forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Дек 16, 2018 8:25 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 5:52 pm 
Аватар

Пичове, за последните две седмици два пъти разбирам за прасета, които дебнат в засада на спирките на тролеите, които отиват към Герена, както и на спирките на 120. Най-вече на Румънското. Преди мача с Ботев 15-16 годишни пребиха в автобуса две момчета с шалове на Левски, като нахлуха и казаха "Айде Левски", за да не се разбере какви са, но прасетата се познават. След като момчето пусна шала си, те си тръгнаха. После разбрах за бито момче спирката на СУ. Вчера са били един приятел, на спирката на 120 при Черковна. Взе ли са му тениската на Левски. По описание същите малолетни прасета. Имайте го предвид като пътувате за следващите мачове. СМЪРТ ЗА ПРАСЕТАТА!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 6:53 pm 
Аватар

Твоят приятел да не е журналист в Телеграф?Ако е,му кажи да напише в поста си,че са прасета,че "сензацията" вече я има в чорбал.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:02 pm 

Под статията в чорбал:
Цитат:
Тихомир Христов · Test Pilot на Mercedes-AMG
Ей смешници, тия "левскари" бяха всъщност прасета. Към 19:15 се качиха в автобус 120 и скочиха да ни бият в автобуса. Те бяха 15, а ние 5-ма левскари и въпреки това ядоха бой. Бяха облечени с дрехи на Левски и носеха шалчета на отбора, за да не ги разпознаят.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 7:27 pm 
Аватар

Напълно в духа на кодекса...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 8:22 pm 

Чорбарите правят засади на 120 и тролея откак свят светува.

Нашите щото не им правят на съответните места.

Знаеш как е по агитките, братче.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 9:03 pm 
Аватар

Тоя умник защо тогава не е написал, че са чорбари??? Кой Левскар ще тръгне да го бие безпричинно??? Обаче навсякъде сега се раздуха, че наши го били пребили. Да се поправя веднага. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2016 10:01 pm 
Аватар

Чорбари дебнат по спирките и действат като тайфа гей активисти. :shock: Супер изненадващ развой на събитията, невиждана случка, не мога да повярвам, отказвам да повярвам! :? Неаграрните и нелоботимирани фенове на този симпатичен въпреки розовия цвят отбор, никога няма да си позволят такива неща! Сигурно, бога ми, сигурно има грешка някъде... Просто не мога да си представям тези симпатични прасенца да правят такива мизерии. Прецедент, заслужава писмо до БХК, още 10 такива теми (да се закачат като Важни) и събрание на всички фракции за да се обсъди истина ли е това, че тия дебнели по спирките (още отказвам да го повярвам :( ) и как да се противодейства, ако изобщо има как да се действа срещу милярдите фенове на розовия отбор. :(

пс: Мерси иначе, ще го имаме предвид.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 12:55 am 
Аватар

Преди години, когато се прибирах от мач срещу Литекс ( май беше, онзи завършил 2-2 ) се качих в един автобус, не помня вече, нито посоката, нито коя линия бях хванал, но си спомням много добре, че автобусът беше почти празен и в един момент се качиха 4-5 момчета. Почнаха да оглеждат хората и първият на който се спряха бях аз. Насочиха се към мен, усещах, че нещата не вървят на добре. Попитаха ме от кой отбор съм. Признавам си най-чистосърдечно, че първото инстинктивно нещо, което ми идваше да им кажа е или, че не се интересувам от футбол или, че не подкрепям, никой от софийските отбори, така да се каже, да си увелича шансът да не попадна на грешният отговор. Въпреки това, казах, че съм от Левски и почти мигновено последва як и звучен шамар. Първоначално беше само един, другите му съратници на този, който ме удари само ме псуваха. Последва втори въпрос от кой отбор съм и този път, ама въобще, нито ми пукаше, нито съм размишлявал, просто си казах, че съм от Левски и тогава вече започнаха да валят удари с крака, лакти, колена, прав, десни, леви крушета и т.н. Честно казано, може би, заради адреналинът, не усетих, абсолютно никаква болка, нито страх, нито паника или въобще, каквото и да е било. Просто си изчаквах всичко да приключи. Може да не звучи много мъжки и не искам да се оправдавам, но наистина нямах никакъв шанс, затова и не оказах абсолютно, никаква съпротива. След около 10-на секунди, шофьорът се развика, малцината пътници започнаха да се паникьосват и това, което може би ме спаси от по фатални последствия, беше една възрастна жена, която се окажа най-голямата мъжкарана в целият автобус и буквално се надвиси над мен и започна да разпръска освирепелите прасета. Шофьорът отвори веднага вратите и прасетата побегнаха, предполагам силно ентусиазирани и щастливи, че в количество 5 срещу 1 са направили голямо геройство.

Въпреки огромната си омраза към прасетата, никога, ама абсолютно, никога не бих направил подобно нещо в живота си срещу който и да е било ! Не мога да си представя, как бих се чувствал, ако аз и още 4-5 човека връхлетим върху някого и го спукаме от бой, не мога да си представя, какво удоволствие бих изпитал от това.

Никога не бих и скочил да бия, някое прасе, просто, защото носи шал или фланелка на мизерният си отбор, за мен в това няма никакво мъжество.

Който иска да се докаже, какъв мъж е или колко невероятен бияч е, уговоря си среща с някого или групово и там да се види, кой, какъв е... Но, това да скочи на някого само, защото е от противниковият отбор..е не мога да го приема, дори и щом става въпрос за прасе.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 1:00 am 
Аватар

Тези групови пребивания на сам човек не бяха ли забранени от кодекса или тоя кодекс вече не важи, "щото така е по агитките братче"?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 1:06 am 
Аватар

Закон Божи е, от време оно, никакви договорки с прасетата! Доказано е във времето. Тия винаги са яли дървото, и ще го ядат. Тези малолетните, където причакват 15 на 1, да знаят, че скоро ще срещнат 4-5 от нас, и ще има насиране.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 2:01 am 
Аватар

От години го правят това, а вече са почнали и с атрибути на Левски да се кичат, за да подлъгват. Прасето няма чувство за чест. Прасето не напада, ако е само. Трябва да са много и да се чувстват поне три към едно. Прасетата в квартала биеха деца - 1 клас, 5 клас, не им дремеше. Биеха момичета, при това даже не щото са от Левски, а щото се обличали като метълки и били сатанистки и некви такива. Прасетата не са се променили, няма и да се променят. Смърт за тях и това е. Искрено се надявам тая тумба педерастчета да попадне на засада, от която да не излязат живи.

Дотогава бъдете бдителни, докато отивате на мачове и сте далеч от стадиона. Имат си спирки за причакване, особено по линия 120, а когато има мач на стадиона - по линиите на 604, тролеите, 213 и прочие. Никога не пеят песни за отбора, а казват неща от рода на "За Левски" или "Айде левскари" и разни подобни. Носят предимно крадени тениски или от най-евтините сини възможни.

На тях това им е целта в живота - щото са провали като личности и абсолютни наркомани (който е минавал покрай "Ариана" докато свинете имат мач, знае за какви отрепки иде реч, един нормален за цвят няма), единствено чуждото нещастие им носи радост.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 2:36 am 
Аватар

Да се облечеш с екип и артикули на противника... нямат ли достойнство баси.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 8:43 am 
Аватар

Е то тва с артикулите е от сто години.Великите Кравайци обикаляха след мачове с шалове на Левски.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 8:56 am 
Аватар

LS_LM написа:
Да се облечеш с екип и артикули на противника... нямат ли достойнство баси.

Това и да ме бият, та и пари да ми дават, няма да го облека никой път! Понеже е такива боклуци са навсякъде, ходя цивилен на мачове доста отдавна. А малките прасенца са по-опасни дори от назобени и беззъби баДки, защото от страх може да убият някой, тотални идиоти.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 9:27 am 
Аватар

Винаги са ми били смешни, разни амфетаминови пубери, с 2 мозъчни гънки, които се правят на мъже само когато са повече и са въоръжени с боксове, палки и чикийки. На един мач във Варна ни атакуваха 5-6 такива, 30 килограмови цървули, но за тяхна зла участ набора беше с черен колан по киокушин и двама директно ги приспа, а един дето искаше да се измъкне като нахлуе в маршутката, усети силата на плъзгащата врата на микробуса :bigok Дори две сигми, които бяха свидетели на "боя", ни поздравиха :losers :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 10:07 am 
Аватар

Лошото е, че и наши малки правят такива глупости.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 11:01 am 
Аватар

Е правят много ясно. То като цялото поколение е в голямата си част "интелигентно недостатъчно", няма как да е друго.
Специално искам да се обърна към малоумниците, които хвърлиха бомби по конете в парка, че първо животното няма вина, че има ушев педераст на гърба си и второ, че в паниката си може да направи голям сакатлък и да го отнесем всички в тоя парк. :ohmygod2

пред славния ЛЕВСКИ непобедим.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 11:25 am 

BlueFaith написа:
животното няма вина, че има ушев педераст на гърба си

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

НЕ БИЛИ ПРАСЕТАТА
А БИЛИ ТИРЕТАТА
МИКРЕ УУУ ЛЕВО

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 4:22 pm 
Аватар

Това с хвърлянето на бомби по конната полиция си го има от край време и определено е предпоставка за сакатлък.

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 6:37 pm 

Преди Ливърпул 2004-та сума ти чорбари бяха със сини шалове :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 6:40 pm 
Аватар

След Ювентус целия "Кравай" беше със сини шалове.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 6:56 pm 

Тази практика между другото е описана и в "Ние бяхме в..." :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 9:11 pm 
Аватар

ultrafan_rs написа:
Тази практика между другото е описана и в "Ние бяхме в..." :bigok

Ама това е старо като света, или поне такъв, какъвто аз го помня, че и тези преди мене :bigok
Айде стига драми :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 25, 2016 11:59 pm 
Аватар

За щастие не съм попадал на такава "засада", въпреки че живея до квартал, който се води "зона" на тия дето няма кой да ги облече. Имах удоволствието преди години да попадна на една случка която горе-долу се разви така: прасета-група-надъхване-Левскар-разходка-псувни-атака-Левскар-бухалка-нокаут-квик-бегом-задна-тишина-Левскар-разходка :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 26, 2016 12:30 am 
Аватар

blue_master написа:

Не мога да си представя, как бих се чувствал, ако аз и още 4-5 човека връхлетим върху някого и го спукаме от бой, не мога да си представя, какво удоволствие бих изпитал от това.

За това пробвай да му разпориш задника :lol: Приятно е, някак си релаксиращо .. да квичи и да се чуди кво се случва :smt003

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 26, 2016 11:43 pm 
Аватар

Истински приятел на футболната игра :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 27, 2016 1:00 am 
Аватар

Никога не бих скочил на човек без причина, пък макар и той да бъде чорбар, да не говорим 4-5 човека срещу 1.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 27, 2016 1:20 am 
Аватар

blue_master написа:
Преди години, когато се прибирах от мач срещу Литекс ( май беше, онзи завършил 2-2 ) се качих в един автобус, не помня вече, нито посоката, нито коя линия бях хванал, но си спомням много добре, че автобусът беше почти празен и в един момент се качиха 4-5 момчета. Почнаха да оглеждат хората и първият на който се спряха бях аз. Насочиха се към мен, усещах, че нещата не вървят на добре. Попитаха ме от кой отбор съм. Признавам си най-чистосърдечно, че първото инстинктивно нещо, което ми идваше да им кажа е или, че не се интересувам от футбол или, че не подкрепям, никой от софийските отбори, така да се каже, да си увелича шансът да не попадна на грешният отговор. Въпреки това, казах, че съм от Левски и почти мигновено последва як и звучен шамар. Първоначално беше само един, другите му съратници на този, който ме удари само ме псуваха. Последва втори въпрос от кой отбор съм и този път, ама въобще, нито ми пукаше, нито съм размишлявал, просто си казах, че съм от Левски и тогава вече започнаха да валят удари с крака, лакти, колена, прав, десни, леви крушета и т.н. Честно казано, може би, заради адреналинът, не усетих, абсолютно никаква болка, нито страх, нито паника или въобще, каквото и да е било. Просто си изчаквах всичко да приключи. Може да не звучи много мъжки и не искам да се оправдавам, но наистина нямах никакъв шанс, затова и не оказах абсолютно, никаква съпротива. След около 10-на секунди, шофьорът се развика, малцината пътници започнаха да се паникьосват и това, което може би ме спаси от по фатални последствия, беше една възрастна жена, която се окажа най-голямата мъжкарана в целият автобус и буквално се надвиси над мен и започна да разпръска освирепелите прасета. Шофьорът отвори веднага вратите и прасетата побегнаха, предполагам силно ентусиазирани и щастливи, че в количество 5 срещу 1 са направили голямо геройство.

Въпреки огромната си омраза към прасетата, никога, ама абсолютно, никога не бих направил подобно нещо в живота си срещу който и да е било ! Не мога да си представя, как бих се чувствал, ако аз и още 4-5 човека връхлетим върху някого и го спукаме от бой, не мога да си представя, какво удоволствие бих изпитал от това.

Никога не бих и скочил да бия, някое прасе, просто, защото носи шал или фланелка на мизерният си отбор, за мен в това няма никакво мъжество.

Който иска да се докаже, какъв мъж е или колко невероятен бияч е, уговоря си среща с някого или групово и там да се види, кой, какъв е... Но, това да скочи на някого само, защото е от противниковият отбор..е не мога да го приема, дори и щом става въпрос за прасе.

Ти си добър човек и смел Левскар! Гнусните зурли се имат за безсмъртни докато не попаднат на точните хора , а това им се случи съвсем скоро в "случайна" засечка и пак ще им се случва , на долната сган... не е за писане по форОни ,те си знаят. За свинете никаква аванта, независимо къде и кога и колко са те и колко сме ние! Сърце трябват в такива моменти и още нещо е хубаво да не си сам , да имаш хора с които да ходиш на мачове и да се подкрепяте в такива случки , а те са неизбежни от време оно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 27, 2016 8:03 am 
Аватар

Само един подобен случай съм имал, след въпроса на ордата от кой отбор съм казах, че не гледам бг футбол. Тия се спогледаха и почнаха да ме разсъбличат, да проверят. Бях с нинджа суитчер, без артикули и знаци. Нищо не намериха и за да не са капо клошарите ми взеха суитчера и избягаха. Тва преди десетина години, на 13 съм бил. На една спирка на рейс 72.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 27, 2016 11:52 am 
Аватар

Точно по тая линия сме им чупили краката не един път.Появяват се нови боклуци и скоро и те ще гризнат дървото. :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]