пристрастен, лъже за броя на публиката, опитва се да показва ирония, а след победата им над Байер заяви че "това влизане в групите доказва категорично, че лит(*кс-етрополе не е създаден от комунизма и не е комунистически отбор" :shock: И оня другия му казва "сега да не засягаме тая тема..." и Шамански го прекъсва, "Не! Това трябва да се каже и да се чуе - лит(*кс-етрополе няма нищо общо с комунизма!" :shock:

Тия прасетата съвсем се побъркаха... :lol:

blue_sofia написа:
A kakvo 6te kajete za sporten svqt puskat ceca i tqhnata pobeda v 30 minuten reportaj kato im davat fenovete i prigotovleniq za ma4a a Levski za tqh reportaja be6e 10-15 min :shock: :x

А гледахте ли снощи Ултра спорт - пуснаха 4 филмчета за агитката на лит(*кс-етрополе, като с едното от тях даже поздравиха "феновете на Левски" :shock: , дадоха от последния съдийски сигнал 10 минути без прекъсване как се кефят свинете и ква била атмосферата, а от нашия мач дадоха точно 30 секунди, агитката не се даде... :evil: Единственото им попадение беше че по едно време нещо май се объркаха и дадоха Герена сниман от покрива на някъв блок в началото на мача със Славия Прага, много добър кадър наистина ама за 10-ина секунди... :x

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2005 8:00 pm 

BLUEBOY написа:
tha_outlaw написа:

И мен Шамански много ме дразни :x Винаги е супер пристрастен, лъже за броя на публиката, опитва се да показва ирония, а след победата им над Байер заяви че "това влизане в групите доказва категорично, че лит(*кс-етрополе не е създаден от комунизма и не е комунистически отбор" :shock: И оня другия му казва "сега да не засягаме тая тема..." и Шамански го прекъсва, "Не! Това трябва да се каже и да се чуе - лит(*кс-етрополе няма нищо общо с комунизма!" :shock:

Тия прасетата съвсем се побъркаха... :lol:

blue_sofia написа:

А гледахте ли снощи Ултра спорт - пуснаха 4 филмчета за агитката на лит(*кс-етрополе, като с едното от тях даже поздравиха "феновете на Левски" :shock: , дадоха от последния съдийски сигнал 10 минути без прекъсване как се кефят свинете и ква била атмосферата, а от нашия мач дадоха точно 30 секунди, агитката не се даде... :evil: Единственото им попадение беше че по едно време нещо май се объркаха и дадоха Герена сниман от покрива на някъв блок в началото на мача със Славия Прага, много добър кадър наистина ама за 10-ина секунди... :x
Ujas teq 4orbari sega mogat da si napulnat stadiona kogato igraqt dobre i samo gi hvalqt no tui nare4enite im fenove trqbva da si pripomnaq momenta kogato otbora be6e v kriza i negovite verni privurjanici si trugnaha ot ma4a s Levski e tova az nikoga ne moga da nareka verna publika ................ :x

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 04, 2005 1:02 pm 

Това го е пуснала Виктория в темата ЛЕВСКИ - Оксер....
Както каза тя, тва е една изключително комплексарска статия и според мене тоя бойнов освен бой, заслужава напълно "златната свинкя"
:evil: :evil: :evil:

Най-великите

Александър Бойнов

Миналия четвъртък лит(*кс-етрополе за пореден път доказа, че има най-многобройната, най-вярната, най-колоритната и най-всеотдайната публика в България. Въпреки твърде високите цени, поставени от ръководството, “Армията” се пукаше по шевовете и до края на мача с Леверкузен нито за секунда не остана тиха. Минута преди началото сектор “Г” се превърна в червено-бяло море от подготвените специално за хореографията картони. Веднага след това пламнаха около 30-ина факли, развяха се огромни знамена, а целият стадион ревна “лит(*кс-етрополе” и тръгна мексиканска вълна. Малко по-късно от армейската Мека започна познатото “Кой сега е №1”, а още по-познатите отговори дойдоха от секторите “А”, “В” и “Б”. Атмосферата бе невероятна, като до края на полувремето се изреди почти целият репертоар от армейски песни, придружени от скандирания в подкрепа на Димитър Бербатов. Противно на зложелателите на Митко и лит(*кс-етрополе. През втората част последва нова порция факли, а след гола на Хидиуед еуфорията достигна връхната си точка. До края на срещата армейската публика нито за миг не показа признаци на страх и напрежение. Последният съдийски сигнал дойде спокойно, без истерии на трибуните и на терена, а радостта бе искрена и заслужена. Оттук нататък остават очакванията и вярата за още по-стойностни и красиви двубои в евротурнирите.
А каква е ситуацията при вечния съперник на червените? На “Герена” пуснаха входни талони на символични цени, но стадионът така и не се напълни. Преди срещата с Оксер не повече от 20% от левскарите вярваха в успеха на своя отбор, дори някои залагаха за французите. Сините фенове се бяха примирили с ролята на аутсайдери и таяха нескрита надежда и другите отбори да отпаднат. Каква обаче бе тяхната изненада, когато футболистите на Левски (вдъхновени от успеха на армейците) извършиха подвиг?! Още един красноречив пример за историческата идентичност на привържениците на двата клуба. Сега сините “усти” ще могат поне до средата на декември да продължат на воля с хулите срещу лит(*кс-етрополе, което явно им доставя по-голяма наслада от подкрепата за собствения отбор. Истината ще се види след края на групите на УЕФА. Много вероятно е тогава за едни турнирът окончателно да приключи, а за други тепърва да започне. Да започне поредният незабравим поход към историята. Ясно за кого!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2005 4:31 pm 

Невероятно голяма злоба се изля из всички форуми от свините след 29-ти, когато разбраха, че не са единствените, първите и т.н., които влизат в групите. Много се надяваха да отпаднем най-вече ние, за латекса не толкова...
А на шибания Шимански още му личи, че това не го кефи, ама никак. Но пък Борето Касабов в една дискусия по Ринг преди 2 дни много възпитано му каза, че това, което Левски направи - да се класира с отбор от юноши, които за първи път играят в Европа, е много сериозно постижение за клуба. това също не му хареса на рязания шопар.
Абе тоя Шабански да не е турчин?? Шабан май е турско име,а?? :P :P

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2005 5:21 pm 
Аватар

Ето едно интервю! Смятам, че е достоен претендент!

05.10.2005
Теодора Стефанова, ясновидка
7 дни спорт
Любопитно
Два от трите български отбора ще прескочат групите. Виждам, че това ще бъдат лит(*кс-етрополе и Левски. Литекс няма да се класира за съвсем малко. Най-вероятно ще ги провали дузпа в 90-ата минута на последния им мач. Треньорите на тези отбори са в много добър период от живота си.
Те притежават голяма положителна енергия. Това ще окаже влияние върху техните футболисти. Червените и сините ще се класират като трети в своите групи. лит(*кс-етрополе може да се представи и по-добре.

Поне един от мачовете им обаче трябва да се играе на националния стадион "Васил Левски". Това ще донесе късмет на отбора.

Виждам, че лит(*кс-етрополе ще победи Хамбургер. За тази цел обаче трябва да играят с черните екипи. Те са късметлийски и играчите се чувстват по-сигурни с тях. И с официалните си екипи обаче армейците имат големи шансове за добро представяне. В някакъв период от мача с Хамбургер, най-вероятно през второто полувреме, немците ще натиснат. Ако лит(*кс-етрополе не получи гол тогава, тимът ще се поздрави с успех. Отборът на Йешич ще спечели и срещу Викинг. Мачовете със Славия (Прага) и Монако ще завършат наравно. Срещу чехите обаче ще има неочаквани трудности. Много добре в този двубой, а и в останалите срещи, ще се представят Христо Янев, Емил Гъргоров и Тиаго Силва. В Чехия Ибрахима Гай ще играе феноменално. Виждам, че първият голмайстор за лит(*кс-етрополе ще бъде Велизар Димитров. За съжаление тимът ще загуби някой от важните си играчи поне за една среща. Най-вероятно това ще бъде Стойко Сакалиев. Той ще бъде наказан за картони или ще получи неприятна контузия.

Левски също ще влезе в тройката на своята група. В цяла Европа ще се говори за този отбор. От септември Станимир Стоилов е в много добър период от живота си. Той дори ще получи предложение за работа в чужбина. Дори и да не приеме офертата, следващата година ще се развие добре за него.

Мачовете с лит(*кс-етрополе (Москва) и Олимпик (Марсилия) ще бъдат много трудни за сините. Срещата с французите ще завърши наравно, докато за мача с руснаците не се наемам да дам прогноза. Както винаги, Левски ще има големи проблеми със съдиите. Във важен мач играч на сините може да получи червен картон. Виждам и отменен гол. Голмайстори за Левски ще бъдат Даниел Боримиров, Димитър Телкийски, Домовчийски. А Коприваров ще отбележи на Динамо.

Литекс ще влезе в тройката при едно условие. Трябва да имат късмет в последната митута на срещата с Мидълзбро. Много добре ще играят Станислав Генчев, Росен Кирилов и вратарят на отбора. Словенецът Новакович ще се представи много добре срещу Грасхопърс.

но я хвана кука...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2005 7:50 pm 

блубой,точно ултра спорт не е чорбарско предаване,и двамата
коментатори са левскари,най-пресният пример преди мача с апк-11 09
станимир бакалов беше на строителния и от неговите уста чух думите:"ше бием чорбарите"
инак за мен най-дразнещото прасе е румен илиев от тъпспорт,от много време дразни страшно много с постоянното възхваляване на панчаревските приятелки
иначе има само едно ПРАСЕ,което най-много заслужава титлата "златната свиня",по този въпрос няма две мнения и предполагам ще се съгласите с мен:
ЕДИН Е ГЕОРГИ АТАНАСОВ,ЕДИН Е ГЕОРГИ АТАНАСОВ В ГРОБА
ДА ТИ ОКАПЯТ МУСТАЦИТЕ ДАНО,ТУРЧИН НЕЩАСТЕН!!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2005 8:25 pm 

Maле колко са прости тия... Всички червени журналисти и ясновидци да ги качват на влако и право в Турция!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2005 9:04 am 
Аватар

Пичове ,къде оставихте Сашо Диков,бе?Помните ли какво говореше по адрес на Левски ? Викаше ,че всеки мач на Левски е порнография и проституция.Това не е ли откровен чорбар?

САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ!!!!!!!!лит(*кс-етрополе СВИНЕ!!!!!!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 07, 2005 2:06 pm 

В България и по света СМЪРТ ЗА ЦЕСЕКА. :D :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 08, 2005 12:57 am 
Аватар

7 дена спорт, 7 дена все за цецка
08.10.2005 г.

Идва ли краят на шибания преход
Или защо датата 29 септември 2005 г. е много важна за българския футбол
Елин Рахнев

...Позволявам си това сухо говорене, защото изобщо не съм съгласен с патетиката след жребия в групите. Тя в общи линии е разбираема, особено около ЦeСeКА. И сляп, и глух да си, и да бъркаш бек с вратар, за всички е ясно, че този отбор в момента е над средните европейски отбори. Този отбор в момента наистина може да се въздигне толкова високо, че и най-големите му отрицатели да го аплодират. Той може да сложи в краката си всеки. Но и да не се случи, светът няма да свърши. Обратното: другата година ще се започне от различна база. През другата година концепцията ще бъде още по-изчистена, по-прозрачна. И да спретнеш две-три победи над някой шопинг гранд като Реал или Ювентус, вече няма да бъде екстаз. А нормалност, каквато е била преди двайсетина години. Мисля си, че към тази нормалност трябва да се стреми българският клубен футбол. Стараейки се напълно да изключа личните си пристрастия, си мисля, че ЦeСeКА отново е поводът за това. ЦeСeКА отново е първопричината. И с този отбор всеки ще трябва да се равнява. Убеден пацифист съм, но съм сигурен, че терминът е точен.
...........

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 10, 2005 1:28 am 
Аватар

Коментара на ЦСКА-Леверкузен по Канал 1 ! :evil:
Номинирам и Тодор "дивото прасе" Кирков за цялостно творчество! :twisted:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 10, 2005 2:31 am 

scarface написа:
Най-великите

Александър Бойнов

Миналия четвъртък лит(*кс-етрополе за пореден път доказа, че има най-многобройната, най-вярната, най-колоритната и най-всеотдайната публика в България. Въпреки твърде високите цени, поставени от ръководството, “Армията” се пукаше по шевовете и до края на мача с Леверкузен нито за секунда не остана тиха. Минута преди началото сектор “Г” се превърна в червено-бяло море от подготвените специално за хореографията картони. Веднага след това пламнаха около 30-ина факли, развяха се огромни знамена, а целият стадион ревна “лит(*кс-етрополе” и тръгна мексиканска вълна. Малко по-късно от армейската Мека започна познатото “Кой сега е №1”, а още по-познатите отговори дойдоха от секторите “А”, “В” и “Б”. Атмосферата бе невероятна, като до края на полувремето се изреди почти целият репертоар от армейски песни, придружени от скандирания в подкрепа на Димитър Бербатов. Противно на зложелателите на Митко и лит(*кс-етрополе. През втората част последва нова порция факли, а след гола на Хидиуед еуфорията достигна връхната си точка. До края на срещата армейската публика нито за миг не показа признаци на страх и напрежение. Последният съдийски сигнал дойде спокойно, без истерии на трибуните и на терена, а радостта бе искрена и заслужена. Оттук нататък остават очакванията и вярата за още по-стойностни и красиви двубои в евротурнирите.
А каква е ситуацията при вечния съперник на червените? На “Герена” пуснаха входни талони на символични цени, но стадионът така и не се напълни. Преди срещата с Оксер не повече от 20% от левскарите вярваха в успеха на своя отбор, дори някои залагаха за французите. Сините фенове се бяха примирили с ролята на аутсайдери и таяха нескрита надежда и другите отбори да отпаднат. Каква обаче бе тяхната изненада, когато футболистите на Левски (вдъхновени от успеха на армейците) извършиха подвиг?! Още един красноречив пример за историческата идентичност на привържениците на двата клуба. Сега сините “усти” ще могат поне до средата на декември да продължат на воля с хулите срещу лит(*кс-етрополе, което явно им доставя по-голяма наслада от подкрепата за собствения отбор. Истината ще се види след края на групите на УЕФА. Много вероятно е тогава за едни турнирът окончателно да приключи, а за други тепърва да започне. Да започне поредният незабравим поход към историята. Ясно за кого!

Добре бе!!! Кое точно не е вярно в тая статия. Само тва искам да разбера

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 10, 2005 9:41 am 
Аватар

usser, мисля,че само се досещаш, но хайде, ще си направя труда да ти цитирам кое точно е повече от абсурдно :wink: :

Цитат:
Миналия четвъртък лит(*кс-етрополе за пореден път доказа, че има най-многобройната, най-вярната, най-колоритната и най-всеотдайната публика в България.

защо ли това нещо не го чух след мача ви с Ливърпул...или след този с нас.... наистина, странно... за да сте най-велики, трябва не само в един мач на 3-4 години да пълните стадиона, нали се сещаш...за да сте най-велики, трябва да подкрепяте отбора докрай - нещо,което не ви се случва често...примери, колкото искаш... да продължавам ли :roll:

Цитат:
Преди срещата с Оксер не повече от 20% от левскарите вярваха в успеха на своя отбор, дори някои залагаха за французите. Сините фенове се бяха примирили с ролята на аутсайдери и таяха нескрита надежда и другите отбори да отпаднат.

тозе журналист-цесекар, явно е много запознат с мислите и очакванията на нас, левскарите... не може да знае какви са били моите надежди - в деня на мача, най-малко за вас ми пукаше и най-малко се вълнувах ще отпадате ли, няма ли... така че само по себе си, цитираното от мен, звучи леко казано измислено...

Цитат:
Каква обаче бе тяхната изненада, когато футболистите на Левски (вдъхновени от успеха на армейците) извършиха подвиг?!

вдъхновени по-скоро от мощната подкрепа на феновете и голямото желание, което демонстрираха всички... нещо за много специални се мислите - чак да ни вдъхновявате:)))))

Цитат:
Сега сините “усти” ще могат поне до средата на декември да продължат на воля с хулите срещу лит(*кс-етрополе, което явно им доставя по-голяма наслада от подкрепата за собствения отбор.

а това е най-забавното от всичко останало... наистина си мисля,че много сте си повярвали и прекалено голяма важност си придавате.... за Левскарите Левски винаги е бил на първо място... така че, що за глупости са тези,неща, които е написал въпросния журналист??? да сме били продължили с хулите по лит(*кс-етрополе...чакай малко, ние бяхме най-обиждания отбор, който всички отписваха и не вярваха,че ще отстрани французите.... а ние от своя страна надали ще се занимаваме със сипене на обиди към отбор, който ни е безразличен... естествено, има ги нормалните закачки и заяждания, но само толкова.... по-голямо внимание няма да ви обърнем :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 10, 2005 1:10 pm 

Не мога да разбера тия прасета какво пак влизат да приказват в тоя форум. Имат си форум - марш натам! Всяко следващо подобно мнение нека бъде оставено без отговор, аз ще го изтрия.

СПРЕТЕ ДА СЕ ЗАНИМАВАТЕ С ЛЕВСКИ, СВИНИ МРЪСНИ!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 10, 2005 1:17 pm 
ReAnimiran написа:
СПРЕТЕ ДА СЕ ЗАНИМАВАТЕ С ЛЕВСКИ, СВИНИ МРЪСНИ!

Не могат... в природата им е. Затова след победи над Ливърпул и Леверкузен първата им работа е да дойдат в нашия форум. А това смешно журналистче се осмелява да пише, че нещата били точно обратните... жалък тип.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 10, 2005 1:42 pm 

позорна тема :x

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3257 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 109  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]