forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Юни 22, 2018 4:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 313 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 10:02 am 
Аватар

Цитат:
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Ясен Екимов е кондиционен треньор на ПФК Левски (София).

Роден на 7 август 1962 г., в гр. София.
Завършил НСА, специалност „Атлетика”.
Дългогодишен национален състезател по лека атлетика.
Майстор на спорта на Реп. България.

От 2001 г. работи в ПФК Левски.

Нищо лично към човека (даже отличен избор на зодия), но е адския некадърник и очеваден връзкар. Така се зарадвах, като го махнаха, но скоро пак ще гледаме познатите кашкавали и ВИФ-аджийски методи от преди 20 години. Малка брънка от веригата непрофесионализъм в ПФК Левски АД

Стар пост:
Колко ли още трябва да издъхват на терена, за да се разбере това? Ама да е някакъв такъв дето има някакво минимално понятие и по възможност да е професионалист. :ohmygod Физическата ни форма е някакъв изумителен ташак през последните 3-4 години. В края на дербито дори свинете, които тренират по паркове и градинки сякаш бяха една идея по-малко изморени.

Хората дето са тренирали футбол по-сериозно сигурно знаят, че 1-2 седмици да не тренираш като хората и формата ти веднага пада, ставаш на дроб-сърма. Ще последва контриращ въпрс, за това аз откъде знам без да съм тренирал футбол. Знам го от приятели, които са тренирали, а и е съвсем логично. Затова не бъдете толко критични към чужденците, които в началото ни се виждат машини (тренирали са като хората), но постепенно стават охлюви и бездарници. Даже си мисля, че и един Йовов нямаше да е толкова дразнещо слаб, ако имахме нормална подготовка, хранене и зоб. Треньор, тактика и такива неща (не са предмет на коментар в тази тема), като ги оставим на страна, остава тази част на играта, която никак не е маловажна, а при нас е на аматьорско ниво.

Толко ли е скъпо за тежкия непомашки джоб назначаването на един-двама такива професионалисти? Ако е чужденец, защото тукашните ВИФ-аджии не вдъхват доверие, със сигурност ще има огромен проблем с примадоните, които ще кашлят фасове и няма да им се вярва в началото, но трябва ли така да си останем?

Последна промяна Goviado на Пет Окт 11, 2013 8:31 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 10:04 am 
Аватар

Ясен Екимов (ако така му се пише името :smt017 ) ни е сегашния кондиционен,ако не бъркам той ни беше и по времето на Мъри ,а тогава нямахме проблеми с физическата подготовка => и сега не би трябвало да имаме => манекенчетата бойкотират нещо и не им се тича.Аз така си мисля.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 10:10 am 
Аватар

Кондиционен треньор - Ясен Екимов

Роден на 07.08.1962 г.Завършил НСА, специалност „Атлетика”. Седем години е национален състезател по лека атлетика. Четири пъти шампион на страната на 800 м. От 2000 г. работи в ПФК Левски. Женен с едно дете. Шампион на България за 2006, 2007, 2009 г. Суперкупа на страната - 2007, 2009

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 10:14 am 
Аватар

flo написа:
Ясен Екимов (ако така му се пише името :smt017 ) ни е сегашния кондиционен,ако не бъркам той ни беше и по времето на Мъри ,а тогава нямахме проблеми с физическата подготовка => и сега не би трябвало да имаме => манекенчетата бойкотират нещо и не им се тича.Аз така си мисля.

Ебах тоя бойкот непрестанен. :smt017

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 10:40 am 
Аватар

Този си беше кондиционен треньор, когато нашите тичаха като коне. Може би няма пари за модерни препаратчета.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 10:45 am 
Аватар

Имам to4nia човек за кондиционен. Подготвял е състезатели за олимпийските игри и за параолимпийските игри (тва сериозно- значи може да работи с инвалиди като нашите). Миналите две години беше кондиционен на Арда Кърджали (волейбол) и хич не се представиха лошо. Стигнаха до полуфинала и загубиха от шампиона Марек с 3:2 мача, като в петия мач (в Дупница) имаха 5 мачбола. Сега отиде кондиционен в Монтана (където го раздава и като полутреньор) и в първите два мача биха свинете 3:2 и Арда 0:3.. Има и докторантура. А и е як, ще може да ги шамари като се налага :))

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 10:48 am 
Аватар

Препаратчета, само с химия не става физика :wink: Виж ги какви са анорексици, а дъртите са се отпуснали като дробове :boisw Аз и инженера сме по-нацепени от някои мишленца :bigok Бедрата им на повечето са като ръката на Омраз, въобще пълна трагедия :(

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 11:33 am 
Аватар

acrimonious написа:
Имам to4nia човек за кондиционен. Подготвял е състезатели за олимпийските игри и за параолимпийските игри (тва сериозно- значи може да работи с инвалиди като нашите). Миналите две години беше кондиционен на Арда Кърджали (волейбол) и хич не се представиха лошо. Стигнаха до полуфинала и загубиха от шампиона Марек с 3:2 мача, като в петия мач (в Дупница) имаха 5 мачбола. Сега отиде кондиционен в Монтана (където го раздава и като полутреньор) и в първите два мача биха свинете 3:2 и Арда 0:3.. Има и докторантура. А и е як, ще може да ги шамари като се налага :))

Само дето е от (*ska. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 11:41 am 
Аватар

Omraz написа:

СвършИ тя тая- оправих го- цитирам дословно sms-а му след мача- "Syjaliavam, Sur.dogodina ste GI biem, obestavam", като не аз съм направил "GI" големи :bigok

Пък и вече беше на мач в Сектор Б :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 11:44 am 
Аватар

донякъде колко ще тичат е и въпрос на мотивация - след 50-60 минути, когато умората почне да се натрупва, мотивацията ди държи високи нива на хормоните и продължаваш да тичаш като кон, така че донякъде това последните години го отдавам и на липса на мотивация. Но определено ако искаме да ставаме отбор и да имаме ДЮШ трябва да вкараме кондиционен спец я от испания, я от германия, да имаме сериозен бюджет за възстановяване и т.н. Сравненията с волейбола не са много коректни, там се изискват съвсем различни физически качества от футбола

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 12:00 pm 
Аватар

acrimonious написа:
Omraz написа:

СвършИ тя тая- оправих го- цитирам дословно sms-а му след мача- "Syjaliavam, Sur.dogodina ste GI biem, obestavam", като не аз съм направил "GI" големи :bigok

Пък и вече беше на мач в Сектор Б :bigok

Ми принципно е странно такъв пичага да е чорбар, така че не изключвам да се е покръстил. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 12:11 pm 
Аватар

Boyo написа:
донякъде колко ще тичат е и въпрос на мотивация - след 50-60 минути, когато умората почне да се натрупва, мотивацията ди държи високи нива на хормоните и продължаваш да тичаш като кон, така че донякъде това последните години го отдавам и на липса на мотивация. Но определено ако искаме да ставаме отбор и да имаме ДЮШ трябва да вкараме кондиционен спец я от испания, я от германия, да имаме сериозен бюджет за възстановяване и т.н. Сравненията с волейбола не са много коректни, там се изискват съвсем различни физически качества от футбола

Ами да ти кажа това с мотивацията също донякъде е работа на кондиционния- щото освен тичане, има и фитнес, хранане и т.н., които също ако направи така, че сам да спазваш режим без някой да ти стои на главата, също ще помогне на терена.

Иначе за волейбола си прав, само че понеже неговите състезатели са основно по лека атлетика, там физ. подготовка е най- важна (щото да речем във футбола, ако си дроб, ама си много техничен с топката можеш да компенсираш донякъде) и ми разказваше как примерно тройчо казал, че в чорбата подскоци няма да правят, щото били вредни и т.н., а това е едно от базовите упражнения т.н., независимо от спорта- това, дето го водят ОФП.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 12:41 pm 
Аватар

Каква физическа подготовка, като са минали два месеца от първенството и нашите са изиграли десет мача зорлем :smt006 . Физическата подготовка се види на края на полусезона каква сме я свършили и обикновено нямаме проблем в това отношение.

На мача с чорбата проблем няма как да е била умората, защото имаха две седмици да релаксират от зверски тежкия мач срещу гимназистите от Ловеч. :smt006 Това, че не тичаха, се дължеше на факта, че нито знаеха какво правят на терена, нито ги болеше особено фара. Вече се написа как Йовов е приел загубата, не мисля, че и останалите са се трогнали повече от него. Така че не търсете вината в подготовката.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 1:14 pm 

Надали и в школите е по-различно положението. Все пак всичко като подготовка и най-вече режим, мотивация и изобщо "възпитание" в тая насока идва оттам. Дето викате вие - Екимов ни е кондиционен от 2000 г., тоест когато играеха Гонзо, Топчо и компания, а те никога не са били инвалиди. Просто са хванали нещо като "последния влак" с нормални школи. Сега вече прехвалените звезди като ги натиснеш и вземат, че сменят треньора.
П.П. Вече отделен въпрос е каква щеше да е ситуацията при наистина добър кондиционен треньор + добър старши треньор + добри футболисти + собственик и спортен директор, които да бият шамари и задвратници и да ги стягат като се наложи :bigok

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 23, 2012 1:29 pm 
Аватар

thegboy написа:
Каква физическа подготовка, като са минали два месеца от първенството и нашите са изиграли десет мача зорлем :smt006 . Физическата подготовка се види на края на полусезона каква сме я свършили и обикновено нямаме проблем в това отношение.

Ти какво казА, брат. :ohmygod Порчети си пак поста и го осмисли. Дай 20 мача да се влачат като охлюви и като последния и мсе получи добре да обявим формата за добра. :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 24, 2012 6:41 pm 
Аватар

Ако е за шамари съм твърдо ЗА и с двете ръце за волейболиста :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 24, 2012 6:47 pm 
Аватар

Трендафил Терзийски жив ли е? :smt017

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 24, 2012 6:53 pm 
Аватар

Ние сме си в кондиция.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 24, 2012 9:38 pm 
Аватар

Росен написа:
Ние сме си в кондиция.

Спор няма. :drinkb :chalga

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 26, 2012 12:50 am 

Да назначат Трендо за треньор по физическата подготовка, ще ги направи пружинки :smt023 , а Екимов да му носи багажа, да участва в заниманията за да свали шкембето и също да навлезе във форма! :bigok :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 26, 2012 7:29 am 
Аватар

Nakuro Bradata написа:
Росен написа:
Ние сме си в кондиция.

Спор няма. :drinkb :chalga

To и за това се иска някаква кондиция :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 26, 2012 12:26 pm 
Аватар

Там няма грешка, но на терена са супер инвалиди.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 30, 2012 12:26 pm 
Аватар

Дали ще има скоро среща с Тонев? Пари за стадион може да се намерят, както и за други неща, но за заплата на един читав треньор и химия няма? Това, за мен е доста сериозен проблем и често се подценява, като всички причини за провалите ни се пренасят върху старши треньора. Това оабче зависи от "прозорливото" ни ръководство. Те и да назначат нов, као не му дадат правомощия да раздава шамари образно казано, пак няма нищо да се получава. Примадоните задължително ще възроптаят, като се почне с някакви по-сериозни тренировки. За мен е странно новодошлите чжденци да си "дотренирват" и самосиндикално да си правят допълнителни тренировки, защото тези по програма явно са тотален ташак и не са свикнали на толко леко. :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2012 1:08 pm 

И слепците виждат, че сегашния ни треньор е ТОТАЛНО ИЗЧЕРПАН и вече няма какво да даде на този отбор. Все пак от толкова години е начело а нещата със всеки сезон стават по-зле от физичесо естество. От там страда и всичко останало, треньорите не могат да си вършат нормално работата при положение, че разполагат с нетонизирани и като цяло слабо подготвени играчи. Лудогорец, Цеца, Ботев, Литекс в това отношение са по-добре от нас. Левски като цяло има по - добър стил на игра от гореизброените отбори (и винаги е имал), но много ни спъва слабата кондиция.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 01, 2012 4:03 pm 
Аватар

Мен най-много ме побърква факта, че бездомния цирк ГМУЦ 1948 е в много по-добра физическа форма в дербитата през последните години. Даже пролетта кaто ги бихме пак тичаха и се бутаха повече. За Лудоселец не говорим. Страческия им състав е доста добре назобен явно и на тия години, ако не друго, поне издържат доста време. Хубаво е че напоследък с в дупка като резултати, но това не бива да ни успокоява. Нашите льольовци едвам мърдат.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 03, 2012 3:18 pm 
Аватар

То не е до трениора само. Явно и непомашкият джоб на Бащицата не е отпуснал финанси за качествен зоб. :sm_cigar

пред славния ЛЕВСКИ непобедим.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 03, 2012 4:11 pm 
Аватар

BlueFaith написа:
То не е до трениора само. Явно и непомашкият джоб на Бащицата не е отпуснал финанси за качествен зоб. :sm_cigar

Каквато и зоб да им купиш, няма ли режим и шамари, няма смисъл.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 05, 2012 12:29 am 
Аватар

Е затова е Ицака да ги учи на професионализъм и режимлийство :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2012 3:41 am 
Аватар

Тия и днеска щеха да починат към края на мача бе. :ohmygod2 Ебати нещастниците с големите приказки дето имаме. Само за комисионни от продажба и покупка на чалгари ли се работи в този клуб?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 11, 2012 10:31 am 

Екимов вчера щеше да скъса потника с тоя корем..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 313 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]